Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
 681/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok,


küldtem nektek fotókat e-mail-en. Majd csekkoljátok! :)


Később pedig jövök ide hozzátok. Ne haragudjatok, hogy most nem tudok írni.


Sok puszi mindenkinek! Szilvi :)

2014. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 682/802 anonim ***** válasza:

Szilvikém!!!

Megkaptam a képeket...nagyon édesek az ikrek és olyan kis picikék. De hamar behozzàk a lemaradàst :)

Gondolom nagy a boldogsàg az egész csalàdban :)


Puszi:Kriszta

2014. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 683/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Nagyon durva, amit átéltél Szilvi. Én sem találok rá más magyarázatot, mint te vagy Kriszta. Én hiszek az ilyesmikben. A páromnak is elmeséltem, ő abszolút nem hisz ezekben, de ezen még ő is meglepődött és nem tudott rá reális magyarázatot adni, pedig mindig előrukkol valami hihető magyarázattal. :)

A képeket ugye én is megcsodáltam és írtam is, hogy milyen tündériek az ikrek. Olyan kis szép formásak. Itt is gratulálok nektek és kívánom, hogy mihamarabb felépüljön mindenki és hazavihessék az angyalkákat!

Kriszta én írtam a krémet. Egyszer én is véletlenül bukkantam rá és olvastam róla és most eszembe jutott, hogy van ilyen krém, amiből állítólag egy borsónyit kell talán a hasfalra kenni, de ez utóbbiban már nem vagyok biztos, csak így rémlik.

Június 2 már mindjárt itt van. Én is megyek akkor aneszteziológushoz. Bár nem készülünk császárra és semmi altatásra vagy ilyesmi, de mindenkinek el kell előtte menni-e, hogy átnézze az összes leletet és az EKG-t, hogy gondolom, ha mégis kellene, akkor legyenek vele tisztában, hogy mit lehet és mit nem.

Zsófi, nagyon örülök, hogy már érzed a kisbabátokat. Ugye milyen jó érzés? :) Én is mindig nyomkodtam a pocimra a párom kezét, hogy érezze, de engem sokszor megszívatott a kis hölgy, mert olyankor csend lett. Meg ugye később egyre egyértelműbbek a rúgások már kívülállóknak is. Még most is néha becsendesül, ha valaki megfogja vagy meg akarja nézni. Mintha érezné, hogy most rá kíváncsi mindenki. Főleg "idegeneknél"(akit nem hall sűrűn) ilyen. Szerintem érzi, hogy ki teszi oda a kezét.

Jövő héten már június. Megy a sógor? :) Remélem végre ez is megoldódik.

Egy óra alatt simán beértek, ezen ne izgulj. Nekem úgy mondták, hogy ha rendesen kezdődnek a fájások, akkor várjam meg, amíg 10 percesek lesznek és az is tart már legalább 1-2 órája, és akkor induljunk. Vagy ha elfolyik a magzatvíz vagy rögtön 5 percesekkel indul, akkor egy óra alatt érjünk be. De általában fokozatosan erősödnek a fájások, így van időd még itthon készülődni és ráérsz indulni. Ha meg gyorsan történik minden, akkor odamentek helybe és elküldeni biztos nem fognak. Meg akkor oly mindegy, hogy várnak vagy sem, mert akkor 1/másfél óra alatt megvan a picur. Úgyhogy ezen ne izgulj. Mondjuk én sem értem, hogy miért így csinálják és ott helyben miért szűnik ez meg? De ha Te nyugodtabb vagy, ha váltasz, akkor válts inkább, mint ezen stresszelj a vége felé.

Velem/velünk minden ok. Hétfőn voltam gondozáson. Minden rendben. Mondjuk a vérnyomásom elég alacsony: 90/60, de amúgy sem volt soha magas. Hízni nem híztam mostanában. A szívhang is jó volt. Így kb. ennyi. Holnap megint NST és jó lenne a dokimmal is találkozni, hogy megbeszéljük, hogy mikor lesz az utolsó uh, a szülést és egyéb dolgokat. Kellene vérvételre is mennem(az utolsóra) a napokban. Szóval sűrűsödik a program. A kórházi csomag már össze van készítve. Nincs bepakolva, csak egy helyre rakva, hogy ha kell, akkor ne akkor kelljen összeszedni. És mellette egy lista, hogy nehogy kimaradjon bármi is. Úgyhogy alakulok. :)

Na jó, megyek lányok!

