Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok megint :-)


Szilvi hogy telt a hétvégétek? Remélem sikerült egymásra hangolódjatok :-) Nagyon jó hogy próbálod magad mással elfoglalni, hisz úgy az igazi.

Annus tök jó hogy ti is próbálkoztok, nagyon sok sikert, remélhetőleg hamar összejön :-)

Kriszti írd meg hogy mit mondott az orvos, remélem semmi gond nincs!

Amúgy köszi csajok a tanácsokat :-) Voltam én is hétfőn orvosnál, és elkezdték a hormon vizsgálatokat. Majd a héten kiderül az eredmény. Csütörtökön ultrahang, majd kedden újra vissza, és megbeszéljük, hogy az eredmények alapján hogyan tovább. Nagyon kíváncsi vagyok. A férjem is elkísért pedig tudom hogy nem szeret orvosokhoz járni, annyira édi meg támogató, hisz azt szeretné, hogy teljesen rendben legyek. Majd utána meglátjuk hogy mi lesz :-) Melinda

2013. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Melinda,drukkolok hogy mihamarabb sikeüljön a vizsgálatokat lerendezni és megoldodjon minden probélma ami esetleg akadályozza a teherbeesést.

Vik,már kevesebb mint 1 hét van hátra a nemvártig :)

Maja várjuk a beszámolót!

Annusnak pedig megy a drukk hogy mostmár így éleseben próbálkozva, hamar sikerüljön :)

Én voltam orvosnál és nem is értem magam.... Azt mondta teljesen egészséges vagyok,nem lát semmi cisztát a bal oldalon :D ennek nagyon megörültem :D Lehet hogy volt és azért fájt,de kiürült a menstruációval :D Jobb oldalon viszont 2 petét is látott ami készülödik megérni,még nem lehet tudni melyik lesz a befutó :D

Azt mondta ne stresszeljek nyuugodjak meg...Szoval most eljutottam arra a szintre hogy nem kimondottan próbálkzounk,hanem inkább csak védekezés nélkül szexelünk.Nincs semmilyen statégia...csak élvezzük egymást :D

Szép napot Lányok!

Kriszta

2013. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kriszta! Na ennek örülök, hogy nincs semmi baj. Én is így voltam fáj, paráztam, azt hittem ciszta és azt mondta a doki hogy semmi bajom :) és igen lassan itt a 28.a, kíváncsi vagyok mi lesz :) Viki
2013. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most, de hétfőn sokáig dolgoztam és tegnap meg, ahogy hazaértem, rögtön indultunk haza vidékre.

Szóval a lényeg, hogy jól vagyok/vagyunk. És teljesen jól gondolod Viki, hogy mit fogsz érzeni, ha megtudod, hogy kismama vagy. Jót mosolyogtam azon, hogy írtad, hogy aludni sem fogsz tudni, mert pont így voltam/vagyok. Én vasárnap és hétfő este alig aludtam valamit. Ne értsetek félre, de én bepánikoltam. Tudjátok, hogy nagyon vártam erre a babára és nagyon örülök neki, de ahogy megtudtam, annyi kérdés, annyi változás és izgalom szakadt a nyakamba, vagy csak a hormonok, hogy tiszta gyomorideg voltam 2napig. Ez tegnap kezdett helyre rázódni bennem és végre nyugodtan végig aludtam az éjszakát. Átbeszéltem a párommal, anyukámmal és annyira megnyugtattak, hogy most már tényleg csak a boldogságunkra tudok gondolni és teljesen megnyugodtam. :) Nektek ezt nyugodtan bevallhatom, mert tudom, hogy nem értitek félre. Másnak nem is mertem erről beszélni, mert még magam előtt is szégyelltem, hogy ilyen érzéseim vannak és ilyenkor boldognak kellene lennem és nem ilyen idegroncsnak. A lényeg, hogy túllendültem rajta.

Orvoshoz kb. 2-3 hét múlva megyek csak, mert addig felesleges, mert szinte semmit nem lát és már addigra lesz szívhangja is a picinknek!!! :))) Remélem minden rendben lesz.

Miskolcon lakom és itt keresek orvost. Ez most a másik nagy dilemmám, mert nem tudom, hogy kihez menjek. Jó orvost akarok, de olyat azért aki nincs elszállva az árakkal sem. Azt a pénzt inkább a babámra költöm. Viki, esetleg Te tudsz ajánlani? Én úgy hallottam a MISEK orvosok jobban el vannak szállva az árakkal és nem is olyan jók, mint a Megyeiben. Hát nem tudom.

