Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
 621/802 anonim ***** válasza:
100%

Helloka!

Hááát, Kriszta ez nehéz ügy. Valószínű én is tanácstalan lennék a helyedben. Nagyon jól át kell rágni ezt a pároddal.

Anno, én is voltam ilyen cipőben és én maradtam, mert tudtam, hogy nem akarok várni tovább a babával, nem halasztom el, inkább összeszorítom a fogom. De az én esetem más volt. Nektek valószínű azért a vizsgálat is el fog tartani egy ideig, de azért lehet nem 6hónapig. Az is attól függ, hogy mi derül ki, van-e probléma vagy sem. Ha van, akkor még azzal is húzódhat tovább(kezelések, további vizsgálatok stb) De ha nincs, akkor sztem pikk-pakk meglesz és nem lesz az 6 hónap. Lehet én inkább szorítanám tovább a fogam és nem váltanék. Vagy az is lehet, hogy jót tenne a környezetváltozás...Nem tudom, ne haragudj, anno én is dilemmáztam ezen napokat, heteket, nem aludtam.

Zsófi, örülök, hogy jól vagy! Szerintem sem tesz jót az éjszakázás. Én is hanyagolnám a helyedben.

Nem tudom mennyi hízás megengedett vagy egészséges. Szerintem totál egyénfüggő. Én 2kg hízok mostanában minden hónapban. Az elején sokáig stagnáltam. Sajna már most tartok 6kg-nál. Azt hittem leszédülök hétfőn a mérlegről a dokinál, meg féltem is, hogy le fog tolni. De ő mondta, hogy 6hónapos vagyok 6kg-t híztam, ez tök normális, nem rossz ez. Figyeljek nagyon a szénhidrátra és egyek sok fehérjét, zöldséget és gyümit. De én akkor is felhúztam magam, mert én aztán pont előtte héten szinte csak fehérjét ettem, minimális szénhidrátot és mégis feljött megint 2kg. És azon húztam fel magam, hogy akkor mi lenne, ha zabálnék, falnék??? Úgy odafigyelek és mégis...:( Más kenyeret eszik kenyérrel, én meg 30dkg-s kiszerelést veszek magamnak és elég egész hétre, az is csökkentett szénhidrát tartalmú. Nem értem, komolyan. De ha így folytatom, akkor gurulni fogok...:(

A pocakom már jó nagy. Már nem tudok mit felvenni kategóriába estem a héten a tavaszi cuccokkal, mert itt most kezdett el beköszönteni a tavasz és nagyon szépen süt a nap. Vettem pár tunikát(egyszerű pamut, semmi extra) és persze leggingset és azokat hordom kis gumis övekkel a mell alatt, így egész divatos. Ma is megdicsértek, hogy milyen csini vagyok. Ez picit doppingol ilyenkor. :D

Nagyon cuki kis pöttyöd van már :) A legközelebbi képen már jobban fogod látni. De nekem ez az első pötty uh képem is olyan kedves. Nagyon szeretem visszanézni.

Amúgy jól vagyunk, süt a nap. Megyünk haza a szülőkhöz a hétvégén. De még előtte megyek és kitakarítok, hogy szép rend legyen mire a párocskám hazajön.

Puszi Lányok! És írjatok már végre!!! Mi van Veletek??? :)

Maja

2014. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 622/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja, biztos nagyon csinos kismami vagy csini pocakkal :)

Küldhetsz àm képeket magatokról, én kívàncsi vagyok h növekszik a picúr:) te hàny éves is vagy??? Màr lusta vagyok kikeresni... :)

Màr csak 1 hét a melóból és tényleg csak magatokkal tudsz foglalkozni.

De jó neked, nemsokàra megszületik a csodàs kislànyotok! Úgy irígyellek....de persze nem rosszindulatúan, csak belegondolok h milyen bologsàg lehet most a szívetekben...

Én pedig màr 1 éve küzködök, marcangolja a lelkemet a fàjdalom... :( és nagy valószínűséggel munkàt is fogok vâltani ami még fél évig megköti a kezünket. De amúgy is juniusban kezdtünk volna el próbàlkozni és arra még 2-3 hónap nem olyan sok. Lehet h költözködünk is...van egy nagyobb lakàs a szemközti hàzba és ha még üres akkor vszinű àtköltözünk oda.

Na majd kiderül mi lesz a munkahelyemmel és lakàsügyben...

Vàrom àm a többiek jelentkezését is :)

Puszi nektek!

Kriszta

2014. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 623/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajszik :)!


Kriszta:

Azt tervezem, hogy mivel mikor legkozelebb megyunk az orvoshoz, az meg 2 het, akkor mar -igen- jobban

fog latszani, nagyobb lesz, majd azt a kis uh kepet kuldom haza. Valamint talaltam otletes fotokat, hogy

mivel lehetne meg bejelenteni. Meg talan csinalunk olyat is.

