Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
 521/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Annus! Köszi a felajánlást az ovu teszttel kapcsolatban, de én most 40 db-ot rendeltem a vateráról 2000ért, szóval jó sok alkalomra elég, bár remélem nem lesz rá sokszor szükség :) Milyen márkájú ami neked van? Ha jól tudom valaki innen küldte, csak már nem emlékszem ki. Nekem ez Egens One Step 10 érzékenységű teszt és bevált, mert szépen működik :) Szóval tegnap meg is volt az összebújás :)

Kriszta, én is örülök hogy itthon voltatok biztos jó volt egy kicsit kikapcsolódni :)

Maja, Szilvi, Melinda látom nektek is telnek a szokásos napjaitok, kismamik vigyázzatok magatokra :) Szilvi te nem használsz ovutesztet?

Jaj el is felejtettem mondani, hogy ugye megvettem a terhesvitamint, ami végül a Femibion 800 lett, nem mertem Gravidát és Elevit szedni, mert sokan mondták és olvastam is itt, hogy hányingerük volt tőle...A femibionra meg csak jókat mondtak, na szóval minden másnap veszem be és úgy vettem észre, hogy felfordul tőle a gyomrom, kicsit hányingerem lesz....úgy veszem be ahogy rá van írva, főétkezés közben sok hideg folyadékkal...és mégis....lehet csak véletlen, mert elég érzékeny gyomrom van, de amikor beveszem ezt figyeltem meg. Pedig ha azt nézzük ez csak egy vitamin...

Sziasztok,jók legyetek :)

Viki

2014. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 522/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki ne ijedj meg a hányingertől! Ezekben a vitaminkészítményekben sok vitamin van, amihez hozzá kell a gyomornak meg a szervezetnek szokni, mert sajnos az ételek nem adják meg a szükséges mennyiséget manapság már. El fog múlni csak adj magadnak egy kis időt hisz nem vagy hozzászokva! Nekem is elmúlt. De nagyon jó hogy kaja közben veszed be, az is segít.


Annus szegény.. Sajnálom hogy rossz hétvégéd volt, remélem ma már jobb picivel. Nyugodtan hidd el, hogy terhes vagy mert a tesztek nem hazudnak, pláne ha egynél többet csinálsz :-) De nemsokára majd megerősíti az orvos is:-) De jó hogy mentek túrázni :-) Jó is az aktívnak maradni, mert fontos a terhesség végéig. Mikor mész akkor végül esküvői ruhát nézni? Mikor is van az esküvőtök időpontja? Aranyos hogy nektek már megvannak a nevek :-) Mi még dolgozunk az ügyön haha :-) A fekete szín nem rossz, de kisbabának szerintem annyira nem való, pláne nem a 48 fokban, mert megsülne szegény mint egy pite a sütőben. A piros-fekete szerintünk jó lesz fiúnak meg lánynak is. A boltban kifizettük már az árát, de még nem hívtak minket, hogy megérkezett, tiszta ideg vagyok, mert lassan már két hete.. Olyan nehéz itt normális gyerekbútort találni, minden iszonyú drága meg olyan `sótlan´. Nincs rajtuk semmi aranyos, az csak a kiegészítőkön van. Na pláne nekem normális kismamaruhákat nehéz találni. Minden ilyen hatalmas méret, meg alaktalan amőbákra van készítve vagy én nem tudom. Egyszerűen kész. Mintha direkt azt akarnák, hogy egy terhes nő ne nézzen ki ember módjára, hanem legyen ősasszony. Maja te hogy állsz ezzel? Basszus egy vagyon lesz mire mindent megveszünk, szegény férjem csak pislog, amikor fizetnie kell haha.

Puszi nektek! Melinda

2014. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 523/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Viki nem tudom milyne márka, amit Majától kaptam.Hú 40 darab 2000 ez nem semi, a boldokban 5 darabot is többért adnak. Örülök, hogy bevált neked, és verge sikerélményt okoz :) Érezted is az ovut most, volt hasfájásod? vagy csak az ovu teszted mutatta? Örülök, h együtt voltatok, akkor most 2 hét türelmes várakozás. NAgyon izgulok érted!

