Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok,


Örülök, hogy viszonylag mindenki jól van. Most csak gyorsban írok nektek pár mondatot, mert megígértem, hogy megírom mi volt a dokinál. Aztán jövök részletesebben is később. :)

Szóval tegnap megvizsgált és mondta, hogy 2-3 nap múlva várható az ovu, és sokkal szebben látszódott minden a hüvelyi uh közben. :) Látszott, hogy a méhnyálkahártya is meg volt vastagodva és a petefészkemnél látható volt, hogy szépen érik minden. Mért 1-2 adatot is és rendben talált. Már csak az a kérdés, hogy rendben fog-e lezajlani az egész és esetleg megtermékenyülök. Jajj, de jó lenne. :D Majd megbeszéltük, Kedd-szerda-szombat az együttlétekről "kell szóljon". Így ma lesz az első nap, hogy összebújunk. Már alig várom, egyébként is nagyon kívánom ilyenkor a férjem (peteéréskor általában a nők többsége) úgyhogy már be vagyok sózva. Egyébként teljesen máshogy érzem magam... egyszóval tudom és érzem is, hogy nagyon munkálkodik a petefészkem. Az meg még nagyobb könnyebbség, hogy tudom is, mikor kell együtt lennünk. Próbálok nem ráizgulni erre az egészre, de annyira izgatott vagyok... Most is úgy állok hozzá, hogy lesz ami lesz... Hátha összejön végre. :D

Szorítsatok csajok, sok puszit küldök mindenkinek!!! Majd jelentkezem. :)


Szilvi.

2014. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :)


Szilvi remélem sikerült összebújnotok tegnap :) ha van kedvetek azért még egyszer legyetek együtt a napokban, hàtha sikerül elcsípni az ovut :)


Lànyok, képzeljétek most teszteltem halvàny pozit :)

De nagyon aggódom mert tegnap làzas voltam...most is 37 felett van :( hasmenésem van, tegnap még hànytam is...ezért gyógyszert sem tudtam bevenni este. Csak bizakodni tudok....

Àlmomban nem gondoltam volna h most sikerült....hihetetlen.....

Kérlek nagyon drukkoljatok értünk...

Puszi:Kriszta

2014. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kriszta! Szorítok Nektek, hogy ne legyen semmi baj. Hihetetlen hogy ilyen gyorsan összejött, gratulálok! Most mit fogsz csinálni? Elmész dokihoz? Szerintem minél hamarabb menj el, hogy lássa hogy mi is van és tudja az előzményeket. Viki
2014. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/802 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Viki! Hétfőn megyek a klinikàra, még így jól is jön ki.

Gondolhatod h nem felhőtlen az örömöm....de próbàlok optimista lenni, hiszen én is mindig ezt mondom màsoknak!!!

2014. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Annusom tök jó hogy minden rendben van :-D Kaptál kis képet is a piciröl? Nekünk kint díszeleg az evolúciója a falon :-D Örülök hogy minden rendben, a gyomrom-hasam nekem is baromira érzékeny volt az elsö perctöl kezdve.. Muszáj voltam a kismamaruhákba is beruházni mert nem bírtam a normális gatyáimat hordani. Istenem hogy telik az idö, hogy nemsoká 8 hetes leszel :-D Èn is nemrég tartottam ott! Hihetetlen. Sajnálom hogy anyósod ilyen viszonyban van veled, sajnos ez nem jó.. De nem tudsz ellene tenni.. Majd hátha idővel belenyugszik. Plusz az unoka híre hátha feldobja majd. Nehéz helyzet lehet.. Örülök hogy varratsz magadnak ruhát. Meg van már hogy milyet szeretnél?

Krisztikém ez eszméletlen!!! De örülök neked! Remélem a nátha nem tett a piciben kárt! De vegyél be panadolt ha lázasnak érzed magad! Az segít és azt lehet! Szurkolok neked nagyon! Igyekezz sokat pihenni, és sok teát inni, fontos hogy ne száradj ki. Tök jó hogy mész az orvoshoz is nemsokára. Nagyon drukkolok azért is.

Üdv Zsófi a klubban :-D Teljesen egyetértek veled, hogy otthon nem tudtam volna én sem tudtam volna megengedni magamnak, hogy babánk legyen. Szuper hogy nektek is ilyen gyorsan sikerült.

