Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
 641/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy kicsit össze vissza irtam :D

Szóval a lényeg, hogy parom testvére lakik velünk, karácsony elott hozzánk költözött. Anyóssal egyutt kb 2 hónapot voltak nálunk es tesoja ugy döntött nálunk marad, persze amivel nem volt gond eddig, mert azt hittük ideiglenes, de nem önálló es olyan mintha a gyerekünk lenne, ami nekem igy fárasztó hiszen kb velem egy idős es en nem vagyok érte felelős. Arra gondoltam, hogy mikor bejelentjuk a babat, ami 1-2 heten belül lehet, hogy megtörténik akkor mondjuk meg neki, hogy június végig maradhat (ezert nem is várhatunk addig, hogy fiu vagy lany, hogy legyen ideje keresni albérletet). Mert a szüleim jonnek ki 1 hónapra es szeretnem, ha kényelembe jönnének. Valamint ha augusztus vagy szeptemberig velünk lakna mar ido sem lenne a baba elott berendezkedni, kettesben lenni sem.

Szerintetek ?


Majd meg irok később, csak eléggé elfoglalt vagyok a munkahelyemen! Puszi addig is mindenkinek , Zsófi

2014. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 642/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kriszta:


Szerintem ne izgulj! Olyan dolgot nem hinnem, hogy találnának ami nem orvosolható, főleg manapság!

Ne gondolj ilyenekre! Csak csupa jóra!!

Szurkolok meg mindenki veled van :)

Bízom benne, minden jol alakul!!

Nem lesz itt gond, idén meg terhes leszel!! :))


Mielőtt terhes lettem én is azt mondtam, hogy nem akarom tudni a nemét, de azóta alig várom, hogy kiderüljön, na meg könnyebb lesz ugy vásárolni neki mikor majd eljön az ido :)

De akinek nem az első gyereke akkor az meg tudja esetleg csinalni, mert mar vannak gyerek cuccai. :)


Akkor lehet kétszer volt peteéresed? En a sajátomet sose tudtam :/


Maja:


Köszi. :) es szerintem jobb is, hogy utána mondjuk el. Most meg nagy az öröm a kis babával foglalkozás, mire elmondjuk addigra mar "megszokják" hogy megszületett :)


Lehet azért fajt, mert próbálsz sok mindent csinalni, ugy mint régen terhesség elott vagy az elején!

Pihenj nagyon nagyon sokat, igy a vége fele tényleg ne csinálj sok mindent többet pihenj!!!

Nekem is fajt egyik nap nagyon az oldalam mindkettő, aludni is alig bírtam a derekam is fajt ( az szokott is ha sokat dolgozom vagy itthon sokat tevékenykedem, akkor tudom pihennem kell) es mondtam tegnap az orvosnak, hogy nagyon fajt az oldalam es azt mondta, hogy az normális mert nő a baba meg feszül minden, de figyeljek oda, hogy kelek fel az ágyból, mit hogy csinálok, ne használjam mar a hasizmom csak a képeimet. Meg mehet majd később párna a pocak ala is. Lehet, hogy neked is ez volt a gond. De ha legközelebb előfordul mindenképpen menj be a kórházba vagy menj el orvoshoz. Szerintem legközelebb említsd meg ezt az orvosnak, amikor mész hozza!


Melinda:

Majanak igaza van, ha tudtok menjetek el otthon a 4D-s ultrahangra!



Velem nem sok minden történt:

Tegnap ugye voltunk dokinal, meghallgattuk a baba szívet, most mar teljesen lehetett hallani es könnyen meg lehetett találni. <3

Olyan hihetetlen meg mindig :)

De semmi mas nem történt :( kérdeztem, hogy ultrahang mikor lesz esetleg, azt mondta, hogy most mar választanom kell egy orvost akihez majd megyek. Mert oda a klinikára többet mar nem kell mennem. Meglepődtem, hogy meg csak 13 hetes leszek/vagyok, hogy hogy nem. Azt mondta az orvos 14 hetes vagyok. Na mondom de jo, honnan tudja most? Meg se mert semmit. De lehet ugy értette, hogy a 14. Hétben vagyok, mert 13 hetes es pár napos vagyok. Mindegy, szóval kaptam egy listát, hogy milyen orvosok vannak a közelben, kit választhatok. Es 4 het múlva mehetek is es akkor mar a nemet is megtudják, aaa újabb négy het .

