Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
 541/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok,


Viki, akkor most lehet, hogy 2 petéd is megért ebben a hónapban? Az szuper lenne! Akkor még több esélyetek/lehetőségetek volt elkapni esetleg mindkettőt. :D

Na ezt most én is jól megmondtam, de érted. Az egyik reméljük tuti befutó lesz. Nagyon kíváncsi vagyok. Bizony, neked most egy picit várakozni kell, de szerintem megéri majd. Nagyon szorítok Viki! :)

Bízom benne, hogy a mellfájdalmad is elmúlik és nyugodtan tudsz majd aludni éjszakánként. Bár ki tudja minek a jele lehet?!! :) Hihetetlen, hogy az ismerősöd már a 2. babáját várja és ilyen felelőtlenül. Ráadásul iszik és cigizek egyben. Kiakasztanak az ilyen hírek. Mi mennyi mindent megteszünk annak érdekében, hogy végre összejöjjön ez a kis apróság és ezeknek az embereknek pedig csak az ölükbe hullik. Na de fel a fejjel Viki! Tudod, pozitívan álljunk hozzá! :) Edina tényleg elég régen írt nekünk. Nekem is szembe jutott és jut is pár hete. Remélem minden rendben vele és legközelebb jó hírrel jön fel ide. Ha egyáltalán még szeretne. :)

Drága Kriszta. Igen, boldog vagyok mert a férjem is épségben haza ért tegnap este. Általában az utazás utáni hétvégénk elég nyúlósra szokott sikeredni. Tudjátok...nem egyszerű kipihenni a több mint 8 órás időzóna váltást. Úgyhogy most "fetrengés" van itthon. :D Nekem ez a 6 nap is egy évnek tűnt... el tudom képzelni te is mit érezhettél amikor távol voltatok egymástól a pároddal. De a 1,5-2 hónaponkénti találkozás elég durván hangzik. Én nem tudom, hogy bírtam volna ki. Minden elismerésem nektek. :) Szerintem ez a barna folyásod nem véletlen. Persze ne kiabáljunk el semmit, de ez még tuti nem a mensi lesz. Jajj, nagyon izgulok érted is. Ha jól olvastam akkor csütörtökön kell vagy inkább nem kell megjönnie. :) Ezt így érzed, hogy nem repedt meg a tüsző mert még mindig fájdogál? Nem semmi miket érzel. :) De ne add fel te sem! Jó babázást és időtöltést kívánok neked. :)

Annus, remélem minden rendben volt a nődokinál és megleshettétek a babót. Ha tudsz gyere és mindent mesélj el nekünk. Kíváncsiak vagyunk nagyon. :) Vigyázz magadra. Most már remélem tutira elhiszed, hogy babát vársz! :D Sok puszi neked. Élvezzétek a pároddal a hétvégét. Remélem sikerült olyan ruhát találni ami legalább egy picit is hasonlít arra amilyet elképzeltél magadnak! Vagy már meg is találtad? Várjuk a részleteket. :)

Meli, Maja remélem veletek is minden oké! Majd jelentkezzetek Ti is. Várunk benneteket. :)

Zsófi, én is kérdezni akartam, hogy hanyadik hétben jársz? Kicsit mesélj magadról! Hány éves vagy/vagytok a pároddal ?? vagy már házasok vagytok? :) Az ország melyik részén helyezkedsz el? stb, stb... :) Mindig örülök, ha egy új csajszi csatlakozik hozzánk. :)


Jajj...képzeljétek! Keddre egy találkozót beszéltünk meg Annussal és sikerült összehoznunk :) Nagyon örülök, hogy személyesen is megismertük egymást. Jót dumcsiztunk és volt olyan drága, hogy elhozta magával azt a pár megmaradt ovu tesztet amit még Maja küldött neki, így sikerült megörökölnöm. Ki tudja? Lehet nekem is szerencsét hoz majd a következő hónapokban. Nagyon megörültem ennek az ajándéknak. :) Igaz, hogy csak 3 db maradt, de azt úgy gondoltam, hogy a következő hónapban fogom ellőni, ha megtudom mikor van "pontosan" peteérésem/ovum. Így könnyebb lesz kísérleteznem vele ha tudok körülbelüli időpontot így annak a 3 db-nak is több lehetősége lesz pozi eredményt adnia. :) Na szóval eléggé meglepett vele de nagy örömmel fogadtam el. :)

