Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/802 anonim ***** válasza:
100%
Megint Kriszta vagyok :) még annyit Kérdező, hogy ha lelkileg készen àlltok a gyermekvàllalásra akkor nem olyan nagy gond az hogy még nincs kész teljesen a lakàs :) mire kell kész lesz :) drukkolok hogy hamar sikerüljön a babóka :)
2013. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/802 anonim ***** válasza:
100%

Lányok,


olyan jó, hogy olvashatom kivel mi történik. Örülök, hogy megtudjuk osztani egymással a tapasztalatokat, tanácsainkat.


Sajnos nekem is megjött ma délután. Valahol legbelül éreztem,hogy ez lesz. Érdekesek ezek a tünetek, jól betudják csapni az embert. Kíváncsi vagyok milyen tüneteket fogok produkálni, ha azok tényleg babától lesznek majd. Nem baj, új hónap, új esély. Pozitívan állok hozzá. :)

Láttam felmerült a munkahely kérdése is. Sajnálom, hogy többen ezzel a fránya stresszel küzdötök. Az előző munkahelyemen én is ezt tapasztaltam. Szörnyű volt. Szerencsére sikerült váltanom. Ma már itthon dolgozom a mi kis családi könyvelő irodánkban. Stressz semmi, édesanyámmal visszük ketten a céget. Imádjuk és persze egymást is. Sajnos keveseknek adatik meg ilyen kellemes, nyugis, Stresszmentes légkör. Úgy tervezzük a férjemet is bevonjuk lassacskán ebbe a világba, hogy minél hamarabb tudjon Ő is váltani. Egy nagy multi cégnél dolgozik, jó pozícióban van, ennek ellenére nem bírja már. Fáradt, stresszes, igazi maximalista, nagyon meg akar felelni, de érzi, hogy már Ő sem bírja. Sokszor előfordul, hogy munkából haza érkezve is dolgoznia kell. Ez néha a babaprojekt rovására megy, de türelmes vagyok felé. Szóval lehet, hogy ezért sem jött eddig össze. Ki tudja? Végül is rengeteg dolog miatt lehet. Azért én bizakodom, hogy mindezek ellenére sikerül hamarosan. Hőmérőzést még nem próbáltam, sem ovu tesztet. (Egyébként nem nagyon hiszek bennük). Ezekkel egyelőre várni szeretnék. Ez még csak a 7. próbálkozós hónapunk volt.


Kriszta Neked is nagyon drukkolok, remélem bejön a megérzésed. Majd az eredményre is kíváncsiak leszünk. Szorítok.

Maja nektek is sok sikert a jól időzített együttlét(ek)hez és remélem a kiskatonák gyorsan elérik a céljukat. A méhpempőt lehet én is kipróbálom, eddig én is jókat hallottam róla. Hátha nekem is beválna. :)

Edina sajnálom, hogy negatívat teszteltél. 3 év nem kis idő. Egy külföldön élő rokon házaspár már elég rég óta együtt van, mindketten fiatalok a 17 évnyi együttéléshez képest. A csajszi 35 a férje 37. 17 év alatt nem sikerült nekik a baba,jó pár éve lemondtak a cigiről, mindenről ami akár egy kicsit is gátolhatta a gyermeknemzést. Egészségesen étkeztek és éltek. Mindent megtettek, hogy babájuk lehessen, de nem hagyták, hogy felőrőlje őket ez a "gyereket akarunk most és nem később" dolog. Nem adták fel és mit ad Isten? 3 hete megtudtam, hogy Anuska babát vár. Hatalmas volt az öröm részemről is. Neked is kívánom, hogy hamarosan 2 csíkos tesztet tarts a kezedben.

Annus, egy cipőben járunk mensi terén is. Sajnos nekem is olyan erős görcseim szoktak lenni, hogy néha alig tudok kiegyenesedni. Ilyenkor kénytelen vagyok fájdalom csillapítóval enyhíteni ezeket. Hidd el, mire elkészül a ház, a babóca is ott lesz a pocakodban.


Jó éjt nektek csajok. Szilvi :)

2013. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kriszta, örülök, hogy írtál. Lehet a mensi idejének hirtelen változása az előző vetélés miatt is lehet? Nekem is szokott ingadozni, de sajnos nem mindig tudtam rájönni mitől. A kétnaponta szex jól hangzik :) Türelmesen várjuk veled az a 2-3 napot, reméljük jól érezted, és eredményes volt a módszeretek :)

Szilvi, de jó hogy te is írtál, és nem is keveset :)

Az az igazság, eredetileg én is úgy álltam hozzá, hogy csak úgy elkezdjük a védekezés nélküli szexet és csak ha pár hónapig nem sikerül a baba, akkor kezdek majd segítő dolgokhoz fordulni. Nekem a hőmérőzés, csak lelkileg felkészülés, ráhangolódás. Bennem már jó ideje érik, és erősödik a babát szeretnék vágy. A minden reggel hőmérőzöm, jó kis móka, és minden nap foglalkozhatom a baba témával. Én az a nő vagyok, aki rágja a párja fülét, nem pedig türelmesen kivárja, mikor dönti el végre a férfi, hogy mit szeretne. Lehet nem vagyok még öreg, eddig nem beszéltünk arról, ki mennyi idős, de én jövő tavasszal betöltöm a 30-at, úgy gondolom, nincs már mire várni. No szóval szerintem a hőmérőzés jó móka és ráhangolódás a babaára. Vitamin szedést is így tekintem, naponta arra a pár pillanatra teljesen átadhatom magam a babát tervezünk érzésnek. Legszívesebben egész nap ezzel a témával foglalkoznék, de ugye munkahelyen nem igazán lehet ilyenről beszélgetni.

