Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok :-)


Tudom hogy eltűntem picit én is de nagyon sok dolgunk volt. Itt van anyósom nálunk látogatóba és próbáljuk mindenfele vinni, szórakoztatni :-) ès ilyenkor nem sok idöm van netezni. De nem is bánom mert legalább telik az idö :-) Nekem most volt PÈ-m a napokban és annyira örültem mert a férjem is itthon volt, szóval minden megtettünk az ügyünk érdekében :-P

Szilvi teljesen megértelek, eskü nekem pont ez jár a fejemben, hogy valószínüleg nem jött össze. Pont olyan húzódó fájdalmat érzek a petefészkeim környékén mint amit akkor szoktam, amikor megtörténik a peteérés de nem történik semmi, szóval az elkezd leválni, és az egész test elkezd a mensire felkészülni. Na de mindegy, majd amikor megtörténik, olyan boldog és izgatott leszek, hogy majd az megéri az összes erőfeszítést :-)Ès egyszer össze kell hogy jöjjön :-)

Elmentünk a napokban az egyik ismerős párral fürdőzni akiknek 1,5 éves a kicsije, és komolyan csak azon zakatolt az agyam, hogy ahhhh én is akarok egy ilyeeeeet :-D De majd egyszer összejön :-) A férjem is készül a "vizsgálatára" haha lelkiekben, csak amíg az anyukája itt van nyilván nem mert valahogy fura lenne :-) Majd utána megejtjük, mert azt szeretném hogy ö is megnyugodjon, hogy semmi baja. Biztos vagyok benne, hogy nem fizikai akadálya van a dolognak, hisz az ovu teszt hál istennek kimutatta hogy volt peteérésem nekem is, de egyszerűen azoknak akik nagyon szeretnének gyereket nem jön össze simán.. Ilyenkor majd kitépem a hajam, mert van egy olyan ismerősöm is, akinek úgy lett babája hogy abszolút nem tervezett volt, de úgy gondolta "jó buli" lesz megtartani. A pasijával csak pár hónapja randiztak amikor terhes lett, de ezután összeházasodtak, és egy elég gázos házasság az övék.. A pasi még csak hagyján, bár ö sem egy mintaférj, de a lányon teljesen kiakadtam.. Szinte semmi anyai ösztön, állandóan csavarog, bébiszitterek vigyáznak a kisfiúra aki egyre kezelhetetlenebb hiszen nem kapja meg a kellő anyai figyelmet, ill törődést és érzi azt is, hogy a szülei nem szeretik egymást kellőképpen. Borzasztó! Majd megszakadt a szívem, és ez a lány nem is veszi ezt észre. Keresi a munkában a kibúvót, hogy minél kevesebbet kelljen a "kezelhetetlen, nehéz eset" fiával együtt lenni. Szinte több mint a hónap felét üzleti úton tölti, és azzal nyugtatja magát hogy fizikailag ö már nem tud a kisfiúért mit tenni, hisz hatótávolságon kívül van. Plusz azt is mondja, hogy legalább a kisfiú korán megszokja hogy anya nem sokat van otthon.. Ez olyan gáz, Istenem.. ès az olyan nőknek nagy nehezen adatik csak meg, akik úgy vágynak egy babára mint mi ebben a csoportban. Szomorú.

Na mindegy :-)Èn próbálok csak pozitívan hozzáállni.

Megértem lányok, hogy többen küzeletek inkább anonímak akarnak maradni, akkor viszont a facebook nem a legjobb megoldás. Viszont aki szívesen megosztaná velem, hogy ki is ö, kérem írja meg a Facebook élérhetőséget priviben, nagyon szívesen venném :-)

Na visszatérve, Szilvi és Kriszti drukkolok nektek!!! Hátha mind a hárman terhesen jövünk ki ebből a hónapból :-D Mekkora szám lenne! :-D Szilvi egyébként én külföldön dolgoztam stewiként egy fapados légitársaságnál, priviben megírok minden részletet szívesen ha megírod az e-mail címed vagy facebookod :-) Ott ismertem a férjem is meg :-) Ide a Közel-Keletre is miatta jöttünk, mert ö jó állást kapott, így én kénytelen voltam az enyémet feladni. Most egy kicsit furcsa mert itt nehéz állást találjak, és a semmittevést nem nekem találták ki, de elvagyok :-)

Kriszti te mikorra nem várod? Mikor is volt a PÈ-d? Nekem 7én volt.