Viki te hogy vagy? Van valami jó hír? :-D az ismerösöd meg eléggé durva.. Hogy nem lehet észrevenni hogy valaki terhes, az ilyet sose értem.. Plusz hogy így, hogy le se sz@rja a dolgot, és cigizik tovább meg iszik.. Megáll az eszem.. Milyen anya lesz az ilyenből, bele se merek gondolni.

Szilvi drága tök jó hogy láttad hogy érik a pete meg hogy minden rendben!! Nagyon remélem hogy sikerült együtt lenni, és hogy eredményes is lesz :-D Adjatok bele mindent ezen a héten :-D

Maja milyen volt a babamozi? :-D Remélem élvezted :-D Tök jó hogy angolozni kezdtél. Kell is nagyon hogy az ember lekösse magát, én is imádom képezni magam. Èn is hiszek a jóslásokban, voltam egyszer én is, és minden bevált amit mondott a jósnö. Csak hát nem mindegy kihez megy az ember. Sajnálom hogy a családban nincs minden rendben. De szerintem is ha meglesz a pici, az csak összehoz benneteket! Próbáld meg magad nem stresszelni ezen, fontos a baba és a te érdekedben. Tesódnak majd csak megjön egyszer az esze.. Be szokott következni, de idöt kell az ilyennek adni.. Pláne ha valaki hatására viselkedik így.

Nálunk minden rendben, nö a pocim és folyamatosan nézelődünk gyerekdolgok után :-D A férjem ismerősei folyamatosan ajándékokat vesznek aminek nem kimondottan örülök..Náluk ez a szokás de én meg nem akarom, mert egyrészt én szeretném a férjemmel együtt az elsö kis dolgokat kiválasztani, megvenni, és így elveszik tölem ennek az örömét. Lehet önzönek tünök, de nem esik jól. A másik pedig hogy babonásság miatt nem akarom hogy a terhesség végéig kapjuk az ajándékokat. Majd ha már tényleg ott vagyunk hogy mindjárt megszületik a pici, akkor már nem bánom. Már kaptunk két ajándékot, de megmagyaráztuk hogy nálunk ez nem szokás, úgyhogy akkor nyitom majd ki az ajándékot ha a pici megszületett. De a hormonok miatt úgy éreztem hogy felrobbanok eskü.. hahah Amúgy igyekszek sokat lenni otthon, mert nagyon fáradékony vagyok.. Egyszerűen alig bírom a mindennapi teendőket ellátni, nagyon durva! De a picivel minden rendben viszont tegnap nagyon kiborultam az orvosnál tett látogatás után.. Az orvosom rábeszélt hogy hagyjam abba az inzulinrezisztenciámra szedett gyógyszert 12hetesen, holott mondta hogy igazából nem káros a szedése egyáltalán, de ö igy akarja. Kipróbáltam , de minden cukros tünetem visszajött, így mivel ö maga mondta hogy nem káros, elkezdtem újra szedni. Tegnap lecseszett hogy hogy jövök én ahhoz hogy valamit úgy szedjek hogy ö nem egyezett bele, meg ha gondok lesznek ö inkább inzulininjekcióval kezelne. Na mondom rohadt jó! Inkább megvárná hogy terhességi cukorbetegség alakuljon ki nálam, és majd akkor kezelne inzulininjekcióval!! Elment ennek az esze?? Plusz az elsö három hónap alatt fogytam 1,5-2 kg-t mert alig tudtam enni, és most jan-feb híztam 3at. Ès ezért is lecseszett, hogy ez sok! Mert egy hónap alatt híztam 2 kilót és az már határeset, és hogy tartsam kordában. Mondom neki de doktornö, elöször fogytam két kilót! Válasz, mindegy, akkor is! Hát komolyan mondom úgy kiborultam, hogy ahogy kiértünk a rendelöböl elkezdtem a kocsiban zokogni, a férjem vigasztalt meg, mert ö is azon a véleményen volt mint én, hogy ez az egész egy nagy baromság volt. A babánk meg teljesen jól volt, 10 cm volt fejtöl farig, a lába fel volt húzva így azt nem tudta lemérni, de magyarán szépen fejlödik, mert egy hónapja még 6 cm volt. Ùgyhogy így végképp nem étem mint pampogott az orvos de remélem a legközelebbi időponton normálisabb lesz..