Jol vagyunk koszonjuk, szerencsere elmultak a rosszulletek es igy enni sem eszem mar annyit, raszoktam a kefirre epresre ivos valtozatara

es azt iszom a reggeli es az ebed kozott, reggelire tojasrantottat eszem, azzal teljesen kibirom ebed idoig, nincs semmilyen rosszullet (lekopogom)

nagyon remelem, hogy igy is marad, mert nagyon rossz volt az a par het ugy. Megint ott vagyok, hogy olyan, mintha nem is lennek terhes. De azert nagyon picit

latszik a hasam, meg ki kellett mar vennem a koldok piercingemet, mert mar nagyon feszult es picit mar piros volt a lyuk is, de majd atszurogatom a lyukat naponta

(ha nem felejtem el) hogy ne nojjon vissza, mert szeretem.

Munka: elmondtam a fonokomnek, hogy terhes vagyok (nem lepodott meg azt mondta latja, csak nem mert rakerdezni, mert ha csak pici folosleg ment a hasamra az ciki lett volna :D :D haha)

mondtam neki, ,hogy most mar nem tud majd ugy ram szamitani mint tavaly es ne is irjon be olyan sokaig meg sok napra. Igy is lett, totalisan megerto volt, rendes volt.

Masik munkahelyemet birom ott semmi problema nincsen, itt is csak a kesoig dolgozas volt a problema, szerencsere (neha idegesitettek az emberek, de az nem volt veszes).

Ugyhogy ott meg nem mondtam meg, hogy terhes vagyok :D de tudom, hogy nem lesz gond, mert tavaly mar megkerdeztem a fonokot, hogy mi lenne, ha...

azt mondta semmi gond es persze, hogy rogton amint tudok vissza mehetek dolgozni. Remelem a legjobbakat.


Nehez a dontes a munkahely valtas, gondolom, ha megemlited a fonoknek a leendonek akkor meg nem fog felvenni?!

De ahogy te is irtad, hogy meg amugy is varnotok kell, akkor meg bele tudsz vagni, vartok meg egy picit es elkezdtek megint probalkozni, olyan 2 honappal a probaido lejarta elott

mert 2 honapot vegig tudsz ugy dolgozni, hogy nem mondod el, nem ?

De nagyon nehez a helyzet, en valtottam munkat, mert mi is terveztuk a babat, tavaly tavasszal, es pont nekem is jott a jelenlegi munkahelyem amivel sokkal es joval tobbet keresek, mint

az elozvel, igy nem volt kerdes valtottam, igy vartunk a babaval es fel evre ra kerdeztem meg, hogy mi lenne ha.... es azt mondta a fonok, hogy rendben van (ahogy irtam feljebb is)

ha tudtok varni egy kicsit meg egy kis fel evet, akkor szerintem megeri munkahelyet valtani, ha tobbet keresnel. Es ha utana szulsz gondolom vissza tudsz menni dolgozni ugyan oda?

Lehet, hogy a baba ezert sem jott, mert adodott ez a jobb lehetoseg amivel sokkal jobban fogtok tudni elni es boldogabb leszel kiegyensulyozott es stressz mentes lesz. Es lehet, hogy tenyleg

pont ezert fog sikerulni a baboca :)

Ne marcangolja a lelkedet - persze konnyu ezt mondani, foleg annak akinek sikerult- de tenyleg, en ugy vagyok vele, hogy minden okkal tortenik, aminek itt az ideje itt az ideje. Nem is banom, hogy

nem sikerult olyan hamar a baba, hanem csak most, mert igy tobb idonk van penzt gyujteni meg legalabb nem a nagy forgalmas nyaron szuletik meg, amikor sokat kell dolgoznom es kellek a munkahelyemen.

Epp mi is koltozkodesen torjuk a fejunket, hogy elkoltozunk, bar sajnos nem lesz 5-10 percre gyalog a beach, de ugy se jarunk sokat a munka miatt :D

20 perc meg nem sok autoval. se a munkahely. Viszont ugyan annyiert nagyobb lakas es szebb kornyezet csaladiasabb. De meg mi sem tudjuk, nagy a dilemma, mert akkor tavolabb lennenk a munahelyunktol

es nem 5-10 perc lenne beerni hanem joval tobb, foleg ha dugo is van, ami kora reggel mindig van.


Maja:

azt olvastam, hogy atlagosan olyan 1-2 kg havonta a normalis. Ugyhogy gondolom en is meg bele ferek :D Csak magamat a tukorben maskepp latom, latom valtozni a testem es rogton azt hiszem, hogy ur isten

hiztam :D pedig nem, vagy meg is?! :D vegul is amig ramjonnek a gatyak a fenekemre a combomra addig jo :D

persze mar nem gombolom be.