Hát a másik hírem.... nem fogjátok elhinni! Le vagyok döbbenve. Tegnap visszamentem a nőgyógyászhoz a 8. ciklusnapomon és azt mondta, hogy úgy néz ki a bal oldali petefészkem munkálkodik most és ott készül megérni a pete, de Ő szeretne engem látni hétfőn is, vagyis a 11. napomon mert valószínű a 12.-13. ciklusnapon lesz az ovu és akkor többet fogunk látni és pontosan belőni, hogy mikor akar/fog kilökődni. Hát mondom basszussssssss.... Ezt nem hiszem el!!!!!!!! Nem azzal van a bajom, hogy ő visszarendelt vagy azzal, hogy megpróbáljuk kitalálni, hogy mikor célszerű együtt lennünk, hanem tavaly amikor nála jártam július elsején, akkor azt mondta de inkább tippelte, hogy ilyen rövid ciklushossznál (ami ugye nálam 24-25 nap) általában a 11. nap környékén van ovuláció. Most kiderült, hogy én nem tartozom közéjük, mert későbbre tehető az enyém.... DE lányok, teljesen ki vagyok akadva, mert én július óta abban a hitben élek, hogy én a 11.napon vagy már a 10-en ovulálok!! Jó, nyilván a doki sem tudta biztosan, mert az az átlag ezek szerint...de akkor nekem később szokott lenni... Hát, nem véletlen, hogy eddig nem sikerült a baba, mert a 11. napon voltunk "utoljára" együtt és következőleg mondjuk csak 3-4 vagy 5 napra rá, mondván már rég túl vagyok az ovun!

Basszus, hát ezeket az ovu teszteket sem véletlen találták ki!!!!! Én is annyira hülye vagyok...rég kipróbálhattam volna ezt a tesztet...annyira idegenkedtem tőle, de legalább lett volna pár pozi tesztem ami "megmondja", hogy mikor bújjunk össze. És az a legbosszantóbb, hogy eltelt 7 hónap, amit úgymond elvesztegettünk. Jó persze, tudom... ha akart volna a baba, akkor ennyiből is összejöhetett volna...na de akkor is. :D:D:D Nem tudom, hogy nevessek vagy szomorkodjam...vagy egyszerűen csak pancsernak tartsam magam...hát nem hiszem el... Na ez van...Okosabb lettem én is ezáltal. :)))) Mit szóltok ehhez? Itt hitetlenkedem és "szidom" magam. :D


Hmmm.... Remélem jól telnek a napjaitok. Majd jelentkezem.


Mindenkinek sok puszit küldök, Szilvi :)

2014. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 542/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvikém örülök h szerencsésen megérkezett a férjed :) huhh azért 8óràs àtàllàs nem lehet könnyű...pihrngessetek h mire ovud lesz legyen erőtök :p

Hmmm érdekes amit a nődokid mondott...lehet tényleg csak a rossz időzìtés àll a sikertelenség mögött????!!!! Még jó h most követitek uh-val, így tuti el tudjàtok csípni a megfelelő napot :) majd írd meg mi volt hétfőn :)


Igen én ovu előtti este nagyon fàjtam ovusan; viszont azert gondolom h nem repedt meg a tüsző mert azóta is érzek néha ovus fàjdalmat ugyanazon az oldalon. A barnàzàst meg nem tudom hova tenni most...azóta sem volt egy csepp sem, csak reggel egyszer. Lehet hormonzavar is...vagy a fene tudja màr. Mindegy mert 1 hét múlva úgyis megyek a klinikàra; ezért nem is stresszelem magam...csak nrhogy akkorra jöjjön meg..

Amilyen szerencsés vagyok.....