Szép napot nektek és sok puszi- Melinda

2014. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/802 anonim ***** válasza:
100%
jah és bocs a gépelési hibákért, nem olvastam át az üzit mielőtt elküldtem :-D Melinda
2014. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


Juujj... Kriszta drága... nagyon szorítok érted. Hihetetlen milyen gyorsan teherbe tudsz esni! Annyira drukkolok, hogy semmi baj ne legyen és természetesen nagyon halkan, de Gratulálok!!!! Akkor nem hiába volt az a barnázás és látod, mondtuk, hogy ne add fel. Ezek szerinte a tüsző is megrepedt és sikerült a megtermékenyülés. Annyira izgatott lettem most és tényleg, tiszta szívemből kívánom, hogy az ég világon minden rendben legyen veled a következő napokban/hetekben... Jó is, hogy most mész majd dokihoz...szerintem is minél előbb menj, nem árt ha a doki mielőbb látja mi is zajlik odabent, még ha nem is hallani a szívhangot!!! :) Tudom és sejtem, hogy nem felhőtlen az örömöd, de próbáld meg nem stresszelni magad és nyugiba lenni, pihenni!!! Ez a legfontosabb most. Nagyon remélem, hogy mihamarabb felépülsz a betegségből! Óvatosan kúráld ki magad. Lelkiekben ott vagyok veled. :) Tudod!! Csak pozitívan, ahogy te is hirdeted! :)))

Zsófi, hihetetlen, hogy Te is tévesen tudtad az ovu időpontját. De szerencsére gyorsan összejött nektek. Akkor még Te is nagyon az elején vagy, remélem semmi probléma nem merül fel a terhességed során. :) Amúgy megértem, hogy külföldre mentetek és úgy gondoljátok, ott könnyebb megteremteni a szükséges feltételeket a gyermekváráshoz. Így biztos nektek is lazábbak és tehermentesek a mindennapok és sokkal nagyobb nyugalomban várjátok, mintha itthon tennétek. :) Örülök, hogy jegyben jártok és harmónikus a kapcsolatotok. Esetleg meg van már, hogy mikor tartjátok az esküvőt? Vagy most első a baba!!? :)Hihetetlen, hogy nektek is bejött a jósnő által megjósolt teherbeesés. :)

Maja drága, örülök, hogy jól vagy és a baba is. Gondolom milyen izgi lehetett a 4D-s ultrahang. Akkor most van mit nézegetni és gyönyörködni a piciben. Biztosan csodálatos lehet(ett). :) Jó, hogy közben el tudod magad foglalni és még angolozol is. Pláne ilyen tervekkel, hogy még a németet is újra előveszed majd ilyen jellegű munkát szeretnél magadnak. A baba mellett (később) aranyat ér ha nyugalomban tudsz dolgozni és nem idegroncsként térsz haza a munkából. Kívánom, hogy sikerüljön megvalósítani a terved és minden párhuzamosan, egy időben haladjon. :) Tetszenek a lány neveitek. Nekem a legjobban a Zsófi és a Hanna. A fiúkkal én is bajban lennék. Nem nagyon tudnék választani. Remélem ti is kaptok egy isteni jelet ami segít eldönteni a névválasztást. :) Jósnő? Én mindig is szerettem az efféle "dolgokat", vagyis egy kicsit előre tekinteni. Még ha nem is konkrét eseményekre vagyok kíváncsi, akkor is érdekesnek tartottam, hogy az Istenbe képes az a nőci megmondani mi volt a múltamban vagy esetleg lesz a jövőmben amiről csak én tudtam/tudok. Nekem is bejöttek eddig a jóslatok és nagyon hiszek bennük. Maja, ikreid lesznek a következő terhességnél? Hát ez zseniális. Nagyon kíváncsi vagyok. :) Annak viszont nem örülök, hogy sokat sírtál az elmúlt héten és pont a tesód miatt. A lányoknak igaza van. Egy új kis jövevény közelebb hozza ismét a családot és szerintem is kell egy kis idő még lecsillapodnak a kedélyek és Ő is belátja, mit hibázott. Azért nagyon remélem, hogy rendeződnek majd a dolgok és meglátogatja az unokahúgát. Elhiszem, hogy nehéz lehet! Nagyon sajnálom Maja. :(( Kitartás! Jajjj...Június mindjárt itt van...nagyon gyorsan telik az idő! :)