Melinda köszi :) SAjnálom, hogy nincs semi neked való csini ruci arra. Őszintén el se tudom képzelni, hogy egy ilyen teljesen más kultúrában, hogyan lehet megtalálni a ti európai igényeteknek megfelelő ruhákat, ételeket, bútort, mindent. Nem lesz semi gond azzal a kocsival, majd csak megjön.

Én igazából alapból nem vagyok nádszál, van egy halom gumis gatyám, meg bő fazonú hosszú pólóm. Remélem elgéek lesznek egy darabig.

Na mi ma egész nap a várost jártuk anyummal. Délelött nagy turizást folytattunk, vettünk pár gatyót nekem, ami majd pocakosan is jó lehet, sőt nem bírtam ellen állni, és vettem a Pocoknak is horgolt kiscipőket, meg egy békás köntöst ami majd 2 eves kora körl lesz jó, de majd megnő :) Én imádom a békákat, sok békás cuccom van, van békás köntösom is, most már kettőnknek van :)

Esküvő időpont még nincs, de ma voltunk egy vacsora helyszínen ami esélyes, és ők mondtak egy dátmont ami még szabad, holnap megyek anyakönyvezetőhöz, ha ott is van hely, akkor lehet aznap lesz, de még ezt párommal is le kell beszélnünk.

Amint biztosat tudok, írok nektek!

Kriszta , MAja, Szilvi puszika nektek is!

Legyen szép hetetek!

Puszi Annus

2014. febr. 3. 21:13
 524/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus! Kérdésedre válaszolva, igen éreztem tegnap erősen a szokásos ovus fájdalmat. Viszont ma a teszten a teszt csík halványabb volt, pedig azt hittem erősödni fog. De akkor ezek szerint tegnap volt a pozitív napom és ezek szerint a pozitív napon fáj a hasam, amikor az LH csúcs van. De a petesejt ezután 24-36 órán belül lökődik ki. Azt olvastam még hogy a pozitív utáni első negatív teszt lesz az 1 DPO azaz a peteérzés napja....húúú szóval ez tök bonyolult :)én eddig azt hittem hogy amikor fáj a hasam akkor van az ovu, de ezek szerint utána 1-2 napon belül. Egyébként vaterán olcsók a tesztek nagyon sok van fent pl. terhességi is és mind 10-es érzékenységű. Pont azért nem gyógyszertárból vettem, mert ott 5 db. 3000 ft. Itt a GYK-n olvastam, hogy sokan onnan rendelik mind a két féle tesztet, így jött az ötlet hogy én is onnan veszek :)

Jó éjszakát Nektek!

Viki

2014. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 525/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lanyok!

Hu ennyi uzenet :) nem olvastam el oket :$


Mi is oktober-november ota probalkoztunk, igaz, hogy nagyon gorcsosen belefogtunk es nem is sikerult. decemberben meg beteg lettem pont akkor, igy eselytelen volt, de persze remenykedtem. Nagyon ki voltam, hogy nem sikerult. Utana megbekeltem vele es le is foglalt sok mas dolog igy a januar ugy telt el, hogy nem is figyeltem arra, hogy mi most szeretnenk babat...

Valamint alig voltunk egyutt azon a heten amikor gondoltam, hogy valamikor lesz az ovulaciom, csak egyszer voltunk egyutt, mert utazgattunk...

Es beszeltuk is, hogy valoszinuleg nem fog attol az egytol sikerulni. De nem gorcsoltunk ra, teljesen elfelejtettuk.

Aztan egy hettel a menzi elott rosszul lettem, hanyingerem lett nagyon almos voltam, folyton szurkalt a hasam ami mai napig is meg van 1 perces szurkalasok 2-3 orankent.

Gondoltam egyet es teszteltem (valahogy ereztem h kell, emrt ezek a tunetek nem szokasosak) 3 nappal a menzi elott es pozitiv lett :D nem elem bele meg magam, barmi lehet... Meg el se hiszem. Remelem nem lesz semmi baj!