Legyetek jók!

Puszi,Maja

2014. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 684/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok,


gondoltam gyorsan írok nektek egy kicsit, mielőtt elkezdődik a hétvégém. Nem lesz egyszerű, de egyben meghitt is lesz az évfordulónk miatt. :)


Holnap megyek pszichológiából vizsgázni, majd miután haza értem, délután indulunk a meglepi programra. Már alig várom. Sajnos az idő nem kedvez annyira nekünk, de sebaj, legalább az eső nem fog szakadni, ami már jó jel. Rétegesen kell csak felöltöznünk, hogy ne fázzunk, bár szerintem a köszöntő pálinka és a borkóstolás után dobálni fogjuk magunkról a ruhadarabokat. Szerencsére azért nem lesz annyira hideg, még jó is, hogy nem 30'C-ban megyünk mert elég hamar beütne az alkohol. :D Jó lesz egy kicsit kikapcsolódni és lazítani. :)


Örülök lányok, hogy tetszettek a ikrek fotói. Szerintem is nagyon tüneményesek és igazán szép, kifejlett babucik. Most már a kislány is lekerült a lélegeztető gépről és szépen esznek a kisfiúval együtt. :)


Sógornőm elvileg ma mehetett haza, de otthon is szigorú fekvés van neki előírva rengeteg pihenéssel és gyógyulással, hogy minél hamarabb mehessen az ikrek után a kórházba. Nem egyszerű ez az időszak sem... Mindig csak várni, na de utána lesz csak igazán nagy móka és kacagás az életük. Persze nem rögtön az elején, előbb össze kell rázódniuk. :)


Maja, nagyon tetszik, ahogy a férjed reagált a sztorimra. :) Ezek szerint Ő is nagyon meghökkent az esetem hallatán, ráadásul 5x annyira, hisz nő sem él át ilyet sűrűn, nemhogy férfi... :D Köszi a gratulációt, végül is nagynéni és nagybácsi lettünk a férjemmel. :D


Jó volt olvasni, hogy veled és Petrával is minden rendben van. A vérnyomásod miatt ne aggódj, képzeld nekem is ilyen alacsony. Még az asszisztensek is le voltak döbbenve amikor egyszer részt vettem egy kardiológiai vizsgálaton. 3x mérték meg a vérnyomásom, össze-vissza nyomkodtak, én meg ezt baromira nem bírom, vagyis azt, ha érzem a saját pulzusom, úgyhogy több sem kellett, a 3. mérés után elájultam... Borzasztó volt és bosszantó is utána, hogy minek mérik meg ennyiszer? Miért nem hiszik el, hogy ennyi a vérnyomásom és kész? Na mindegy, lehet tapasztalatlanok voltak e téren, vagy még nem találkoztak ilyen alacsony vérnyomású nővel. :D Óó... ne haragudj, nem akarlak ilyennel ijesztgetni, csak leírtam velem mi történt, és ne izgulj a mért számok miatt. Világ életemben ilyen alcsony volt nekem is a vérnyomásom. :)

Sikerült találkozni a dokiddal tegnap? Mi volt NST-n? Minden ok?

De jó, már a csomagod is össze van készítve? Húú...akkor egyre jobban tudatosodik bennetek, hogy nemsokára hatalmas nagy változás következik az életetekben! A legcsodásabb... :)) Mikorra is vagy kiírva? Június, ...? Bocsánat, hogy legalább 8.-szorra kérdezem meg...


Milyen gyorsan elment az idő, el sem hiszem... Nemrég még a pozitív tesztedről írtál nekünk nagy izgalmak közepette, most meg már a cuccod is az ajtó közelében van, és bármikor kibújhat a babuci. :)


Zsófi, köszi neked is a gratulációt és a vizsga szurkolást. :) Egyébként neked is küldtem fotót róluk és a neveiket is ott árultam el. :P

Remélem a tesó is hamarosan kiköltözik a házból és végre elkezdhetitek a tervezgetést... Gondolom, mennyire várod már! :)

De jó, már ilyen erősen érzed a babát mocorogni? Annyira jó lehet. Neveken gondolkoztok már, vagy vannak kedvencek, nagyon esélyesek?