Annus drága, édes vagy! Köszönöm, hogy ilyen kedves szavakat írtál rólam! Én is csak hasonlóakat, sőt még jobbakat tudnék! Tényleg hamar elrepült az idő és nagyon boldog voltam, hogy sikerült találkoznunk. :) Szerintem is csak az a titka a babának, hogy annyiszor legyünk együtt amennyiszer csak tudunk és persze ne muszájból! Hát remélem ez a hónap nekünk is sikeres lesz. Bízom magamban és a férjemben. :) Annyira jó, hogy eddig minden rendben van veled és a baba is jól helyezkedik el. :) 2 hét múlva már tuti több mindent lehet majd látni. Gondolom milyen kíváncsi és izgatott lehetsz. Én sem tudnám kivárni. :) Szerencse, hogy ilyen rendes volt az ügyeletes doktor nő. Remélem legközelebb több időt tud majd veled tölteni és foglalkozni. :) Anyósodat most próbáld meg figyelmen kívül hagyni, hiszen csak a Te és a párod boldogsága a legfontosabb. Ne vedd fel magadra azt amit Ő gondolhat! Megértem, hogy nem akartátok elmondani nekik. A menyasszonyi ruha pedig tuti gyönyörű lesz, főleg ha rád varrják! Sajnálom, hogy a csipkét nem tudod viselni, de ha elkészül a ruha, szerintem mindenért kárpótol majd. :)

Amíg nem tudsz elmenni táppénzre jól öltözz fel és vigyázz magadra, ne emelj semmi nehezet és kíméld magad amennyire csak tudod. :)

Viki, veled mi újság? Neked mikor van a nem várt? Érted is nagyon szorítok! Már nagyon megérdemelnéd. :) Hogy érzed magad? Valami tünet? :) Remélem minden rendben és jól vagy. :)

Meli drága, mi mindent beleadunk ezen a héten! Annyiszor bújunk össze amennyiszer csak lehet!! Köszönöm, hogy így drukkolsz értünk. Közben próbálom lefoglalni magam és nem ezen kattogni, de ez most úgy látszik sikerül is. Nem éppen egy örömteljes dologgal, de a család a legfontosabb számomra és most anyukámnak segítek visszahozni az életkedvét. Lentebb leírom mi a helyzet. :) Tudom, hogy nem nagyon szereted az előre ajándékozást. Valószínű én is hagynék pár kibontatlan ajándékot a pici megszületése utánra, ha már nem tudom kivédeni őket. Én is hasonlóan élném meg és nem örülnék neki, ha mindenfélével elhalmoznának a rokonok. Ez a kettőtök kis dolga és csodája, miért akarja mindenki elvenni tőletek azt, hogy közösen vásároljatok a babónak? Persze, ők ezt nem így fogják fel! Miért is ne? :))) Így csak még jobban bonyolódhat a helyzet. Mindegy Meli, valahogy próbáld meg túlélni. :) Szuper, hogy mindketten jól vagytok, de ezt a doki nőt nem hiszem el, miért cirkuszolt ennyire? A terhességi cukorbetegségről már ne is beszéljünk! Az egyenesen szörnyű! Na meg a plusz kilók miatti fejleszedése, amiket szerencsére sikerült visszaszedni! Ez neki már sok? és felér egy súlyfelesleggel? Hát ez az orvos kész!! Egyáltalán nem reagáltad túl és jó, hogy melletted volt a férjed! Ilyenkor nyilván a hormonok is még jobban tombolnak... :) Gyönyörűek a babád méretei! Nagy iramban növekszik anya és apa legnagyobb örömére. :D Legközelebb remélem az orvos is toleránsabb lesz. Lehet neki is rossz napja volt. De azért tudd, én melletted állok!! :D