Jajjjh de jó h taliztatok Annussal :) én is szívesen talàlkoznék mindegyikőtökkel :) tudjàtok mit???? Ha lesz mindenkinek babàja összehozunk egy babakocsis talit???? 1 éves koràig szabadon mozoghatok, aztàn kell visszamenni a munkàba. De persze előtte is szívesrn làtnék akàrkit...csak így màs orszàgból nehézkes. Nyàron szoktunk hisszabb kb 3 hétre hazamenni :)


Puszi mindenkinek!

Kriszta

2014. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 543/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kriszta! :)


Mindenképp megírom mikorra fejtettük meg az ovus időpontot. :D Érdekes lesz. Bár nem tudom... ha megfogan a babám lehet nem hozzá fogok terhesgondozásra járni. Nem tudom még...Nagyon jó orvos és szeretem is de lassan kezd lehúzósnak tűnni nekem a dolog. :)

Remélem azért el tudsz majd menni a klinikára és nem fog megakadályozni a mensi...Bár ha csütörtökre "kell" megjönnie... Azért ez a barnázás tényleg furi neked. Örülök, hogy nem tartott sokáig, de a vizsgálatok során további infókat tudsz majd meg magadról és az egész hormon háztartásodról. :)

Én is nagyon benne lennék egy közös taliban, pláne babakocsisban! Ez nagyon jó ötlet. :) Persze addig is szívesen látnálak és a többieket is. Kár, hogy ilyen messze vagy tőlünk, de esetleg ha legközelebb jössz/jöttök haza (nyáron) akkor megbeszélhetjük... :)


Puszi nektek, Szilvi :)

2014. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 544/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek!

Az első menstruáció napjától számolom ugye, akkor 4 hetes és 3 napos vagyok ma, azaz már 4napos, mert otthon elmúlt éjfél. Úgy gondoltam, majd február utolsó hetében mennék el valamikor orvoshoz, hogy már biztosan legyen szívhangja.

Én 25 éves vagyok párom meg 21 :$

Még nem vagyunk házasok, de már jegyben járunk október óta és tervezzük az esküvőt és 4 éve leszünk együtt júniusban, de 5 éve ismerjük egymást.

Mi most külföldön élünk/dolgozunk. De én budapesti vagyok párom meg miskolci. Ezért is tudtunk bele vágni a baba projectbe, mert szerintem otthon nem tehettük volna meg


Szilvi: képzeld én is abban a hitben voltam, hogy az ovulációm 18. Ciklus napomon van, de ezek szerint 13-15. Ciklus nap körül lehet, még most se tudom pontosan, bár hőmérőztem, de még most se tudom pontosan, mert nem tudtam kiigazodni rajta.

Az ovulációs teszt szerintem feltétlenül jó és megéri.

Fölösleges szidni magad, biztos így kellett történnie!


Viki: Nekem is van egy ismerősöm, akinek állítólag véletlenül sikerült a baba, sose értettem, hogy. Nem akartak egyáltalán babát és állítólag nem is tehették volna meg maguknak és még várni akartak vele, de véletlenül becsúszott és a lány nem is tudta, hogy terhes csak mikor késett már neki 1 hete akkor tesztelt.

És persze aki meg nagyon szeretne babát annak nem jön össze, ez mindig így van


Ne adjátok fel és csak lazán, szeressétek egymást a párotokkal, amikor jól esik!

Mindenkinek drukkolok!!!! Küldök sok- sok kalappal 😉

2014. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 545/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Üdv Zsófi a csapatunkban! Gratulálok a babádhoz! Nagyon örülök, hogy hamar összejött. Egyetértek azzal amit mondasz, hogy csak lazán, de azzal is, amit Viki írt, hogy ha valaki nagyon akar valamit, akkor állandóan azon kattog az agya. Én is sokat sírtam anno a sikertelen hónapokban, nem tudtam nem erre gondolni vagy kikapcsolni. Aztán amikor sikerült, akkor pont más irányba alakult az életem, és inkább azzal voltam elfoglalva, meg a méhpempőt is szedtem és teljesen beleéltem magam, hogy pár hónap és majd sikerül, hiszen ezt írták, és teljesen lenyugodtam. És láss csodát lenyugodtam és el se hittem, amikor teszteltem és nekem is volt végre 2.csíkom. :D De ha nem jön ez a másik dolog(munka kapcsán), ez a változás, akkor tuti azon pörögtem volna én is, mert már más gondolatom sem volt.

