Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki nemsokàra 12!!! Màr az előtte levő napok is szàmítanak úgyhogy hajràà :)

Szilvi mi újsàg? Vmi tünet??? Nekem még 9 nap a nemvàrtig... :)

Kriszta

2013. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Hát...nem tudom, Kriszta. Ilyen bizonytalan talán még életemben nem voltam. Tudom, hogy mindent megtettünk és annyiszor voltunk együtt a férjemmel amennyiszer jól esett és célszerű. De... baromira azt érzem, hogy megint nem sikerült. Majának is azt írtam válaszként valamelyik nap, hogy fő a pozitivitás, ennek ellenére én mégis azt érzem, hogy nem jött össze. :) ( de nem vagyok elkenődve, mert érzem, hogy megint sikertelen hónapunk volt ezért számítok a mensire is.) Ne ítéljetek el, hisz az eszemmel tudom, még semmi nem dőlt el, de inkább pozitívan, mint ismét negatívan csalódjak. :D Egyébként nincs semmi érdekes, különös tünetem. Talán csak annyi, hogy szerdán délelőtt tompán fájt a jobb oldali petefészkemnél és másnap este fele éreztem, hogy szó szerint lüktet mindkét petefészkem és a méhem is. De nem volt fájdalmas, semmi ilyesmi. Volt már nekem ilyen és ebből mindig mensi lett. Na mindegy, már várom a következő hónapot. Nem adjuk fel! Ha mégsem jönne meg, akkor nyilván nagyon boldog lennék. :)

Te Kriszta? Érzel valami furát vagy bármit? :)

Viki, mindjárt 12-e! Szeressétek egymást a pároddal, amennyiszer csak tudjátok. Szorítunk értetek is és ne izgulj, csak nyugodtan. :)


Edina, Annus, Maja, Melinda? Többiek? Meséljetek, mi történt a héten? :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi még ne add fel... miből gondolod h nem sikerült??? Tényleg csak optimistàn szabad hozzààllni a dolgokhoz!!!

Nekem menszisen fàjdogàl a hasam esténként+a mellbimbóim érzékenyek érintésre, de ez màr ovu óta van. Igazàból nem veszem őket különösebb tüneteknek...akàrmit jelenthetnek... de bizakodom :)

Többiek mi újsàg??

Kriszta

2013. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi, Kriszti szurkolok nektek! Szilvi én megértem amit írsz és valamennyire átérzem is. Nekem pl. tegnap volt olyan napon hogy eluralkodott rajtam a világvége hangulat, arra gondoltam hogy mikor leszek terhes és mikor tarthatom már én is a kezemben a a babámat. Olyan távolinak tűnik az egész. Aztán próbálok megint pozitív lenni, nem erre gondolni. Őszinte leszek, félek, mert minél több sikertelen hónap van, annak jobban arra gondolok hogy mi van ha nem fog csak évek múlva vagy talán soha sem összejönni. Az orvos szerint rendben vagyok, tudom mikor van ovum, érzem is, együtt vagyunk előtte is akkor is és utána is és mégsem jön össze. Ilyenkor csak annyit kérdezek, hogy miért? Na de hagyjuk is ezt, nem szabad ilyenre gondolni. :)

Mindenki mondja hogy nem szabad erre gondolni, ne foglalkozzak a témával...igen mondani könnyű, de hogy ne gondoljak rá amikor erre vágyom :)

Beszélgettem a párommal és nekem az jött le, hogy valamiért neki úgymond "ciki" hogy nem tud teherbe ejteni. Így ő nem is nagyon beszél másoknak ha megkérdezik hogy igen már próbálkozunk. Szóval ő saját kudarcként éli meg és egy kicsit magát hibáztatja. Erre mondtam neki, hogy te buta, nehogy már magadat hibáztasd! Ez nem a mi hibák, nem az tiéd és nem az enyém, így alakult, de egyszer majd csak összejön :) Szép estét nektek!

Viki

2013. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Na ez a hét elrohant. Sajnos nem tudtam egész héten feljönni. Előbb esténként olyan hulla voltam, hogy nem volt erőm, aztán 2 napig nem is volt netünk. Ma végre időben haza értem, anyukámmal elraktunk egy halom birsalma lekvárt és birsalmasajtot. Végre jöhettem hozzátok!

Köszönöm a képeket akiktől kaptam .Tényleg olyan jó látni titeket. Jó kötni arcokat a nevekhez.

