Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Melinda vagyok. CSatlakozhatok hozzátok? :-)Elöször is nagyon szeretnék gratulálni Majának. Remélem mindenkinek pont így össze fog jönni. Sajnos mi is június óta próbálkozunk, én most leszek 32 szóval ideje lenne lassan. IR-es PCO-s vagyok és most lehet hogy a TSH-m is magas.. Ráadásul késett pár napot, már örültem, erre éjjel jó nagy görcsökkel megjött.. na basszus! Ti hogy haladtok? :-)
2013. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Melinda!

Örülünk hogy csatlakoztál és drukkolunk hogy te is minnél hamarabb pocakos legyél :)Gondolom akkor egy pár orvosi vizsgálton túl vagytok...Pontosan mit takar hogy IR-es és PCO-s vagy? Lehet buta kérdés de nem igazán tudom hogy mit jelentenek.Sokszot láttam már hogy írják,de még nem olvastam utána.

Nem tudom mennyire olvastad végig a kérdést. Röviden rólam annyit hogy mi április óta próbálkozunk,egy vetélésen már sajnos túl vagyok. Most vágtunk ismét bele,de tegnap megjött :( én 25 a párom 31 éves.

Kriszta

2013. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/802 anonim ***** válasza:
100%

Hello Lányok!

Köszönöm! Aranyosak vagytok!

Nem akartunk hinni a szemünknek és elrohantunk venni egy digitális tesztet, ami azt is megmutatja, hogy hány hetes vagyok. 2-3hetes :))) Úszok a boldogságban!!!

[link]


Ami zavar, hogy még mindig görcsölgetek. Nem állandóan, de van amikor a frászt rám hozza és a fejem is fáj. Szóval pihizek!

Lányok! Biztos vagyok benne, hogy Nektek is hamar összejön. Én megkezdtem a sort és jöttök Ti is sorban utánam, ez tuti!!! Tudjátok én addig el nem hagyom ezt a fórumot még mindenkinek össze nem jön! :)))

Melinda! Örülök, hogy csatlakoztál! Mennyi a TSH-d? Mert nekem 2,5 és azt mondják 2 alatt kell lenni, de a dokim szerint ez csak túl van lihegve és nem írt rá bogyót, mert így is sikerülhet és igaza volt!!! :)

Kriszta! Még mindig fáj az oldalad? Szorítok érted szerdán, hogy minden rendben legyen!!! Én is így voltam mindig. Amíg nem próbálkoztunk soha nem volt semmi bajom és utána meg állandóan hasszurka, felfázás, gomba és minden...Murphy törvénye!

Viki! Lehet ebben a hónapban már Neked is sikerült és akkor talizunk terhesgondozáson.;)

Annus még nem is tudja! Ő is biztos meglepődik majd! :)

Olyan nehéz volt ez a majdnem 1év! Szóval NAGYON BOLDOG vagyok! :))

Maja

2013. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja! Hidd el babát vársz :) :) Olyan jót mosolyogtam rajta hogy vettetek digitális tesztet is :) Nyugi minden rendben lesz,a görcsölgetés természetes,mert növekszik a méhed. Mikor mész dokihoz? én megvárnám a 6. hetet (persze ha addig nincs semmilyen aggasztó tüneted), mert akkor már lehet hogy szívhang is lesz :)

én most alapból görcsölök a menszesz miatt,de néha úgy érzem mintha a bal oldalam jobban görcsölne...Na majd szerdáb kiderül,szorítsatok :)

Kriszta

2013. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/802 anonim ***** válasza:
100%

Jaj csajok, olyan jó ezeket olvasni. Köszi Kriszta én is kívánom hogy neked is és itt mindenkinek is hamar összejöjjön. Én 28.ára nem várom, az még 8 nap. Ja és közben 26-án lesz az 5 éves évfordulónk. Milyen szép ajándék is lenne :)

Melinda örülünk, hogy csatlakoztál :)

Maja, annyira örülök a boldogságodnak :)

Kriszta egyidősek vagyunk én is 25 vagyok :) Egyébként volt már arról szó hogy ki hány éves? :) Szép napot Nektek és továbbra is várok minden fejleményt :)

Viki

2013. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok megint :-D De tök jó hogy ilyen aktív ez a fórum, sok eléggé ellaposodott van ám :-)

Nagyon sajnálom Kriszti hogy nálatok ez történt. Barátnőmnek is hasonló helyzete volt. Elkezdtek próbálkozni, 6 hónap után sikerült neki és basszus amikor majdnem elérte a 3 hónapos terhességet, nem volt szívhangja a babának. Az orvos határidőt adott nekik, hogy ha x napig nem kezd el verni a pici szíve, akkor sajnos műtét, és ez lett a vége. Szegény most augusztusban jutott csak túl rajta, és most újra elkezdtek próbálkozni, de össze-vissza jön meg neki, meg cisztája is lett, plusz állítólag sok a candidája szóval öt is minden elővette haha De ö sem adja fel :-)

