Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
 531/802 anonim ***** válasza:
100%
Hát Viki szerintem nem egyértelmű. De a legutolsó látszik a többihez viszonyítva pozitívnak. De nézd meg holnap is! Az a pozitív ami olyan erős mint a csík vagy erősebb! Próbáld meg ugyanabban az időben elvégezni, este 8ig tán oké. Plusz ne igyál előtte abban az órában már. De ez azt hiszem rajta van a tájékoztatón is. A hőmérőzésre az orvosom is azt mondta, hogy egyáltalán nem megbízható, mert sok minden befolyásolja az ember hőmérsékletét, apró fertőzések, kevesebb vagy több alvás, szóval szerintem ezzel a teszt dologgal próbálkozz. Plusz szerintem kell hozzá vagy 2 hónap hogy lássa az ember, mennyire jön elő a csík és hogy kb. a cikluson belül mikor körül. Melinda
2014. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 532/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki!

Szerintem is ez tűnik a legerősebbnek, lehet hogy volt másodikán is es most is van.

Az a biztos, hogyha ezeken a napokon is mindennap együtt vagytok, ameddig a két csík erős :)

Drukkolok, hogy sikerüljön a baba!!!

Zsófi

2014. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 533/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Csajok! Én is hasolnóan gondolom :) amúgy kicsit nehéz ezeken elmenni :) Viki
2014. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki most csak gyors neked irok :)

Ez a teszted is pozinak tűnik....érdekes nsgyon... volt most is ovus fàjdalmad??? Lehet tényleg 2 peteérésed volt :)

Kivàncsian vàrom h leteljen a 2 hét és a hcg teszted is ilyen szép pozi legyen :)

Többieknrk később irok, ez a hetem total kaosz ...

Örülök h van egy új tagunk, Zsófi :)


Puszi:Kriszta

2014. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 535/802 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Kriszta a gyors válaszod :) Most nem volt ovus fájdalmam, 01én volt nagyon erősen meg másnap 02-án enyhébben, azóta a melleim fájnak, ma is és tegnap este/hajnalba arra ébredtem hogy nagyon fájnak a melleim, nehezemre esett még a másik oldalra is átfordulni...Hát kíváncsi leszek mi lesz :)

Viki

2014. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Én is gyors leszek.

Üdv köztünk Zsófi és gratulálok a babához.

Viki szerintem a fontos, hogy nagyjából látszott a ovu tesztel mikor pozitív és akkor érezted is. Ez az utóbbi lehet második ovu volt. Lényeg legyetek együtt sokat és szeressétek egymást!

Ma megyünk dokihoz, már nagyon várom, kezdek izgulni, mi lesz. A héten nem sokat gondoltam a babára, próbáltam türelmesen kivárni a pénteket. Még mindig nehéz elhinni, hogy van, nagyon szeretnék már látni róla bármilyen jelet!

A héten szabadságon voltam, egész héten rohangáltunk, jártuk a várost. Turiztunk, majd 2 napig jártuk a menyasszonyiruha szalonokat, majd mesélek részletesebben. Szóval mozgalmasan telt a hét. DÉluán megyek páromhoz, már nagyon várom. Szüleinek még csak most fogjuk elmesélni a babát, és már az esküvőt is beszélni kéne.

Puszi, majd írok mi volt Annus

2014. febr. 7. 08:46
 537/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Köszönöm Kriszta es Annus!

Annus neked is gratulálok! En is igy vagyok vele, hogy alig hiszem el es alig várom, hogy lássam uh-on.

Te hány hetes vagy?

Mikor lesz az esküvőd? Gratulálok hozza!


Zsófi

2014. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Csajok!


Annus dràga mesélj :) mi volt az orvosnàl??? Végre a sajàt szemeddel is làthattad a babàtok... mesélj el mindent! És elmondtàtok pàrod szüleinek?? Esküvővel h álltok? Megvan màr a dàtum???


Gondolom Szilvikém te is boldog vagy most h a pàrod hazaért... nagyon rossz egyedül lenni... tudon mert eloször a pàrom költözött ki svédbe én majd fél évvel utàna. És ez idő alatt 1, 5-2havonta talàlkoztunk csak...

És mi volt a nődokinàl??? Megkukkoltàtok a peteérést??? :)


Vikikém te most vàrakozó pozicióba vagy.... csak nxugodtan; ne stresszelj :)


Melindàm; Majàm veletek és a csajszikkal minden rendben? Jol vagytok?


