Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/802 A kérdező kommentje:

No mi újság nálatok lányok?

Aki a héten nem várta megjött? Teszteltetek azóta?

Nekem ma kellett volna megjönnie, még nem jött. Most várok, szokott sajnos néha 34 napra is megjönni, mikor előtte hónapokig 28 napra jött.

Hőmérőztem a héten rendesen, vezettem is a ciklusomat a ciklus.hu-n. Nagyon tetszik az az oldal, kezdem felfedezni a hasznosságát, és naponta csak 1-2 percet vesz igénybe.

Az e havi Hello Baby újságot nagyjából kiolvastam, jó és érdekes cikkeket olvastam benne.

Remélem sikerült nektek ebben a hónapban.

Majd írjatok mi újság veletek!

Üdv: Annus

2013. szept. 29. 21:21
 32/802 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 3éve próbálkozó vagyok(Edina) én ma vagyok 26.cn-on és nagyon megjövős állapotban vagyok. Igazából szerda a 28.nap de nekem is volt h.37-re jött de ez ritka általában 28-32 nap között jön meg így hát várakozok, tesztet nem is csinálok csak 40.nap ha nem jönne meg amit kétlek mert eddig minden arra utal h.most sem marad el. Meglátjuk. Majd írd meg ha teszteltél. Üdv. Edina
2013. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Nekem ma kellett volna megjönnie, tegnap egy kis barnás folt volt a fehérneműmön azóta semmi jel, hogy megjönne. Cicik is fájnak, elég nehéznek érzem őket. Néha szúrkál a hasam és a hőm 37'C felett van. Mindjárt megjön érzés is jelen van és körülbelül fél óránként azt veszem észre, hogy már megint pisilnem kell. Ja, és közérzetileg is elég ramatyul érzem magam. Nem nagyon szokott késni a mensim, de várok a teszteléssel.


Annus Te hogy állsz? Ma sem jött még meg? (Remélem) :)


Üdv, Szilvi (13-as voltam)

2013. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kriszta türelmesen várd ki ezt a pár napot, én szurkolok, hogy most össze jöjjön! Megkérdezhetem, hogy milyen természetes módszerekkel próbáltátok a megtermékenyülést segíteni? Az egyik barátnőméknél kiderült, hogy a férjével van a gond, későn szálltak le a heréi, és valószínűleg emiatt nagyon alacsony volt a spermaszáma. Ő neki hetente egyszer, azt hiszem hétfőn sör ivást javasoltak, meg Czink-et szedett. Nekik végül 2,5 év próbálkozás után a második lombikra jött össze a baba, decemberre várják.

Szilvi neked is szurkolok a maradék pár napban!

Többieknek is akik még várnak ebben a hónapban szurkolok!

Nekem ma megjött. Reggel lelkezdett görcsölni a hasam, na mondom megjönni, betétet berakni, elmentem bevenni fájdalom csillapítót is, mert sajnos olyan erősek szoktak lenni a görcseim, hogy a munkát nem bírom ki fájdalom csillapító nélkül. Na és ettől a fájdalom elmúlt, a mensi meg nem jött. Aztán estére be indult, de már azt hittem hülye vagyok, és beképzeltem a görcsöket reggel.

Én most még örülök neki. Innen indul a mi időnk.

Bár a párom tegnap még kicsit beparázott, hogy már itt is van az október.

Most újítunk fel egy házat, amit ő vett, és végre össze költözhetnénk. Tavasszal mikor megbeszéltük az októberi kezdést, még azt hitte, ilyenkorra majd beköltözhetünk. Most, hogy a ház még mindig nincs kész, kicsit zavarja, ő férfi, egy dologra szeret egyszerre koncentrálni :)

No várom, hogy meséljetek, ki hogy van, mi történt vele. Többek szeptember végére nem várták, érdekelne ki hogy van!

Szép hetet nektek! Annus

2013. szept. 30. 21:39
 35/802 A kérdező kommentje:
Edina, bocsi neked is akartam válaszolni. Te milyen segitö módszereket probáltál ki? Kivizsgálásoknál miket néznek? Ha tul személyesek a kérdések persze ne válaszoljatok. Munkahelyen nyugis a légkör? Van egy ismerösöm aki miután otthagyta a tulpörgös munkahelyét és elmentek pihenni a párjával azonnal összejött a baba, elötte 2év hiába probálkozás után. Ti a munkát hogy birjatok? Szép hetet Annus
2013. szept. 30. 22:26
 36/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mi már átestünk minden meddőségi vizsgálaton nagyjából minden lelet jó. A páromnak van annyi h.nem olyan mozgékonyak a kiskatonák de a doki adott valami serkentőt és azt mondta ez nem akkora gond h.ne sikerüljön a baba. Teákat, vitaminokat, ovuteszteket, hőmérőzést már próbáltuk de semmi eredmény nem volt.