Szerintetek, hogy válasszak? Ha azt se tudom melyik orvos milyen? Es ismerőseimnek nincs babájuk?

Próbálunk utána nézni a neten.

1 heten belül el kell döntenünk. :)

Utána majd ott csinálnak ultrahangot. De olyan jo lenne, ha nem kellene 4 hetet várni, majd ha választottam majd ugy is fel kell hívjam. Szerintetek doktor vagy doktornő a jobb? :)


Képzeljetek, mivel nem derült ki a neme ezert rendeltem egy kis fehér cipőt online, es majd ha az megérkezik akkor csinálunk képet (amit internetet találtam) es utána megy majd haza, meg az anyósnak is a level :D ugy izgulok. Mi lesz itt. Szerintem anyós mérges lesz, hogy nem szóltunk hamarabb, fel lesz háborodva bar az eljegyzés utáni nem orulese miatt nem is erdekel mar. Ő baja, mert nem fogja akkor sűrűn látni az unokáját. Az en családom meg fogalmam sincs, szerintem örülni fognak, csak anyukám lesz meglepődve nagyon, mert szerintem meg azt hiszi, hogy 2-4 ev múlva tervezzük csak. De remelem azért örülni fog (valamennyire). Majd ugy is mesélek.

A cipő április 18-26. között fog valamikor megérkezni. Azért online rendeltem, mert uniszex cipőt alig találtam es ha volt is akkor meg nagyon drága volt. Szóval kb 2 heten belül meg fogják tudni. Már amugy is ideje a 4. Hónapom közepén leszek mar akkor. Nem titkolhatjuk tovább a kis drágát :)


Puszi mindnekinek, további szép napot, sok pihenést es pozitív gondolkodást! Zsófi

2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 643/802 anonim ***** válasza:
Maja: akarom mondani: ne használjam mar annyit a hasizmom csak a kezeimet. :) a telefonom kijavította mas szóra :D
2014. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 644/802 anonim ***** válasza:

Szijjasztok Lányok! :)


Zsófi,örülök h szépen ver a babátok icipici szivecskéje :) biztos felemelö érzés volt hallgatni..párod is elkísért???

Sztem a férfi orvos jobb,legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Én tuti a férfit választanám! Majd írd meg hogy döntöttetek!

Jujjj biztosan mindenki meg fog lepödni h jön a baba nálatok is :D Anyóssal meg ne foglalkozz. De szerintem ha unokárol van szó akkor meglágyul a szive. Amúgy miért nem olyan jó a viszonyotok? megkérdezhetem? Van vmi oka vagy csak úgy alapból elutasító veled szemben?

Meddig tervezed hogy dolgozol???


Maja hogy van a ppocakod??? Segített a megemelt napi magnezium adag??? Amúgy azt olvastam h kb a 30 hét körül már elkezdöthetnek a josló fájások,de persze csak az enyhébb változatuk...

Elég rémisztöen hangzott h mennyire fájt a derekad+pocid,hogy már a sírás kerülgetett. De az a lényeg hogy a kisasszony továbbra is aktív, vszinü csak többet kell pihenned ezentúl!!!

Ha esetleg mentek fotozásra,ugye küldesz majd képeket?? :)


Köszi csajok a biztató szavakat!!! :) remélem is h minden rendben lesz mostmár ha túl leszünk a vizsgálatokon!