Es a mai nap olvastam azt is, hogy a feherjetol is ugyan ugy hizhatsz, mert az allatokat antibiotikummal meg tomegnovelokkel etetik, ami hizlal, bar ez leginkapp itt amcsiban jellemzo durvan.

Akkor mit egyek?? :D En is probalok mar tobb zoldseget gyumolcsot enni meg tojast, tojasrol azt olvastam, hogy jot tesz a magzatnak :) Van idom hulyesegeket nezegetni keresgelni a neten, bar

ezt a tojasos dolgot epp parom talalta :)

Biztosan csinos vagy meg mindig, es visszajelzeseket is kapsz wao :) Az tenyleg jo otlet a leggings es tunika, en is olyanokat vettem :) bar meg nekem nem kell, de az terhesseg elott kozben es utan is jo / lesz.

Vagy esetleg vehetsz egy dresszt is ami a mell alatt mar szoknya lesz es hosszut az is biztos szep es jo.

Jaj ne is mond a kis pottyunket :) hihetetlen, kis pindurka aki mar nem is olyan pindurka. Egyebkent a penztarcamban van a kis kep, mindig viszem magammal mindenhova, meg dolgozni is.

Most is itt van a kis kep :) majd egy fenykepalbumba berakom, ha lesz tobb is. Majd ha kiderul, hogy fiu vagy lany akkor veszek egy hozza illo szinu baby albumot. Eddig azert nem vettem.

Mar varom a kovetkezo kepet, remelem megint kapok 2 het mulva es remelem egeszseges is.



Szerintetek, mikor mondjuk el a csaladnak, amikor mar megszuletett tesomek babaja vagy elotte? :)

Meg akartam kerdezni 1-2 kerdest, de elfelejtettem :D


Tobbiekkel mizujs? Hogy vagytok? :)


puszi, Zsofi

2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 624/802 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi,örülök hogy jól vagytok és meg is lepödtem ahogy írtad azt a pici fölösleget :) Már kezd látszani a pocid?? De jó!!! :) Szuper h a fönököd is megértö volt,meg akkor ö már sejtett vmit :)

Kérdezted h szerinted mikor mondjátok el otthon...én megvárnámm míg megszületik tesódék babája és utána közölném a nagy hírt hogy jön még egy kis baba a családba :) Ti mi felé hajlotok??

De jó h olyan közel laktok a strandhoz...én imádok napozni,strandolni...Viszont ha kicsit messzebb ugynannyi pénzért nagyobb házat/lakást kaptok akkor én biztos kiköltöznék. Még 30 perc sem sok melóba menet,a dugót meg vhogy kikerülitek.

Egyébként itt is borzalmas dugók szoktak lenni reggelente..ha 6 elött nem indulok el...pffff...

Most hány hetes is vagy???

Aranyos vagy h próbálsz vígasztalni,tényleg jól esnek ezek a szavak...vmikor tök jól vagyok lelkileg vmikor meg rámtör a nagy üresség szomorúság... De most teljesen feldobódtam h (kb80%) munkát váltok,sokkal közelebb lesz és a mostani céget már nagyon unom. Rengeteget kell vezetnem,amivel nem is lenne bajom ha céges kocsival járkálnék. De a sajátomat hajtom,havi 2000-2500 km.

Itt a másik cégnél csak céges kocsival járkálnak,heti szinten jár masszázs...igaz nem nagy dolgok ezek,de tudjátok sok kicsi sokra megy. :D

Hétfön kedden megyek próbamunkára,addig a mostani munkahelyemen beteget jelentek.

Biztos h nem rugnának ki ha esetleg hamarabb teherbe esnék,de én nem szeretném rögtön az elsö,második hónap után közölni velük h hello terhes vagyok. Az olyan furi nekem. Ha meg letelik a fél év utána bármikor nyugodt szívvel teherbe esek, és utána természetesen visszavesznek dolgozni ahogy lejár a gyes.

lakáscseréböl nem lett semmi,mert vki gyorsabb volt nálunk :)


képzeljétek végre megkaptuk az idöponot a klinikára!! Április 22 :D végre már történik vmi!!!


Puszi lányok!

Kriszta

2014. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 625/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

De örülök, hogy legalább rólatok hallok Zsófi és Kriszta. :)

Zsófi, nálam is így kezdődött. Először szűkös volt a naci, utána már nem tudtam begombolni, és most már csak néha rákukkantok a régi ruháimra és mindig nyugtázom magamban, hogy egyszer még úgyis újra jók lesznek...:)

Örülök, hogy így reagált a főnököd. Azért így jóval könnyebb lesz Neked.