Holnapra nem várom és sajnos nem bírtam a véremmel ma ellőttem egy 10-es walentin tesztet és persze negatív. Innentől kezdve pár nap és megjön éjszaka már a derekam is veszettül fájt. Így legalább nem gyötrődök tovább. Mindenkinek sok sikert! Edina

2013. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Gondoltam én is jelentkezem ismét. Én ma vagyok a ciklusom 13.napján, szóval hamarosan pé. :) Most kicsit félek, hogy mikor lesz és, hogy megérzem-e, mert múlt hónapban nem volt és hamarabb meg is jött. Próbálunk mindig jól időzíteni, mert írtam korábban, hogy a párom spermaképe nem a legtutibb, így nálunk nagyon nem jó, hogy ha sűrűn vagyunk együtt. Erre is figyelni, meg a pé-re is, hát nem könnyű...

Voltunk vissza kontroll vizsgálaton és javult a férjem eredménye. Már a papíron a normozoospermia szerepel! :) Igaz azt mondta a doki, hogy még csak halványan írja rá, de jó lesz az, mert jó irányba vannak változások. Edina! Nálunk is a mozgékonysággal volt a gond, nem a számmal. Mi nem szedtünk eddig vitamint, csak a műtét volt, mert azt mondta a doki, hogy már attól is sokat fog javulni. Most javasolt csak vitaminokat. Fer14 vagy Profertil. A párod mit szedett? Valakinek valamelyikkel tapasztalat?

Jót kérdeztél Annus, a munkahely tényleg sokat számít. Nekem is elég stresszes a munkám. Gondoltam is rá, hogy ez miatt nehezebben jön össze, de én sajna nem tudom megtenni, hogy ott hagyjak mindent. Így próbálom picit lazábban venni, de egyre nehezebben megy.

Sajnálom Annus, hogy megjött, de végre itt az október és mehet minden élesben. ;)

Edina! Én még mindig szorítok Neked, hátha!!! Már úgy megérdemelnéd!!! Ne értsetek félre, mindenki megérdemelné már, csak elképzelni sem bírom és remélem nem is tudom meg, hogy milyen lehet ilyen sokat várni rá és szívből szorítok Neked!!!

Szilvi! Veled mi újság? Remélem örömhír! ;)

Meg megy a drukk mindenkinek!!! És azért néha írjatok, mert olyan jó olvasni. Szeretek így ide közétek "feljönni"! ;)

Egyes=Maja

2013. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/802 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtettem, hogy 1hete szedem a méhpempőt, mert nagyon jókat olvastam róla és belekezdtem. Ártani biztos nem árt és nagyon bízok benne.

Ezt olvastam róla a HelloBaby-ben: "Általánosságban mondható, hogy 2 kúra (ami 28 nap fogyasztás és 28 nap szünet, majd 28 napfogyasztás és 28 nap szünet) eredményt, azaz babát hoz a párok 70%-ánál. "

Én most eldöntöttem, hogy kitartó leszek és ezt a kúrát végigcsinálom. Mi az a 4hónap, ha hónapokat és éveket vártunk rá. ;)

2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/802 A kérdező kommentje:

Óh lányok, de örülök, hogy írtatok!

Majával hasonlóan, már alig vártam, hogy feljöjjek, és írhassak nektek, és olvashassam amit ti írtok. Olyan jó, hogy így együtt beszélgethetünk.

Edina, Sajnálom, hogy negatív lett a teszted. :( Azért még várjunk kicsit türelemmel. A kiskatonák fürgeségéért meg reméljük mindent meg tudtok tenni. Majd beszélek barátnőmmel, akinek a férje sört ivott, hogy hogy is volt nekik, hátha nektek bejönne.

Maja örülök, hogy írtál te is! Szurkolunk neked, hogy észrevedd a pé-t és tudjatok a megfelelő napon együtt lenni.

Én most próbálkozom, a saját elvű szülésfelkészítőmmel. Ma csak reggel vettem be fájdalomcsillapítót, utána úgy döntöttem, megpróbálom elviselni a görcsöket. És egész jól bírtam. Lehet mondjuk, hogy nem is voltak olyan erősek most, de végtelenül büszke vagyok magamra, hogy bírtam. Holnap megpróbálok, majd egyáltalán nem bevenni.

Nekem a munkám sajnos elég megerőltető fizikailag is. Egy nagyker. raktárban dolgozom, nem ritka hogy 20-30 kilókat is emelek, a munkaidő sokszor eléggé változó, ma is sikerült 10 órát dolgozni, ráadásul egész nap állni, menni, emelni, pakolni. Szóval megterhelő, és akkor jönnek még a lelki dolgok, a stressz, meg ami ezzel jár.

Én ezért is remélem mihamarabb össze jön majd a baba, mert nagyon sokáig már ezt nem bírom, de jó lenne fix munkahelyről elmenni majd gyedre.

Többiek is jól vagytok?

Annus

2013. okt. 1. 19:59
 40/802 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Kriszta vagyok.

Mi nem alkalmazunk semmilyen módszert , talàn a kétnaponta szexet nevezhetjük a mi kis módszerünknek :)

Egyébként az én szervezetem megbolondul egy kicsit ha élesbe próbàlkozunk...múltkor a 28 napos ciklusom 35 re vàltott amint elkezdtünk próbàlkozni.jött a vetélés, szünet most próbàlkoztunk ismét . Na most pedig szerintem 1 héttel hamarabb volt peteérésem, legalàbbis minden jel erre utal :) 2-3 nap múlva tesztelek és remélem bejön a megérzésem :)

2013. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!