Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/802 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Edina!

Nagyon sajnálom a sok mögöttetek lévő sikertelen hónapot és a fájdalmat. A helyedben most én is tartanék egy kis szünetet, mert nagyon úgy érzem, hogy ez kell a lelkednek. De ne sokat, max egy pár hónapot. Most nagyon pesszimistán, szomorúan, reményvesztetten állsz mindenhez(ami érthető), de így valóban nem szabad belevágni a lombikba. Töltődjetek fel, legyen sok közös programotok, kiránduljatok, keress elfoglaltságot(amit már régóta szeretnél vagy érdekel). Tényleg szóljon ez az időszak rólatok, mint mielőtt az egészbe belefogtatok. Töröld ki ezt a 3évet. Tudom teljesen nem lehet, de kezdj el újra 0-ról számolni és ugorjatok neki így a lombiknak! Lehet már az is frusztrál, hogy ez a 37.hónapod. Most úgy néz ki Nektek a lombik a járható út, de lesz babátok!!! Hidd el, hogy Neked nem ez a sors jutott!!! Tudom,érzem, hogy sikerülni-e kell, csak ez kell hozzá! Én ezt csinálnám! Kattanj le a fórumról! Persze nem azért mert nem akarok rólad hallani, sőt! De ne foglalkozz ezzel a témával a feltöltődős időszakodban és amikor a 0. hónapodban leszel, akkor várunk és biztatunk és Veled leszünk. Persze én sokat gondolok így is rád, és arra, hogy sikerüljön és addig is még töltődsz. Esküszöm még imádkozni is fogok érted, mert annyira átérzem a fájdalmad és úgy szeretném, ha sikerülne Neked is!!! És fog is, mert addig ezt a fórumot én nem hagyom el, még mindenkinek nem sikerül! Szóval nem fogtok tudni levakarni...:)


Én is Elevitet szedek, minden nap egy felet és pluszban hozzá 3mg-os folsavat 1 szemet egy nap. És most már méhpempőzők is. :) Túltengek a vitaminoktól! :)


Kriszti! Nekem is jobb oldalon szúrt, szóval még ez is közös. Sok hasonló vonás van. :) Nekem amúgy semmilyen érzésem nincs ezzel a hónappal kapcsolatban. Most érdekes módon picit hidegen is hagy, mert annyi minden összejött most, hogy alig foglalkozok ezzel a témával. Csak ilyenkor, ha itt vagyok. De most ez olyan jó, mert már nem volt normális, ahogy állandóan ezen pörögtem. Egyébként nem hittem, hogy le tudok róla kattanni és most csak úgy, nem tudatosan olyan könnyedebbnek érzem magam, hogy nem készítem ki magam ezzel a nap 24órájában. Nem az, hogy nem akarom annyira csak kicsit sikerült felengedni. Értitek mire gondolok? Remélem így is marad és nem gőzölök be, ha megjön.


Viki! Jó, hogy nincs ciszta. Szerintem a felfázásból alakult ez ki nálad. Én is így jártam. Nagyon fel voltam fázva tavasszal, véreset pisiltem. :( Elmúlt, majd rá egy pár napra úgy fájt a derekam, hogy alig bírtam menni és a combomba sugárzott ki. Visszamentem a dokihoz és a gyulladás ráment az idegre a derekamban. Kaptam rá krémet és 1 hét múlva elmúlt.


Annus, akkor most már élesben fogtok próbálkozni? Vagy félreértettelek? Sikerült meggyőzni a párod?


Egyébként megkérdezhetem, hogy ki honnan ír, az ország melyik részéről? Én BAZ megye.


Jó éjt Nektek!


Maja

2013. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Edina, csak azt tudom mondani, hogy pihenjetek! Főleg lelkileg van szükséged egy kis feltöltődésre. Én gondolok rád így ismeretlenül is minden nap, és tényleg küldjük a pozitív energiákat. Tegyetek félre mindent, és csak az örömért, és egymásért legyetek együtt. Lehet az is segít, ha egyáltalán nem is próbálkoztok most, legalább nyugodtan álltok majd hozzá, hogy most nem lehet. Remélem a pároddal egymást tudjátok erősíteni. Kívánom hogy megtapasztalhasd az anyaságot! Várunk ha jössz!

Viki köszi a folsav linket. Én már nem tudom mi a legjobb megoldás ebben a vitamin világban. Azt hiszem hagyatkozom a saját megérzéseimre. Én is voltam nemrég vérvételen, minden ok volt. Tavasszal kivizsgáltattam a cukrom is, mert szerintem azzal is gond van, de a belgyógyász szerint jó a cukrom, én azért elhagyom ahol tudom, és fruktózt eszem helyette, nekem így jobb. Voltam hasi Uh-n is, mert állandóan nagyon puffadok, de arra is csak a már szedett espumizant ajánlotta a doki.

Ma is fájdogált a hasam, de én nem tudom mi fájt. Már arra gyanakszom, hogy lehet kicsit felfáztam. Ma nem vettem harisnyát, mert tegnap melegem volt, ma meg fázott a lábam. Na mindegy nekem ezek a tünetek se mennek. A hőmérőzés is csak hobbi azt hiszem. Össze vissza ugrálnak az értékek. Egyébként meg úgy is csak hétvégén találkozunk a párommal, szóval mindegy mikor van ovum...

Legyen szép hetetek!

