Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/802 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt Lányok! :)

Ez nem valami jó hír Edina. Ilyened azért mégse legyen! Daganat? Azért az nagyon nem jó, még ha jóindulatú is ha rossz helyen van. Örülök, hogy kezelik a hormonjaidat, de remélem nem ez van a háttérben!!! Majd írj!!! MRI 1-2-3hónap, attól függ hol vagy és melyik kórház. Én is voltam már az állandó fejfájásom miatt, de hál'Isten minden ok lett. Remélem nálad is így lesz!

Kriszta, az sem lehetett könnyű, amin Te keresztül mentél. Nagyon sajnálom! Egyrészt bennem is az lenne, hogy teherbe tudok esni, de másrészt ott marad az emberben a félsz, hogy ilyen még egyszer ne forduljon elő. És mitől volt? Progi hiány? Ahogy írod annak tűnik a barnázás miat.

Nálam minden rendben. Jók lettek a hormoneredményeim, van peteérésem, minden ok. A férjemnek volt herevisszere és emiatt a mozgékonyság volt rossz, de műtötték és már javul.

Maja

2013. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja, làtod veled minden rendben :) és a férjed katonài is javulnak :) hidd el sikerül hamarosan.

Az előző terhességem màr az elejétől nem úgy fejlődött ahogy kellett volna. 6 hetesen mentem először, akkor 4-5 hetesre tippelték. 7 hetesen még csak petezsàk volt egy kis szikhólyaggal. 8 hetesen pedig màr nem tudtam meg mi van mert a kontroll előtt 2 óràval elvetéltem :(

Félek is egy kicsit de annyira érzem h legközelebb minden rendben lesz :)

Kitartás lànyok :)

Kriszta

2013. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/802 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem most is meg fog jönni,mert már görcsölgetek. :-(

Egyébként holnap lenne aerobick. Ti elmennétek a helyemben?Mert ha sikerült volna mégis(bár kétlem) akkor a beágyazódás hetében ez az ugrálás nem gond? Maja

2013. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kriszta köszönöm, hogy leírtad a vetélést. Nem igazán tudtam elképzelni milyen lehet, most már sejtem. Gondolj arra, hogy a babád nem lett volna életképes, ezért hagyott itt téged. Mind a kettőtöknek így a jobb. Mostanra felkészült a tested a következő baba fogadására! Fel a fejjel, minden ok lesz. A nagymamám első babájával is elvetélt, utána még 3 egészséges fiúnak adott életet.

Edina. Az jó, hogy biztosan tudják, hogy hormon gond van, és ha kapsz rá gyógyszert, talán rendeződik a gond. Reméljük a további vizsgálatok minél hamarabb meglesznek, és kiderült, hogy hol van a gond. Reménykedjünk, hogy nem daganat, ha az akkor jó indulatú. Szorítok neked, és sokat gondolok rád! Kicsit át tudom érezni a félelmedet. Én 18 éves voltam, mikor felfedeztük az első csomót a, mellemben, ráadásul az akkori barátom. Napokig teljesen pánikban voltam, hogy mi van ha rossz indulatú. Szerencsére jó indulatú. Aztán évekkel később találtam még egy csomót, újra izgulás, de szerencsére ez is jó indulatú.

Maja. Reméljük, hogy a tüneteid most nem a mensit jelzik. A férjednek meg ajánlom, amit barátnőmtől hallottam, hogy hétfőn délután igyon barna sört. Pontosan nem tudom miért ekkor, és miért azt, de egy próbát megér. Reméljük azok a vitaminok amiket a férjednek ajánlott a doki, használni fognak. Türelem és kitartás!

Én elmentem szétnézni vitamin ügybe. Halolaj nekem szimpatikus volt, de a párom azt mondta, ő nem bírja a szagát se, így ezt kihagyjuk. A tőzegáfonyát lehet ki fogom próbálni, ártani nem használ! Páromnak végül Béres Aktivál multivitamint vettem, mert a barátnőm által ajánlott szelén és cink, ebben is van annyi mint ha csak ezeket venném, ráadásul egybe nincs is ez a két vitamin. Szóval rögtön vettem neki 90meg30 szemeset.

Hőmérőzgetek rendesen, és magasan maradt a hőmérsékletem, a ciklus.hu szerint a ciklusom 10 napján volt a peteérésem. Kicsit fura, de majd kiderül, hányadik napra jön meg a mensim.

