Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem megjött immár a 37.hónapban is! Én most nagyon szomorú vagyok. Talán soha nem sikerül! Felmerült a lombik de most egy kis pihit tartunk! Semmivel nem törődünk csak egymással. Majd talán 2014.a mi évünk lesz! Mindenkinek sok sikert és kívánom látogasson meg titeket a gólya minél hamarabb! Edina
2013. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/802 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom Edina hogy ez a hònap sem lett sikeres... :( 37 hònap....rengeteg idõ... Szerintem vágjatok bele a lombikba,az sem egyik percröl a másikra megy. Van egy ismerösöm,ök már 6 éve pròbálkoznak, most kezdèk el a lombikot. Orvos mit mond? Miért nem sikerül?

Annus! Ez már haladás :) meglátod pár hònap és a párod is legalább annyira biztos lesz a dolgába mint te. Nem tudom mit érezhettél a 8. napon,de a tested sok mindenre kèpes...èn totál ovus fájdalmat éreztem akkor ovu viszont csak a 24. napon volt...képes átverni minket a szervezetünk :s

Maja még másfél hét :) nehéz nem erre gondolni...na de majd csak eltelik az idö :)

Szép napot Nektek lányok és hajrááá :)

Kriszta

2013. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Bocs hogy eddig nem írtam, de dolgoztam, ma szabadnapos vagyok így azért több idő jut, hogy ide is 'benézzek'. Edina, én bele sem merek gondolni, hogy velem mi lenne ha ennyi ideig nem jönne össze. Te egy nagyon erős nő vagy! Szerintem is érdemes lenne a lombinak utána járni.

Annus a leírtak alapján mintha magam olvasnám. Én is úgy érzem hogy erőltetem a baba dolgot a párom meg úgy érezem még várna (az ő szavaival élve, hogy egy kicsit jobbak legyenek az anyagiak), de ebben meg az a fura hogy amikor régebben beszéltünk a baba dologra, én mondtam hogy várjuk, hogy legyen házunk stb. és akkor meg ő mondta hogy vállaljuk be lesz ami lesz, eddig is jól megéltünk és akkor is megoldanánk, hogy babának mindene meglegyen. Most meg úgy érzem, hogy ő lehet nem is akarja annyira és ez nagyon elszomorít. Ugye 1-én jött meg, 5én már szinte elmúlt és azóta nem is voltunk együtt pedig úgy szeretném, mert akkor megint bennem van a remény hogy lehet terhes leszek. Így meg, hogy még nem is volt semmi ebbe a hónapba nagyon lehangol, iszonyú rossz a kedvem, tegnap meg is kérdezte, hogy miért vagyok rossz kedvű, mert látja hogy nem ilyen szoktam lenne. Erre én: nem, nincs semmi bajom. Nehogy már nekem kelljen erőltetni hogy együtt legyünk...Amikor megjött, ugye elsírtam magam és olyan kedves volt átölelt és azt mondta hogy ne aggódjak összehozzuk, mert hát nem is voltunk annyit együtt, majd most ha elmúlik akár minden nap összebújunk... ezt mondta. Most meg ez van, amit lehet hogy én reagálok túl, azért mert én nagyon akarom és szinte erőltetném a dolgot. Szóval magamban keresem a hibát.... Viki

2013. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Edina nagyon sajnálom, hogy most sem jött össze a baba. Küldök neked egy virtuális ölelést, sé fogjuk a kezed, ha ez segít.

Én egyrészt azt mondom, hogy fogjatok bele a lombik programba. HA elfogadjátok, hogy nem jöhet össze a baba természetes úton, talán könnyebben el tudjátok engedni magatokat. Lehet pont ez fog segíteni.

Másrészt, úgy hallottam, hogy a lombik előtti vizsgálatok miatt, lehet, hogy nem is lehet majd szeretkezni. Ami ugye pedig nem jó, mert akkor biztos nem lesz baba.

Tudom ajánlani a Hello BAby újságot, nekem nagyon tetszik, és abban benne vannak a lombikos központok. Azzal nem veszettek semmit, ha elkezdtek foglalkozni a témával, megnézitek hozzátok melyik esik közel. Felkeresitek őket.

Viki, te milyen folsavat szedsz? Én most femibiont szedek, viszotn azon gondolkodom ha ez elfogy, utána a Gravidát próbálnám ki. Szedi ezt valaki? Olvasgattam a neten utána, megnéztem az összetételét, és több van benne szinte mindenből, mint az eddig szedett béres multivitaminomban, kivéve az E vitamint. Pedig egy másik fórum kérdésben azt olvastam, az E vitamin szedést javasolják teherbeesés segítésére. Gravidáról azt is írták,hogy érdemes eset bevenni, én eddig minden vitamint reggel szedtem lehet rosszul?

Viki sajnálom,hogy elkeseredtél, és most a szex is hiányzik. Szerintem környékezd meg nyugodtan a párodat, egy kis szexért :) Biztos nem fogja rossz néven venni.