Te érzed, hogy mikor érzed elérkezettnek az időt ezekre a dolgokra.

Maja érdekesen hangzik ez a méhpempő kúra, reméljük neked beválik.

Szilvi jó lehet az otthoni nyugis meló. És azt hiszem a férjed stresszes élete legalább annyiban közre játszhat az eddigi sikertelenségben. Mégis csak két ember kell a fogantatáshoz.

Azt a gondolatot szerettem volna még veletek megosztani, hogy egyszer hallottam valahol, és nagyon megtetszett ez az elmélet, és igyekszem magamévá tenni.

Gyereket nem csinálni kell, hanem hagyni kell a gyereknek, hogy megfoganhasson!

Remélem ez a gondolat nektek is segíthet.

Még dicsekszem egy kicsit, ma kibírtam teljesen fájdalom csillapító nélkül a napot. Voltak nehezebb percek, de megpróbáltam arra gondolni, hogy ezt most miért csinálom, és mindig könnyebb lett. No meg most jól jött, hogy fizikai munkát végzek, és a mozgás sokat segít a görcsoldásban!

Maja nektek szurkolok, hogy a megfelelő pillanatot eltaláljátok ebben a hónapban.

Szilvi fel a fejjel, új hónap!

Edina sajnálom a negatív tesztet, de hátha lehet még csoda.

Kriszta, majd írj, ha teszteltél!

Inszemes, feléd mi újság? Meg jött neked is? Mikor készültök következő inszeminációra?

Többiek, bocsi de nem tudok mindenkit beazonosítani, veletek miújság?

Öltözzetek fel jól, hűvös napok jönnek, vigyázzunk a testünkre, és a leendő gyermekeinkre!

Annus

2013. okt. 2. 19:54
 44/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én a 12-es válaszoló voltam, de most már írom úgy hogy Viki :) Hát sajnos nekem tegnap megjött :( Igaz még csak az első hónapunk volt, de mivel még nem tudtam milyen érzés lesz, amikor azt várom, hogy ne jöjjön meg és mégis megjön...hát elég rosszul érintett, még el is sírtam magam. Az eszem tudta hogy az első hónapban keveseknek jön össze, de a szívem mélyén annyira reméltem. Most egy kicsit megrémültem, hogy mi lesz ha nekünk sem jön össze évekig... Párommal (ő 39 én 26) nagyon várjuk hogy legyen egy közös babánk, mert neki már van 1 lánya. Ez kicsit megnyugtat hogy lehet gyereke :)

Én egyébként nem szedtem gyógyszert soha, 5 éve vagyunk együtt végig a "megszakításos módszert" alkalmaztuk és sikeresen, mert egyszer sem lettem terhes. És ez is elgondolkodtatott, hogy ennyi idő alatt, hogy nem lettem terhes, mert tudom ez nem biztonságos védekezésnek számít. Sőt az előző kapcsolatom, ami 3 évig tartott, ott is a megszakítást alkalmaztuk és egyszer sem lettem terhes. Nődokihoz évente járok, elvileg minden rendben. Most hogy elterveztük múlt hónap elején hogy akkor jöjjön a baba (egyébként én arra vártam, hogy legalább 1 évem meglegyen a munkahelyemen, ami már 1,5 éve tart, mert előtt is dolgoztam, csak megszakításokkal, sajna volt hogy fél évig nem találtam munkát) szóval így, hogy elterveztük elmentem a háziorvosomhoz elmondtam ezt neki és elküldött egy teljes vérkép és vizelet vizsgálatra , ami tökéletes lett, azt mondta rá, hogy neki lehet ugrani a baba vállalásnak :) valamint megbeszéltük hogy elkezdek szedni heti 2 db 3 mg os folsavat, meg minden másnap szedek magne b6-ot. Szóval nagyon rákészültem a dologra és talán ezért érintett ilyen rosszul. És tudod ilyenkor az jut eszembe hogy annyian vannak akiknek csak úgy becsúszik (sok ismerős is), más meg hónapokon vagy akár éveken keresztül élesben csinálja és mégsem jön össze. Ez egy kicsit bosszantó. De fel a fejjel minden rendeben lesz várom a fejleményeket :)

2013. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta vagyok.

