Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/802 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

ha nem baj én is csatlakoznék!

nekünk se lehet természetes úton babánk a párommal van a gond!így inszem volt nálunk is! még van két napom a nem vártig! eddig minden egyes hónap üres járat volt így most reménykedhetek! 12-13 dpo-n vagyok ma!

kedves görbés: ma nem teszteltél??

mindenkinek megy a drukk!

inszemes!!

2013. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekünk ez az első próbálkozós hónap okt. 2re nem várom :) Pont félidőben voltunk együtt, volt peteérésem (amit minden hónapban megérzek, úgy fáj) szóval nagyon reménykedem hogy sikerült, igaz még csak ez az egy próbálkozás volt :) Csalódott leszek ha megjön az biztos :) Szurkolok Nektek!!!!
2013. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Mi április óta próbálkozunk a férjemmel, sajnos eddig eredménytelenül. Nem sürgetünk semmit, én mindig azt mondom, hogy akkor jön majd a pici amikor Ő akar. Türelmesen várunk rá. Mi nagy örömmel fogadjuk majd ha úgy dönt,hogy szeretne beköltözni a pocakomba. Remélem hamarosan pozitívat mutat az a tesz. :) Nektek is ezt kívánom.
2013. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/802 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3. Pròbálkozòs hónapban vagyunk, most van pém, október 10.körülre nem várom.nagyon szeretném már,el is kapom a férjemet este... :) M.
2013. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/802 anonim ***** válasza:
100%

EGYES vagyok! :)

Én próbálkoztam az LH teszttel, de nem vált be. Nekem soha nem volt egyforma a 2 csíkom, vagy erősebb a teszt csíkom. Pedig tutira van peteérésem. Így még jobban rágörcsöltem, hogy na most akkor ez jó vagy nem, vagy erősödjön. Akkor most kell szexelni, következő este pedig elkenődtem, mert akkor erősebb lett és a párom spermájával van egy kis gond, akkor ne legyünk együtt naponta, mert az sem jó. Szóval tiszta gép lettem tőle. Rájöttem, hogy így nem lehet. Hőmérőzésre gondoltam már, de még nem fogtam bele. Félek attól is becsavarodnék. Amúgy olyan szempontból feleslegesnek tartom, mert érzem, hogy mikor van peteérésem, mert mindig nagyon szúr.

Egyébként próbáltam a cickafark, palástfű kombót, de csak bezavarta a ciklusomat. Szóval az sem vált be. Most a méhpempőn gondolkodom, mert nagyon jókat hallani róla.

Említettem, hogy a páromnak van egy kis gondja. Sajna visszere volt, ami picit rontott a spermaképen. Májusban műtötték. 1hét múlva megyünk kontrollra. Remélem javult, mert sokan a 3hónap után már javulásról számoltak be vagy már úton is volt a baba. Úgyhogy most bizakodom! :)

Azért látom jó kis csapat gyűlt itt össze. Remélem meghozzuk egymásnak a sikert! :) Aki 3 éve várja a babáját: Mintha magamat olvasnám. Az elmúlt hónapom nekem is nagyon rossz volt, mert saját magamat szívattam meg. Minden szokatlanra azt hiszem, hogy baba. Nagyon magam alá kerültem. Most kezdek eszmélni és picit jobban lenni. De minden hónapban eljátszom ezt, csak mikor hogy viselem.

2013. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/802 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy ma vagyok a ciklusom 5.napján. Tehát új hónap, új esély, új remények.
2013. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/802 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon izgulok! 11 dpon vagyok, még 3 napom van hátra :) Ez az időszak olyan izgi ! :) Drukkolok mindenkinek! Ki mikor tesztel??
2013. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örülök, hogy ilyen gyorsan, ilyen sokan lettünk!

Mindenkinek nem tudok külön reagálni.

Szurkolok nektek. Rossz olvasni, hogy van aki már hónapok, sőt évek óta. Nem is tudom, ha nekünk se jön majd össze, hogyan fogom viselni. Én már alig várom.

Lenne egy kérdésem. Mi az a dpo?

Ciklusos! Még nem vezetem, igazából, nem mérem minden nap, és nem csak ettől teszem függővé hogy mikor vagyunk együtt. Főleg hogy csak hétvégente vagyunk együtt.

Most akarok elkezdeni vitamint szedni, van 2 doboz femibion 800-am, mert adtak hozzá tommee tippee cumisüveget. Csak azt nem tudom melyik napszakban vegyem be, mert reggel lenne jó szerintem, de éhgyomorra nem akarom, reggelizni meg a munkahelyemen szoktam, ott meg nem akarom, hogy valaki kiszúrja mit szedek.

Én bízom benne, hogy 6 hónap alatt össze jön a babó, mert akkor 2014-es lenne, és akkor az idei jövedelmem után számítanák a járulékokat.

Majd írjatok, aki nem várja most hó elejére, mi újság veletek!

Szép hetet nektek, és várom, hogy írjatok!

Annus

2013. szept. 23. 21:27
 19/802 anonim ***** válasza:
100%

Dpo: day past ovulation Azaz hányadik napon vagy az ovuláció után. 11dpo=11nappal peteérés után :)

Pedig reggel kellene bevenned. Én sem reggeliztem korábban. De így muszáj vagyok itthon bekapni valamit reggel mielőtt beveszem. Max rágcsálj el pár kekszet előtte, vagy 1 joghurtot. Valami könnyűt és reggelizhetsz bent ugyanúgy. ;)

2013. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/802 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejött tavasszal, semmit se méricskéltem..mióta túlvagyok egy méhen kívülin, parázósabb lettem :( így most méregetem magam. ez a 4. hónapunk..sajnos egy petevezetékem maradt,de a dokik ezzel is ugyanannyi esélyt adtak...hát eddig még semmi..talán majd..sajnos 3 napom van még de félek, mert erősem megjön érzésem van :(

szilvi

2013. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!