Nálunk is az a várakozás tárgya, hogy legyen meg a biztos háttér a baba előtt. Régen azt gondoltuk, legyen kész a ház, költözzünk össze, aztán eljegyzés, majd esküvő, és utána jöhet a baba. Aztán én, most közeledve a 30-hoz, már nem foglalkozom a sorrenddel. Persze szeretnék eljegyzést, esküvőt, lehetőleg a baba előtt, de ha kivárom mire minderre a párom is elérkezettnek találja az időt önszántából, 35 évesek leszünk mire elkezdünk próbálkozni, és ha akkor még vár ránk több év, akkor tényleg öregek leszünk mire szülők lehetünk. Sikerült rábeszélnem a baba próbálkozásra, de a döntés mindig a férfiak kezében van :)

Nekünk meg türelmesnek kell lenni!

Többiek aki az elején írtak, szívesen hallanánk rólatok is. Írjatok bátran, beszélgetni mindenkivel jó!

Legyen szép hetetek! HAsználjátok ki ezt a szép napos időt, egy kis feltöltődésre!

Annus

2013. okt. 8. 21:00
 65/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Annus és ezt a narancssárga-lila dobozos 3 mg-os folsavat szedtem [link] a házi orvos ajánlotta és a patikában is azt mondták hogy ezt az egyfélét tartják, ezt viszik. A házi orvos azt mondta hogy mivel 3 mg heti 2 dbot szedjek. Így én hétfőn és csütörtökön veszek be 1 db. A terhes vitaminokban is 0,8 mg folsav, amit ugye naponta kell szedni. Én is gondolkodtam hogy szedjek-e terhes vitamint de lebeszéltek róla, azt mondta a doki is hogy mivel minden eredményem jó lett a vérképben, majd elég lesz szedni ha már terhes leszek és így előtte bővel elég a folsav meg magne b6-ot szoktam még minden másnap.

Most viszont nődokihoz kell mennem mihamarabb, mert 3 hete felfáztam, kaptam rá gyógyszereket és most elmúlt a havim, ugyan fáj a hasam, derekam ami a combba kisugárzik + még gyakran kell pisilnem is. Így úgy gondolom lehet valami nőgyógyászati gond lesz, tavaly volt cisztám ami szépen felszívódott és ahogy a neten olvasgattam a tüneteimről, nagyon meg ijedtem hogy nem-e ciszta vagy nehogy endometriózis legyen. Már a legrosszabbra gondoltam főleg hogy a baba sem jött össze. Vagy eszembe jutott még hogy petefészek gyulladás is lehet, mert azoknak is vannak ilyen tünetei amit lehet a múltkori felfázás miatt van. Remélem nem lesz semmi komoly, de sajnos nagyon parázós vagyok félek nehogy meddő legyek... Szóval velem most ezek vannak.

2013. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/802 anonim ***** válasza:
100%
Viki voltam :)
2013. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/802 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon arik vagytok és köszönöm az ölelést. A világ fájdalma az enyém, kicsit most elkenődtem és most lentebb vagyok mint valaha mert valahogy annyira bíztam ebbe a hónapba. Talán sose jön össze. Az orvosok mindent rendbe találtak igazából ismeretlen az ok. Kis szünetet tartunk mert már belefáradtunk. Talán ez a sorsom h.nem lesz gyerekem. Puszi
2013. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/802 anonim ***** válasza:
100%

Edina ne add fel!!! Lombikon nem gondolkoztatok még? Biztos nagyon nagyon rossz lehet hogy nem sikerül... de a remény hal meg utoljàra! Nagyon szorítok nektek!

Viki! Én elevitet szedek màr januàr óta, vetélés utàn sem hagytam abba, szedem folyamatosan. Egyébként nekem màr 2 hete fàjdogàl s bal petefészkem körül, ezért hittem először h korai peteérésem van. De a pozi ovuteszt utàn a jobb oldalon éreztem az ovut, tuti ott is volt. De a bal oldalam azóta is fàj. Nekem soha nem volt cisztàm , nagyon remélem nincs is. Csak aggaszt ez a fàjdalom... gondoltam megvàrom a jövőhétvégét amikor is nem kellene megjönnie...

Kriszta

2013. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én most jövők a dokitól, nem bírtam várni jövőhétig így elmentem egy magánrendelésre. Minden rendben talált, nincs ciszta, még meg is dicsérte a méhszájamat hogy szép. Szóval minden ok, azt mondta mehet tovább a babaproject és azt mondta ő az vallja hogy 2 évig még normális ha nem jön össze a baba. 1 év után szokta elküldeni vizsgálatokra a párokat, de ő úgy látja hogy 2 év ami normális. szóval ő ezt mondta. Már csak azt nem tudom hogy miért fájdogál a hasam és a derekam ha a vesémmel is minden rendbe. Szerinte reumatikus eredetű lehet, ok, de 25 évesen? Gyógyfürdőt ajánlotta, ja és azt mondta hogy a baba project érdekében szedjek én is és a párom is halolaj kapszulát. Szokta javasolni a próbálkozó pároknak. Szóval csajok vegyetek hajolaj kapszulát és adjátok a párotoknak is :)))
2013. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/802 anonim ***** válasza:
100%
Viki voltam, megint lemaradt :)
2013. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!