Én annyira nem sok tojást eszem. Valahogy azt nem kívánom az elejétől...Viszont világ életemben utáltam a halat és most megőrülök érte. Minden nap megenném. :) Most azt próbáltam ki, hogy próbálok napi 180g szénhidrátnál nem többet enni és azt is leosztom 5 étkezésre. Van egy táblázatom, hogy miben mennyi van és annak megfelelően eszem, persze néha elcsábulok. És szigorú kontrollt tartok, sűrűbben mérem magam. Nem akarok már olyan túl sokat hízni. Persze a baba egészsége a legfontosabb, de az neki sem jó, ha én elhízok...Azért, ha megkíván valamit, azt leküldöm. :)

Én is inkább utána mondanám el a babát. Akkor az lenne a hab a tortán a kis unoka érkezése után. :) Az mikor is lesz???

Hány hetes is vagy most??? Nekem is hamar látszott magam számára a pocim, de lehet csak a puffadás és haskeményedés miatt. Mások max. annyit szűrhettek le, hogy híztam kicsit. :) És az idegenek kb. a 21. hét után mertek rákérdezni. Nagyon vicces volt. Egy nap hirtelen négyen is rákérdeztek és addig senki. Biztos akkora lett egyértelmű kívülállóknak is. :)

Ott kb. mikor tudják/szokták megmondani a nemét??? Nagyon izgulok, hogy nálatok mi lesz. De valamiért én kezdetektől azt érzem, hogy fiad lesz. Ne kérdezd, hogy miért, csak úgy egy belső megérzés. És Annusnál is ezt érzem. Nagyon érdekes, de valahogy úgy gondolok rátok. Aztán majd lehet meglepődök...:)))

Kriszta, szerintem végül jól döntöttél a munkahellyel kapcsolatban. Sok igazságot láttam abban is, amit Zsófi írt és picit meg is győzött ebben a témában. Azért kíváncsian várom a beszámolót a próbanapokról!!! Drukkolok, hogy minden jól menjen!!! :)

Sajnálom, hogy lemaradtatok a lakásról. De valóban minden okkal történik, ahogy Zsófi is írta. Majd később kiderül, hogy ez is mire volt jó, ahogy minden más is...

Ne marcangold magad! Látod, most az élet megint egy új fordulattal állt elő és lesz új munkád, új kihívások, új közeg. Annyi minden lefog most kötni, hogy pont ez lesz benne a jó és lehet tényleg ez hiányzott a babócához is!!!

Na meg itt a vizsgálat időpontja és végre sínen vagytok. Érzem, hogy az életetek most került a helyes ösvényre és innen már csak happy lehet a történet folytatása!!! :) Veled kapcsolatban meg ezeket érzem...Tele vagyok megérzésekkel! :)

Nálunk a helyzet változatlan. Még pár nap és itthon vagyok végre a kis pocaklakómmal és csak vele, magunkkal foglalkozhatok...:) Már alig várom! Annyi, hogy a párom rengeteget dolgozik és későn ér haza, így emiatt picit szomorú vagyok, hogy pont most jött ez az előléptetés, de hát tudjátok, mindennek oka van...:) Remélem majd ez is alakul.

Kriszta, talán te kérdezted, hogy hány évesek vagyunk. Betöltöttük a 28-at és már közelebb vagyunk a 29-hez...:) Szerintem nem is későn és nem is korán jön a kis manónk. :)

Na legyetek jók Lányok!

Puszi, Maja

2014. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 626/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja,már tényleg csak pár nap és végre otthon leszel :) Kitaláltad már h mivel fogod elölteni az idöd? :)

Habár így biztos még hoszzabbank fogod érezni a napokat hogy otthon vagy és még késöbbnek érzed majd mire a párod hazaér. De majd kitalálsz vmit,ami elvonja a figyelmed.

Mennyire késön ér haza a párod? és meddig kell így túlóráznia?

28-29 év az pont tökéletes a gyermekvállaláshoz szerintem,úgy ahogy írtad nem is korai de még nincs is késön.

Én világ életemben úgy terveztem h 25 évesen szülök majd,de sajnos az élet átírta a forgatókönyvet. Nyáron már 26 leszek,így örülök ha 27 éves koromra anya leszek.

Egyébként kezdem tapasztalni h tuti van abban vmi h agyban sok minden eldöl... Mióta nem próbálkozunk 2 hónapja,ovu elött olyan "nyákáradatom" van hogy vmi hihetetlen...Mikor próbálkoztunk szinte nem is volt semmi ,csak fájdogált a hasam. Vagy holnap vagy szombatom lesz ovum,de ez most lényegtelen :)

Jajjj Maja remélem bejönnek a megérzéseid velünk kapcsolatba....de jó is lenne....

Mindenesetre majd nyár után kezdünk ismét próbálkozni,te addigra már boldog anyuka leszel :)

Puszi lányok!