Képzeljétek, nekem is volt olyan ismerősöm aki csak 4hónaposan tudta meg, hogy terhes. Neki már volt kettő, már nagyok és rendesen megjött neki, nem fájt a melle, szóval semmi gyanús nem volt. Én teljesen lehidaltam, hogy tényleg van ilyen. Plusz a családban is volt olyan, hogy a tesóm sógornője júliusban esett teherbe és augusztusban még volt neki ilyen maszatolás, így nem is tudták, hogy hány hetes, csak később az uh alapján mondták meg a korát. Durva dolgok ezek! De amit Te írtál Viki, az egyenesen felháborító! Minek az ilyennek gyerek??? Én egy állatot nem bíznék rá. Ez most felzaklatott. Szegény kis ártatlan lélek ilyen szülőkkel, pfúúúj!

Nagyon drukkolok drága Viki Neked! Láttam a tesztes képeidet és nekem is az volt az első gondolatom, hogy kétoldali peteérés. Pár nap különbséggel kettő volt. Vagy az is lehet, hogy kettő volt érésben, de az utóbbi volt a domináns és az repedt meg. Mert nekem is mondta a nődoki, hogy több pete is érik mindig, csak van olyan, hogy melyik oldal éppen az aktívabb, vagy hol érik a domináns tüsző. Mint, ahogy Szilvinek is mondták! Szóval én nagyon bízom benne,hogy na most!!! :) Nekem amikor babás lettem a mellbimbóm volt nagyon érzékeny és fájdalmas, és feszült a mellem. Ez azóta is tart...:D

Szilvi, tényleg nagyon durva ez, hogy most kiderül, hogy végig tévhitben voltál. Anyukám is mesélte, hogy neki soha nem szabály szerint volt az ovuja, ahogy lenni-e kellett volna. Neki is 25 napos volt általában és inkább később volt. Sőt, tesómmal nem várt előtt pár nappal lett terhes, úgyhogy becsúszott. :) Nagyon érdekes ez is. De írd meg, hogy mikor volt!!! Egyébként én is más dokihoz jártam kivizsgálásokra, mert nagyon jó orvosnak tartottam és tartom most is, de brutál pénzeket elkért, így babával már nem hozzá járok, pláne, hogy Hál'Istennek nem problémás a terhességem. Az a pénz jó lesz a babának is!!!

Kriszta! Nem akarlak felbíztatni vagy ilyesmi, de hallottál már a beágyazódásos vérzésről, pecsételésről??? Kérdésem, hogy amikor érezted azt a szurkálást, mint amit a múltkor a beágyazódásánál, akkor volt a pecsételés? Hát ez nagyon izgi. Én rögtön erre gondoltam. Minden terhesség más és más, attól, hogy mondjuk eddig Neked nem volt, most lehet ilyen... Várom nagyon a fejleményeket!!!

Annus, légyszi írd meg, hogy mi volt a dokinál. Majd megesz a kíváncsiság! :D A párod szülei hogy reagáltak??? Ruha, időpont??? Minden érdekel! Nagyon örülök, hogy tovább ruháztad a teszteket. Remélem Szilvinek is szerencsét hoznak!!!

Melinda! Mi újság a babával, Veletek? Hogy vagytok? Hogy telnek a napjaid? Nő már a pocid???

Mi jól vagyunk. Csütörtökön megyünk 4D-re és már alig várom! 45 perces babamozi, kapunk dvd-t is róla és képeket. Remélem nagyon jó lesz és nem csalódok benne, mert már nagyon felspannoltam magam! :)

Mi még továbbra sem vettünk semmit a babónak, de már nézelődünk és igazatok van csajok. Én sem ragaszkodom a feketéhez, sőt, de mindegyik szín ezzel a gyászszínnel van kombinálva... Én már láttam olyat is, hogy valaki full fekete babakocsiban tolta élete értelmét. Mondjuk egy jó bunkó csaj volt, ahogy hallottam megnyilvánulni, de akkor is fekete???