Zsófi örülök h megtetszett a forumunk és h írtàl ;) először is gratulàlok a babàhoz :) mennyi idős kismami vagy most??? Hàny évesek vagytok?

Jó kis csapat gyűlt itt össze és 7 emberből 4en màr kismamik.szépen haladunk :)


Én meg nem tudom mi van velem...totàl úgy érzem h megint nem repedt meg a tüszőm mert néha fàh még. Ezt a hónapot màr úgy érzem elbuktuk.

Viszont 2 napha meg pont olyan szúrkàlàsokat értek mint múltkor beàgyazódàskor...ràfogtam h biztos felfàztam egy kicsit...ma meg varnàs folyásom vokt reggel...ami menszinek még korai mert csütörtök a nemvàrt naoja. Arra gondoltam lehet most lesz peteérésem...csinalok is du egy ovutesztet... :) jajjj h mindig megkavarodik vmi.... ez az én formàm :)

Du jön hozzànk egyik volt munkatarsam a 2 eves babajaval. Neki is csak becsuszott...3 honapig azr sem tudta h terhes....

Szep hetveget lanyok!

Puszi: kriszta

2014. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Kriszta képzeld, én is megtudtam az egyik ismerősömről, akinek van egy 6 hónapos babája (meséltem róla, hogy végig cigizte a terhességet, azt mondta hogy ő nem szoptat mert az gáz stb. stb. írtam róla hogy milyen) na most mondja, hogy terhes megint, de már 3,5 hónapos és csak most tudta meg hogy terhes....számomra felfoghatatlan hogy 3,5 hónapig nem is tudta, hogy terhes...közbe meg továbbra is cigizik, iszogatni is szoktak és most hogy megtudta már elvetetni se tudná ha akarná se, mert már túl van a 12 héten....totál ledöbbentem ezen, hogy más hogy várja hogy összejöjjön, nekik be becsúszott és még csak fel se tűnt neki hogy nem jön meg. Se rosszul lét, se semmi. A múltkor találkoztam vele és egy kicsi hasa is van már, de ez se tűnt fel neki. Jó mi?

Igen jól mondod én várakozó állásba vagyok, hát nem tudom mi lesz, peteérés óta még mindig fáj a mellem főleg éjszaka érzem, hogy igen csak fájnak. Próbálok türelmes lenni. Te miből gondolod, hogy nem repedt meg a tüsződ? Én is gondoltam már ezen, hogy ok hogy van peteérésem mert érzem, de mi van ha nem is reped meg a tüsző ezért nem jön össze?

Annus én is kíváncsi vagyok mi volt a dokinál :) Amúgy nincsenek rosszulléteid?

Melinda, Maja, Szilvi remélem ti is jól vagytok :)

Zsófi üdvözöllek én is közöttünk :)

Tudjátok ki jutott eszembe? Edina! Milyen régen írt, talán még az elején, amikor így összejött ez a fórum. Mi lehet vajon vele?

Szép napot nektek! Viki

2014. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki én sem tudom elképzelni h vki nem veszi észre 3 hónapig h terhes...nekem azt mondta ez a munkátársam/távolabbi bnöm h ö vérzett egy picit ezért nem gomndolt arra h terhes,aztán jött az mikor cigizett akkor megszédült, vett egy didigátistesztet ami úgy mutatta ki hogy 12 hetes terhes. Pfff...Hát vannak ilyenek...Nekünk meg jól meg kell küzdeni egy kis csöppségért....

Érdemes lenne egyszer nyomon követnetek a peteérésed egy nögyógyásszal úgy ahogy most Szilvi :) akkor biztosra megtudnad h kilöködik e vagy sem.

Én is gondoltam már egy parszor Edinára h mi lehet vele. Szegénykém,amin ö keresztül ment...az borzalmas lehetett. De hátha egyszer még felnéz ide és jóhírekkel szolgál :)

èn varom a csütörtököt,de nem lepödnék meg ha nem jönne meg és terhes sem lennék... A ciszta miatt tud késni...pl a múltkor 10 nappal késöbb jött meg. Na lesz ami lesz. most csináltam egy ovutesztet a barnázás miatt,de negaiv :D Hogy miket nem produkálok... Sebaj egyszer úgy is összejön :)

Pusszantás

2014. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!