Kriszta

2014. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 627/802 anonim ***** válasza:

Kriszta:

Egy picit látszik, igen. De alig vehető észre. Eddig csak a főnököm vette eszre, de mondta, hogy azért mert jo es rossz időben is ilyen derék melegítő fele van rajtam :) szerintem aki nem nagyon figyel vagy tudja az nem veszi eszre (remelem :D meg nem akarom nagy világ tudtára hozni, jönnének a kérdések meg a munkatársaim közül is van pár olyan aki rossz szemmel nézné, mind 30 év körüli es meg a 18 éves szinten vannak leragadva)

Igazából fogalmam sincs, hogy merre fele hajlunk. Néha ugy hogy előtte néha pedig utána. Abszolút nem tudom. Azért gondolom előtte, mert ha utána mondom el akkor lehet, hogy ugy tűnik, hogy a figyelem középpontjában akarok lenni pont akkor amikor megszületett tesomek babája. Április 10-17 körül fog születni. Addigra en mar 14 hetes leszek. Ma vagyok 11+2 (+3 nap szerintem mert az orvos október 12.- ére tette múltkor a dátumot a 14-15. Helyett)

De abszolút nem tudom, nem akarom, hogy ugy tűnjön h jaj most ha tesomeknak is gyerek akkor mar nekünk is kell... Mindig is ugy éreztették kis koromban, hogy utanzom őt- lehet ez hülyeség :D kiskori hülyeség. Nem biztos, hogy örülnének neki, amikor bejelentjuk, mert se házasok nem vagyunk se idősebbek, mint tesomek, az az fiatalok. Anyukám szerintem nem fog örülni, anyóst nem tudom, de nem is erdekel :)


Majd meglátjuk az albérletet, hogy lesz. Ha van szép kiadó olcsón akkor igen valószínű h be költözünk . De a dugót nem tudjuk kikerülni, mert csak 1 híd vezet a munkahelyünkhoz es azon van dugó általában. Szigeten lakunk es csak 1 út vezet kifelé :D :D ezért nem es itt is dolgozunk a szigeten amugy meg ahhoz az albérlethez is tartozik medence igy nem gond a strand csak akkor ha ocean partra/ homokóra vágyunk. Szeretek itt lakni a szigeten közel van minden, de drágább is. De tényleg a masik lakás is 20 percre lenne maximum ha nincs dugó. Nem vészes.


Tudom, ez igy szokott lenni, egyszer jo a kedved egyszer nem . Nekem is ilyen a hormonoktol gondolom, meg ingerült vagyok néha meg nyűgos :D de jol viselem nem olyan vészes.

Próbáld meg mindig valamivel fel viditani magad, tudom hogy nehez, nekem a zene szokott segíteni. Főleg amikor munkába megyek akkor jo kedvvel megyek, ha reggel jo zenét hallgatok :))



Szerintem nem fogod megbánni, hogyha váltássz munkahelyet! Es valóban erdemes is, mert a saját kocsidat használod, így. Ja en is többek között azért is váltottam anno munkahelyet, mert kevesebbet is fizettek valamint a kocsimat egesz nap használnom kellett nem csak arra, hogy bemenjek a munkahelyemre es vissza, hanem ott is es a benzint nem fizettek.

Szoval szerintem mindenképpen erdemes váltanod :)

Nem sok a masszázs es a céges kocsi? De az mar azt mondom, hogy wao :) az elég jo azért! :))

Ugy is jon majd minden magátol, meg ugye meg el kell kezdenetek a vizsgálatokra jarni szerintem addig letelik a fel ev es nyugodt szívvel próbálkozhattok tovább :)

Es biztos sikerülni fog, főleg a környezet változás miatt is!

Mesélj majd milyen volt a próba nap? Hogy vagy?



Maja:

Képzeld nekem meg pont fordítva van, hogy eddig szerettem a halat meg ettem is főleg a tilapiat es most meg ra sem bírok nézni sőt az illata is frusztrál. Igy nem eszem sok halat nagyon ritkán panirozottat. Tojást előtte ia ettem, de azt nagyon ritkán, most meg mindig azt reggelizem es elég jol esik es érzem, hogy arra van szükségem, bar biztos meg fogom unni egy ido után :/ es megint ki kell találnom majd valami mást :D

Kefirt iszom meg, de sok benne a kalória :( viszont nagyon jo az emésztésemnek :)


Az jo ötlet amit csinálsz, en nem nézem ennyire, de lehet, hogy kellene :D nem eszem sok kenyeret mar, de a krumpli is bele tartozik igaz? Na ma ettem krumpli Puret Pörkölttel :D

Majd en is nézek egy ilyen táblázatot, hatha találok angolul valamilyet ami ide kell.

En is sűrűn merem magam reggel es este vagy delutan. De félve állok ra, meg nem vészes ma voltam egy kicsit , mert 129 lb voltam es 122 vel kezdtem 11-12 héttel ezelőtt. De azt hiszem 130 lb az 59 kg es 122 az meg 54 kg. Talán még belefér. Ma mar csak salátát eszem :D


Lehet utána mondjuk el, es meg várunk addig amíg ki nem derül, hogy fiu vagy lany. Az egyik lánynak 16 hetesen derült ki . 20. Hétig megmondják állítólag azaz akkor mar meg tudjak. Volt akinek 12-15 hetesen is megmondtak, ki tudja reménykedem minél hamarabb sikerül. Bar ha jövőhet utáni heten kell mennünk ujra akkor utána legkorábban 16 hetesen fogunk ujra menni.