Én továbbra is dolgozom és új elfoglaltságom is van. Délutánonként újra elkezdtem angolozni. Van belőle nyelvvizsgám, középfokú és németből is, de én már teljesen elfelejtettem mindent. Most annyira élvezem, hogy röpködnek vissza a fejembe a szavak, hogy eldöntöttem, hogy meg sem állok a felsőfokig és utána visszahozom a német tudásom is, mert baba után ezzel szeretnék elhelyezkedni, mert a jelenlegi munkám elég stresszes és sokat kell túlórázni, ami gyerek mellett már nem megoldható. Első most már a család és a kis kincsünk!!! :)

A neveken mi is nagyon sokat gondolkodunk. Toplistás most a Csenge, Zsófia, Orsolya, Kitti, Anna és Hanna. Na meg sok más is tetszik. Örülök, hogy lány, mert a fiúnevekkel gondban voltunk. Alig tetszik valamelyik. Ami meg tetszett az nem megy a nevünkhöz. Nálam favorit a Gábor, de már sok van a családban. Még a Bálint, a Máté és a Bence jött szóba.

Sajnos csajok, én a héten is sokat sírtam. Voltatok már úgy, hogy valakiben nagyon nagyot csalódtatok??? Én pont így vagyok ezzel, de az a gond, hogy az illető a saját testvérem, akit imádtam...Most úgy néz ki, hogy még a babámat sem fog eljönni megnézni, ami nekem nagyon fáj. Mindenkivel megszakította a kapcsolatot, az egész családdal, mindezt egy pár hónapos kapcsolat és cselszövések hatására. Ez borzalmas!!! :(((

Pont ez miatt anyáék voltak jósnőnél, meg látónál is. Én ebben eddig nem hittem. De most olyan dolgokat mondtak és mindketten ugyanazt egymástól függetlenül, hogy lehidaltam. Olyan dolgot mondott anyukámnak, amiről senki nem tudott csak ő, apa és én, még a 2 tesóm sem. Én totál sírva fakadtam amikor ezt mesélte. És azt is mondta, hogy nyáron egy tündéri kislány fog születni a családba, nagy súllyal és hajjal. :D És hogy én és a párom nagyon harmonikus kapcsolatban élünk és így is fogjuk felnevelni a gyerekeinket. Ésss! A következő terhességem iker terhesség lesz. :))) Ez nem semmi. Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal? Hisztek benne? Milyen tapasztalataitok vannak???

Jó pihit Csajok!

Puszi, Maja 20 hkm :)

Ja 06.26-ra vagyok kiírva(valaki kérdezte)

2014. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 546/802 anonim ***** válasza:
100%

Örülök Maja hogy jelentkeztél :) én kérdeztem h mikorra vagy kiírva :)

Jujjj màr a felénél jàrsz , de jóó. Biztos nagyon szupi lesz a 4Ds babamozi, ott igazàn megleshetitek ki is lakozik odabent :)

Szépek a nevek amiket feksoroltál, nekem a legjobban a Hanna tetszik :) én is gondolkoztam ezen a néven màr de ahogy a múltkor írtam egyszetcsak kipattant a fejemből a lànynév. Igaz baba még nincs....de ha egyszer lesz és kislàny lesz Maya lesz a neve :D

Hihi téged is Majànak becéznek, de totàl nem ez alapjàn jött ez az ötlet. Rgyszer csak felkeltem és ez a gondolat volt bennem és a múltkori repülős kislànyis...ez egy jel :)


Sajnàlom h tesod miatt sokat sírsz...de hàtha észbe kap még időben. Egy kapcsolatért felàldozni a csalàdot....remélem hamarosan jobb "útra" tér és megismeri majd a kislànyotokat éés az ikerket is :D

Éb hiszek a jóslàsban; sőt én magam is voltam màr kétszer. És totàl bejött minden amit mobdott pedig nem ismertük egymàst. Persze nem ennek rendeltem alà az életem csak kívàncsisàgból mrntem el, meg is lepodtem mikor sorra mondta a dolgokat.