Úgy látszik nem korai peteérésem volt ahogy én gondoltam,hanem kései...itt a mai ovutesztem :D


[link]


Mi mindenre képes a szervezetünk...hihetetlen...a tüneteim totál megtévesztettek :D holnap akartam terhességi tesztet csinálni,na tessék most jöhet a 2 hét várakozás :D

2013. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/802 anonim ***** válasza:
100%
Viki, fel a fejjel. Nem szabad elkeseredni. Ez még csak at első hónap...de teljesen àtérzem a helyzeted :) én màr àprilis óta vàrom hogy mikor leszek végre pocakos :)
2013. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta voltam
2013. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta, aranyos vagy! Kívánom hogy minél hamarabb pocakos legyél/legyünk :)
2013. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Már alig vártam, hogy írhassak végre Nektek. Tegnap is gyorsan a buszon elolvastam a telómon, hogy miket írtatok, de nagyon későn értem haza, mert voltam aerobikozni. Ez is egy olyan dolog, amit azért találtam ki, hogy egy kicsit elterelje a figyelmem és egészségesebben éljek. :)

Én és a párom is 28évesek vagyunk, szóval még nem késtünk éppen le semmiről, de már nagyon vágyunk rá...Igazából sem nekem, sem neki nincs túl könnyű munkája. Nem fizikailag fáradok le, hanem szellemileg és a főnököm sem egy angyal. Igazából elvárná, hogy állandóan ott legyek, mindent megcsináljak és csak a munka legyen az életemben. Ő egy karrierista nő, nincs senkije és ezt várná el mindenkitől. Csak a munka! Hát de én nem ilyen vagyok, nekem a család az első, minden más mellékes. A férjem meg sokat dolgozik és nagyon fáradtan jön mindig haza. Meg neki sem könnyű eset éppen a főnöke. Szóval ez így nem könnyű, de változtatni nem tudunk rajta. Majd lesz egyszer jobb is, de még nincs baba nem szívesen vált az ember.

Aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok, hogy elkapjuk a megfelelő időzítést. Remélem sikerül is. Már érzem, hogy szurkál itt-ott, meg a mellem érzékenyebb, szóval alakul, de szerintem még mindig nem vagyok túl rajta. Én holnap estére szombat reggelre saccolom, mert az lesz a ciklusom 16-17. napja és eddig még mindig akkor volt kb. Csak múlt hónapban kimaradtak a tünetek és félek, hogy most sem fogom megérezni vagy nem lesz. Állandóan ezen agyalok, hogy csak nincs semmi hormonális bajom és azért maradt ki, és most sem lesz, hanem csak az egy ilyen ciklus volt. Már teljesen bepörögtem ezen és akartam csinálni egy ovutesztet, de az meg nekem annyira nem vált be, ahogy írtam is. Nekem soha nem volt ilyen szép egyértelmű, mint a tiéd Kriszta! Akkor Neked most kell elkapni a párodat!!! ;) Hajrá!!! Tényleg jól meg tudjuk magunkat szivatni. Én ezt már mesterien űzöm. :D

Viki! Sajnálom, hogy Te sem erősíted "az elsőre összejött a baba" népes táborát. Én is anno azt vártam, hogy elsőre sikerül és én is rosszul éltem meg, hogy nem. :( Minden hónapban újra reménykedek és egyre rosszabbul esik, ha nem sikerül. De valahogy már olyan természetes lett, hogy nem sikerül, hogy egyszer nagyon meglepődnék, ha ott lenne az a második csík, amit még élőben soha nem láttam, de úgy szeretnék! :) Szerintem az én tesztjeimet egy csíkkal gyártották le. :D De Ti még annyira a legelején vagytok. Biztos hamar sikerül! Szívből kívánom! És Nektek is Annus, mert még Ti is most kezditek szinte az egészet. Tényleg úgy lesz, hogy mire elkészül a kis otthonotok már ott lesz a baba is a pocakban! :) De azért vigyázz azzal az emeléssel, mert az sem tesz olyan jót! Na meg ez a sok munka...

Irigyellek Szilvi, hogy ilyen jó dolgod van a munka terén. Én is el tudnám így képzelni az életemet. Gondolkodtam is már ilyesmiben, hogy valami saját dolgot kellene csinálni. Legalább ez rendben van nálatok és nem hátráltatja a babaprojektet. :D A méhpempőt szerintem nyugodtan kezd el. Ártani nem árt és ha csak a fele igaz annak a sok jónak, amiket írtak, már megéri. Igaz az ize nem a legjobb, sőt...:S De ezért a cél érdekében ki lehet bírni. Egy tipp: Reggel fogmosás után vedd be, mert az elvesz az ízéből. ;) Hajrá!

Edina? Veled mi újság? Remélem nem törtél le nagyon és nem azért nem írsz. Mi támogatunk és ennyi ember pozitív energiája biztos elér! Hidd el!!! ;)

És mindenkinek drukkolok, aki ideírt korábban, csak nem névvel! Hátha még lesznek új kommentelők! Csak el ne felejtsetek beszámolni az örömhírekről!!!

További szép, eredményekben gazdag estét és éjszakát! ;)

Maja

2013. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/802 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy Maja, jól esnek a szavaid. Szorítunk Nektek is :) Viki
2013. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!