Hál'Isten nem vagyok rosszul, már nem is görcsölök, hasszurkákat érzek és nagyon fáj a mellem, ennyi. Remélem később sem változik! Anyukám nagyon biztat, hogy neki sem volt soha semmi baja. Mi a szűk családnak elmondtuk, de a barátoknak és mindenki másnak csak akkor szólunk, ha betöltöttem a 12.hetet. A munkahelyen még szintén titkolom és úgy tervezem ott is akkor szólok és kb márciusig akarok dolgozni, ha bírom. Egyébként Miskolctól 35km-re járok be minden nap dolgozni, de ülő munkát végzek és remélem bírni fogom, de ha nem akkor megbeszéltem a párommal, hogy táppénz, mert azért elég stresszes munka. Meg félek, mert jönnek a nagy hidegek is. De remélem ezzel sem lesz semmi gond!

De jó Annus, hogy élesben is szoríthatunk érted!!! Nagyon drukkolok!!! Majd priviben írd meg a címet, hogy hová küldjem az LH teszteket, természetesen ingyen és bérmentve!!! És én is tudok benne segíteni, hogy hogyan kell használni, majd mellékelem a tájékoztatót is.

Nagyon örülök Kriszta, hogy nincs semmi komoly baj és most tuti sikerül! Biztos vagyok benne, hogy nem kell sokat várni!!!

Melinda, örülök, hogy Te is mindig írsz és beszámolsz mi van veled. Remélem hasznosak lesznek a vizsgálatok és végre kiderül hogy mi a baj. De lehet nincs is semmi. Nálunk csak a páromnál volt a visszér, de azt mondták attól még jöhetett volna és 11 hónap kellett így is.

Viki, már nagyon várom, hogy hogy alakul nálad a jövő hét és azért már Annus is esélyes! Nagyon szorítok ám Nektek, hogy csatlakozzatok hozzám!

Örülök, hogy Szilvi is írt és jól van a párjával! Azért remélem hamarosan ő is örömhírekkel tér vissza!

Csajok én már nagyon várom, hogy hozzátok is jöjjön a gólya és végre azokat az élményeket is meg tudjuk beszélni. Nagyon a szívemhez nőtettek és nagyon drukkolok Nektek (Annus, Edina, Kriszti, Melinda, Szilvi és Viki)!!!

Puszi, Maja 5hkm :)))

2013. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Maja! Mosolyogtam végig amíg olvastam :) Így gépen keresztül átjön, hogy boldog vagy nagyon :) Én Szemán György doktor úrhoz jártam Sztk rendelésre, mert régen abban a városban rendelt ahol lakom, de már innen elment. Minden évben hozzá jártam rákszűrésre meg akkor is ha netán valami baj volt és mindig rendes volt és segítőkész. Van egy sajátos humora és stílusa, de hát kinek nincs. Több barátnőm, ismerősöm is nála szült és mind megvoltak elégedve vele. Az hiszem fix árat nem mond annyit adsz neki amit gondolsz. Egyik ismerősöm 2 éve 50et adott neki. Mivel nem miskolcra tartozom, így a magánrendelésére fogok járni a Bató házba azt hiszem olyan 7-8 ezer körül van. Annyiszor átgondoltam már hogy kit kéne, de csak nála maradtam, itt gyk,-n általában jókat írnak róla és azt hogy nem pénzéhes. Esetleg itt a gyermekvállalás kategóriában írd be keresőben hogy miskolc semmelweis, vagy valami hasonlót és elég sok kérdésben szerepelnek a miskolci nődokik. A megyeiben nem szeretnék szülni, elég lepukkant meg rosszakat mondanak róla. Az igaz hogy koraszülött osztály csak ott van, de reméljük minden rendben lesz majd. Remélem valamit tudtam segíteni. Viki
2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/802 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy most nem nála voltam (írtam a múltkor hogy voltam dokinál hogy minden ok-e, meg csinált rákszűrést) hanem itt városunkban egy magándokinál, aki jó lenne csak egy a baj, hogy szülést nem vállal, így maradok Szemánnál, mint régi orvosomnál. Igaz amióta elment innen 2 éve azóta nem voltam nála, mert úgy voltam vele hogy csak egy rákszűrést és rutin vizsgálatot, megcsináltatok az itteni magán dokinál. Viki
2013. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja tényleg sugàrzik rólad a boldogsàg:) örülök nektek :) nyugodj meg, minden rendben lesz, nemsokàra hallhatod a kicsi szíve dobogàsàt!

Egy Kismamink màr van , remélhetőleg rövid időn belül többen leszünk :)

Jajj most én is úgy megnyugodtam h nincs cisztàm :)

Viki neked meddig fàjt a hasad? Mikor múlt el?

Én az ovutesztet mindig du 4 kor csinàlom és du 1 óràtól nem iszok, nem pisilek így elég koncentràlt lesz a vizeletem. Eddig mindig egyértelműen mutatta h mikor van ovum.