Szóval akàr még ikreid is lehetnek. Remélem tartjuk msjd a kapcsolatot és együtt örülhetünk ha beigazolódik :)

Újra elkezdtél tanulni? Ez jó dolog, főleg h időd is lesz ha màr csak màrciusig dolgozol :)


Hmm érdekes amit írtàl és őszintén megmondom h én is gondoltam a beàgyazódàsi vérzésre, de mindig elhessegetem ezt a gondolatot mert annyira azt érzem h nem repedt meg a tüszőm...

A múltkor előbb volt pozi tesztem és rà 2 napra éreztem azokat a szabàlyos szúrkàlàsokat. Egyébként teljesen màs volt eddig a 2 terhességem.de egyiknél srm volt beàgyazódàsi vérzés

Hàt nem tudom...tegnap este ahogy néztük a tv-t úgy beleszúrt megint moccanni sem bírtam egész le a hüvelyemig nyillalt. Azóta meh izomlàzszerűen fàjdogàl a hasamalja...még 4 nap a nemvàrtig...

De mondom totàl úgy érzem h ez a hónap sikertelen volt...és màr megtanultam h a tünetekre nem lehet adni...

Lesz ami lesz most tényleg nem érdekel ha meg is jön, úgyis megyek dokihoz. Meg 1 hónap múlva repülünk haza, kismamiként ha nem muszàly inkàbb nem repülnék.


Lassan felkelek..imàdom a vasàrnapi lustizàst :) tegnap megfőztünk ma tényleg csak pihi lesz :)


Puszi Csajok: Kriszta

2014. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 547/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Koszonom Maja! Igen, meglepoen hamar osszejott.

Pedig en is az elejen ra stresszeltem, sirtam is mikor

nem sikerult. Es a kozossegi oldal is tele volt terhes

kismamakkal, na meg tesomek is varjak aprilis kozepere a babat :)) .

Nekem is folyton azon kattogott az agyam, nagyon rossz volt.

Nekem is szerencsem volt, hogy teljesen el kellett foglalnom

magam januarban. Igy hamar sikerult a baboca :)


Maja en sem hittel ebben a joslasos dologban, eleg szkeptikus

voltam, de nemreg en is telefonon felhivtam egy magyar josnot

nem ismertem egyaltalan. De olyanokat mondott amit nem tudom

honnan tudhatott. Megmondta, hogy kb hany heten belul

biztosan sikerul teherbe esnem, nem kell mondanom, hogy

tenyleg igy lett, valamit, hogy olyan kocsit fogunk tudni venni

amit mindketten nagyon szeretnenk, ez is igy lett <3 . A tobbit

varom, hogy beteljesuljon, csupa jokat mondott, ugyhogy turelmetlenul

varom mar, hogy tenyleg igaza lesze-e amit mondott. Nagyon remelem, hogy

igen. Kiancsi vagyok, de nem elem bele magam, mi van ha meg sem ugy lesz??!!

Mielott eljottunk otthonrol az elott is voltam egy josnonel, de

azok nem valtak be, volt 1-2 ami igen, de a nagyobb dolgok nem. Bar 2-3 evre elore josolt,

es nem mind rajtunk mullott, ugyhogy lehet h csak ezert. A gyereket az a josno is megjosolta

bar 2 even belulre es most ez a 3. ev, bar majdnem 2 even belul lett, hisz probalkoztunk.

Attol meg tudod alakitani a sorsodat, szoval ez a joslas egy kis utmutatas, mert lehet, hogy a vegen

nem elsz azokkal a dolgokkal amit josolt es igy megvaltozik az egesz sorsod\eleted.


Remelem, hogy a testvered eszhez ter, mert egy ilyen kapcsolat nem hiszem, hogy jo kapcsolat lenne. Senki sem

tilthatja meg a masiknak, hogy ne legyen a csaladdal, meg akkor sem, ha nincs joban a parjanak a csaladjaval.

Nekem is van egy baratnom akinek a testvere ugyan ezt csinalta, bar szerencsere evente azert 1-2szer meglatogatja oket.


wao Junius mindjart itt van :))) Gratulalok!!!

Es utana ikreid lesznek fuuu de izgi :) gratula!