Azert szerettem volna ezt elmeselni Nektek, hogy lazan kell felfogni es nem ra gorcsolni, nem szabad ra gondolni es csak akkor legyetek egyutt a parotokkal ha kivanjatok egymast, mert mi az elejen mar csak eroltetetten voltunk egyutt es nem jott ossze.

Persze jo ha tisztaban vagyunk kb mikor ovulalunk es akorulre idoziteni, de ne gorcsosen es ugy sose legyen szex h egyikotok sem akarja mar.

Ez az en velemenyem-tanacsom.

Bocsanat, ha zavartam a levelemmel, remelem nem gond es segithettem :$

2014. febr. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 526/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok!


Húú..jó sokat írtatok. :) Megpróbálok mindenkinek reagálni.


Lányok, ne sajnáljátok, hogy megjött. Új hónap, új esély! Így állok hozzá ismét. :D Köszönöm nektek, hogy mellettem voltatok.

Kriszta drága, nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat itthon és jó kis programokat csináltatok magatoknak.Néha-néha belekukkantok az "éjjel-nappal budapest"-be, úgyhogy tudom melyik "üzlet" előtt mentetek el. Azt viszont én is sajnálom, hogy nem olyan volt a szálloda amire számítottatok. :( Azért a méhpempő adagot örülök, hogy sikerült beszereznetek. Figyelj, ne add fel. Hátha most sikerült a babó, ráadásul úgy, hogy nem is igazán figyelted az ovut! Még semmi sincs veszve. :) Ez a repülős sztori a kislány nevével tuti egy isteni jel lehet. Milyen véletlen, nem? :)

Meli, remélem a kislányod nem fog megpörkölődni a babakocsiba pláne a ti éghajlatotoknál. Ti milyen színt is választottatok? Neked is van benne fekete? (Mondjuk az alap kategóriájú babakocsikban majdnem mindegyiknél előfordul, borzasztó) :S :) Édes lehet a férjed, ahogy a könyv tanácsait követve apró bókokkal halmoz el. Ebben az állapotban, időszakban még érzékenyebb az ember lánya és nagyon jól tud esni 1-1 kedves megjegyzés és szó. :)

Viki, közben láttam, hogy pozi volt az ovu teszted! Jajjj...bárcsak sikerülhetne már végre nektek is! Nagyon izgulok most érted, akkor kb 2 hét várakozás következik. Addig is tedd a dolgod, próbálj meg nem erre gondolni és hipp-hopp elrepül ez az idő. :) Elhiszem milyen szívmelengető lenne ha a terhességi teszt is ilyen szép pozitívat mutatna neked. ;) Ne add fel! Ahogy látom, jó sok ovu tesztet sikerült venned, és ilyen olcsón? A 2000 az nem is sok 40 db-ért! Reménykedjünk, hogy nem kell sokáig használni. :D A hányinger pedig el fog múlni a terhesvitamintól. Hagyj egy kis időt a szervezetednek, hogy megszokja. :) Szedd nyugodtan. :)

Maja, remélem Te is jól vagy! Sok puszi neked is. Élvezd a pocaklakód minden egyes mozdulatát. :))

