Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
 581/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok


Viki nagyon sajnálom, hogy megjött de teljesen egyetértek mindenkivel. Nem jó ha ez a dolog megmérgezi a mindennapjaid illetve a kapcsolatod a férjeddel hisz ti ketten kell hogy a stabil alapot képezzétek, és majd arra jöhet a baba, ha elérkezik az idö. De az, hogy még várnod kell rá picit, tényleg nem a világ vége. Az életben annyi minden öröm és boldogság van, azokról nem szabad elfeledkezni sosem! De látom a többieknek kicsit sikerült "észhez térítenie" aminek nagyon örülök :-D Tényleg próbáld meg a méhpempőt, mert szerintem sincs vele vesztenivalód. Plusz próbáld meg lekötni magad hobbival, sporttal, nekem az rengeteget segített. Keresd azt ami örömet okoz! Mert majd ha a baba miatt hetekig nem fogsz tudni aludni, vagy kimozdulni a kakis pelenkák mellöl, akkor kell majd erőt meríts azokból a dolgokból, amik örömet okoznak, okoztak! Ès ez fontos, hogy még most megtaláld, hogy mik azok, amíg van rá időd! Mert ha hajlamos vagy a negatív szemléletre, akkor az első időszakban az sok kárt okozhat. Akkor sajnos már muszáj lesz tartani magadban a lelket, hisz egy pici függ majd tőled, felveszi minden rezdülésed, hangulatingadozásod, és ö is nyugtalan lesz ha te az vagy. Meg kell tanulj töltekezni abból a sok jóból ami körülvesz, és biztos vagyok benne, hogy sok olyan dolog van! Amúgy pedig kitartás, az élet legjobb dolgaira sokat kell várni :-) Ha úgy vesszük, nekem is 29 évet kellett várni mire megismertem az én drága férjem, de mennyire megérte haha :-D


Maja drága megkaptam én is a képet a piciről, annyira cuki, alig várom hogy mi is kapjunk megint egy ilyen képet, de az majd csak márciusban lesz. Tök jó hogy ilyen szépen fejlődik. Örülök hogy megnyugtattál a súlygyarapodással kapcsolatban. Èn is azt gondoltam hogy ez az egész amit mondott egy baromi nagy marhaság, de nyilván azért viselt úgy meg, mert első terhességkor az ember tapasztalatlan, nem tudja mi a jó, az ösztöneire próbál hagyatkozni és az orvosától várja hogy megerősítse hogy jó munkát végez. Hát igen, nálam ez nem volt meg :-P Más orvoshoz annyira nem szeretnék még menni, mert eddig csak ez az orvos kezelt, és nem volt vele gond a legutóbbi látogatásomat leszámítva. De megbeszéltük a férjemmel, hogy ha ez még egyszer előfordul, akkor viszont lehetséges, hogy más után nézek. De nem is nagyon szeretnék a terhesség alatt orvost váltani.. Nincs hozzá semmi humorom. Aranyos anyukádtól hogy engedi, te válaszd ki a kocsit, és ö fizeti ki. Tök szép tőle.

Kriszta nagyon sajnáltam én is hogy megjött, de ennek valószínű, hogy így kellett lennie. Örülök neked nagyon hogy most végre teljesen kivizsgálnak. Legalább most tuti rendesen átnéznek minden apróságot, és biztos vagyok benne hogy meg fog oldódni az ami eddig a gondot okozta. Èn sem hallottam még minden vizsgálatodról, de ez tök jó! Alaposak. Egyébként mennyi ideig fog tartani, míg minden vizsgálatot elvégeznek majd? Lehet ezt már tudni?


Annusom sajnálom hogy kezdenek a rosszullétek elővenni.. Hát ez ilyen lesz még egy darabig sajnos haha :-D A legközelebbi vizsgálaton tuti lesz már szívhang is. Akkor magánorvoshoz fogsz járni? Hát Valentin nap kényes téma, sok pasinál ez nem ünnep amit meg is értek valahol. Ez olyan kierőszakolt bájolgás. Az én férjem is azt szokta mondani, hogy nem csak ilyenkor kell kedvesnek lenni vagy figyelmesnek egymáshoz, mert ezt mondják mások. Ráadásul a Valentin-naphoz nekünk magyaroknak sok közünk sosem volt, de Amerikából bejött hozzánk is divatba. Szóval a maradi férfiak ellenállnak neki, mi nők meg a kis romantikus pillangó lelkünkkel sorvadozunk haha :-D De ne vedd nagyon a szívedre. Csak lesz a kedveskedésére más alkalom is. Ha pedig nem viszi túlzásba, mondd el neki hogy néha napján jól esne, ha figyelmes lenne. Hátha ráébred. Az pedig hogy nem kérte még meg a kezed, hát az engem is szíven ütött. Na ezt viszont én tuti megbeszélném vele, mert hogyan lehet így esküvőt szervezni, ha még meg sem kért?! Inkább mondd el neki, nehogy hiába várj, utána meg majd egy nagy tüske marad benned, hisz utána ezt már nem lehet helyre hozni. Persze tedd amit jónak látsz, de én biztos szólnék.