ANNUS mindannyian varjuk a reszleteket!!! :))


szep estet Nektek,

Zsofi

2014. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 548/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Maja hihetetlen hogy már 20 hetes vagy :) És a 4d-s videó nagyon jól hangzik! A Lányneveitek közül nekem az Anna tetszik :P , az Orsolya is szép, és most nem gyakori.

Sajnálom ami a testvéreddel történt. Ez egy nagyon rossz dolog, és nagyon nehéz lehet átélni. Viszont én ismerek olyan családot, ami teljesen szét hullott, és amikor megszületett a gyermek, akkor újra össze hozta a családot!Próbálj meg hinni ebben. A jóslásban én hiszek, csak az ilyen konkrét dolgok, olyan nehezek, mert az ember ahhoz akarja majd tartani magát. Nekem még középiskolás koromban jósoltak, ahol mondtak előre férjet, gyereket, és sokáig ehhez tartottam magam. Ezért én ilyen jóslást nem csináltatok. Az viszont annyira jó, hogy boldog kapcsolatot jósolt nektek!

Kriszta én nagyon szorítok neked, hogy jól legyél, és semmi baj ne legyen. A tünetekhez én továbbra sem értek, reméljük, hogy csupa jól van bent minden. Várom a nemvártat, és a vizsgálatot is!

Viki, én fogom a kezed a türelmes várakozáshoz. Ezek a felelőtlen, nem vettem észre nők engem is kiborítanak. Mondjuk én ismerek olyat, akinek nem volt menstruációja, nem volt peteérése, így nem is tudhatta, hogy sikerülhetett, egyszer csinált terhestesztet, és akkor már 13 hetes terhes volt, és semmilyen tünetet nem produkált. A vitamin dologra, remélem már múltak a tünetek, de én is mindig kicsit rosszul voltam tőlük, ha beveszem felkavarodik a gyomrom, és szerintem a felszabaduló gázok miatt büfögnöm kell.

Szilvi, én is nagyon örülök, hogy találkoztunk. Élőben még tündéribb vagy mint eddig tapasztaltam :) Nagyon jó volt találkozni, és nagyon rövidnek tűnt az az idő. Remélem neked is szerencsét hoz az ovu teszt. Nekem nem sikerült pozit produkálni. Sajnálom, hogy eddig rosszkor próbálkoztatok. Szerintem ne hergeld magad ezen, most figyelj jól, és legyetek együtt. Mi sajnos csak elméletben tudtuk foglalkozni azzal, hogy mikor kéne együtt lenni, együtt voltunk, mikor tudtunk, és sikeres volt. Én azt mondom, legyetek együtt amikor csak tudtok. Lehet könnyű nekem, mert nem mindennap alszunk együtt, de mi mikor hétvégente találkozunk, van hogy napi 2x is együtt vagyunk, mert jól esik :)

Zsófi úgy látszik nálatok a váltás hozta meg a babát. Azért sajnálom, hogy el kellett mennetek nektek is kis hazánkból. Most örülök, h itt vagy.

Melindán is régen írt, remélem minden rendben feléjük.

Edinát sokat emlegettétek. Én írtam neki privit még decemberben, és akkor váltottunk pár levelet, de január eleje óta nem írt újonnan. Ők is most felújítanak, és január elején több napot késett már a mensije. Remélem jól vannak, majd próbálok neki még írni.

No akkor írok rólunk.

Pénteken voltunk vizsgálaton. A kórházba mentem úgynevezett SZTK rendelésre. Egy női orvos van nálunk a kórházban, sikerült megint őt kifognom. Anyukám és húgom volt ott velem, de csak kint a váróban. Nagyon gyors volt a vizsgálat. Az ügyeletes doktornő kedves volt, de sietett műtétre. Szóval hüvelyi ultrahanggal megmutatta mi van a méhemben. Eddig jó hír, mert a méhemben van :) Mutatott egy nagy fekete foltot, amiben volt egy kis fehér gyűrű, és mondta, ott a terhesség, és elvileg a baba. Szívhang még nem volt látható, de sejthető volt. Én csak annyit tudtam mondani, mikor megmutatta, hogy: De szép :) Megmért valamit, és közölte hogy 3 mm. Csajok én nem értem. A fér kör a szikhólyag és annak a szélében mért a doktornő, akkor ott a baba. Na és már öltözhettem is fel, el is felejtettem megkérdezni amit akartam. Arra rákérdeztem, hogy akkor most biztos, hogy 1 magzat van, erre közölte a doktornő, hogy még nem biztos. 2 hét múlvára 8 hetesen kell menjek újra, addigra kell majd szívhangnak is lenni. Febr. 21 pénteken megyek majd.