A kórház miatt ne aggódj Zsófi. Az egy óra szinte semmi. :) Valószínű, hogy rám is ez vár majd ha szaladni kell a kórházba, mert ahol mi lakunk szintén 1 órára van Budapesttől, és a környéken is egy elég gagyi kórház van 20 percre, de az lenne az utolsó hely, ahol szülni szeretnék, szóval nekem is marad az egy órányi sürgős autóút, ha helyzet van! :) Lény nyugodt, simán beértek majd ha elkezdődnek a fájdalmaid.

A jelenlegi állapoton ne rágd magad, ilyenek ezek az orvosok és kórházak... Inkább gondolj arra, ha bármi történik, így is-úgyis biztonságban lesztek, mert bármelyik útba eső hospital fogad majd téged. :)


Krisztám, annyira várom már a hétfőt és hogy túl legyél rajta. Nagyon izgulok érted. Majd írd meg mi volt, ha haza értél és avass be minket. Ne stresszelj, minden oké lesz. Tudod!!!! ;) Veled vagyunk és fogjuk a kezed.


Sok puszi Annusnak és Melinek is. Remélem ők is jól vannak. Sokszor gondolok mindannyiótokra!!! :)

Ha túl vagyunk a romantikázós hétvégénken és sikerült kiengedni a gőzt magunkból akkor jelentkezem.


Sok-sok-sok puszi nektek, vigyázzatok magatokra! Szilvi :)

2014. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 685/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lanykak :)


Szilvi:

Koszonom szepen, megkaptam a kepeket a ket kis babocarol.

Valoban irtad a nevuket, ne haragudj elfelejtettem :) Mostanaban mindent elfelejtek eleg hamar, olyan rossz :(

Bar nem zavar, mert megeri :D

Nagyon tunderiek mindketten es orulok neki, hogy mar a kislany sincsen lelegeztetogepen! Remelem a sogornod is mihamarabb utanuk tud utazni,

borzaszto lehet ez a varas. Sok boldogsagot es egeszseget kivanok Nekik! Persze Neked is gratulalok nagyneni :)

Sok kalappal a viszgahoz ismet :) valamint jo utat es jo pihenest Nektek!! Jo romantikazast is :))

Most mar ugy erzem a babat, hogy biztosra tudom, hogy o az :) Eddig bizonytalan voltam, milyen is az az erzes.

Mar egyre jobban szukulnek a baba nevek, de meg biztosra most se tudjuk, ket-harom eselyes van, ami tetszik nekunk, de az is teljesen valtozhat.

1. Natalie 2. Melanie (3. Sophia- Sophia-t biztos nem adjuk fo nevkent, maximum 2.-nak, ha adunk ket nevet)

De nagyon bizonytalanok vagyunk meg a nevet illetoen.

Koszonom szepen a megnyugtatast a korhazat illetoen, mar igy annyira nem is aggodom :) anyukamat is megkerdeztem, de o is megnyugtatott, hogy siman

beerunk csak akkor nem szabad hezitalni es varni, hanem inkabb induljunk el hamarabb, mint kesobb :)


Maja:

Nagyon jo erzes, olyan jo,, hogy mocorog odabent, de mindig azert aggodom, hogy jol legyen es jol erezze magat. Remelem igy van :)

Velunk is mindig igy van, rarakom parom kezet es abbahagyja :) de mondom mindig paromnak, hogy hagyja a pocimon a kezet sokaig es erezni fogja. Szokta

puszilgatni is, olyan jo latni, hogy o is mennyire varja mar, hogy megszulessen es milyen boldog, hogy szereti mar most :)

Igen mar Junius lesz vasarnap, nagyon nagyon remelem, hogy megy-koltozik, elvileg vasarnap, de nem kiabalok el semmit!

Sokan gondolkoztam rajta, hogy atiratom e magam, de az olyan maceras es tenyleg 1 ora nem sok.

