Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta :) Már jobban vagyok, párom mindig olyan kedves, próbál a kedvembe járni és felvidítani :) Próbálok nem türelmetlen lenni, csak sajnos nehéz. Arra gondolok, hogy új hónap új remények. A következő nem várt napja pont a szülinapom lesz :)
2013. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/802 anonim ***** válasza:
100%

Örülök Viki hogy jobban vagy egy picit :) Azt hiszem itt mindenki tudja milyen érzés csalódni,mikor megjön az a fránya nemvárt.... (talán Annus még nem,hiszem ök mostantól próbálkoznak élesben,reméljük Annus nem is fogod megtudni milyen rossz érzés ez)

Kriszta

2013. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/802 anonim ***** válasza:
100%

Drága Viki! Annyira, de annyira sajnálom, hogy nem sikerült!!! Sajnos tudom, hogy mennyire rossz érzés ez és én is minden alkalommal bőgtem. Még akkor is, amikor azt gondoltam, hogy most könnyebb lesz és nem fogok csalódni, ha nem. Nem a fenét! Már a WC-re mindig félve mentem(és egyébként kérlek ne nézzetek gyogyósnak, de még most is mindig félve nézem meg a WC papírt,főleg az első napokban, de még azért most is bennem van, de hál'Isten soha még csak egy barna pöttyöm se volt) és amikor megláttam az első pöttyöt, úgy sírtam mint egy kisgyerek, a világ összes fájdalma rajtam volt. Még most is könnyes lett a szemem, hogy felidéztem, milyen egy rohadt érzés ez. És szentül hittem, hogy nekem nem lesz olyan, hogy nem jön meg, és soha nem lesz két csíkom. Forgattam azt a hülye tesztet, hogy ezen lehetetlen, hogy legyen még egy csík valaha az életben. És lett!!! 10hónapig bőgtem, kérdezgettem az élettől, hogy mikor és 11.-re bejött! Hogy miért most, mi volt más? Nem tudom, szerintem semmi. Nincs ennek logikája, se értelme, semmi törvényszerűsége. De úgy, ahogy hittem benne, hogy nekem soha nem jön be, úgy hiszem, sőt most már tudom, hogy mindannyitoknak lesz kisbabája és nem is sokára!!! Viki szülinapi ajándék, vagy karácsonyi??? Nem mind1! :) Ajándék lesz az mindig elhiheted!!! Én mindenkinek ezt kívánom Karácsonyra: egy szép kétcsíkosat a fa alá! :)))

Én eldöntöttem, hogy jövő héten elmegyek a sima sztk rendelésre, hogy legyen végre egy uh felvételem és megnyugtassanak, hogy minden rendben és 2hét múlva a választott dokimhoz.

Hogy miért ragaszkodok a magánhoz? Mert ha lenne valami problémám vagy kérdésem, akkor van kit felhívni, a kórházban van aki rád/rátok nézi, intézi, hogy jobb szobába kerülj igényes emberek közé, ha értitek mire gondolok(főleg itt Miskolcon). De lehet ez csak az én heppem! De győzz meg Te Annus, hogy miért nem magán! :) A párom is mondogatja, hogy szerinte felesleges, meg a kollégái párjai se járnak magánba. De megérti, hogy nekem ez fontos, vagyis most úgy érzem ez lenne a jó nekünk!

Kriszta mihamarabbi újholdas, sikeres ovut! ;)

Viki, fel a fejjel, sikerülni fog!!! Annus jó kikapcsolódást és védekezés mentes együttléteket! Szilvinek hasonlóan kellemes hétvégét, jó egymásra hangolódást és a párodnak Boldog Szülinapot!

Többiek még váratnak magukra, de remélem jól vagytok!