Én a saját nevemet használom, nincs második :)

Azért a teljes nevem nem vállalnám, de így becenévvel szerintem még nem feltűnő. Én alapvetően bizalmas ember vagyok. Egyébként a saját baráti körömben is van másik Annus :)

Köszi lányok a kifolyásos tanácsokat. Egyszerűen hülyének éreztem magam, hogy ilyen "öregen" találkozok ezzel a dologgal, de én eddig mindig óvszerrel védekezve szeretkeztem. Megnyugtattatok, és annyira jól esik, hogy nem néztek hülyének.

Majd kipróbálom ezt a törölközős dolgot, és figyelek a kispárnára is hogy mindig kéznél legyen. Az előző párommal volt, hogy mi is már az elején alám raktuk a párnát, de neki kellett is ez a kis segítség, a mostani párom, így is eljut ahova kell :) No de majd kipróbálom.

Viki, akkor majdnem egy napon esik a pé, nekem 11-re hétfőre tippeli a ciklus.hu. Ma a 12. napon éreztem délelőtt erős fájdalmat a bal oldalon, lehet ez már az ovuláció lehetett, és kicsit hamarabb jött. Viszont délutánra elmúlt. Ma pisilni is sokszor kellett.

Szilvi, Kriszta azt hiszem most csak a türelem és a kitartás segít nektek, no meg hogy fogjuk egymás kezét!

Én szorítok n4ktek! Tudtátok mikor volt ovu, jókor együtt is voltatok, reménykedjünk hogy sikerült. Viszont a babátoknak hagyjátok meg, hogy akkor foganjon amikor ő jónak tarja!

Viki az nagyon jó, hogy tudtál a pároddal beszélni a baba témáról. Fontos, hogy megtudd nyugtatni, hogy nem az ő hibája. Amíg szorong, addig nehezebben engedi el magát, és pont ez akadályozza. Remélem sikerül ezt megbeszélnetek.

Én holnap megyek a páromhoz, és nagyon remélem sikerül nagyon ügyesen együtt lennünk.

Szerintetek ha ma reggel volt ovum, akkor ha holnap leszünk együtt, akkor még lehet esélye?

Én próbálok teljesen laza maradni, tudom mi még az elején vagyunk.

Maja elküldte nekem az ovu teszteket, ma megkaptam őket! Nagyon szépen köszönöm! Azt hiszem most már nem próbálom ki, mert a ciklus közepén vagyok. Majd a következő ciklusban időben elkezdem használni. Aztán ha beválik, majd lehet veszek én is.

Maja remélem jól vagytok, és sikerült eljutnod orvoshoz is végre, és láthattad a babát!

Melinda , veled mi újság? Sikerült együtt lennetek, te is Krisztákkal együtt nem várod ugye?

Edina drága, örülnék, ha te is jelentkeznél, hogy felétek mi újság! Sokat gondolok rád is!

Csajok mindenkinek jó hétvégét! Viki nekünk jó együttléteket, csajok ti is legyetek együtt! Legyetek boldogok!

Puszi Annus

2013. nov. 8. 21:28
 266/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Annus! Szerintem ha ma volt ovud reggel, akkor a holnap már lehet késő lesz, főleg ha este tudok együtt lenni, mert ha jól tudom 24 óráig életképes a petesejt. De miből gondold hogy ma reggel volt? Nekem ugye a múlt hónapban 14-ére jelezte e ciklus.hu és érzetem is némi szurkálás, de mivel nem voltunk akkor együtt el is könyveltem hogy sikertelen hónap lesz. Utána 17-én ismét éreztem a nagyon erős ovulációs fájdalmat, ami ugye reményt adott hogy mégse hétfőn volt. És mivel késett 4 napot, így valóban 4 nappal később 17-én volt az ovum és nem 14-én. Ezzel azt akarom mondani hogy nem olyan biztos hogy ma van az ovud, szerintem az ovuláció inkább késik mint hogy hamarabb legyen. De ez csak az én véleményem :) Úgy látszik ebbe a hónapba is együtt izgulhatunk :) Szorítok neked :) Viki
2013. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy ennyire eltűntem, de nagyon nem voltam olyan passzban, hogy leüljek a géphez és bármit is csináljak. Sajna, engem is utolért a hányingeres időszak. Több napja a nap minden szakában hányingerem van és undorodom a kajától. Egyedül a narancsot kívánom és ha azt eszem, akkor el is múlik egy időre. Azért annak örülök, hogy csak inger van és nem hányok, de nekem ez is bőven elég, mert igen csak el tudja rontani a napomat. Itt örültem, hogy nekem nincs és megúszom és tessék, a 7.héten kezdődött. Már csak abban bízom, hogy hamar elmúlik, vagy abban is, hogy nem fog fokozódni az inger. A másik jó, hogy nem erősen, de mostanában elég sokat fáj a fejem tompán. Ez sem kellemes így a hányingerrel együtt. :(