Most leszek 12 hetes szerdán (ma vagyok 11+2)

Amikor kb. Érkezni fog tesomek kislánya akkor 14. Hetes leszek kb. Április közepe.

Nem bánnám, ha másoknak meg nem látszodna :) igen olyan mintha hiztam volna, szerintem puffadt talán nem vagyok, de keménynek kemény a hasam. Most elkezdtem kenni a hasam meg a fenekén Combom is terhességi Csikos elleni krémmel, remelem használ kokusz es shea vajas. Terhes no van rajta :)

En is kiváncsi leszek, hogy milyen nemű lesz. Végül is mindegy mindig is kisfiút akartam (elsőnek főleg), mióta próbálkoztunkvalahogy lányt. Nem tudom miert :D most meg valamelyik nap fiukent valamelyik nap lányként gondolok ra. Kiváncsi vagyok, hogy az a kinai naptár bejön e (szerintem hülyeség) lánynak kell akkor lennie :) de szerintem is fiu lesz. De nem találhatok az nehez, megérzésem meg nincsen :D


De jo vegre pihenhetsz. Tudom milyen rossz amikor a párod sokáig es sokat dolgozik, de később megjön a gyümölcse es remélhetőleg hamarabb el fog tudni szabadulni a munkahelyéről ha mar 1-2 órával hamarabb mar az is valami. Remelem/ kívánom a legjobbakat Nektek !

Szerintem pont időben jon a kis manotok, tesomek is ennyi idősek :) mi vagyunk fiatalabbak. Néha ugy érzem, hogy nem baj, hogy ilyen korán bele vágtunk ... Kicsit tartok az emberek reakciójától, de végül is nem az a fontos mi meg mire várjunk az élet rövid :((



En ezt a levelet mar tobb napja írom, de sose tudtam befejezni. De kijavítottam a számokat benne. :)

Tegnap elmentünk vásárolni, be tévedtünk egy kismama boltba is :) mert ott volt pont (eddig nem is tudtam) vettem egy farmer kinézetű cica nacit es egy rövid farmert aminek ugye a derekátol mar gumis es most is jo ram valamint később is jo lesz, nagyon örültem neki. Nem volt annyira drága. De szerintem csak elég lesz (remelem) meg vettunk egy ruhát azt nem a kismama boltba de olyan hogy a cici alatt kezdődik a szoknya része es az is jo lesz majd :) meg egy hosszu szárú felsot is ami szinten jo lesz ha no majd bele a hasam. Es ezek nem

Voltak drágám mert nem kimondottan kismama boltban vettük :) most mar teljesen kényelmes ruhákban leszek :)

Ja képzeljetek amin meglepődtem, hogy kaptam ajándékba (kismama boltból) kuponokat (kedvezmenyest) jo augusztusig. Es meg mellette egy cumi is volt ajándékba, meglepődtem, de tökre örültem neki :) szóval jo nap volt a tegnapi nap. Előtte beültünk joghurt fagyit enni.

Es meg elmentünk megnézni azt a kiadó lakást, de belülről nem tetszett, kisebb min a mienk , csak +1 fürdőszobával tobb, de kisebb a szoba a nappali a konyha, úgyhogy nekünk is felejtős. Nem baj, ráérünk meg :)


Körülbelül ennyi történt velem/velünk.


Veletek mizujs? Többiekkel?


Eszembe jutott az egyik kérdésem, hogy hebal gyömbéres citromos koffein mentes teat lehet inni? Nem karos a babára?

Bar mostanában nem iszom, hányinger ellen ittam a gyömbér miatt. Amugy nagyon finom tea :)


Na megyek épp dolgozom, bar mar nem sokáig.


Puszi Nektek/Mindnekinek es jo éjszakát! Zsófi

2014. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 628/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!!


Zsófi, örülök sikerült 1-2dolgot beszerezni viszonylag jó àron :) tök szupi h màr kezd làtszódni a pocid :)

Hàt ha meg tesód babàjànak érkezése előtt mondjàtok akkor meg azt is gondolhatjàk h be akartad előzni őket a jó hírrel. De amúgy szerintem akàrmikor is közlitek velük, örülni fognak és nem hiszem h az 'utànzàs' fog eszükbe jutni. Nem tudom milyen a vidzonyotok a csalàddal de tuti nagy lesz az öröm a hír hallatàn :)

Majd írd meg a reakciókat :)

Neked most nem kell menni 12.heti uhra??? Vagy ott h működik??