Az a szerencsénk h iszonyat hamar teherbe tudok esni,így ha "zöld utat" kapunk remélhetöleg nem kell hónapokat várni a pozi tesztig :)

Amúgy nekem megvan az elméletem h a vetéléseim miért történtek.... ez ad egy kis kapaszkodót,h talán nincs is baj...

Már kezd menszisen fájdogálni a hasam...´ha az elsö pozi ovutesztet nézzük akkor kb vasárnap -hétfön kell megjönnie. Ha a másodikat akkor jövöhét csütörtök-péntek.

De van egy olyan érzésem h most nem volt ovum,vagy nagyon kínlódott. Tavaly is pont ilyenkor-aprilisban volt egy kis kavarodás :D


Jujjj Annus nemsokára feleség lesz :D Gondolok majd rá szombaton!! :)


Puszi :Kriszta

2014. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 645/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Bocsi, de nem tudok valami sokat írni, mert ülve még rosszabb a derekam, mint akár állva. Most jobb oldalon fáj a forgónál. Ilyen mondjuk már volt korábban is, még nem várandósan. Szerintem valami becsípődés, vagy megfázott a derekam, vagy nem tudom, de elég kellemetlen. A hasam nem fáj, szóval ennyiben ok. Pénteken jön a védőnő, majd megkérdezem tőle, hogy szte mitől lehet és mit csináljak. Hétfőn meg ugye megyek a 4 hetes kontrollra, szóval mindenképpen doki.

Küldtem nektek egy kis meglepi emailt. :)


Zsófi, örülök, hogy szépen ver a pici szíve. Hát én világéletemben csak férfi dokinál voltam, így nem tudom milyen lehet egy nő. Szerintem neten nézz utána az orvosoknak, vagy kinti fórumokon kérdezgess. Én is kérdezgettem a dokim után fórumokon is.

Abszolút jó, ahogy írtad a tesó "kilakoltatással" kapcsolatban a dolgokat. Csak sztem a párod mondja meg, mert azért csak ő a tesója és így talán nem olyan kellemetlen neki sem...

Persze, hogy küldök majd képeket, ha lesznek! Mi újság a kismami barátnőddel? Nincs még baba? Mikorra van kiírva???

Jajj, remélem, hogy jövő hét elején megjön és el is múlik 22.-re!!! Már várom, hogy mehess végre!

Legyetek jók!

Puszi, Maja

2014. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 646/802 anonim ***** válasza:
A legutolsó bekezdés Krisztának szólt...:)
2014. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 647/802 anonim ***** válasza:

Jujjjj Maja; hàt ez a videó.....annyira aranyos....milyen aktív, mennyire làtvànyosan mozog :) szóval akkor Petra lesz a neve :)

Megnéztem vagy 3* , olyan jó volt nézni :-D

Örülök h nem fàj a pocid. Viszont a becsípődéses dolog az nagyon rossz, én is ilyen derékfàjós vagyok. Habàr neked modt lehet a kislànyod nyom vmi ideget smi kisugàroz a derekadba....


Köszike a kérdést, bnőm még nem szült meg. Maj 9re van kiírva, de pont beszéltük vmelyik nap h tuti koràbvan fog érkezni. Elég kemény màr a pocija és kezd leszàllni neki, màr nem sok helye van odabent... izgatottan vàrom a nagy napot :) babàzok majd sokat :) (legalàbb belelàtok h mi vàe majd rànk is)


Vigyàzzatok magatokra és akàrmikor küldhetsz ilyen meglepi email-t :D

Puszi:Kriszta

2014. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 648/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lanyok!


Kriszta:

Igen parom is elkisert, mondtam neki, hogy en nem megyek nelkule az biztos :) de persze nem volt ellenere. Meg o is akar mindig jonni. Igy ugy probaljuk az idopontot is kerni az orvostol, hogy mindkettonknek jo legyen. Mar az elejetol fogva bent lehetett, igy o is hallott mindent, de a doktorno egybol meg is talalta a picit :)

Meg nem dontottem el, de holnapra mar szeretnek vegleges valaszt adni a Klinikan, hogy hova kuldjek tovabb a papirjaimat. 6 orvosbol 4 noi orvos. Utana neztem a neten es ket noi orvost nagyon ajanlottak, ugyhogy most ketto kozott vacilalok: egy barna haju es egy voros haju doktorno kozott. De ha netan rosszul dontene'k is valthatok barmikor azt mondtak, de szerintem ez mindenhol igy van a vilagban.