Zsófi és Annus sajnálom hogy ilyen a viszony az anyósékkal.. Sajnos sok helyen van így.. Az is hülyén hangzik, hogy ne foglalkozz vele, mert Annus esetében nyilván fogsz egyrészt mert a közelükben fogsz lakni, másrészt pedig mert a fiuk lesz a te férjed, és ezzel velük is akarva akaratlanul muszáj lesz találkozni, kapcsolatban lenni. Sajnos vannak ilyen fatengelyes emberek, akiket sose lehet meggyőzni már az ellenkezőjéről, ha már alkottak egy véleményt valakiről. Tudom, hogy fáj, mert alaptalan az egész, de sajnos ez ellen nem tudsz tenni. El kell valahogy fogadni, hogy ez lesz a helyzet, a legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálsz mindennek ellenére kedves maradni, mert akkor nem hagysz támadási felületet. Èn egy volt barátommal voltam így, iszonyatos volt a helyzet, pláne mert nagyon anyás volt a srác. De ezért is lett "volt" mert nem állt ki mellettem. A legnagyobb bűnöm az volt hogy magyar voltam és nem gazdag :P Hát ez ilyen.. Az ilyen hülye banyát próbáld meggyőzni az ellenkezőjéről.. Sose fog menni.. A lényeg, hogy a párotok minél kevesebbet sérüljön ebben a helyzetben, hisz nekik ez olyan, mintha satuba fogták volna szerencsétlent.


Zsófi nálunk kicsit más volt a helyzet azzal, hogy hogyan illetve mikor mondjuk el, mert sajnos családi gondjaink vannak/voltak. Decemberben úgy éreztük kell a jó hír mindenkinek, így elmondtuk mindkét oldalon a dolgot, ez volt a karácsonyi ajándék. Majd ahogy anyuék hazamentek, rögtön mondták tovább a dolgot. De akkor még csak a szűkebb családnak mondtuk el. Ahogy betöltöttem a 12 hetet akkor mondtuk el a tágabb családnak, ismerősöknek, barátoknak. Èn babonás vagyok, és nem akartam elöre inni a medve börére. Túl sok flancot pedig nem használtunk arra hogy hogyan mondjuk el. Az ultrahang felvételt használtuk :-D Azt küldtük el, vagy mutattuk meg, és abból mindenkinek egy hatalmas vigyor lett az arcán. Meg is lepődtem hogy ennyien tudják hogy ez a kép micsoda :-D Èn tuti nézte volna mint az ökör, hogy mivan??!! Mi EZ? :-D Sok sikert a vizsgálathoz-konzultációhoz ma :-)Azon pedig ne izgulj hogy semmit nem érzel, inkább örülj neki !!!! haha Nekem is voltak ilyen időszakaim, amikor abszolút semmi tünete nem volt, majd pedig az összes egyszerre talált meg. Ez ilyen hullámvasút szerű :-D


Szilvikém drága annyira örülök hogy az anyukád jobban van, sokat gondoltam rátok!! Örülök hogy sikerült sokat összebújni, remélem meglesz a gyümölcse :-D Megértem hogy sokallod a méhpempő árát, de szerintem ne add még fel. Biztos nem tesz rosszat, de persze majd csak akkor szedd ha tényleg úgy érzed. Nem akarok rád erőltetni semmit :-) Hogy sikerült a nögyógy vizsga? Remélem mindent rendben talált az orvos. Aranyos hogy így gyakorolgatjátok a nyelvet a férjeddel :-) Olyan meghitt :-D Az pedig, hogy sportolni kezdj baromi jó ötlet! Èn is járok amikor csak tudok, és nagyon jól esik. Jobbat alszom, jobb a hangulatom is.


Hát nálunk sok dolog nem változott, a vizsgálatok csak havonta vannak, úgyhogy most még 3 hétig pihi van. Majd akkor kiderül hogy a pici lány vagy fiú, de tuti kislány lesz. Köszönöm mindegyikőtöknek a támogató szavakat, nagyon jól esett, hogy az orvosom kirohanását és az én szétzuhanásomat követően nekem adtatok igazat. Ez erőt adott, hogy ne vegyem a szívemre annyira a dolgot. Betudtam, hogy rossz napja volt a hölgynek, de meglátjuk hogy lesz-e legközelebb. Sajnos tegnap nagyon rossz híreket kaptunk. A férjem családja hazahívta a férjemet, mert úgy néz ki az apósom nem bírja tovább.. Tegnap elköszönt a feleségétől, a lányától és a nagyobbik fiától, mert érzi, már nem sok van neki hátra, de beletörődött. Ùgy érzi jobb lesz így, és békében szeretne menni. Istenem, egyszerűen nem tudom elhinni. Egészen idáig reménykedtem hogy hátha túléli, mert olyan mintha az édesapám lenne.. Hétfö éjjel vele álmodtam, és éreztem hogy valami nagy baj van, mert akkor szoktam hasonlót álmodni. Hát beigazolódott.. Szóval szegény férjem nem is aludt hanem az elsö géppel hazament, én meg most délután megyek utána. Hátha én is el tudok még tőle búcsúzni, mert nem élném túl ha nem tudnék :-( De megbeszéltük hogy nem maradok csak egy napot, mert nem tenne jót a sok izgalom, ijedelem, és keserüség (meg a macskaallergia) most nekem terhesen. Ùgy hittem benne hogy megéri a kisunoka érkezését :-( Akkora fájdalom, hogy ezt a csodálatos embert a picinek nem lesz alkalma megismerni..