Itt olyan esős vacak idő van...làtom a híradóban hogy magyarban milyen meleg volt ma :) itt nyàron a 30 fok màr kàniklula :)

Kriszta

2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


rájöttem képtelen vagyok megállni, hogy ne nézzek fel többször hozzátok. Annyira jó kis közösség alakult itt ki, hogy komolyan mondom, pár nap után hiányoztok. Ezért én is megpróbálok sűrűbben írni és újra csatlakozni. Mondhatni eddig bírtam a fórum nélküli napokat. :) Ez persze nem azt jelenti, hogy újra fejvesztve babát szeretnék. Ahogy írtam is, most próbálunk ellazulni és csak egymásra figyelni a férjemmel. Szerencsére ennek már az eredménye is látszódik, sokkal jobban vagyunk. Mintha csak a kapcsolatunk elején lennénk. Mostanában rákaptam a sütésre is, így ha van időm gyorsan kitalálok valami finomságot és rögtön elkészítem. Most is épp egy kókuszos süteményt készítettem, megvagyok a kókuszért őrülve, közben pedig rátok gondoltam. Sok-sok virtuális kókusz tallért küldök nektek egy kis feltöltődésre. :) Másrészt teljesen kikapcsol. Abszolút átszellemülök és ezzel lelkileg is valamelyest feltöltődöm. Azt vettem észre, hogy sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok . Reméljük ez továbbra is megmarad. :)

Melinda, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk és Te is megosztod velünk a babádra várás időszakát.Neked is első babád lesz? Drukkolok, hogy minden rendben legyen a vizsgálatok eredményénél és persze várjuk a fejleményeket.

Kriszta, szintén jó hír, hogy nem talált cisztát a doki, ráadásul 2 petéd is készül megérni, ami igazán nagy esély a babához. Szorítok, hogy eltudjátok "kapni" a megfelelő időpontot.

Annus, egyrészt boldog vagyok, hogy összebújással fűszereztétek meg az elmúlt napjaitokat,és jó, hogy a párod nem érezte magát feszélyezve. Másrészt a férjemmel elég ritkán beszélek meg ilyen dolgokat, amilyeneket itt veletek. Legalábbis ilyen részletesen. Ő nem nagyon szeret ennyire bele menni a részletekbe, ezt már észre vettem nála, úgyhogy csak a legfontosabb dolgokat szoktam felhozni, amit meg kell közösen beszéljünk. Nemrég megint kérdezte, hogy nekünk mikor lesz már kisbabánk és mindig szóljak vagy tájékoztassam, mikor "kell" együtt lennünk, mert nincs tisztában a ciklusommal. Hát miért is lenne? Ezért, bejelöltem a naptárába(amit minden nap használ), hogy a következő hónapban mikor és hányszor érdemes együtt lennünk elkapva a peteérést. Szerencsére én mindig érzem is, úgyhogy bízunk magunkban. Krisztával hasonlóan én se nagyon szeretném feleslegesen terhelni, elég ha az apróbb és mélyre menőbb dolgokon én gondolkodom és inkább veletek osztom meg. Mi úgyis könnyebben megbeszéljük a babára vágyós dolgainkat és jobban meg is értjük egymást. A pasik nem szeretnek ilyenről beszélgetni. :)

Viki és Annus, sajnálom, hogy fizikailag is terhelve van a szervezetetek, remélem ha kiderül, hogy babát vártok, nem kell majd a hideg raktárban vagy épp vegyszerek közt dolgoznotok. Én is így csinálnám, betegszabi majd a többi, ahogy igazolható lesz a terhesség. Így a legcélszerűbb a ti szempontotokból.

Viki a kérdésedre válaszolva, én is mindig úgy terveztem, hogy majd csak a 12. hét után mondanám el a családnak. Bár előre nem tudhatom, milyen tüneteim lennének, így lehet feltűnne nekik a többszöri rosszullét, arról nem is beszélve, hogy úsznék a boldogságban és ezt nem tudnám leplezni. Mindenképp megvárnám, hogy a nőgyógyász megerősítse a terhességet és csak utána tudatnám velük az örömhírt.

Maja, nagyon várjuk, hogy gyere. Kíváncsiak vagyunk, hogy vagytok. Mit érzel? Ahogy tudsz, írj nekünk! :)


Egyébként én 174cm és 57kg vagyok, férjem 185cm és 89 kg. Én 24 éves, Ő 38. Jól sejtem, hogy én vagyok a legfiatalabb itt? Nekem szintén első babám lenne, ezért nagyon várom már. :)

Lassan kezdjük jobban megismerni egymást itt, én például annyira kíváncsi lennék rátok. Gondolkoztam azon is, hogy jó lenne átmenni egy olyan oldalra vagy bárhova ahol csak mi vagyunk és akár képeket is megoszthatunk egymással. Persze itt is jelen lennénk (a GYK-n), hátha valaki csatlakozna még hozzánk. Lehet merész ötlet, de annyira sok mindent megbeszéltünk már egymással, mintha ezer éve barátnők lennénk. Sajnálom, hogy ilyen messze vagyunk egymástól. Például BAZ megye elég messze van tőlem, ezért gondoltam privátabb beszélgetésekre is. De ha nem tetszik, nyugodtan írjátok meg. :)


Szép estét lányok. Sok Puszi mindannyiótoknak!