Annus drága, én nem szedek terhesvitaminokat. Csak folsav-vas-jód így egy bogyóban, plusz multivitamin A-Z-ig, meg halolaj kapszula. Ja, és C-vitamin. De ezeket is mindig variálom, mert ahogy a többiek is írták, hogy hányingert okoz nekik a terhesvitamin, addig ugyan ezek a sima bogyók nekem szintén ezt eredményezték az elején. De ez az érzés fokozatosan csökken. :) Sajnálom, hogy nem tudtál elmenni az esküvő kiállításra, vagyis hogy elmaradt. Akkor ez bepótolandó feladat lesz a jövőben, ha sikerül egy ilyen eseményt elcsípned. :) Valószínű én is otthon marasztaltalak volna az időjárás miatt. Az ónos esős és lefagyott út nem játék...Vasárnap reggel én is ilyen "csodás" időben vittem ki a férjem a reptérre. Hát elég para volt. Bár a forgalmasabb utakon jobb volt a helyzet. Szerintem jól "döntöttél", hogy otthon maradtál. De tudom, milyen rosszul eshetett abban a pillanatban, hogy felborult a napi program és nem tudtál együtt lenni a pároddal. Nyugodtan hidd el, hogy babát vársz. Nagyon örülök, hogy apró jelei sincsenek annak, hogy megjönne, mert akkor valószínű baj lenne! Szóval örülj neki Annus. :D Biztos nagyon jó érzés. Mellette, persze tele lehetsz aggodalommal és kétségekkel. A pénteki vizsgálat szerintem minden ilyen félelmedet elhesegeti. :)Az utónévkönyvtől én is világ életemben odáig voltam. Nagyon szerettem. Megértem az utána való epekedést és örülök, hogy az antikváriumban sikerült rátalálnod még egyre. Mondjuk én az otthon szülés gondolatától nagyon félek és fel sem merülne bennem, szóval valószínű nem vennék ilyen könyvet, de tudom, hogy neked több lehetőség is szóba jöhet. Egyébként teljesen megértelek. Mindenkinek más a vágya és ha neked ez esne jól, akkor... ? Végül is te fogod világra hozni őt, miért ne választhatnál helyszínt ehhez a csodálatos eseményhez?!!! :) Jó, hogy hasznos tanácsokkal lát el egyben a könyv. :) Tetszenek a lány neveitek. :) A Bori/Bíbor nekem is tetszett, bár úgy néz ki lassan meggondolni látszom magam. :D Az Illés és a Palkó is jó. :) A babakocsiban nekem legjobban a barna-bézs teszik, amit Te is kedvelsz. De a zöld is ugyanúgy unisex, szóval remélem megtalálod álmaid babakocsiját. :)

Kedves utolsó, ismeretlen válaszoló. Köszönjük, hogy megosztottad velünk a tapasztalatod! Nekem sokat segít és erőt ad, hogy nyilván nem kell erre rágörcsölni. Próbálunk...de nem mindig sikerül. :) Neked nagyon gratulálok! Akkor elég hamar jött nálatok a babuci, ha most október környékén kezdtétek. :) Mázlistááák!!!

Nem zavartál a leveleddel!!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen és nagyon boldog babavárást kívánok neked. :) Ha van kedved, nézz fel többször is ide.


Velem lányok minden rendben van. Pénteken megyek én is nőgyógyászhoz, ahogy Annus! Megnézi a doki, hogy van-e vagy lesz-e egyáltalán peteérésem és mikor. Izgi lesz! :)

A férjem is péntek este ér vissza a reptérre. Nagyon hiányzik. Nehezemre esik aludni is, mert egész éjszaka csak forgolódom. Fura, hogy nincs velem és még beszélni se nagyon tudunk, csak facebook-on, merthát a telefon kicsit drága lenne. Na sebaj...valahogy túl élem! Tegnap találkoztam 2 barátnőmmel, majd' fél éve már nem tudtuk összehozni a talit, de eltudjátok képzelni milyen traccsparti ment 4 órán keresztül. Volt téma rendesen. :D Az egyiket most decemberben jegyezték el, és az esküvő időpontja is megvan már, úgyhogy nagyon várjuk a júliust. :D Nekem telnek a napjaim, semmi különös nem történik. Elvagyok. :D


Sok puszit küldök, Szilvi :)

2014. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 527/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Szilvi! Elhiszem milyen rossz lehet egyedül, sajnos volt már részem nekem is sokszor ebben és én olyankor mindig nagyon magam alatt voltam...Kitartást! Én is remélem hogy sikerült elkapni az ovut, bár azóta tegnap is és ma is még mindig 2 csíkos a teszt, csak a tesztcsík halványabb...