Plusz egy nagyon jó barátnöm is jön hétfön elöször látogatóba, kell az energia hogy tudjam egy kicsit szórakoztatni öt. Nagyon nincs energiám semmire mióta terhes vagyok, mielőtt valami programot betervezek egy napot elötte tuti pihennem kell, hogy legyen rá eröm haha. Pláne most. Sajnos a férjem csendben magában szenved én pedig ettöl. Könyörögtem neki hogy beszéljen a dologról, mert ezt senki nem tudja egymagában feldolgozni. De nem tudom hogy lehetne szóra bírni. Nincs ötletetek hogy egy férfit hogyan lehet ilyen esetben "megnyitni"? Nagyon szükségem lenne a jó tanácsokra, mert az elfojtott fájdalomnak akár a rák is lehet a vége, én ebben hiszek, hogy minden elfojtott érzés, bánat vagy negatívum vissza fog egészségileg ütni. Ès nem élném túl ha valami az én drága férjemmel is történne, mert ö a mindenem. Na szóval most rettegek hogy mire megyek majd, de majd csak túléljük valahogy...

A barátnöm örülök hogy jön, de attól tartok azt várja majd itt viszem várost nézni jobbra balra, pedig nem sok eröm van. Sajnos a terhességgel ez együtt jár. De neki nem sok fogalma van erröl, fél is még a házasság gondolatától is nemhogy egy gyerektöl. Ìgy remélem meg fogja érteni hogy én minden nap nem tudom öt szórakoztatni mert pihennem kell. Remélem majd magát is elszórakoztatja. Már elöre írtam neki, hogy ez a helyzet, de remélem felfogta.

Egyébként elkezdtem ismerkedni kismamákkal, anyukákkal, és megismertem pár nagyon aranyos jófej embert. Már megérte. Egyik ismerösömröl pedig kiderült hogy lombikkal próbálkoznak, mert szegénynek kevés a petéje már, és szegény csak 37 évesen érte meg azt, hogy a férjével megismerkedjen és összeházasodjon. Azóta próbálkoznak, de nem sok sikerrel. A biológia közbeszólt. Hát drukkolok neki nagyon, de baromi sok pénzbe kerül ez a kezelés. Ès az óra meg ketyeg.. Olyan jól esett viszont hogy mennyire örült nekem és a babámnak. Teljesen levett a lábamról, pedig előtte fenntartásaim voltak vele kapcsolatban. Azóta egy szál se, megfözött :-D

Na megyek lányok készülödni, mert nemsoká indul a gépem.. Gondoljatok rám :-( Sok puszi mindenkinek, vigyázzatok egymásra és a szeretteitekre!


Melinda

2014. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


Drága Melim! Annyira sajnálom, hogy rosszabbodott a helyzet apósodnál. És még meg is álmodtad?! Hatalmas családi összefogásra van most szükségetek, hogy sikerüljön túlélni ezeket a napokat, heteket! Nagyon szomorú hír számomra is, hogy egyenként elbúcsúzik mindenkitől. Pedig annyira hittem, hogy valahogy felépül...esetleg az unoka hallatán jobb egészségnek örvend később, de ez borzasztó most. Erre tényleg nem számítottam. :( Sajnálatos, hogy a kislányotokat nem fogja tudni megismerni. Jajjj...mi is lenne ilyenkor a megfelelő szó vagy bíztatás?! Nagyon sok erőt nektek és én azt tanácsolom, hogy ne akard most a férjed szóra bírni. Tudom, az lenne a legjobb ha megtudnátok beszélni ezt a tragédiát, ennek ellenére én most a helyedben csak csendben támogatnám és ott állnék mellette így érzi, hogy mindenre a segítségére vagy. Hidd el Meli, most nem fog tudni beszélni róla... Hagyd, hogy magától megtudjon nyílni és akarjon beszélgetni vagy megosztani veled az érzéseit. Idővel megfogja tenni és érezni fogja, hogy mikor van itt az ideje annak, hogy eléd tárja ezt a hihetetlen nagy fájdalmát és gondolatait. Biztosan nagyon nehéz most neki is. Csak légy mellette!! Szerintem jelenleg többet számít. :)

Én csodállak, hogy a terhességed majdnem felénél még rá mersz ülni arra a repülőre. Nagyon vigyázz magatokra! Örülök, hogy az egy napos látogatás mellett döntöttetek. Neked most tényleg nem lenne jó ez a sok izgalom, ijedtség és szomorúság. És persze a sok macskaszőr! Természetesen, használd ki az időt amit ott tölthetsz. Talán soha vissza nem térő alkalom! Olyan rossz ilyeneket írnom, de komolyan! :( Ha teheted, nyugodtan írd meg nekünk az érzéseid ezzel kapcsolatban. Legalább Te tudd kibeszélni magadból azt, ami legbelül nyomaszt. Remélem a barátnőd megérti majd, hogy az állapotodból adódóan nem tudod úgy szórakoztatni és városnézést tartani, ahogy szeretné. Kívánom, hogy érezzétek jól magatokat együtt. :)