Ma kicsit kiakadtam a munkahelyen, és beszélgettem babámhoz, hogy ha már megfogant annak örülök, ha még nem, akkor lehetőleg minél hamarabb, hogy inkább rá fordíthassam az energiáimat, ne a munkahelyi gondokra.

Szilvi várunk vissza!

Edina te is jelentkezz, amikor jónak látod!

Kriszti, Maja reméljük már nem jön meg a hétvégén!

Viki mi meg várjunk türelmesen!

Puszi mindenkinek! Annus

2013. okt. 16. 19:53
 115/802 A kérdező kommentje:

Maja, szerintem ha jól érzed magad az aerobiktól, akkor az csak jó neked. Ha úgy érzed veszélyes lehet a beágyazódásra, akkor ha lehet csináld úgy hogy neked ég jó legyen, de babának se árthasson.

Nekem ma közel egy tonna szöget kellett 5kg-os dobozokban pakolnom. Igyekeztem ügyesen csinálni. Jól kimelegedtem, a derekam is kicsit fájt, de folyton a babámra gondoltam, hogy vigyázok rá, ha van maradjon velünk.

Puszi Annus

2013. okt. 16. 19:57
 116/802 A kérdező kommentje:

Még azt akartam elmesélni, hogy Kriszti írta azt hiszem h sok tejterméket eszik. ( Bocs ha nem jól emlékszem, vissza keresni meg már most bonyolult ) Én szinte egyáltalán nem eszem tejterméket, tejcukor érzékenység miatt. Így én igyekszem máshogy pótolni a Ca -ot. REggelente én vízben megfőzött zabpelyhet eszem gyümölcsel, ami lehet 1-2 szem barack, körte, alma, vagy épp dinnye , mostanában pár szelet sütőtök, ÉS erre teszek 3-4 teáskanál őrölt szezámmagot. Maga a zabpehely is tartalmaz Ca-ot, a szezámmag viszont igen magas arányban, és őrölve jobban hasznosul. A zabpehely ezenkívül tisztítja a beleket, ami szintén nagyon hasznos. A reggeli gyümölcs fogyasztás előnyei meg azt hiszem ismertek. Igaz ha 6-7 között megreggelizem, 10 felé ennem kell még valamit, ami már egy kis szendvics vagy kifli szokott lenni, és aztán 1 körül ebéd, de az orvosom is azt tanácsolta, naponta min 5x egyek, lehetőleg keveset, hogy a cukrom ne ingadozzon.

Ti mit reggeliztek? Akit érdekel szívesen elmesélem még ennél is részletesebben reggeli elkészítését, csak javasolni tudom mindenkinek!:)

Ti mennyire keltek korán? Nekem 6 körül fel kell kelnem, hogy 8-ra beérjek dolgozni, már kezdem megszokni, de korán van.

Puszi Annus

2013. okt. 17. 06:47
 117/802 A kérdező kommentje:
Lányok! El akarom ujságolni, hogy ma reggel eröt vettem magamon és kértem idöpontot nőgyogyászati szürövizsgálatra, jövö hét pénteken megyek! Köszönöm h eröt adtatok. Mar honapok ota halogattam. Puszi Annus
2013. okt. 17. 11:07
 118/802 anonim ***** válasza:
100%

Na végre :) Ne izgulj, szorítunk Neked!


A másik: képzeljétek hogy elvileg hétfőn volt ovulációm és mivel nem voltunk együtt úgy voltam vele már lekéstük ezt a hónapot, előtt 3 nappal voltunk csak együtt. Szóval tegnap összebújtunk és ma reggel óta iszonyú fájdalmam van mint ovulációkor! Ugyan azt érzem mint amit akkor szoktam...lehetséges hogy nem hétfőn volt hanem most van? egyébként hétfőn nem érzetem semmit, de most nagyon....

2013. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/802 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet,hogy most később volt vagy spontán pé orgazmustól.;-;-) Ezért mondom én,hogy a tested jelzéseire figyelj és nem kell lh teszt vagy más segítség,már aki olyan szerencsés,hogy érzi.

Majd este írok bővebben,mert munkában vagyok. Maja

2013. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/802 anonim ***** válasza:
100%
szia Maja! Tegnap volt orgazmusom, akkor lehet hogy attól :)
2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!