Az nem kifejezes szerintem, hogy meg fog lepodni mindenki. Nem tudom mi rosszatt tettem amiert van oka elutasitonak lenni velem, de a legcsunyabb dolog az egeszben, hogy a szemembe nem birja mondani csak a hatam mogott mindenkinek csak hat azert majdnem 4 even keresztul neha rajta kapja az ember a masikat, ha folyton szapulja, meg a paromnak mondogatta folyton csak mit sem sejtett az anyos, hogy mi mindent megbeszelunk meg a mai napig is azt hiszi, hogy mi nem beszelunk :D Szoval fogalmam sincs. De aki az eljegyzesunknek sem orul es idegennek nevezett 3 even kereztul, sot iden szokott arra ra, az eljegyzes utan, hogy nem vagyok az.

De valahogy annyira me'lyen megbantott holott en kb minden kivansagat lestem es segitettem mindenben, hogy most annyi harag van bennem, hogy jobb is, hogy nem hiv fel telefonon. Igy nem tudom, hogy a jovoben mi lesz, de az biztos, hogy most mar megmondom neki a magamet, hiszen meg par ev gonoszsag mit nem szamit 4 ev utan, nem igaz? :D :D

Azt sem szeretnem, ha ezek utan, mivel terhes vagyok akkor sokat jonne latogatoban meg mindenhova az orvoshoz is, meg ha ott vagyok, hogy szulok, akkor sem szeretnem, ha ott lenne. Csak a parom legyen ott.

Tesomek babajat sem mondtuk el neki, hiszen miert mondanam el? Nem igazan tartozik ra, es folyton csak sajat maga a fo tema barmi van, mi nem nagyon erdekeljuk, de a lenyeg, hogy nagyon megsertodott paromra, hogy nem is emlitette neki es a parom tesojatol tudta meg, mert parom tesoja mindent elmond neki barmit hall barmit beszelunk es meg ha nem is neki mondjuk es meghallja is adja tovabb a drotot.

- bocsi, hogy kicsit kipanaszkodtam magam, mostanaban ideges vagyok anyosra meg parom tesojara-


A masodik munkamat valoszinuleg hamarosan ott fogom hagyni, meg 1-2 honap maximum, de lehet parom atveszi tolem. Fonokkel mar beszeltem, neki tetszett az otlet.

A fo allasomat meg ameddig birom :) valoszinuleg 7-8 honapos koromig, a penz jol jon, muszaj gyujteni, plusz annyira konnyu az a munkam, hogy nincs vele problema, persze van amikor forgalmas, de akkor sem megerolteto, inkabb akkor csak sokat kell setaljak ide-oda, de semmi tobb. :) Csak abban faradok el.

De ha nem birom akkor hamarabb eljovok persze. De bizom a legjobbakban :)


Iszonyat hamar teherbe tudsz esni? Na az tok jo, remelem hamar eljon az a pillanat, hogy "zold utat" kaptok. Olyan gyorsan repulnek a hetek, hamar eljon az.

Mi az elmeleted, ha szabad tudnom?


Maja:

Nagyon tetszett a videod!! Kuldhetsz majd meg :) Nagyon aktiv es a Petra nev is tetszik, "csak" egy nevet adtok majd neki?

Feltetlenul kerdezd majd meg a vedonotol, es ird meg, hogy mit mondott! Szerintem semmi komoly, csak a terhesseg velejaroja.

Mikor kezdett el mozogni a kicsi Petra a hasadban, hany hetesen?