Örülök, hogy sikerült ismerkedned kismamikkal és kimozdulsz néha-néha. Kell az aktuális életszakaszban lévő sorstársak barátsága. Jó időtöltést velük. "Szedj össze" minél többet. :)

Köszi Meli, hogy így drukkolsz értem és ennyire örülsz anyukám felépülésének. Persze, ez a többiektől is nagyon jól esik. Köszönöm mindenkinek! Látjátok?... Átjönnek a pozitív energiák. :) A pempős kérdés meg majd úgy is alakul nálam! Remélem neki tudok majd futni és kezdeni az újra mozgásnak. Nem lesz egyszerű, hisz rengeteg kihagyás van mögöttem. Nehéz lesz visszaszokni, de ha egyszer valamit elhatározok, akkor azt végig is csinálom. Kitartóan dolgozom rajta. És igaz... álomba szenderülni is könnyebb ha jól kifárad az ember. :)


Én ma megjártam a nőgyógyászt lányok. Gyorsan ment minden. A dokinak olyan elégedett feje volt mint még soha! Az összes folyamat a lehető legnagyobb rendben ment végbe az ovu után és 9mm-es méhnyálkahártyát mért. Azt mondta: Ebből még bármi lehet! :) Hú...hát eléggé be voltam és vagyok sózva, de nem merek reménykedni, mert annál nagyobb lesz a csalódás ha mégsem lesz semmi. :) Majd történik ami történik. Persze nagyon pozitívan állok hozzá még mindig.

A mensimnek meg fogalmam sincs mikor kell megjönnie. Úgy várom, ahogy eddig (24-ére) de a jövő hét folyamán valamikor majd érkezik(24 és 28-a között). Vagy az is lehet nem fog megjönni... Tényleg baromi kétesélyes most a dolog. :)


Vigyázzon mindenki magára. Írjatok! Szép napot csajok, Szilvi :)

2014. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 583/802 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok Csajok!


Drága Melindám! Nagyon lehangolt amit írtál apósodról...

hogy van??? Jól tetted h hazarepültél te is meg ha csak 1 napra is. Bíztam benne h meg fogja ismerni a kisunokáját. De nem szabad feladni!A remény minidg ott van!

Most erösnek kell lennetek,támogassd a férjed mert biztos borzalmas amin most keresztül mentek. Egyetértek Szilvivel hogy hagyd a férjed hogy magától beszéljen az érzéseiröl,ne eröltess senkit. a lényeg h legyél mellette még ha némán is....de érezze h támogatod! Tényleg nagyon sajnálom h igy alakultak a dolgok. És igaz h az ember ilyenkor nem talál vigasztaló szavakat... Legyetek esösek és merítsetek eröt a babátokból. Talán ö vigasz,ebben a nagy szomorúságban.

Nekünk kiöntheted ide a lelked,próbálunk segíteni ha más nem szavakkal. Biztos neked is jól esik kibeszélni magadból a fajdalmat.

Barátnöd pedig biztosan meg fogja érteni h most nem a legmegfelelöbb az idözités egy városnézésre...

Mi itt vagyunk melletted,írj nyugodtan bármikor!!!


Szilvikém,nagyon izgalmas lesz ez a pár nap míg kiedrül h mi is a helyzet odabent :)

Szuper h az Orvos mindent rendben talált és h szép vastag a méhnyálkahártyád ami egy kis bizakodásra adhat okot! :) De persze nem éljük bele magunkat semmibe....Nagyon nagyon drukkolok!

hihi jót nevettem a szerb tanulásodon :) El tudom képzelni milyen meghitt volt együtt "tanulgatni". Akkor a férjed családja szerbiaban él???


Megkaptam a beutalót a korházba. Mikor nyitottam ki a levelet mondom magamba h csak ne marc 17 legyen,csak neeee. Kinyitom erre ott áll ngy betükkel h marcius 17. Hihetetlen!!! Márius 8-18 ig otthon leszünk magyarba. szóval ma hivhattam öket fel h lemondjam azt az alakalmat,majd levélbe küldik a következö idöpontra a beutalót.kivancsi vagyok mikorra kapunk...

Egyébként nem tudom meddig fognak tartani a kivizsgálások,azt nem is kerdeztem meg a multkor olyan izgatott lettem h vegre vmit kezdnek velünk :D De majd most rákérdezek ha megyünk legközelebb.

Tegnap megvolt az elsö óvszeres szexünk :S borzalmas érzés volt látni a katonákat oda bezárva :D :D amikor jobb helyen is lehettek volna :D

No de sebaj,pár hónap ide vagy oda már nem számit!!!


Olyan szép idö volt az elmúlt napokban,teljesen fel voltam dobódba. Erre ma felkelek és tiszta fehér minden...esett a hó... :S

Tudni kell rólam h én kakaóscsigaimádó vagyok,de persze itt semmi ilyesmit nem lehet kapni... Kaptam egy nagyon tuti receptet,tegnap meg is csináltam és nagyon fini lett. tegnap óta kakaóscsigán élek :D :D


Megyek mert felraktam a kaját föni.

Szép napot mindenkinek!!

Puszi :Kriszta

2014. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 584/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lanyok!


Szilvi

Altalaban probalok ugy tenni, hogy kerulom ot, de bunko sem akarok lenni, de hat meg van a sajat eletem

sajnos nem tudok mindig massal foglalkozni, igy is orulok ha magamra jut ido, hogy pihenhessek.