Fuuuu ezen a halas témàn elcsodàlkoztam...főleg amit Maja írt.h eddig utàltad a halat most meg....én is utàlom még a szagàt is és el nem tudom képzelni h valaha meg is szeretem.... Zsófi nàlad meg fordítva....érdekes... :-D


Na nekem még mindig nem volt ovum, de ma màr nagyon feszít és az ovutesztem is pozi volt reggel. Mindet feljegyzek amik esetleg msjd kellenek a dokinak :) szerintem ma este v holnap reggel kilökődik az a petécske :) így akkor most 32-33 naposra sikeredett ez a ciklusom.


Tegnap voltunk a kismami bnőmnél...olyan csodaszép pocija van...még 1 hónapja van hàtra; alig vàrom màr h megszülesen :)


Holnap beszàmolok a próbanap utàn; kívàncsi vagyok nagyon :) ma még beteget kell jelentenem a mostani munkahelyemen. :)


Holnap még fogorvoshoz is megyek, gyökérkezelnek egy fogam...egy kisebb vagyonba kerül 1 fog. Brrrrr


Olyan jól esik csajok h így mellettem àlltok és bíztattok....tudom, érzem h most ez a pihi jót tesz és h ősszel megújult erővel, feltöltődve belevàgunk megint :)


Szép vasàrnapot!!!

Puszi:Kriszta

2014. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 629/802 anonim ***** válasza:

Kriszta:

Pocim olyan mintha dagadt lennék, legalábbis magamnak, mondjuk eddig is volt egy kis pocakom a koldokom alatt, sajnos nem volt lapos a hasam, de szerencsére úszógumim nem volt csak hasam, na meg onnan látom, hogy látszódik, hogy már rég elkezdtünk képeket csinálni és azon nagyon látszik a változás. Meg párom mondja :)

Úgy csináljuk a képeket, hogy hetente (ruhában) es fogok a kezemben egy képet az éppen aktuális méretérol pl.: szőlő, mák, datolya stb... Más ötletünk nem támadt :/


Na majd elválik mikor mondjuk el, majd csak jönni fog magátol, úgy is mindenképpen postai úton fogjuk mindenkinek, mert mindenki messze lakik csak párom testvére nem. Remélem o addig nem vesz észre semmit mielott bejelentenénk. Lehet megvárjuk amig kiderül, hogy fiú vagy lány lesz-e, de az kérdés mikor fog nálam látszani. lehet, hogy már most (jó lenne) vagy 16 hetesen (még az is jó) de ha késobb, akkor már nem halogathatjuk a bejelentést. Addig is itt mindenről tudok tájékoztast adni Nektek :)


Én se értettem, hogy hogy 13 hetesen kell menjek, de szerintem igy jött ki a lépés, mert 8 hetesen voltam elso uh-n

és a doktorno mondta az idos asszisztens nonek aki csak az idopontokat vette fel, hogy 4 hetre rá (azaz 12 hetesen) adjon

idopontot. És szerintem elnézte és + 1 héttel késobb adott idopontot, valamint csak keddenként van bent a doktorno.

a 4 hét az pedig pont szerda utánra jött ki. De végül is oly mindegy, reménykedem, hogy talán akkor már látni valamit, hogy

milyen nemü. :)


Lehet, hogy az is jót fog tenni Neked, hogy ha a barátnőd babája megszületik es esetleg te is fogod dajkalni babuzsgatni :) segíteni neki! :)

Mindenképpen mesélj milyen volt a próbánap!!


Itt is drága nagyon az ilyesmi, elkérik az árát az biztos :( úgyhogy vigyázni kell a fogainkra, bar nem csak arra mindenre :)


En bízom benne, hogy a környezet változás a kis pihenés, kivizsgálás után sikerülni fog!!! Remelem, hogy te is hamar babas leszel azaz lesz egy kis pocaklakod ősz elejére! Drukkolok mindenesetre Neked is meg a többieknek is persze :)


További szép napot és hetet!

Remelem mindnekivel csupa jo dolog történik! :)

Puszi, Zsófi

2014. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 630/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jaj, de eltűntek a többiek. Nekem hiányoznak ők is és kíváncsi vagyok, hogy mi van velük...:( De remélem azért nem írnak, mert csupa jó dolog történik velük és nincs idejük. Annus mit is írt, mikor lesz az esküvő? Most van a 14.hét a naptárban, szóval már 14 hetes. :) Ezt nagyon megjegyeztem. Lassan már biztos érezni fogja, ahogy mocorog a babája. Ahogy Melinda is. Lehet neki már mocorog is. :)

Viki drága! Remélem te is azért nem írsz, mert van valami, ami eltereli a figyelmed a babócáról és pont emiatt tuti legközelebb valami jó hírrel szolgálsz...:)

Szilvi! Nagyon érdekel, hogy veled is mi van. Anyukád jobban van már? Sógornőd picurkái? Hogy álltok a babaprojektben?