En voltam mar ferfi es noi orvosnal is, kulonbseget nem nagyon erzekeltem, talan jobban mertem elmondani a noi orvosnak a bajaimat, mint a ferfi orvosnak regen.

De ferfi orvossal mar volt rossz tapasztalatom otthon.


Annus:

Mar csak 2 nap az eksuvoig, de gyorsan telnek a napok! remelem majd lathatunk par kepet :)



En meg most szerkesztettem meg azt a kepet, amivel majd bejelentjuk a babat, de meg varunk a kis cipore, mert 3 fajta kepet csinalok. Abbol mar az egyik keszen van, mert

ahhoz nem kell a kis cipo.


Most megyek pihenek, munkabol hazaerve egybol ide ultem.

Puszi mindenkinek, Zsofi.

2014. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 649/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!


No Annus màra màr feleség :)

Remélem feljön ide és mesél a nagy napról és a babàjukról is :)


Maja neked mit mondott a védőnő pénteken??? Holnap meg kontroll. Ilyenkor mit szoktak csinàlni??

Itt nagyon lazàn veszik a dolgokat, màr amiket bnőm elmesélt. Egéaz terhesség alatt 1 azaz 1 uh van. Persze ha fizetsz akkor csinàlnak ők többet is, én biztos nem fogom sajnàlni rà a pénzt.


Zsófi akkor màr csak a kiscipő hiànyzik és jöhet a nagy hír. Majd mesélj kihogyan reagàlt.

Akkor anyossal nem vagytok puszi pajtàsok....ez nem vmi jó. De végül is nem tudsz vele mit csinàlni...el kell viselni vhogy. Sajnàlom h ilyen a giszony köztetek.

Na az szuper ha pàrod àt birja venni a màsik melódat :) ez így nagyon jó megoldàs.


Igen Zsófi nagyon hamar teherbe tudok esni. Most 1 éve h próbàlkozunk, ugye 2 hónap minusz mert 2 hónapja pihi van.

Szóval 10 hónapo alatt 3* estem teherbe úgy h ebből 4 hónapig terhes voltam. Vagy elsőre vagy màsodjàra mindig sikerült.


Az elméletem amivel nyugtatgatom magam:

Első terhességnél ovu előtt 4 nappal voltunk együtt, ott talàn màr nem volt jó minőségű a katona.

Másodiknàl akkor àllt meg a baba a fejlődésben mikor 1 hétig iszonyatosan köhögtem de úgy h 1 percet sem bírtam ki köhögés nélkül de komolyan. Még a dokim mondta is h pont nem jókor vagyok megfàzva mert modz fejlődnek ki a szervei.

A harmadiknàl pedig 100% h a nemvàrt napja előtti 39-40 fokos làzam miatt történt a baj.

Ez az én elméletem, vagyis én ebben kapaszkodom h talàn tényleg nincs is baj...


Képzeljétek ma megjött :) ennyire màr rég örültem neki. Tuti h akkoe 2 peteérésem volt előző ciklusban. Ezt a pozi tesztek és az ovus fàjdalom alapjàn gondolom.

Annak màr annyira nem örülök ahogy megjött...

Amíg nem szedtem fogamzàsgàtlót 17 éves koromig addig minden hónap gyötrelem volt mikor megjött. Iskolàba sem tudtam mennu első nap mert annyira görcsöltem és hasmenésem volt és hànytam.

Na ma pontosan így történt, azt hittem megőrülök. Pedig màr 1 éve 3 hónapja nem szedem a gyógyszert és azóta nem is fàjt ennyire


Létezik h még csak most múlt el teljesen a hatàsa? Vminr a méhpempő 4 hónapos kúra is most ért véget...


Na a lényeg h megjött és így el is múlik 22re. :)


Ki mit csinàlt hétvégén???

Puszi: Kriszta

2014. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 650/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Kivel mizujs? Hogy vagytok?