Orvosnál még nem voltam. Jövő héten kedden, vagyis a 8.héten van időpontom Dr. Szemán Györgynél. Az az igazság Viki, hogy miután írtál róla, elkezdtem utána olvasgatni itt a GYK-n és más fórumokon is, és sok jót olvastam róla. A másik fontos szempont pedig az, hogy a Semmelweisben van, mert a másik doki(aki igaz, hogy nagyon jó) a Megyeiben van és a Megyeiről iszonyat rosszakat hallottam. Szóval így teljesen bepánikoltam, hogy én ott nem akarok szülni, kell egy Semmelweises doki!!! :) Úgyhogy majd kedd után írok és remélem küldhetek képet is!!! :)

Szilvi, én is úgy éreztem szeptember-októberben, hogy ez a hónap sem jött össze, mert teljesen ugyanazok a tüneteim voltak, mint a nemvárt előtt, szóval még van remény. A tünetekre nem kell adni, mert engem mindig átvertek!!! Én szorítok Nektek!

Kriszta, az biztató, amit írsz, mert a mellbimbó érzékenység nekem is mindig volt ovu után, de utána el is múlt. De most érintésre megmaradt és furcsáltam is, de a tünetekre ugye már nem adtam semmit. A másik furcsa dolog, hogy a 10dpo este iszonyat görcsöltem és utána is, szerintem akkor volt a beágyazódás. Én szorítok!!!

Viki, mintha magamat olvastam volna pár hónappal ezelőtt. Mi is okoltunk magunkat, az életet. Azt gondoltuk, hogy nekünk soha nem jön össze, vagy évek múlva, vagy mehetünk lombikra, mert mindig éreztem az ovut, mindig jókor voltunk együtt. Ettől többet már éreztem, hogy nem tudok tenni. És a sikeres hónapban sem tettünk máshogy és valamiért most sikerült. Most akart jönni. Én sem értem az egészet. De biztos vagyok benne, hogy hamarosan mindenkinek lesz babája! Már alig várom, hogy az örömhírre jöjjek fel egyszer. Én nagyon drukkolok mindenkinek!

Annus, szerintem sem volt még ovud, mást érezhettél. A múlt hónapban hányadik ciklus napon jött meg Neked? Ha abból visszaszámolsz 14 napot, akkor nagyjából tudod, hogy mikor volt az ovud. Mert nálam is, és sztem másnál is igaz az, hogy pé+14=menzesz várható napja. És nagyjából minden hónapban ugyanazon a ciklus napon van pé. Remélem az ovutesztekre már nem lesz szükséged a következő hónapban és tovaszáll másra!!! ;)

Melinda, Edina? Én is kíváncsi vagyok mi újság veletek. Remélem hamarosan írtok!

Csajok, egyébként az normális, ha már látszik a pocakom? Mindenki azt mondja, hogy már van és látszik, ha valaki tudja, hogy mi áll mögötte. Apukám szerint olyan, mintha jól bekajáltam volna. :) Pedig szerintem nem eszek többet és nem is hiszem, hogy annyira híztam volna, vagyis ha igen, akkor sem szedtem mindent a hasamra. Inkább ha hízok, azt a fenekemre és a combomra szedem. Szóval nekem ez olyan furcsa, mert a sokakon nem is látszik az első 3-4 hónapban. Miért látszik nekem ilyen korán? Tényleg a hasamra híztam volna? :D Nem értem...

Most megyek és főzöm az ebédet. Mindenkinek jó hétvégét! A most próbálkozósoknak sok sikert!!! A várakozóknak pedig nyugit és optimizmust!!!:)

Maja

2013. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lànyok :)


Először is köszi Maja a képeket, megkaptam :)

Amint hazaérek küldök én is erre az email cimedre is.