Zsófi, biztos cuki kis pocakod van már. Nagyon tetszik az ötletetek a képekkel kapcsolatban. Mi nem csináltunk ilyen hétről hétre képeket, csak időközönként. De már lassan megint esedékes lenne. Mert most jócskán meggyarapodott a kis hercegnő. :) Ha gondolod, küldhetnél egy utolsó képet, hogy most éppen látszik-e. Nagyon kíváncsi vagyok rád.

Hát hallod kicsit irigyellek ezzel a napsütés, és tenger, meg medence dologgal. Itt még csak pislákol a napocska. Bár ma nagyon szépen sütött a nap, így sétáltam is egy kicsit, csak kitoltam magammal, mert ahogy vágtam le a körmöm beleszúrtam a lábamba a kisollót, így csak sántikálok és nem tudok olyan nagy távokat megtenni. :(

Kriszta, milyen volt a próbanapod? Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy hogy tetszett és hogy döntöttél?

Én is így voltam a hallal, a szagát sem bírtam(mondjuk azt most sem...:D ), na de megenni sem tudtam volna, még a hideg is kirázott. De a hercegnő biztos szereti vagy erre van szüksége a szervezetemnek én nem tudom, de bármikor megenném...:)

Apropó, kaja. Tesód hogy halad a főzéssel? Tanulgat még tőled? Biztos fincsiket tudsz csinálni...

Mi újság a petékkel? Volt már ovu? Nagyon jól teszed, hogy felírsz mindent. Biztos hasznos lesz ez is a dokiknak, hiszen látják, hogy ezzel a részével nincs gond. Már alig várom, hogy mehess!!! :)

Hát csajok, én tegnaptól itthon vagyok. Picit furcsa ez a nagy nyugalom, azután a pörgés után. Tudom, hogy már azt sem bírnám, de valahol meg hiányzik. Soha nem hittem volna, pedig annyira úgy gondoltam, hogy nem fog. Még nem találom a helyemet. Reggel szokásos időben felkelek a férjemmel, hogy tudjunk együtt reggelizni. Mondja, hogy aludjak még, de nekem ez fontos, mert így is alig látom és olyan jó hangulata van ezeknek a közös reggeleknek. Utána picit visszaalszom, és utána próbálok magammal kezdeni valamit. Tegnap átpakoltam a ruhákat és csináltam helyett a kis cuki ruháinak. Barátnőm is meghívott fagyizni, mert tudta, hogy az első napom itthon. Azt mondta, majd gyakrabban jön munka után. Ma meg főztem és sétáltam is, elmentem egy távolabbi boltba, mert csak ott volt hozzávaló, de visszafelé már busszal jöttem, mert fájt a lábam a kisollós incidens miatt. :)

Képzeljétek, hétvégén voltam a céges bulinkon, csapatépítőnkön. Nagyon jól éreztem magam. Csapatokra voltunk osztva, és tök idegenekkel kerültem össze, mint mindenki a régió összes pontjáról és így elég nehézkesen indult, de végül olyan jó kis csapat lettünk. Volt 7 állomás és mindenhol feladatok voltak. Volt logikai is, de volt ilyen mozgolódós is. Mondták, hogy nyugodtan kiállhatok, ha nem megy, de végig csináltam mindent. Mindenki mondta is, hogy milyen fitt kismami vagyok, le a kalappal a 7.hónapban. Más csapatokban sokan nem csinálták meg, csak nyafogtak és én igen. Úgyhogy nagyon büszke voltam magamra. És 3.-ok lettünk, pedig volt még 2 kismami rajtam kívül, igaz ők a 3.-4. hónapban, de akkor is, tök ügyik voltunk. A babóm persze végig mozogta velem. :) Zsetonokat gyűjtöttünk és abból árva gyerekeknek vettünk ajándékot. Hihetetlen volt látni az örömöt az arcukon, amikor megkapták őket. Nagyon megható volt. Este volt még egy kis zenés buli is, de azt már azért annyira nem viseltem jól a hangos zene miatt, meg addigra megéreztem a derekam is. :) Ezenkívül csodaszép helyen voltunk és nagyon jó idő volt, úgyhogy jó kis kikapcsolódás volt.

Holnap is megyek be a munkahelyemre, mert munka után elmegyünk vacsizni és beszélgetni. Nagyon cukik, mert mondják, hogy hogy hiányzom nekik és hívnak többször. Pedig csak 4 hónapot voltam velük, mert ugye december elején jöttem át ide, hogy ne kelljen utazgatnom a babával. Jövő héten meg a régi helyemre megyek sütizni a lányokkal, úgyhogy igyekszem programokat gyártani. :)

Na jó, nem untatlak itt tovább titeket!

Majd írjatok Ti is!

Puszi, Maja

2014. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!