Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szívesen beszélgetnék. :)

Mi tavaly december óta próbálkozunk a párommal. Sajnos még nincs eredménye. :) Csak a sok, izgalmas szex. :)))

Ez lesz a 11.hónapunk. Reméltem, hogy nem jutunk el idáig, de nem így alakult. Azt reméltem, hogy rám néz a férjem és terhes leszek. De rájöttem, hogy azért ez így túlzás, és nagy szerencséjük van azoknak, akiknek elsőre sikerül. Én ott rontottam el, hogy a családunkban mindenkinek rögtön összejött és én is ezt vártam, és amikor nem sikerült első, második, harmadik hónapban sem, akkor saját magamat paráztattam be, hogy biztos valami bajunk van. Mostani eszemmel már sokkal lazábban állnék hozzá és Neked is ezt tanácsolom. Szorítok, hogy Neked hamar jöjjön a siker és magamnak azért, hogy már közel legyen! ;)

2013. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/802 A kérdező kommentje:

Szia!

Hú hát nem irigyellek titeket, de ha még mindig sok izgalmas szexben van részetek akkor jó! Szurkolok nektek, hogy most már lassan sikerüljön. Te mikorra nem várod a következő mensit?

Nekem most szeptember 29-én kellene megjönni, neki még örülnék, mert ugye akkor minden rendben van, és felkészül a testem a következő havi fogantatásra.

Jó lenne ha meg is jönne, mert az pont vasárnap, és akkor a peteérésem is elvileg 2 hét múlva is vasárnapra fog esni, amikor biztos együtt tudunk lenni a párommal, mert sajnos még csak hétvégente vagyunk együtt.

Ti mivel próbálkoztatok az elmúlt hónapokban? Úgy értem peteérés számolás, hőmérőzés, ovulációs teszt, stb... ?

Én próbálgatom 2 hónapja a hőmérést, de nincs kiugró napom, vagyis félidőtől kicsit magasabb lesz pár tizeddel, de úgy is marad egy hétig...

No örülök, hogy már írtál, és remélem lesznek még mások is akikkel tudunk majd jókat beszélgetni!

Üdv: A

2013. szept. 22. 21:34
 3/802 anonim ***** válasza:
88%
sziasztok,mi is December óta próbálkozunk de eddig semmi :/ Ugyan ugy vagyok mint az előttem szóló!Valamikor nagyon sokat gondolok rá,h miért nem sikerül!De van hónap amikor nem stresszem túl!Ez a hónap nah ezt túl stresszelem!
2013. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk ez a 3. próbálkozòs hónapunk. Igyekszem nem túl reagálni, türelmes lenni; de nagyon nehéz. Remélem 1,5 hét múlva kiderül, hogy úton van a babánk :)
2013. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Mi 3éve várunk a mi kis csodánkra. Az oka ismeretlen eredetű mert voltunk vizsgálatokon amik a meddőséget kizárták. Így várunk bár eléggé el vagyunk keseredve mert olyan ez mint egy labirintus nem látjuk az út végét. Vannak rosszabb hónapok és vannak jobbak útóbbi 3katasztrófa volt, kiborultam nagyon és most próbálok talpra állni. De már mindenről ami nem megszokott azt képzelem baba.
2013. szept. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mi tavaly november óta próbálkozunk,de eddig sikertelenül.Van 1 gyerekem de ő az előző házasságomban született a mostani páromtol viszont eddig nem jött össze a baba.Voltam kivizsgáláson ahol minden rendben van velem és érzem is meg látom is h 12-17 napig ami nálam változó időpontban de van peteérésem,viszont most azon vagyunk h a párommal indulunk vmi kivizsgálásra h megtudjuk az okot.

Szoritok mindenkinek h hamarosan baba örömök elé nézzetek :) Üdv: Ed

2013. szept. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Mi június óta próbálkozunk újra, sajnos tavasszal volt egy méhen kívüli terhességem. Még 3 napom van elvileg nem vártig..de sajnos majdnem megjön érzésem van már egy ideje. A görbém szép, de sajnos minden hónapba szép, így erre nem adok ! Te vezetsz görbét kedves kérdező?


[link]

2013. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, nekünk ez az első hónap (inszem) nekünk term. úton nem lehet baba, van már egy kislányunk, most a héten megyek uh-ra megnézik a peteérésemet, aztán ha a Jó Isten is úgy akarja akkor jöv. héten inszem! Remélem ez a hónap vagy. köv. meghozza mindenkinek a nyári babócát!!
2013. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok! Én is csatlakoznék a csapathoz! Mi àprilis óta próbàlkozunk, következő hónapban terhes is lettem, de sajnos elvetéltem :( most kezdtünk el ismét próbàlkozni, a napokban lesz peteérésem.

Remélem mindenkinek hamar összejön... :) üdv: Kriszta

2013. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/802 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez a második próbálkozós hónapunk.
2013. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!