Jujjj hànyingeres lettél?? Biztos rossz lehet, de gondolj bele 7 hónap múlva màr a kezedben tarthatod a kisbabàtokat :) addig is egyél sok narancsot, ha attól jobban érzed magad :)

Kívàncsian vàrjuk az UH képet is :)


Annus, szerintem ha tegnap volt ovud akkor a ma esti összebújàs màr vszínű késő. De ahogy Viki is írta, lehet még nem volt ovud csak az "előszele" volt :) mindenesetre bújjatok össze egy pàrszor.


Én tegnap céges vacsin voltam, este 10 re értem haza, de nagyon jó kis összejövetel volt. Jókat ettünk, nevettünk még 2 pohàr vörösbort is ittam. De ha eseteg terhes is lennék biztos nem àrtott meg, néha még javasoljàk is kismamiknak (persze csekély mennyiségben)

Reggel óta egyfolytàban menszisen fàj a hasam olyan fura toma érzés; ez egy kicsit bizakodàsra ad okot...de még 8 nap a nemvàrtig...huhh de sok idő. Jövőhét szombaton pedig megyünk a kismami baràtnőmékhez vacsira, úgy örülnék ha addig lenne màr pozi tesztem :) nagyon optimista vagyok most, nem akarok csalódni....

Kellemes szombat estét csajok :)

Puszi Kriszta

2013. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja! Örülök hogy Szemán doktort választottad és mint írtam én jártam már nála többször is és vele mindig nagyon kedves volt,így biztos hozzá megyek ha összejön a baba. A másik fő szempont pedig az hogy a Semmelweisben van, mert én sem szeretnék a majd megyeiben szülni. Így várok majd minden infot Szemán dokiról hogy mi hogy van nála. A magánrendelésén még nem voltam. Kell előre időpont? Sok helyen azt írják hogy nem kell csak oda kell menni du. 5re, és állítólag sokan vannak. Majd írd meg milyen volt és hogy kérded meg rá hogy vállalja-e a szülést és hogy mondott-e árat. Minden érdekel :)))

Sajnálom hogy elért a émelygős időszak, reméljük hamar túl jutsz rajta. Egyébként több ismerősöm is szedete kismamaként a Béres b6 vitamint ami kimondottan hányingerre van és terhesség alatt is lehet szedni. Nekem mindig van itthon ha hányingerem van valami miatt az mindig segít :)

Kriszta az a két pohár vörösbor biztos nem ártott ha már van odabent valaki, elvileg az első 6 hétben nincs még kapcsolat a baba és a mama között ilyenkor sokan még nem is tudják hogy terhesek és pl. isznak, cigiznek még vagy valamilyen gyógyszert szednek. Szándákosan így találta ki a természet :)

Annus, megkaptam az emailed, köszi a dicséret, a hajam festett fekete, eredetileg szőke vagyok, amiről a kék szemem is árulkodik.

Maja, megkaptam a képeket én is küldök neked :)

Szép estét nektek!

Viki

2013. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Viki, én felhívtam, és kértem időpontot, és mondta, hogy menjek 6-ra. De írták utána többen, hogy ha azt mondja, hogy ha nyugodtan mehetek fél6-ra is, mert sokan vannak és érkezési sorrendben hívja be a betegeket. Majd ha voltam, akkor majd részletesen beszámolok arról, hogy mi volt és milyennek találtam.

A tegnapi szokásos narancs evésem után elmúlt a hányingerem és azóta sem jött vissza. Olyan jó! Újra kívánom a kajákat és nem undorok úgy átlagban tőlük. :) Próbáltam én a B6 vitamint is, de most az sem segített. Nagyon durva volt. Remélem már nem is jön vissza! Hát le a kalappal azelőtt a kismama előtt, aki így viszi végig a 9 hónapot!!! Nekem a sógornőm is végig hányta a 9 hónapot és azóta nem is mer újabbat vállalni, mert úgy megviselte.

Kriszta, én is pont ezt akartam írni, hogy az első 6 hétben nincs kapcsolat. Nem hiába. Pont amiért Viki is írta: cigi, pia, gyógyszerek. Például én is ittam még nem várt előtt egy kis pálinkát is, amivel koccintottunk valami alkalomra. Meg vettem be Panadolt is fejfájásra. Na azóta semmit nem veszek be, bárhogy fáj is, hiába írták a 6 hetet, hogy addig lehet.

Na megyek csajok még pár dolgot veszek az ebédhez és sütni is akarok valami finomat! :)

További szép napot!

Maja

2013. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!