Szerdan elmentunk egy nagyobb varosba ebedelni, ami 1 oranyira van, picit tobb, mert kerulo uton mentunk- jobbik uton- es arra van a korhaz is, igy

megtudtuk nezni milyen az ut onnan hazaig. Nem lesz gond, olyan mintha vegig autopalyan mennenk. Mondjuk itt szinte autopalyan tudsz kozlekedni, ha valahova el akarsz

jutni :) igy eleg gyors. De azert meg gondolkodom rajta, de nem sokat :)

Milyen volt az NST?


Kriszta:

Ugy van, ahogy Szilvi is irja, veled vagyunk es nagyon drukkolunk Neked :)

Gyorsan elrepult ez a 10 nap :)



Mi meg kimentunk a beachre egy piciket a parommal tegnap, nagyon jo volt furodtunk az oceanban is. Vittunk napernyot is, ugyhogy vegig az arnyekban voltunk.

Nem birtam megallni nem kimenni egy picit es relaxalni, a sos viz is olyan jo volt, jo hatassal van a boromre :)

Csak nem lesz semmi gond, regen nagyon sokat sportoltam, vizi sportokat, igy szamomra a viz a lubickolas elengedhetetlen, persze vigyazok. Anyukam is sokat

uszott velem, azt mondta. Lehet azert szeretem ennyire a vizet, foleg a mely vizet :)

Szerdan meg atruccantunk a kozeli varosba ebedelni (1 oranyira van innen, es pont masik allamban is :D ) Jol ereztuk magunkat mi is.

Na megyek, lassan lejar a munkaidom :D


puszi lanyok mindenkinek! Jo hetveget Nektek! Zsofi

2014. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 686/802 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok Lànyok :)


Maja mesélj mi volt a dokinàl??? Reméljük nem lesz szükség a csàszàrra, de persze jobb mindenre felkészülni :)

Eljött a bűvös hónap :) màr csak pàr hét és anyuka leszel :)

Csomag összekészítve mostmàr csak Petràn múlik mikor jön :)


Zsófikàm, örülök h egyre erőteljesebben érzed a babàtok mozgàsàt :) biztos fantasztikus élmény lehet....

Nooo tesóka elköltözött màr????


Szilvikém mesélj a meglepiről!! Hogy sikerült??? ;)


Én is megjàrtam a dokit és örömmel jelentem hogy van egy dobogó szívű 7 hetes pici baba a pocakomba..... :D

Remélem megértitek h eddig nem meséltem Róla....remegve mentem ma be a rendelőbe. Múltkori uh-n petezsàk volt szikhólyaggal5+3-nàl.

Ma vagyok 7 hetes és minden méretmegfelelő a korànak

.ver a szíve ♡

Leírhatatlan érzés....màr ott elkezdtem bőgni ahogy megmutatta....azóta is csak bőgök. 2 hete tàppénzen vagyok...

3 hét múlva kell mennem kontrollra. Lànyok annyira boldog vagyok most...tudom h minden rendben lesz...

A cisztàm sajnos meg ott van de nem jelent veszelyt a tethessegre...remélem felszívódik...

Azt hiszem nem tértem még észhez..... de nagyon boldog vagyok :)


Puszi :Kriszta

2014. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 687/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kriszta: waaaaaooo!!!! ez aztán a csodaszép csuda jo hír!!!!!!!!

Mikor olvastam ugy örültem neki :) en is bekönnyeztem az örömtől :))

Jaj nagyon édes es cuki lehet!!! Az első pillanatok ... <3

Sok egészséget kívánok Nektek a picivel! Pihenj sokat tenyleg, ő mar csak ott marad!! Vigyázz magadra! Jajj olyan jo!!! Ugy örülök Nektek!!

Lassan mindneki anyuka lesz 2014 ben :D

Meg 1-2 honap es túl leszel a kritikus ponton!

Örülök neki h a ciszta nem befolyásolja a terhességet!!!

Remelem felszívodik magátol!

Majd arra leszek kiváncsi h vajon neked kisfiad vagy kislányom lesz-e, szerintem kislány :-D

Nagyon örülök nagyon boldog vagyok H sikerült vegre!

minden apró kis részletre kiváncsi vagyok meg majd képekre is feltétlenül!!

Otthon se erőltesd meg magad!