Na most, hogy kicsit magamról is meséljek! Nekünk tegnap sikerült összebújnunk és ma is tervezzük! Elég erősen éreztem most a peteérést és valószínű az ovut is, így mindent megteszünk, hogy minél több esélyünk legyen összehozni a babót. :) Ahogy írtam Melinek fentebb, anyukám elég ramaty állapotban van, a munkája teljesen kikészítette. De ez kb. másfél év leforgása alatt sikerült miközben munkahelyet is váltott tavaly októberben, úgyhogy múlt hét pénteken felmondott. Már nagyon itt volt az ideje, mert kész roncs volt hónapok óta és ezt már nem bírtuk tovább nézni. Múlt héten elment a pszichiáteréhez, Ő pedig azt tanácsolta anyunak, hogy mondjon fel mert borzasztó az állapota,(mondjuk az fáj, hogy a végső döntéshez a doki nő kellett, és nem hallgatott rám/ránk már az elejétől fogva) ráadásul a cukorbetegségének sem ideális ez az állapot és beakarja fektetni a pszichiátriára. Ma reggel mentem vissza vele a doktor nőhöz. Aztán a vége csak az lett, hogy haza jött velem, mert úgy érezte, hogy a kórházi körülmények még tovább rontanának rajta és jobban kattogna az agya mindenen. Itthon legalább köztünk van és szerető család veszi körül. (mondjuk én sem örülnék, ha gyógyszerekkel tömnék tele, mert így is szinte azon él) Szóval mindent megpróbálok most, hogy jobban érezze magát és újra életvidám legyen. Nem könnyű, de megpróbálom. Így most nekem is van mivel vagyis kivel lekötnöm magam. Persze nem a legkellemesebb, azt látni, hogy le van épülve, de nem akarom elengedni a kezét. :) Jó, is hogy egy kicsit végre együtt vagyok vele mert az utóbbi időben alig volt ideje valamire. Na...hát belőlem is csak dőlnek a szavak... Nem egyszerű a helyzetünk. Bocsi, hogy rátok zúdítom, de olyan jól esik kiadni magamból. :) Pont azon gondolkoztam és még a férjem is felvetette, hogy milyen jó lenne ha kiderülne, babát várok...Talán újra erőre kapna a családom, de főleg anyu és ismét előjönnének azok a színek amik az élethez és a folytatáshoz kellenek. :)


Köszi csajok, hogy kiönthettem a lelkem nektek. Örülök, hogy vagyunk egymásnak! :)


Sok puszi mindenkinek, Szilvi.

2014. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi, hogy csak gyorsba írok, de nem rég értem ha munkából és ide is kapok, oda is kapok.

Örülök, hogy mindenki jól van, mindig elolvasom amiket írtok telefonról és pár mondatban, azért válaszolok is :)

Kérdeztétek mikor van a nem várt napja és most először van az hogy nem tudom! Általában a ciklus.hu-n szoktam nézni és régebben mindig pontosan, akkor jött meg, ahogy jósolta ált 26 napra. De amióta a babával próbálkozunk nem pont 26 napra jön meg van hogy 27 28 29 napra....Mostanában meg úgy számoltam ki, hogy amikor éreztem a peteérzést onnan számoltam rá nagyjából 14 napot. De sajnos az se mindig 14 nap mert van hogy több 15-16 nap. Most meg, hogy használtam az ovutesztet és kétszer is elég pozitívnak tűnt, így fogalmam nincs, hogy mikor is volt pontosan a peteérésem.... nagyon erős fájdalmat 2.án éreztem (máskor is az ovus fájástól számoltam) na meg, akkor volt először pozitívnak tűnő az ovu teszt. Így én betudtam annak, hogy akkor volt az ovum, mert akkor érzetem. Hogy mikorra nem várom ezek a lehetséges dátumok: 16.17.18. A ciklus.hu 18át ír. Hát nem tudom, így még sose voltam, hogy nem tudom mikorra kéne pontosan nem megjönnie. Mondjuk múlt hónapban is két napot késett. Szóval ha késne (remélem késni fog), akkor csak 19-20.a körül fogok szerintem tesztelni. Szóval most kicsit káosz van ezen a téren :)))

Szép estét nektek :)

Viki

2014. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kriszta ez egyszerűen fantasztikus, gyenge pozi :) És megint pont most betegedtél le. Nagyon próbálj meg vigyázni magadra, és amilyen természetes módszerrel csak tudod kúráld magad, hogy mihamarabb erőre kapj! Nagyon szurkolok és izgulok érted! Sokat gondolok rád! Látod a felhőtlen ovuteszt nélküli napok is meghozzák a gyümölcsüket :)

Szilvi öntsd ki nekünk a szíved, ez nagyon fontos! Szegény anyukád, remélem hogy tényleg sikerül őt jobb állapotba hoznod, és vissza tér a boldog életkedve. Annak örülök, hogy most tudtad mikor kell együtt lenni, és ki is használjátok. Szerintem legyetek együtt minden nap ha kedvetek tarja, nyugodtan akár egy hétig is, biztos ami biztos. Nagyon aranyos a párod, hogy már ő is gondolt arra h most jöhet össze a baba. HAjrá! Párna a popó alá! Azt hiszem nekünk ez segített :) Legyél erős, hogy tudj anyukádnak is segíteni, de próbáld meg nem átvenni a gondjait, ne viseld te is a hátadon. Neked most a babátokra kell figyelni. Mikor mész vissza az orvoshoz? VIzsgálja tovább a peteérés következményét?