Edina miatt most kicsit elszomorodtam :( Főleg, hogy ma hallottam megint egy csajról, aki nem is vártan lett terhes, lassan szül, de a legfontosabb dolga, hogy a műkörmét megcsináltassa, nem az, hogy a gyereknek minden meglegyen az érkezésésre...

No csajok fogjuk egymás kezét!

Kriszta kitartás erre az időre, no meg mindenkinek!

Annus

2013. okt. 9. 20:45
 73/802 anonim ***** válasza:
100%

Főként Edinának és persze mindenkinek! :) Maja


[link]

2013. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/802 A kérdező kommentje:

Maja megkönnyeztem amit Edinának írtál! Annyira szépen megfogalmaztad!

És az idézeted is annyira szép!

Lányok, annyira jó veletek!

Viki, örülök, hogy nincs baj, és te elég bátor vagy nődokihoz menni. Nekem ehhez is erőt kell gyűjteni.

Majd hétvégén eldől, ha újra együtt leszünk a párommal, hogy akkor védekezünk vagy sem....

Most egyszerűen nem tudok írni, teljesen meg vagyok hatódva. Attól, hogy ilyen sokat írtok, és együtt vagyunk! Edina rád pedig sokat gondolok! És küldök angyalokat segítsenek a lelked rendbe hozni, és hogy megkapjátok a gyermekáldást!

Én Bács-Kiskun megyéből írok.

Puszi nektek! :) Annus

2013. okt. 9. 20:54
 75/802 anonim ***** válasza:
100%

Jó olvasni amiket írtok! Most nem tudok hosszasan írni, mert lassan indulok dolgozni. Egyébként én is úgy vagyok vele hogy ha nődokihoz megyek erőt kell gyűjtenem, de most annyira megijesztett ez a hasfáját hogy nem akartam tovább várni, úgy voltam vele gyorsan essek túl rajta. Úgy izgultam kint, hogy nehogy valami baj legyen... De így hogy minden ok, jobban aludtam.

Maja és is BAZ megyéből írok :) Szép napot nektek :) Viki

2013. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/802 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok lányok! Nagyon köszönöm nektek az együttérzést és a támogatást! Úgy néz ki nyomon vagyunk ami a meddőséget okozza. Kezdődnek a vizsgálatok. Hormon gondok vannak még sokat nem tudok, de ha van valami írok. Nem jó helyen keresgélt az orvos a gond nem a hasamban van hanem agyban. Fogok írni nektek bővebben róla ha a ct beigazolja a gyanúját. Holnap laborba megyek. Talán meg lesz a megoldás! Drukkoljatok! Puszim nektek! Edina
2013. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki, örülök hogy minden rendben van Veled :)

Edina! Ez már jó hogy legalább tudjátok merre keresgéljétek a "hibát" Hidd el amint kivizsgálnak és kezelnek, hamar összejön a babóca :)

Én várok,várok és várakozok most... :S Én külföldön élek,de egyébként Békés megyéböl származon :)

Kriszta

2013. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/802 anonim ***** válasza:
100%
Edina, szorítunk Neked!!!! és várjuk a fejleményeket :)
2013. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Edina ez jó hír, annyira örülök. Legalább van valami út amerre mehettek, mert már nagyon a gödör alján voltatok. Sokat gondoltam rátok ma is. Most megint sok kitartás kell, de bízzatok a vizsgálatokban,és reméljük, ha megvan az ok, meglesz rá a kezelés, és akkor hamar jöhet a baba. Hormon gondot hamar helyre tudják hozni.

Viki, az jó, ha nincs semmi gond, reméljük a türelem nálatok is meghozza az eredményt :)

Kriszta messzi lány. Most merre élsz?

Szerte vagyunk a kis országból, mégis Maja és Viki egy megyéből :) Ennek is örülök.

Ma mindennek örülök, ami itt van. El olvastam amiket írtatok, és máris jó kedvem lett.

Na én ma felöltöztem rendesen, persze melegem is volt kicsit, de akkor már nem szabad levetkőzni. Hiába a 6-7 réteg a derekamon, mégis képes fázni... Ma is szurkált az alhasam, de betudom a hidegnek és lehet hogy azok a fránya szelek is a kicsi belemben bele játszanak.

Én már nagyon várom a hétvégét! Hétfőn lesz a 14. napom, bár nem tudom mikor van peteérésem, de reméljük, ha sikerül együtt lenni úgy igazán a hétvégén, az jó lehet. Én még nem reménykedem túlzottan, majd meglátjuk.

Kicsit nehéz, így hogy csak hétvégente vagyunk együtt a párommal, 2 nap alatt nehéz bepótolni, hogy egész héten csak telefonon tudunk értekezni. Hiányzik nagyon a párom így hét közben. Remélem ti együtt éltek a párotokkal, férjjel, akinek az van :)

Legyen szép hetetek! Edinának külön ölelés és puszi! Annus

2013. okt. 10. 21:21
 80/802 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha 28 naposak a ciklusaid és hétfőn lesz a 14. nap akkor szeressétek nagyon egymàst a hétvégén :)) ti nem is laktatok még együtt? Vagy csak munka miatt van ez a hétvégente talàlkozàs? Biztos rossz lehet...

Mi Svédorszàgban, Stockholmban lakunk. Először a pàrom jött ki és fél év múlva màr jöttem én is. De fél éven àt csak 1, 5 havonta talàlkoztunk...szóval én igazàn tudom milyen az amikor hiànyzik a pàrod.

Kriszta

2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!