Mert meg mindig dolgozom mind a ket munkahelyemen. Es meg mellette a haztartas :D

En mindig is ugy voltam vele, hogy az eskuvo barmikor lehet, baba elott baba utan, de baba viszont jobb elobb mint kesobb, mert ki tudja

mikor jon ossze. persze jol atragtuk magunkat rajta es mar 1 eve tervezzuk, de meg csak most jutottunk el odaig h belevagunk :)

Erzem annyira biztosnak a kapcsolatunkat, hogy hazassag ide vagy oda ne legyen gond, hogyha meg nem vagyunk azok. :)

Meg itt az a jo, hogy ha mar van egy hosszu tavu kapcsolatod akkor mar ugy tekintenek rad, hogy ferj es feleseg, sokan ugy is emlegettek a parom mindig, hogy

na es a ferjeddel mizu :D (pedig akkor meg jegyben sem jartunk)

Koszonom a biztatasokat. Megerzesem tulajdonkeppen lany fele huz, de lehet, hogy azert mert titkon azt szeretnek, de regebben meg fiut szerettem volna nagyon.

Ugy gondolom fiu lesz, pert paromnal csak fiuk szulettek a csaladban, nalunk vegyes (50-50%) ezert gondolom, hogy fiu lesz, de lanyt erzek most. Majd kiderul :)

a kinai fogamzas naptar alapjan lany kellene, hogy legyen, kivancsi vagyok bejone. tesomeknak utana neztem es nekik is lany kellett, hogy legyen a kinai szerint es

tenyleg az lesz. Sok fiu nev tetszik, lanyokon nem nagyon gondolkoztam meg. :D

Sok sikert a nyelvtanulashoz, szerintem nagyon jo, hogy elkezdtel nyelveket tanulni. Es igazad van, hogy sokkal konnyebb ugy nyelveket tanulni, ha

olyan kozossegben elsz vagy az adott orszagban. Nekem mindig is nehezen ment az angol tanulas most meg szinte mindent mar ertek meg beszelek, persze sok a hianyossag

meg a munkahelyemen sem beszelek sokat, de azert meg is csak ha kiteszem a labam meg kell szolalnom az adott nyelven :) Es ragad ram akarva akaratlanul is.

De nagyon jo nyelveket tanulni szerintem, az az egy ami nagyon hasznos es nagyon jo. Pici baba akkor ket nyelvu lesz? ferje szerbul fog hozza beszelni? Remelem ezt tervezitek, mert

az nagyon jo lenne!

Mikor tervezed a tesztelest? 24.-en? :)


Melinda

Valoszinuleg ha karacsonyra esett volna (ha kb 5-8 hetes lettem volna) szerintem en is elmondtam volna szuleimnek. Karacsonyi ajandekkent.

Neha engem is elkap a pici rosszullet, tenyleg ilyen hullamszeru :S

Az ultrahangos felvetel jo otlet. Meg van idom kigondolni boven, hogy mondom el. Lehet spontan lesz mert ugy alakul es most pedig itt tervezgetem es nem fog ugy sikerulni. :D

Sajnalom azaz reszvetem aposodat, tudom milyen, ugyanezt erzem en is, hogy szeretnem ha nagyszuleim megelnek meg boven mikor megszuletik (bar tesomeknak 2 honap es megszuletik)

sajnos a masik nagypapam mar nem elte meg, me'g a bejelentest sem, hogy lesz tesomeknak (vagy nekunk) gyerekunk de meg tesomek eskuvojet sem sajnos :( pedig ot szerettem volna a legjobban, ha

tuleli.

Viszont tenyleg nem jo otlet sokaig maradnod, en mar ahogy leirtad a dolgot majdnem sirok/sirtam (utalom h ilyen erzekeny vagyok).

Ferjednek esetleg egy kis ido kell, legyel ott neki mindig. Sajnos nem tudom, hogy lehetne "megnyitni", en a paromat megkerdezem altalban rogton elmondja

de olyankor meghitt pillanatban vagyunk es egymasra figyelunk esetleg simogatom (fejet, hatat :)) ) es akkor szoktam kerdezni, akkor elmondja.

Remelem ,hamar megoldodik minden es sikerul tul veszelnetek ezeket az idoket.


Az elso hetekben is faradekony voltal es sokat kellett pihenned? Mondom a paromnak, hogy en is faradt vagyok, lehet, hogy nem latszik me'g a hasam, de nem birom ugy mint elotte,

nem megy ugy az otthoni fozes takaritas plusz munka, elfaradok- lehet, hogy csak bemeselem? De nem tudom, hogy elhiszi, lehet, hogy elhiszi csak nem tud mit csinalni vele, neha merges szoktam ra lenni ezert.


Rolam annyit, hogy szerdan elmentem a klinikara (terhessegi center&klinika) mehettem volna nogyogyaszhoz is, de itt csak terhesekkel foglalkoznak

Kitoltottunk az orvossal egy csomo papirt, meg elotte megneztek, hogy tenyleg terhes vagyok, tenyleg az vagyok :)) kaptam egy igazolast is rola :D

Kaptam sok sok prospektust, leirast a terhessegrol. Meg lehet 3 alkalmas orara is elmenni, ahol mindent megtanitanak-elvileg :D (az nincs ingyen de nagyon nem draga :) ). Meg ugy tudom adnak egy nagy csomagot a babocanak

ingyen ( lepedot, jatekot stb... nem tudom pontosan mit) Arra lehet majd elmegyunk (tanfolyamra), de lehet akkor lenne erdemes ha mar fel uton jarunk?!