Melindám örülök, hogy jól vagytok. Sajnos nem kaptam semmilyen képet, és azt hiszem itt nem is fogok, úgyhogy most gondolkodtam el komolyan, lehet mégis van értelme magán orvoshoz járni, ott biztos több idő van mindenre, lehet képet kérni, kapni, és van idő a kérdésekre válaszolni. No meg magán orvos lehet hamarabb segíteni hogyan tudnék időben elmenni táppénzre.

Szerintem csodás, hogy a babád ilyen szépen fejlődik.

Az orvosod szerintem igazi bunkó volt. Na az ő viselkedése meg elvette a kedvem újra a dokiktól. Szerintem magaddal foglalkozz, és tedd ahogy jónak érzed a gyógyszer szedést. Hogy lehet ilyet mondani, hogy hogyan merted szedni a gyógyszert. Ez annyira nem rólad szól, hanem róla, meg attól, hogy így ő nem vállalja a felelősséget, ha bármi gond lenne, nehogy bepereld majd utólag. Én teljesen kiakadtam ezen. Én biztos ott hagynám a francba az ilyen orvost, ráadásul nő, nagyon durva. Megértem hogy sírtál, azok után, hogy kb emberszámba se vett téged. Szerintem az a fontos, hogy te jól legyél, mert az a jó a babádnak is. No meg a 2 kiló sok hízás, hát ezen megint kiakadtam. Persze nem jó, sokat felszedni, de ezért leszidni téged, kritikán aluli. Na bocsánat hogy kiakadtam. Ne hagyd magad, és állj a sarkadra!

Az ajándékozásban megértelek, mert ti tudjátok milyen dolgokat szeretnétek. Ha más veszi meg azokat, vagy lesz belőle feleslegesen több, vagy nem fog nektek tetszeni. Jól teszed, hogy félre teszed őket!

Viki, te mikorra nem várod? Van még egy hét? Jaj remélem jól vagytok! MAjd írj mi újság felétek.

Maja, ti meg voltatok mozizni :) Nagyon kíváncsi vagyok, hoyg az milyen volt. Vigyázz magadra, már csak pár hét, és otthon lehetsz csak magatokra vigyázni.

Zsófi remélem te jól vagy. Teszteltél újra? Tüneteid vannak már? Melyik országban éltek, most hogy messze mentetek?

Kriszta én benne vagyok bármilyen taliban. Lehet az babakocsis is:) Szólj ha jössz haza, és ha tudunk talizhatunk is egyet, többen lenne igazán jó :)

Én most kezdek egyre rosszabbul lenni. Ez az émelygés most már egész napos sajnos, ma délután kifejezetten rosszul voltam, és jobban fel is kellett öltöznöm, mert egyre jobban fázok. Hiába van elvileg meleg, nálunk a raktárban kb 5 fok van...

A munkahelyemen is elmondtam a babát, hogy tudják mitől vagyok rosszul, és persze segítsenek amiben tudnak, hogy nekem ne kelljen nehéz munkát csinálni.

Az esküvőnk időpontja nagyon nagy valószínűséggel Április 12 lesz, 2 hónap van már csak addig, úgyhogy most van ami lefoglaljon.

Most elköszönök lányok, puszi mindenkinek

Annus 7hkm

2014. febr. 12. 20:01
 560/802 anonim ***** válasza:

Szilvi, örülök h sikerült összebújnotok :) hajràà :)

Azt viszont nagyon sajnàlom h anyukàdat ilyen rossz àllapotba hozta a munkahelye. Így ez volt a lehető legjobb megoldàs h otthagyta.

Reméljük hamarosan jobban lesz és hàtha az unoka is sikerülne. Attól biztos erőre kapna :)


Annus örülök h jól vagy vagyis nagyjàból jól. Na de ez a velejàrója :)

Viszont az jó h a munkahelyden tudnak róla ammenyire csak lehez megkönnyítik a dolgod.


Viki akkor nemsokàra megint együtt izgulhatunk érted :)


Zsófi te mikot mész orvoshoz?


Lànyok nàlam lehet korai volt az öröm...elkezdtem barnàzni és görcsöl a hasam is....vszínű nem tett jót a tegnapi 38-39fokos làz... ma is csak gyógyszerrel tudtam kordàban tartani...de h tényleg mindig ilyenkor leszek beteg. Lesz ami lesz de vszinű meg fog jönni.


Puszi:Kriszta

2014. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!