Párom szüleinek a babát végül nem mondtuk el, csak azt hogy Áprilisban esküdnénk. hát fura volt a fogadtatás, nem nekem lesz a legjobb anyósom sajnos, bár ezt tudtam eddig is. Igazából azt éreztem, hogy nem örültek az esküvőnek, hanem csak konstatálták, hogy a jó kis paraszt fiuk, a buta városi lányt fogja elvenni :( NA mindegy.

A mennyasszonyi ruha próbának az lett a vége, hoyg csináltatni kell nekem ruhát. Találtam nagyon szépeket, amik megfizethetetlenek nekem. Ráadásul minden ruha pántnélküli, és fűzős, amit a hasam már most sem bír, a gyomrom a nagyon érzékeny. Kénytelen vagyok csináltatni olyan ruhát, ami mell alatt szabott, hogy a hasam is bele férjen, és ne nyomja a gyomrom. Majd meglátjuk milyen lesz. Csipke hosszú ujjú ruhát szerettem volna, de az érzékeny bőröm nem bírja a műszálas csipkét.

No csajok most hulla vagyok, megyek aludni.

Remélem ti jól vagytok, nekem holnap megint melo, aminek túlzottan nem örülök, és sajnos, úgy néz ki, még elég sokáig kénytelen leszek dolgozni járni...

Maja te hogy mész táppénzre? Mi kell hozzá? Te kérted, orvos ajánlotta? Mit kellett érte tenni? Ugye nem ugrik a GYEd azért mert elmész táppénzre? Most annyira elbizonytalanítottak :(

Jó éjt! Puszi Annus

2014. febr. 10. 21:54
 549/802 anonim ***** válasza:

Annud dràga!


Nagyon örülöj h minden rendben veletek :) 2 hét múlva màr biztosan lesz szívhang is :) igen az a kis félkör a szikhólyag és a végén helyezkedik el a baba :) ha 3mm akkor pont a korànak megfelelő; 6 hetesen ekkorànak kell lennie :) és nincsenek rosszulléteid???

A munkahelyeden pedig öltözz fel rendesen ha hidegben dolgozol, aztàn szerintem orvossal kell megbeszélni h mikortól ne dolgozz. Habàr én ehheznem értek annyira. Vigyàzz magatokra!!

Anyóssal meg ne foglalkozz, az a lényeg h ti boldogok legyetek együtt :)

Jujjj a ruhàd biztos szép lesz főleg ha direkt ràd varrjàk :)


Nekem vszinű holnap-holnaputàn megjön ahogy vàrtam. Na reggel megvolt a szokàsos menszi előtti barnàzàs. De így pont elmúlik mire megyek dokihoz hétfőn :)

Most meg hazajöttem melóból mert lebetegedtem...ràz a hideg, hőemelkedésem van, fàj a torkom....brrrrrr....szoval nem vagyok jól.

Megyek is pihenni!

Puszi:Kriszta

2014. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 550/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Egy-két dolog kimaradt.

Kriszta szerintem nagyon szép név a Maya, nekem a Maja is tetszik. Jobbulást neked, pihenj.

Rosszullét csak olyan van h felébredéstöl ált ebédig gyomor fájás, amit pár korty viz segit, kb 5 percenként iszok... És olyan büfiznem kell érzés nem hányinger. Volt h hajnalban erre keltem, és félig ülö pozban, párnákkal kitámasztva, tudtam aludni tovább.

Zsófinak válaszul 7+1 hetes kismami vagyok.

Puszi Lányok!

2014. febr. 11. 10:41
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!