Majd jobban utana erdeklodom naluk. Kaptam uh idopontot 2 het mulva szerdara :) Mar alig varjuk, meg nem vagyok annyira besozva, tul sokat kell varni - mar megszoktam :D roviden ennyi, ha nem hagytam ki semmit :)


Jo ejszakat Nektek!

Puszi, Zsofi

2014. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Annus mi újság? Ha jól emlékszem 21 én pénteken kellett menned vizsgálatra. Milyen volt? Párod is elkísért? Hogy döntöttél végül, magándokihoz fogsz járni?

Melinda, remélem jól vagy/vagytok. Sajnálom, hogy apósod rosszabbul van. Nem lehet könnyű főleg szegény férjednek nem.

Szilvi, neked mindjárt itt a nemvárt napja. Drukkolok Neked! Érzel egyébként valami különöset?

Kriszta, nem semmi hogy pont márc. 17 lett volna az első időpont :) Reméljük a következő időpontot nem túl sokára adják majd :) Várod már hogy jöjjetek haza?

Maja, kérdezni akartam hogy megkérdezted már Szemán dokit hogy vállalja-e a szülést? Hogy kérdezted meg? Mit kell ilyenkor mondani? És mennyit tervezel majd adni neki, ha szabad megkérdeznem? :) Szülésznőt tervezel fogadni?

Zsófi, furcsa hogy nálatok teljesen máshogy megy a terhesgondozás. Tanfolyamra is lehet menni, nem semmi. Szerintem is, akkor menj ha már kb. félidőben leszel :)

Én a héten beteg voltam, most meg párom kapta el...Szóval jól beleestünk ebbe az influenza szerű valamibe...Itt a környéken mindenki beteg... Tegnap volt egy kis összebújás :) A ciklus.hu szerint márc. 1 lesz az ovum időpontja, így úgy tervezem hogy 26.án kezdem ez az ovutesztet csinálni, meglátjuk mit mutat majd...a nemvárnak meg márc. 15-t ír, pont nemzeti ünnepet :)

Na jók legyetek! Puszi

Viki

2014. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 586/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Csajok! :)


Szilvi drága sokat gondoltam ám Rád a napokban ,hiszen ma van a nemvárt napja :) Remélem nem is jött meg :) De tudom h nálad rá kell most számolni +3,4 napot és ha akkor sem jön meg :D Jajjj nagyon izgulok érted!

Írj majd h miujság :)


Zsófi,örülök h uh-n is bebizonyosodott h terhes vagy :) és mit láttak?? láttatok már a babót?? Tök szupi amit a tanfolyamról írtál,én is biztos befizetnék rá,ha nem drága! mikor is mész legközöelebb?


Annus,mesélj te is hogy mi újság??? Gondolom már túl vagy a 8. heti uh-n :) De jó nektek kismamiknak!!!! :)


Viki,elekezdted a méhpempöt vagy még mindig nem mertél belevágni?? Bújjatok csak szépen össze a napokban,ovutesztelj is és így tutira tudni fogod mikor van ovud! Aztán jöhet a 2 hét várakozás és hátha a nemzeti ünnep neked más miatt lesz ünnep :D


Maja ti hogy vagytok???


Melinda drága,veletek mi újság? Apósod hogy van?


Én még nem kaptam meg a másik beutalót,pedig azt hittem ma már ideér...most tükön ülök h mikor mehetünk...

Ajjj lányok szombaton úgy sikeredett h elmaradt a védekezés,mondtam páromnak h äää nem lesz semmi gond mert még majdnem 1 hét a peteérésig. erre ma már jött a tojásfehérjés-nyák és feszül a hasam is. nagyon remélem h a katonák most nem vmi kitartóak és h tényleg csak csütörtökön lesz ovum. :)


Igen Viki mar nagyon varom/várjuk h menjünk haza. Utoljára augusztusban voltunk otthon Orosházán anyáéknál. A januári kiruccanasunk csak a pesti wellnes volt,senkivel nem talalkoztunk akkor.

Szóval már tényleg nagyon hianyzik a jó kis otthoni falusi levegö,család ,barátok.... :) 10 napig leszünk otthon :)


Képzeljétek a lombikos bnömnek pozi lett múlt héten a tesztje,ez volt a második beültetése :) Csak nagyon aggódunk mert vérezget,az ovosok is csak azt mondják h várni kell,mert ilyen korán még ök sem sokat tudnak tenni.Kedden a nemvárt napján olyan erös pozi lett a tesztje...aztan a vérzés után tegnap tesztelt és még mindig erö pozi neki. Szerdán kell újra tesztelnie...annyira izgulok értük,ez már a 7. éve h próbálkoznak.