:)) :))


Teso tegnap atcuccolt, de meg várok pár napot, hogy biztos-e a költözés! Persze hagyott pár dolgok nálunk es nem bírta kimosni maga után a cuccokat. De annyi gond legyen - végül is vendég volt 7 hónapig hahahahaha (szerinte)- a hűtő bol meg kidobalom amit otthagyott szinte mar csak romlott kaja. 1-2 cuccat meg majd a munkahelyen oda adom neki :D :D de tényleg ez legyen a legkevesebb gond :)


Szilvi:

Te is mesélj, hogy sikerült a meglepi, milyen volt a kiruccanás kis vakáció? :)


Puszi lányok folytatom tovább a munkát :)

Zsófi

2014. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 688/802 anonim ***** válasza:

Zsófi!!


Véégre ketten vagyis hàrman maradtatok :)

Reméljük mostmàr nem költözik vissza...


Aranyos vagy h így örülsz nekünk... :) annyir jo volt làtni a dobogó pici szívét...mindig könnyezem ha magam elé képzelem azt a pillanatot.

Sajnos képet el is felejtettem kérni, annyira önkívületi àllapotba kerültem...de legközelebb nem felejtem el, akkor jön a pàrom is velem.

Most pihenek sokat, de szoktam sétàlgatni is merz sz sem jo ha fekszek egész nap.

Tudom h minden rendben lesz Vele :-)


Puszi:Kriszta

2014. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 689/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Hát Kriszta, nagy-nagy gratuláció neked/nektek!!! Nagyon meglepődtem, amikor olvastam, mert erre most nem számítottam nagyon, de nagyon örülök neki. Vigyázz kérlek nagyon magatokra. Pihenj sokat, sokat! Majd, ha túl leszel az első trimeszteren, akkor majd mozoghatsz, járkálhatsz többet, de most inkább csak óvatosan. Az nagyon-nagyon jó, hogy vert az édes pici szíve, hiszen mindig ezt kívántuk neked és tessék. :) És kell valamit szedned? Jól vagy? Nincs semmi panaszod? Terhességi tünetek? Remélem minden nyavalya messze elkerül! Mikor mész pontosan legközelebb? Kérlek, mesélj még-még, nagyon kíváncsi vagyok! :))) És sok puszit küldök neked és a pocaklakónak is!

Zsófi, örülök, hogy elment tesó. Remélem azóta sem ment vissza!

De jó, már a babád is egyértelműen érzed mocorogni. Nekem is így volt. Először bizonytalankodtam, majd egyre egyértelműbb volt, hogy ez ő. :)

Munkát hogy bírod? Párod talált már valamit? A te régi munkádat át tudta venni?

Szilvi, hogy sikerült a meglepi? Biztos nagyon jó volt az idő ellenére is! :) Sok vizsga van még? Ikrek és az anyukájuk? Láttátok már őket?

Mi voltunk múlt héten NST-n, továbbra is nagyon aktív és hamar készen voltunk és jó lett az eredmény is. Hétfőn voltam az utolsó vérvételen, anesztes orvosnál aláírni a beleegyező papírokat, ha epidurális érzéstelenítést kérnék, meg végigkérdezett minden eü-i dologról. Tegnap meg voltam az orvosomnál. A méhszáj még zárt, de nagyon lent van a terhem már, rövidül a méhnyak. Szerinte a napokban még nem várható a szülés, de jöhet hamarabb, mert nagyon keményedik a hasam is és már elég vizes is vagyok. Így megemelte a MagneB6 adagomat 3x2-re, de csak a 38. hétig, utána meg abba kell hagynom, mert akkor már jöhet a baba. Szerinte már jöhetne most is, mert mindene kifejlődött már, de jobb szeretné a 38. hét után. Átbeszéltük, hogy ha vérzek vagy elfolyik a vizem, akkor azonnal befelé és ha fáj, akkor a 10 perceseknél kell beindulni 2 órán belül. Majd meglátjuk, hogy kapok-e epidurálist, mert a helyzettől függ. Ha hosszú vajúdásra számíthatok, akkor igen, de azt is meglátjuk, hogy hogy bírom. Ha úgy látja, hogy ebből 1-2 órán belül baba lesz, akkor nem. Szóval így ennyi. Holnap megint NST, úgyhogy most már van programom bőven.