Kedves Ismeretlen válaszoló! Örülök hogy nektek összejött, mindenhonnan ezt hallom hogy jaj nem kell rágörcsölni...csak sajnos ezt könnyű mondani. Nekem mindennap eszembe jut ha akarom ha nem. Ez minden vágyam nem tudom az agyamból kitörölni. Talán mikor dolgozok, olyankor teljesen elhatárolódok ettől, nincs időm ezen gondolkozni...itthon is próbálom magam lefoglalni....Nehéz még azért is mert minden ismerősömnek, barátnőmnek, szomszédaimnak most van kisbabája vagy épp most terhesek...Elmegyek a barátnőimmel sétálni, ők tolják a babakocsit én meg egyedül kullogok....Szóval rossz ez így ha az ember körül mindenki "babás". Még egyszer gratulálok Neked és boldog babarását kívánok! :)

Viki

2014. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 528/802 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Viki es Szilvi!


Én vagyok az ismeretlen válaszadó :)

Zsófi

Mi is nagyon ragörcsöltünk, azaz főleg én, idegesitett is, hogy a párom miért nem aggódik vagy görcsöl ezen, hogy nem sikerült. De nagyon megnyugtatott azzal, hogy ne izguljak, biztos jönni fog amikor jönni szeretne, fogjam fel lazán es nem is akart velem akkor abban az időben velem lenni, amikor elvileg kellett volna, mert neki épp kedve nem volt vagy fáradt volt stb...

Utana jött a karácsony, család- anyós látogatás stb...

Még akkor is görcsöltem egy kicsit es beteg is lettem, ahogy irtam.

Nekem az volt a "szerencsém" hogy januárban sok elintézni valóm akadt munka mellett, valamint utazgatunk kellett közben es még anyós látogatáson is voltunk. Igy időm sem volt rágondolni (jó pesze gondoltam rá, de nem görcsösen)

Meg mondogattam magamban, hogy ne éljem bele magam megint amikor itt lesz az idő a tesztelésre, mert ugye csak 1szer voltunk együtt, nem akartam annyira csalodni mint előtte. Próbaltam magam megkimelni :D

Es jöttek az apró tünetek, es voálá, nevettünk is, hogy waó attól az egytől sikerült... mert nem görcsöltem rá meg a szexre sem.

Viki, kepzeld nekem is igy van, mindenki terhes, ha fellépek a közösségi oldalra, látom a fő oldalon, hogy XY már ennyi hetes terhes, vagy éppen második baba + a képek stb..., valamint a munkahelyemen is, es ami a legrosszabb volt, hogy tesóméknak is most lesz gyerekük, 2,5 hónap múlva születik meg. Mikor elmondták, picit nem örültem neki, szomorú lettem. Bár mi még közel sem voltunk akkor a próbálkozáshoz, es akkor jöttem rá, hogy nekünk is jó lenne már és, hogy mire várunk. Mert a párom nekem már mondogatta 1 éve, hogy jó lenne, ha bele vágnánk, de én nem akartam amikor meg én gondoltam meg magam akkor ő nem akarta es végül év vége fele belevágtunk :D és most már mindketten nagyon vágyunk rá.

Még el se birom hinni, kell még egy tesztet csináljak, meg majd szerintem az orvosnál fogom elhinni vagy amikor nő a pocim :)

Ezert tényleg érdemes elfoglalni magatokat valamivel, es csak akkor együtt lenni amikor ti is szeretnétek.

Előtte mindennap a telefonomon online nézegettem a forumokat stb... utána ugye januárban ez elmaradt.

És meglátjátok tényleg jönni fog Nektek is!

2014. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 529/802 anonim ***** válasza:
100%

ja, megköszönni elfelejtettem, a gratulációkat :$

Még annyit, hogy én azt se tudtam mikr ovulálok csak körülbelülre tippeltem. Mértem ugyan a hőmet, de nem vettem annyira komolyan es ki se tudtam rajta nagyon igazodni, mármint a görbémen.


itt a görbém, ha esetlek érdekel Titeket.


[link]

2014. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 530/802 anonim ***** válasza:
100%

Csajok! Nézzétek már meg a kérdésem, mert most már nem igazán tudok eligazodni hogy mikor is volt az ovum. Úgy néz ki hogy ma is pozitív a teszt. Szerintetek? Viki

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!