Találkoztam a 30 hetes kismami bnömmel is...most eléggé megviselt lelkileg. Nem tudom de az utóbbi napokban nagyon nyügös voltam...akárhová mentünk a párommal mindenütt kismamákat láttam,vagy éppen babakocsit toló anyukákat...mikor már szembe jött vki,párom csak rámnézett és azt mondja h próbáljak ne velük foglalkozni hanem élvezzem h vele romantikusan sétálgatunk a tóparton...olyan aranyos volt (igaz rajtam ez nem sokat segitett)

Aztán hazajövünk találtunk egy netes oldalt ahol nagyon jó áron lehet kapni többnyire sportcuccokat. Válogatok össze vissza h miket is rendeljek,erre a sportuhák között látom ott vannak a kismama ruhák..több sem kellett,eldurrant az agyam elkezdtem bögni,szegény párom csak nézett h mi a bajom :S

Tényleg nagyon vacak pár napon vagyok túl,talán most jön ki az a sok feszültség,szomorúság hogy nekem miért nincs babám :((

De haladunk elöre várunk a vizsgálatokra és bizakodunk!!!

Naaa most én öntöttem ki a lelkem,bocsi ha hosszú lett!


Vigyázzatok magatokra Lányok!

Puszi mindenkinek: Kriszta

2014. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kriszta!

Meg nem voltam uh-n csak gyorstesszttel megnéztek tényleg terhes vagyok e es erről kaptam igazolást, hogy tényleg az vagyok. Es jövőhet szerdán megyek első uh-ra 8 hetes leszek aznap pont. :) mar alig várom!! :) mar vannak reggeli rosszullétek, de nem kell hanynom szerencsére! :) kekszet eszem, az segít meg Mandarint :)


Később irok meg Nektek! További szép délutánt/estet!

2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Viki párodnak jobbulást kivánok. Sikeres összebújásokat kivánok :D Terhes tanfolyamról annyit, hogy nem akarom mondani, de az amerikaiakra tényleg ráfér, úgy nagyjából mindegyikre :D :D Ahogy bánnak a gyerekekkel, kb. maguktól nőnek fel. Néha nézem, hogy úr isten, mi lesz abból a gyerekből, mert abszolút nem fegyelmezik őket és szerintem nem is tudják. Megetetik őket es madjhogynem ennyi. Éttermekben meg borzasztóak, rosszalkodnak a gyerekek a szülők nem szólnak rájuk, össze vissza dobálják a kaját. Csoda, hogy felnőnek :D De én is úgy gondolom majd fél időben megyek el, de azért megkerdezem jövőhéten a dr. nőtől amikor megyünk (remélem nem felejtem el)


Szilvi

Teszteltél? Mesélj, hogy vagy? Nagyon remélem, hogy ott az a pozitiv csik!!!


Kriszta

Tényleg nem drága, $60/pár a 3 alkalom ha jól emlékszem, mind a három alkalom egyben annyi, de még ha /alkalom lenne, akkor sem

lenne szerintem drága. és ez kettőnknek. Márc. 5.-én megyek ismét. Amúgy mikor nagyon szeretnél babát folyton terhes nőket látsz vagy anyukákat kisbabával/gyerekkel a kezükben és a baráti/ismerősi körödben is mindenki terhes vagy gyereke van olyankor. Nekem is igy volt, csak terhes nőket láttam meg ismerősőket meg anyákat akik most szültek az ismerőseim közül. (+ tesómék). Ez igy lesz, ha arra összpontositasz. Próbalj meg nem azzal foglalkozni annyira, ami tudom nagyon nehéz, mert én sem birtam nem azzal foglalkozni :( Nektek is lesz, eljön az ideje. Biztos meg van az oka, hogy miért nem sikerült még! Remélem a viszgálatok jól mennek majd es hamarosan újra kezdhetitek a próbálkozást, vagy lehet, hogy pont most fog becsúszni a szombati védekezés mentes napon?! :D Nem csodálkoznék! Pont akkor jönne a baba, amikor "nem" szabadna. Fel a fejjel, foglald el magad valamivel amivel csak tudod!


Jó éjszakát Nektek!

Zsófi (az előző is én voltam)

2014. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 589/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok!


Bocsi, hogy nem írtam ilyen "sokáig". Direkt nem akartam a mensim miatt. Olyan 10 előtt elkezdtem írni nektek majd félbe kellett szakítanom a levél írást mert elugrottam valahova és mire visszaértem éreztem, hogy megjött. Nem akartam leírni, hogy miket érzek mert biztos voltam benne, hogy ezek mensis jelek, szóval nem áltattam magam feleslegesen. Férjem édes volt reggel. Pici csalódottságot láttam az arcán, mondtam hogy meg fog jönni, majd vett egy mély levegőt és azt válaszolta, hogy: Nem baj kicsim! Következő hónapban még ügyesebbnek kell lennünk. Hát mondom, igen! :) Én egyáltalán nem mutatom felé, hogy akár egy picit is csalódott lennék. Tartom magam és ilyenek miatt nem kesergek. Nem akarom, hogy csak erről szóljanak a hónapjaink és beleessen abba a hibába, hogy rágörcsöljön erre az egész "projektre". Elég nekem idegeskedni. Ilyen szempontból erősebbnek érzem magam. Most viszont bele vagyok törődve a sorsunkba, vagyis a babónak ezek szerint nem most kell még megfogannia...Talán pár hónap és nem több. Remélem! :) Egyre ügyesebbek leszünk és kitapasztaljuk mikor jó együtt lenni, vagy egyszerűen csak élvezni az összebújást és elhagyni a gyerek utáni sóvárgásomat. Így lehet, hogy könnyebben sikerülne. :) Ki tudja...majd legközelebb. :) Próbálok pozitív maradni és csak előre nézni. Egyébként teljesen jól vagyok. Mennek a "szürke" hétköznapok, teszem a dolgom. :)