Jó hétvégét!

u.i: email címet én is mindenkinek megírom priviben és küldök majd uh képet :)

Maja

2013. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/802 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Maja a kedves szavakat, szívemből szóltál :) én is félve mentem wcre hogy mi lesz....és reggel semmi fájdalom nem volt, csak elmentem wc-re és tessék megjött... és jött a sírás mint egy kisgyerekből :(

Én is ragaszkodom a magán dokihoz, pont azért amiért te is írtad. Én is várom majd az Uh képeded :) biztos nagyon megható lesz majd látni :) Ma egy kicsit kikapcsolódunk a párommal, felvidítás végett. Jól esett, most értünk haza :) Szép estét nektek :) Viki

2013. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Viki annyira sajnálom! Szegénykém, fogom a te kezed is, jobb lesz majd! Prod is kedves, ki is kapcsolódtok, az a lényeg. És következő hónapban együtt izgulhatunk, bár most lett pár nap eltérés köztünk.

Maja örülök, hogy jól vagy, és én is elmennék a helyedben sztk-ba képet nézni. Majd írok emailt, és ott is küldhetsz képet :)

Én egyszerűen semmilyen orvosban nem bízom. Kérédseimmel szívesebben fordulok barátnőkhöz, anyukámhoz, internetes cikkelkhez, szakkönyvekhez, a GYK tapasztalt válaszadóihoz. Nekem nem nyújt olyan biztonság érzetet mint nektek, de nem vagyunk egyformák, és ez így van jól. FOntos, hogy itt nem itélkezünk remélem, és elfogadjuk, mindenkinek az álláspontját.

Ma már én sem vagyok olyan ideges mint tegnap, nem is görcsöltem ma már, elég hamar és könnyen lement a mensim, ennek nagyon örülök.

Kriszta ezek a svédek nagyon csalafinták.

Megértem, hogy az itthoni dolgokban bízol meg!

Várjuk az ovud, és izgulunk, hogy jól sikerüljön együtt lenni.

Nekem most előbb jött a görcs a hasban és utána a wc papír jelek. Így fel tudok ár készülni.

Fura régen mikor még nem akartam babát, mindig úgy voltam, már megint megjött, a francba kívántam az egész mensit. Aztán ahogy elkezdtem tervezni a babát, már jobban figyeltem rá, és örültem neki, mert van mensim, felkészül a testem, és ez jó. Aztán ha nem jön össze pár hónapon belül, asszem én is eljutok a síráshoz majd.

Legyen szép hétvégétek!

Puszi mindenkinek! Annus

2013. okt. 31. 22:19
 216/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Vasárnap este az M1-en 21:40 kezdettel lesz a Várandósok- Az a bizonyos 9 hónap című film. Én már láttam, és egyik nagy kedvencem. Nagyon jól mutatja be azt ki milyen módon éli meg azt a 9 hónapot, és közben tele van nagyon jó poénokkal, no meg nagyon jó szinészekkel! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nézzétek meg, vagy vegyétek fel ha tudjátok, hétfőn hajnalban 1 körül az m2-en is leadják, én már be is állítottam felvenni! Szerintem nagyon szuper film! Mi videotékából kölcsönöztük ki a tv-ben és egymás után 3x megnéztük annyira tetszett!

No megyek is, csak azért kapcsoltam be a gépet, hogy ezt nektek megírjam!

Jó hétvégét lányok!

Puszi Annus

2013. nov. 1. 08:40
 217/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Annus! Én is remélem hogy majdnem együtt izgulhatunk majd :) Köszi az infot a filmről, már nagyon rég megakarom nézni :) Viki
2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Ne haragudjatok hogy ennyi ideig nem írtam de sajnos leszakadtam a civilizációtól, nem volt netem haha De most itt vagyok újra remélem sokáig :-) Szóval kinek hogy alakul a napja?

Lányok ti hol laktok egyébként? Gondolkoztam azon, hogy külön csoportot fényképekkel hogyan lehetne, és mit szólnátok a Facebookhoz? Ha ott fent vagytok, akkor tudnék egy olyan zártkörű csoportot létrehozni ami csak a mienk lenne, és ott tudnánk egymással minden félét megosztani, képeket, infót, videókat és miegymást. Mit szólnátok hozzá?