Nálunk az IR=inzulin rezisztencia áll a PCOs hátterében az eddig megállapítottak szerint, amire Metformint kaptam. Hál istennek annyira nem volt súlyos a helyzet, azóta diéta, sok mozgás :-) Viszont sok nőnél ez pikk-pakk megoldotta a helyzetet és 6 hónapon belül terhesek lettek. Nálunk nem. Az orvos azt mondta, ha 6 hónapig semmi, akkor mást is elkezdenek vizsgálni, szóval most kezdődik a java :P Jó lenne ha a többi dolog rendben lenne mert olyan rossz érzés ez hogy a saját testem hagy cserben.

Maja mégegyszer gratulálok, szuper hogy így összejött!! Ìrj mindig hogy hogy mennek a dolgok, hátha a terhes energiádtól mi is könnyebben teherbe esünk haha Köszi a biztatást! A TSH-t tegnap láttam meg, ahogy böngésztem a neten és keresgéltem, hogy hogyan lehetne megkönnyíteni a teherbeesést stb :-PPP Biztos ismeritek ezt, hogy egyedül vagytok, és bepörögtök, minden félét elolvastok haha Na szóval nagyon sok oldalon olvastam hogy 2 körül kell lennie és nekem 3.8.. Majdnem a határérték, ami 4.2 Azért akadtam ki mert 6 hónappal ezelőtt született ez a lelet, és senki nem kérdezett rá hogy vannak-e panaszaim, és sajnos eléggé rosszul alszom, fáradt vagyok állandóan, a memóriám sem az igazi és a koleszterinem is magas.. Végül is ezek olyan furi tünetek nem figyel fel úgy rájuk az ember, de érdekes mindenesetre. Most mivel már megelégeltem ezeket, egy endokrinológus nőgyógyászhoz megyek holnap, drukkoljatok hogy normális legyen :-)Nem szeretek orvosokhoz járni, mindig félek hogy mit fogok hallani.

Viki köszi szépen :-) De jó hogy 5 éve együtt lesztek, hátha pozitívat tesztelsz :-)

Lányok ti szoktátok magatokat hőmérővel meg ovulációs teszttel nézni? Èn vettem egy pár ovulációs tesztet, de nem tudom mennyire működik. Plusz a görbéből sokat nem tudok még kiolvasni, nem tudom mit kell ott látni vagy figyelni haha

2013. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/802 anonim ***** válasza:
100%
jaj bocsi, Melinda voltam :-)
2013. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki, szuper ajàndék lenne egy + teszt az évfordulóra :) nagyon drukkolok

Mi most szombaton voltunk 5 év 8 hónaposak, örültem volna ha + lett volna a tesztem. Na de így kapott sütit a pàrom :)

Melinda én ovutesztelek, nekem bevàlt, mindig egyértelműen mutatja mikor van ovum (csak ne vateràs legolcsóbb legyen. Egyszer volt olyanom terhes+ovuteszt is, de egyik sem volt jó) Nem hőmérőzöm. Biztos baràtnődnek sem könnyű. De soha nem szabad feladni.

Annus majd csak kapkodja a fejét ha hazaér a pàrjàtól és elkezdi olvasni a fórumot:) zajlik az élet :)

Puszi mindenkinek :)

2013. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta voltam
2013. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


hihetetlen mennyi minden történik itt amíg "távol" vagyok. :)

Maja, ez volt számomra a hétvége legjobb híre. Annyira örülök, a boldogságotoknak. Nagyon megérdemeltétek már, hogy 2 csíkos legyen a teszted. Átérzem az örömöd és én is mosolygok. Boldog babavárást kívánok Neked!


Lányok, továbbra is hajrá mindenkinek. Maja nyitotta a sort, most mi következünk. Ezek után már muszáj sikerülnie nekünk is. Drukkolok Nektek.

Egyébként velem minden rendben. Teljesen más dolgokkal vagyok most elfoglalva, alig jár a fejemben a baba dolog. Valahogy jobban is érzem magam, hogy nem görcsölök ezen minden pillanatban. Így nekem is könnyebben telnek a napok. Péntekre (25.-re) várom a mensim, (mivel ezt a hónapot "elszalasztottuk") utána, hátha nekünk is szerencsénk lesz. Kezd javulni a kapcsolat köztem és a férjem között. Lassan ismét egymásra találunk így tegnap is felmentünk Pestre kikapcsolódni. Igazán jól éreztük magunkat. Bízom magunkban és a mielőbbi gyermekáldásban.


Maja, még egyszer nagyon gratulálok! Hihetetlenül örülök én is veled együtt. :)


Nagyon sok puszi Nektek. Kitartás!

2013. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!