Kriszta- Köszönöm, hogy ennyit gondolsz rám. Én is rád! Igen, a ciklushosszom most kezd átállni a 28 napra szerintem. Majának lesz igaza. A méhpempő jól "elintézett" és most rakta helyre a ciklusom. Hát látjátok... az ovum most a 14. napon volt és valószínű az előzőben is, úgyhogy úgy néz ki ez a hónapom is 28 naposra nyúlik. Ezért "késik" még most is. Türelmesen várok. Tesztelni meg egyébként sem tudnék mert nincs itthon tesztem. Elhatároztam, hogy nem is fogok venni csak a későbbiekben ha TÉNYLEG szükségem lesz rá vagy akár már egy hetes késés is fennáll. Szóval ilyenek miatt sem izgatom most magam. Nem akarok tesztelni. :) Kirszta...Ez a beutalós sztori mekkora pech!!! Pont 17-re hívtak be...sebaj...remélem minél hamarabb megérkezik az újabb időpont és folytatódnak a vizsgálatok. :) Húúú...a védekezés nélküli együttlét is elég necces most. Ilyen sem volt még, hogy pont az izgultunk, hogy ne sikerüljön. Persze, ez a Te helyzetedben most érthető. Remélem nem fogja befolyásolni a vizsgálat menetét. Hát azért kíváncsi lennék, mit hoz a hónap vége számodra. Az ilyen véletlen és "nem figyeltünk" dolgokból szoktak csodák sikeredni. Hátha... :)

Nagyon izgulok a barátnődért. Végre pozi tesztet tarthatott a kezében, a vérzés pedig nagyon nem jó. Pihenjen sokat! Vigyázzon magára. :) Drukkolok, hogy megtapadjanak a babócák. (ha többet ültettek be neki, de gondolom, hogy igen). :) Sajnálom, hogy eltörött a mécses, de abszolút megértelek. A tavalyi évben, képzeld én is azt vettem észre, hogy rá vagyok kattanva erre az egész terhesség meg gyerek témára és mindenhol csak terhes nőket vagy éppen babakocsikat láttam. Akaratlanul is bevonztam őket és arra figyeltem fel, hogy rögtön kiszúrom a közelemben levő kismamákat. Akár terhesen, akár babakocsisan. Szóval nagyon ismerős a helyzet. Azóta úgy érzem valamelyest enyhült ez a dolog. Örülök, hogy megosztottad velünk az érzéseidet. Most neked is könnyebb lesz! :) Már én is várom, hogy gyertek haza! Anyukádék biztos nagyon fognak örülni és nektek is remek kikapcsolódás és pihenés lesz itthon a családdal. Élvezzétek minden egyes percét és engedjétek el/érezzétek jól magatokat. :)

Zsófi- Örülök, hogy veled is minden rendben van és tényleg terhes vagy, amit már papír is igazol! :) Ez a tanfolyam nagyon jól hangzik és ha nem is drága és úgy érzitek, hogy megérné akkor ne hagyjátok ki. :) Ott aztán megtanítanak a gyermekvállalás majd gondozás minden apró, fontos dolgára. Én tuti részt vennék rajta. Már csak kíváncsiságból is. :)

Gondolom mennyire várod a következő uh-t. Addig is merülj el a várandósság örömeiben. :)

Viki- szorítok, hogy sikerüljön az ovu időpontját elkapni. Most már tényleg minden esély megvan rá. Szorgoskodjatok! :) Remélem jobban vagy és elhagyott a betegség mindkettőtöket. Szuper lenne, ha az ünnepet más miatt tudnátok ünnepelni. :) Fel a fejjel... Menni fog! És tudod: BÍZZ magatokban. Nagyon lényeges. :)

Annus, Meli, Maja? Veletek mi a helyzet. Meséljetek! :)

Annus, te már voltál következő uh-n is. Remélem minden rendben volt és dobogott a kicsi babád szíve. Meli, bízom benne, hogy apósod veletek van még és nincsen nagyobb baj. Te szerencsésen visszaértél a gyors látogatásból? Barátnőddel, hogy sikerült a találkozó? Maja, nálatok is minden rendben? Babóca vígan rúgdossa a pocakod? Férjed is meggyógyult? Otthon mi a helyzet a családban?


Sok puszi mindenkinek, jók legyetek. Várom, hogy írjatok, Szilvi :)

2014. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 590/802 anonim ***** válasza:
100%
Krisztánál még úgy írtam a mondataim, hogy nem jött még meg...Na akkor kellett elugranom valahova és mire visszaértem megjött... Elfelejtettem kijavítani, bocsi. :) Szóval ma jött meg a 26. napomon és most össze-vissza ugrál a ciklusom. Tényleg jól elintézett ez a méhpempő. Eddig gyönyörű szabályos 25 napos cilusaim voltak... Na mindegy... majd lesz valahogy! :) Puszi nektek, Szilvi
2014. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!