Annus:

Milyen volt az esküvő? Gratulálok, mar feleség vagy :))

Mikor mentek naszutra vagy most rt vagytok? Hogy van a kis baboca?


Maja:

Hogy vagy? Hogy van a kis örökmozgó? :)

Ugye mar nem faj a derekad? Mit mondott a doki vagy a védőnő ?


Melinda:

Hogy döntöttetek a 4D uh-val kapcsolatban ?


Szilvi, Viki hogy vagytok mizujs veletek?


Kriszta:

Képzeld mint kiderült- most hogy mar kezdek jobban bele látni a dolgokba- itt is ossz vissz 2 uh-t csinálnak! :( persze $75-$200/ alkalom (2D,3D,4D), csináltathatsz többet is.

Választottam orvost, nem volt könnyű. Azaz nem is orvost választottam hanem helyet. Felhívtam időpontot kérni, nagyon nehez volt kérni, mert az orvosok be vannak tablazva, igy választani nem is tudtam orvosok között egynek volt időpontja május 8.-ára, az nincs annyira messze még pont jo, hogy kaptam. De tegnap elmentünk a párommal megnézni a helyet meg érdeklődni, hogy továbbiakban, hogy kapok időpontot, ha mar nincs hely. De megnyugtattak, hogy lesz ezek után kapni fogok időpontot végig. Szóval, ha addig el nem megyünk máshova uh-ra, addig nem derül ki a pici neme :) de az a 3 het mar nem oszt vagy szoroz, szerintem. Meg mire el tudnánk menni onnan mar csak 1 het lenne a másikig :D


Feltétlenül leírom majd, ki hogy reagált :) mar NY-ban van a kis cipő, úgyhogy szerintem péntekre vagy szombatra csak itt lesz SC-ban :)

Es jovoheten (szedán) mehet a level haza :) (meg anyóshoz FL-ba) kicsit izgulok, de mar várom, mar lassan 4 hónapja titkoljuk, nehez :) de főleg amiatt izgulok, hogy mi lesz ha a tesonak elmondjuk mennie kell nyár elején.

Igen, anyóssal nem a legjobb a viszony, felettem nem tud "uralkodni" nem is engedem, de szemtől szemben kedves aranyos meg jatsza magát, szóval en azért vagyok ilyen mert tudom, hogy amugy milyen hátsó szándékai voltak csak azt hiszi hülyének nézhet! De az biztos, hogy nem szeretném ha sűrűn látogatna minket, elég évente 1* :D es nem kell vigyázni sem a picire, isten ments :))


Akkor biztos, amint zöld utat kaptok sikerülni fog es lehet, hogy ez a kis pihenés jót is tett. Ha sikerul akkor meg sokat pihenj! Es vigyázz magadra! Hogy a mostani pici megmaradjon :) drukkolok! :)


En sem voltam hasfajos mikor általános iskolába jártam, gimnazista koromra kezdett fajdogalni es onnantól kezdve nagyon fajt, utána elkezdtem szedni fogamzásgátlót gimi után de nem szedtem sokáig, utána ra 1 évre kezdett el fajni, de nem vészesen. Mióta ide költöztünk azóta nagyon szokott fajni (dolgozni is alig tudtam), most a terhesség miatt szerencsére megúszom a havi fájdalmakat :)


Múltheten párommal kimentünk majdnem 1 órára a medencehez napozni, befújtam magamat 50faktoros naptejjel a medence vize meg hideg volt igy csak lefrocskoltem magam. De amugy se akartam bele menni, meg sokat napozni se nehogy kijöjjenek terhességi foltok rajtam, csak a pattanásaimat akartam lenapoztatni :D

Azóta mas nem történt velünk a szokásoson kívül :) csak napról napra bebizonyosodik, hogy tesonak költöznie kell!! Mert olyanok az emberek, hogy kedves vagy velük, de kedvességet ne várj cserébe :)


Remelem mindenki jol van, meséljetek! Puszi Zsófi 14+4 hkm

2014. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!