Szegény párom nagyon sokat dolgozik, így feljött anyukám hozzám és ő kísérgetett mindenhová és segített itthon is, mert már elég nehezen mozgok. A hétvégétől iszonyatosan fájt megint a derekam és a combtőnél, így már totyogok, mint egy pingvin. Éjszaka még jól alszok, de már szinte csak bal oldalon tudok és átfordulni már nagyon fáj és csak nehezen megy. A jobb oldalon csak 1-2 órát tudok aludni, mert főként ott van a pici lány, így ott van megterhelve és ott fáj nagyon a bordám, a derekam és combtőnél is. Hétfőn még alig bírtam ráhelyezni a súlyom a jobb lábamra, de mostanra egy picit jobb. Kenegetem lóbalzsammal a derekam, amit a doki javasolt és sokat segített, az már alig fáj. Szóval így már elég sok minden előjön, nem is gondoltam, hogy ez ilyen nehéz. Eddig olyan aktív voltam, semmi bajom nem volt, de azt hiszem, most már el kell kezdenem visszafogni magam és többet pihenni, már nem megyek messzire egyedül.

Most megyek főzök vacsit.

Legyetek jók!

Puszi, Maja

2014. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 690/802 anonim ***** válasza:

Maja dràga!


Örülök h minden rendben veletek :) Szegény bnőmnek is ìgy a végére lett minden "baja". Na de ez ezzel jàr! Még pàr hét és a babàtól lesz hangos a hàz :) Elhiszem h kényelmetlen màr az alvàs is és h a mindennapi teendők sem mennek màr olyan könnyen. Még most pihenj amíg tudsz; mert aztàn nem fogtok unatkozni.... :)

Jajjj a férjedmég mindig sokat dolgozik??? Ha megszületik Petra remélem lesz egy pàr szabad napja!!


Gondoltam h meg foglak lepni ezzel titeket és lehet h azt gondoljàtok h milyen felelőtlenek vagyunk... de a múltkor mikor a kórhàz bejàratàtól kellett visszafordulnunk és nem lett vizsgàlat akkor olyan csalódott voltam és úgy éreztem h vàrunk és vàrunk a nagy semmire. Akkor pont ovu közeli napokban voltam és elmaradt a védekezés...

Elég hamar kimutatta a teszt ; 5 nappal nemvàrt előtt.

Onnantól szedem a méhpempőt, én elég nagy szerepet tulajdonítok neki abban h most végre dobog az a pici szív.

Soha nem volt ennyi tünetem mint most...a melleim az elejétől fogva duzzadtak, fàjnak hol kevésbé hol jobban. A 6.héttől előjött a mindennapos émelygés ami jobban délutàn tör ràm egészen estig. Hsjnalban kb 2* fel kell kelnem pisilni és kb 5*6*pisilek mire elalszok... de én még örülök is h vannak most tüneteim :)

Alig vàrom h túl legyünk az első 12 héten....utàna fogok megnyugodni vmennyire...

Legközelebb 24én késő du megyek uh-ra, még 20 nap....nem is tudom h bírom ki addig...de a dokim szabin lesz...

Szednem kell vérhígítót és a pajzsmirigyemre gyógyszert. 2, 6 volt utoljàra a TSH-m, ami egy tizeddel magasabb az ilyenkor megendettnél. De az előzményeket ismerve kaptam rà gyógyszert.

Az orvosom hihetetlenül kedves és jó szakember, tökéletesen megbízom benne. Igaz elég fiatal, azt gondolnà az ember h tapasztalatlan, de nem.

Ezt sz utolsó esélyt megadtuk magunknak a pàrommal...úgy voltunk vele ha most sem akkor utàna tényleg csak teljeskörű vizsgákat- itt és otthon is-vàgunk bele.

Elhihetitek mekkora öröm volt làtnom azt ahogy ver a szíve....idàig doha nem jutottunk el. És tudom h ez a babóka meg akar születni és velünk marad mert nagyon erős!!!

Az is biztos jót tesz h itthon vagyok, nem dolgozok és sokat pihenek.

Eddig csak a felettesem tudta a dolgot, tegnap elmondtam a főnöknek is, megértő volt és szorít értünk.

A pàrom is olyan aranyos volt hétfőn...egy nagy csokor rózsàval àllított haza....

Lehet kicsit hosszúra sikeredett, jó ezeket kiírnom..


Sok puszi:Kriszta

2014. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!