Maja hogy érzed magad? Mèg most se érzel semmi különöset? Nagyon kellemetlen a mellfeszülés egyébként? Kíváncsi vagyok mert anyukám szerint baromira tud fájni. Egyébként teljesen értem hogy mire mondtad hogy mennyire kiakadtál amikor kiderült hogy terhes vagy :-) A múltkor nekem is késett vagy 3 napot és annyira elhittem hogy terhes lehetek, de ahogy eljutott az agyamig a dolog, egyszerűen elkezdtem pánikolni, hogy úristen mit fog a két család szólni, és hogy hogyan fog a férjem reagálni, meg mennyire meg fog változni az életünk, de ez mind ilyen pozitív pánik volt ha érted mire gondolok :-) Mert ez persze mind igaz is :-) Aztán persze megjött és az egész izgalom meg minden el is szállt ... Bárcsak ott tartanék hogy ilyeneken izgulok haha

Szilvi te mit vettél a párodnak a szülinapjára? Èn az enyémnek sétarepülést ajándékoztam, de úgy hogy majd amikor szeretné, akkor elmegyünk. Nagyon szereti az ilyesmit és örült is neki. A szülinapja júliusban volt, és azóta se szólt hogy akarna menni haha. Teljesen golyós :-D

Annus hogy van a hátad? Helyre jött már teljesen? Teljesen egyetértek veled abban, hogy nem szabad a férfiakat ezzel a sok női hülyeséggel traktálni, nem tudnak vele egyszerűen mit kezdeni. Ha túl sok szó van érzelmekről, akkor bepánikolnak. Meg azért ez a babavárás nekik is teher úgymond, hisz ők is ugyanúgy kételkednek a férfi nemzői képességükben, őket ez pont annyira izgatja mint minket, csak ők nem beszélnek róla, mert szégyellik. Az enyém egyszer kibökte, onnan tudom. ùgyhogy egy szó mitn száz, itt nyugodtan öntsd ki a szívedet, mi mind tudjuk, min mész keresztül :-) Ès teljesen megértünk.

Kiszta neked hogy áll a peteérésed? Egyébként hogyan került erre az ultrahangra sor? Mármint hogy megnézték hogy 2 pete érőben van? Szúrkál még az oldalad? Egyébként milyen módon szurkál? Nekem nem tudom hogy most ovulációkor vagy után vagy hogyan csinálja a testem, de én azt érzem hogy a petefészkeim körül ilyen húzódó tompa fájdalom van, amikor hirtelen felállok, vagy kinyújtózok, és ez egészen a mensiig ki szokott tartani. Neked is hasonló? Vagy milyen?

Szegény Viki, sajnálom hogy megjött, nagyon átérzem a fájdalmad, de hidd el eljön az is amikor nem fog megjönni, és tesztelsz majd, és pozitívat fog mutatni :-) Ne izgulj, mindenkinek eljön az ideje, csak persze türelem kell hogy kivárjuk :-) Ez a neheze azt hiszem :-)

Edina sajnálom hogy ennyi minden összejött nálad is, nem is tudom én hogy lépnék túl mindazon ami téged ért. Idő kell hogy elmúljon az a sok fájdalom és szerintem is ki kell beszélned magadból a dolgot. Mi is szívesen hallgatunk téged, hisz egymás segítéséért vagyunk itt, de lehet hogy egy pszichológus vagy más szakember sem ártana, mert sajnos az ilyen nagy fájdalmak túlnőnek mindenkin. Nekem is a PCO jutott eszembe a tüneteid alapján, de ezt egy nőgyógyász pár vizsgálattal ki tudja deríteni. Ès diétával illetve sporttal nagyon jól kordában lehet tartani.