Szilvi

2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/802 anonim ***** válasza:
100%

Közben már látom is, hogy írtatok többen. Nem jelezte ki nekem.


Maja, nagyon örülök,hogy jól vagy és a pici is. Az üzeneted végén szinte elérzékenyültem mikor oda értem, hogy 5hkm. :)

Megértem, hogy rengeteg kérdés van benned és mindent a lehető legjobban szeretnél csinálni. Óvni magad és a babát is. Szerintem anyukád és a párod mindenben segíteni fognak és jó támasz lesznek számodra. Örülök, hogy jól vagy és remélem nem változnak majd a tüneteid.

Én szintén nagyon megkedveltelek benneteket, nem gondoltam volna, hogy ilyen élményekkel telve hajtom majd álomra a fejem. :)


Puszi Nektek.

Szilvi

2013. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Úgy látom mindenki inkább szabad napokon ér rá itt is regényeket írni :) Örülök,hogy ma is termeltetek nekem egy oldal olvasni valót.

Kriszta, nagyon örülök, hogy nincs semmi gond, és két pete érőben, ezek nagyon jó hírek! Fel a fejjel, hamarosan babó lesz ebből.

Maja örülök, hogy jól vagytok, és én is megkönnyeztem az 5hkm kiírást :) Szerintem teljesen természetesek a félelmeid. Én is azt hiszem hasonlóan éreznék. Mert amíg tervezzük, addig nem tudod, mikor jön majd el az a pillanat, de amint ott a pozitív teszt, tudod, hogy ha minden jól megy, 8 hónap és ott lesz a baba, aki innentől mindenben rátok fog támaszkodni. Én már most parázok, ha belegondolok, hogy onnan jön a nagy felelősség, ami persze édes felelősség.

Viki köszi a tippet, mihamarabb elmegyek a háziorvosomhoz és megbeszélek vele mindent. Az én dokim is nagyon rendes, tuti segíteni fog. Lehet pénteken nőgyógyász előtt el is megyek hozzá.

Szilvi örülök, hogy jöttél! Amiket írtál, nagyon sok mindenben hasonlóan érzek. Hogy olyanok vagytok nekem már mint ha barátnők lennénk. Nektek tényleg mindent elmondhatok, ti mindent megértetek, mindig pozitívan vissza jeleztek, ha mesélek valamit, és ez annyira jól esik, megerősít!

Melinda örülök, hogy te is ilyen sokat írtál :)

Ma voltam pesten találkozni barátnőimmel, 34 hetes kismami az egyik csaj. NAgyon jó volt, már irto nagy pocakja van, bár azt mondja azért ilyen nagy mert fia lesz, és ők előre nőnek. Viszont ő hiába régi barátnőm, és most kismama, mégsem volt vele olyan jó beszélgetni ezekről a témákról, mert megmondta nekem a véleményét, és kb azt akarta sugallani, hogy az úgy van jól ahogy ő mondja. Szóval hiába beszélgetek kismama ismerősökkel, veletek mégis jobb! :) Nekem is hiányoztok, és szoktam is napközbe is rátok gondolni !

Most nagyon nyűgös vagyok, mert délután vezettem 1,5 órát egyedül sajnos, és közben elkezdtek fájni a hát izmaim, és hiába kenőcs, masszázs nem akar elmúlni. Nem az a szúró fájdalom, hanem az ami minden pozícióban fáj,és sehogy nem jó ülni, feküdni... Általában reggelente szokott hasonlóan fájni, azt hiszem talán megfázik, mikor kikelek a meleg ágyból .Fel kell vennem vagy 6 réteget, ebből 2-3 mellényt,hoyg ez a hát fájás elmúljon reggelente, de mikor bemegyek dolgozni, el szokott múlni. De most délután jött, és nem múlik :) Lehet megint megfázott, mert túlságosan levetkőztem barátnőméknél, és jött a huzat a hátamra. Remélem ennek semmi komoly oka nincs, főleg nem olyan ami a babásodást gátolná. Lehet ha elmegyek dokihoz mondom neki, bár szerintem nem tud mit mondani majd rá.

Holnap megint munka. Annyira jó volt, hoyg 2 munkanap 1 szünnap volt a héten, el tudnám viselni ha így kéne dolgozni.

Edina remélem ti is jól vagytok, majd gyere és mesélj, miújság!

Puszi Lányok Annus

2013. okt. 23. 21:33
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!