Nàlam az utóbbi egy hét elég mozgalmasan telt, elmentem az ultrahangra, az orvos szerint meseszép méhem van haha Nem is gondoltam volna hogy ez a két szó egy mondatban megfér egymással :-)Valamint megállapította, hogy a bal petefészkemben vannak ciszták, tehát az PCO-s de egyáltalán nem veszélyes a dolog. Azt mondta hogy annyira kevés van és kicsik, hogy ezt PCO-nak nem is lehet nevezni, és hogy bármit is csinálok, folytassam, mert nagyon bevált. Ennek nagyon örültem, mert ez az év azzal telt, hogy egy teljes életmódváltáson kellett keresztül essek az inzulinrezisztenciámnak köszönhetően, így minden nap szigorúan mérem a bevitt CH mennyiséget, illetve hetente legalább 4szer sportolok, szóval muszáj hogy valamit hasson :-) El sem tudom mondani mennyi lemondással járt ez de megérte, mert működik hál Istennek. Azt is mondta, hogy a bal petefészkem problémája csak annyit jelent, hogy maximum nem minden hónapban van peteérésem, de ez nem vészes egyáltalán. Ùgyhogy ettől megnyugodtam, majd megkaptam a vérvizsgálatot pár nappal ezelőtt, és ott is minden rendben van, úgy tűnik :-) A férjem is ott volt velem, mert hallani akarta, hogy mit javasolnak. Az orvos csak annyit mondott, hogy rendben van, mivel minden ok, így annyit tegyek csak meg, hogy elkezdem magam az ovulációs tesztekkel nézegetni, hogy mikor van peteérés, és akkor hajrá :-D Ès azt mondta hogy 6 hónap múlva jöjjek vissza ha addig semmi sem történik.. NA ettől azt hittem megüt a guta.. Nem akarok 6 hónapig megint várni, ez olyan idegesítő. Hisz az eddigi 6 hónap alatt sem történt semmi, és semmi nem változott azóta. Szóval nem értem, de mindegy. Majd hétfőn megyek egy másik dokihoz is, mert több véleményt is ki szeretnék kérni, manapság már nem bízom a dolgot csak egy orvosra, mert sok rossz tapasztalatom van és sok érdekes sztorit is hallottam, úgyhogy inkább biztosra megyek. De legalább a vérképem jó. Viszont szegény férjem, az utolsó kérdés neki szegezödött, ott ült ártatlanul mellettem, majd az orvos megkérdezte: Maga volt már vizsgálva? :-D Szegény csak lesett, majd halkan mondta: Még nem, erre az orvos megajándékozta egy kispohárral és mondta neki, hogy hogyan kell a dolgot megejteni, ha úgy gondolja hogy "mintát" akar adni :-D Szegényke úgy megsajnáltam, annyira zavarban volt, szinte éreztem ahogy izzad :-D El is röhögtem magam mert annyira aranyos volt :-D Hát kicsit kellemetlenek az ilyen helyzetek, de az enyém sem jobb :P Ráadásul mindig ellene volt a vitamin tablettáknak, amiket szedtem. Megkérdezte a orvost: Èn tehetek bármit azért hogy nagyobb legyen az esély a teherbeesésre? Válasz: Igen, szedjen vitamint. Na kész itt azt hittem leesek a székről, mert szegény férjem megsemmisülve ült ott a széken. Olyan cuki volt, megsajnáltam (bár nincs rá semmi ok, hisz nem történt semmi) csak olyan furi volt a helyzet :-)

Ti tesztelitek a peteérést? Mennyivel előtte nem szabad inni? sok sok puszi Mindenkinek :-)

2013. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj Lànyok segítsetek! A mai ovutesztem pozi lett :)



[link]


Viszont tegnap szexeltünk...szerintetek nem kevés az 1 nap a spermiumoknak h újratermelődjenek? Vagy szexeljünk holnap reggel? Az meg nem késő màr?? Jajj de izgatott lettem :)

Maja igazad lett a péntekkel kapcsolatban :) remélem a többi is bejön... :)

Később írok az eddigi kommentekre :)

Puszi

2013. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta voltam :)
2013. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!