Viki nagyon megértelek téged is, mindannyiunknak ugyanez jár a fejében.. Pláne mivel mindenkinek az elsője lenne, és én szeretnék még legalább egyet utána.. Szóval nem mindegy hogy meddig vesződünk az elsővel is. Ès persze ez a sok csalódott hónap nem tesz jót a férfiak egójának sem. De ilyenkor nekünk nőként kell erőt venni magunkon, és megnyugtatni őket, hogy úgyis összejön! Ha nem természetes módon, akkor lombik vagy mit tudom én de össze fog jönni :-)

Maja szerintem teljesen normális hogy látszik a pocid, sok nőnek hamar látszik. Szóval ezen ne idegesítsd magad :-) Tágul ott minden, kell a hely a picikének :D Az émelygős időszak meg ahogy jött, el is fog múlni ne izgulj :-) Legalább az egész terhes "ajándékcsomagot" élvezheted haha :-)

Annus egyébként ne izgasd magad a kifolyásos dolgon, tök mindegy mikor kezd az ember erre felfigyelni. Igazából nálunk azt vettem észre hogy a férjemnek sok van.. ès azért van néha kellemetlenség ebböl :-) Az exeimnél sose volt ilyen gond. Sajnos ott jöttem erre rá, amikor folyamatosan felfáztam emiatt :-D Vicces, mi? :-D Utána tudtam hogy oké mostantól muszáj minimum egy törölközőt, plusz tisztasági betétet, vagy egy tekercs wcpapírt ott tartani az éjjeliszekrényen készenlétben hahahaha Ìgy elviselhető, de nekem még sokszor másnak is "folyik" :-D Nèha kellemetlen tud lenni. Puszi nektek, Melinda

2013. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Melinda! Jó hallani felőled is :) Akkor elvoltál az anyósoddal a héten :) Az én ismerősi körömben is szántalan olyan példa van hogy csak becsúszott a gyerek és én is fel vagyok háborodva rajta hogy milyen anyák....már ezt írtam korábban hogy az egyik ismerősöm végig cigizte a terhességet (napi 2-3 doboz), rendszeresen bort, kijelentette hogy belőle szedjék ki a gyereket, meg hogy ő nem fog szoptatni stb stb. mindezt a férje mosolyogva nézte és hallgatta végig. Alig 2800 grammal született a baba, ráncos bőrrel és hát nem egy szép baba lett valljuk be de hát mit csodálkozzak ezen, hisz írtam miket csinált. Szóval erről ennyi. Azt tudom mondani hitt el hamarosan összejön neked is a baba és biztos vagyok benne hogy jó anya lesz, úgy ahogy itt mindannyian. Szerintem akik várnak a babara, azok sokkal jobban megbecsülik és próbálnak mindenben majd a legjobbat adni a kicsinek :)

Egyébként mi elküldtük egymásnak privátban az email címünket és már ott küldünk képeket. Annus, Szilvi, Kriszti, és Maja már küldött képet és jó, hogy tudok arcot kapcsolni a nevekhez is. Ha gondolod küldj te is képeket, elküldöm én is neked az email címem :)

Szép napot! Viki

2013. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lányok!


Kinek h telt a hétvégéje??nekem elég vacak kedvem volt,semmihez nem volt kedvem...remélem hétvégére örülhetek egy pozi tesztnek. :)

Melinda nekem 2.an volt ovum,igy vasárnapra 17re nem várom. Tegnap tegnapelött tompán menszisen fajt a hasam,ma reggel szurkalt most megint tompán fáj.plusz a mellem érzékeny hol nagyon hol kevésbé. Lassan telnek a napok...

Viki,Annus mindent bele :)

Szilvi,Melinda mi meg izgulhatunk együtt a pozi tesztert :)

Melinda,egyébként jòban vagy az anyòsoddal? Mert ha igen akkor biztos jol telt a hetetek,kirándulassal,kikapcsolodással :)


Puszi lányok!

Kriszta

2013. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


köszönöm mindenkinek, hogy bíztattok engem, Krisztát is és a mindenki együtt van itt. Fogva a másik kezét és erőt adva egymásnak. Higyjétek el, sokkal jobban vagyok lelkiekben is, így, hogy itt vagytok "mellettem". :)

Viki, köszönöm neked is, hogy átérzed a helyzetem. Nem könnyű, tudom neked sem! Remélem most eltudjátok kapni az ovut és jókor tudtok együtt lenni. Ahogy írták is, az előző napok is számítanak, úgyhogy hajrá! Mindent bele. :)

Ami pedig a párodat illeti, elhiszem, hogy sajnálja vagy éppen "cikinek" tartja azt amiért nem tud teherbe ejteni. Ilyenkor neki is csak támogatásra lehet szüksége és bíztatásra, amit egymásnak nyilván meg is tudtok adni. Remélem ebből később sem lesz nagyobb probléma. Kitartás!

Maja, annyira sajnálom, hogy "elkapott" ez a borzasztó hányingeres időszak. Nagyon remélem, hogy hamar elmúlik, és ahogy írtad, jobban is lettél a narancstól.A holnapi első ultrahang vizsgálat minden ilyen jellegű panaszt megszűntet majd, meglásd. :) Végre láthatod a kisbabád. Mi is szeretnénk veled együtt örülni, szóval alig várjuk a képet. Drukkolok, hogy minden rendben legyen az orvos szerint is. Ha Viki is dicséri, akkor tuti jó dokit választottál az általad preferált kórház miatt is. Köszönöm, a te bíztatásod is, igazán "felrázott" ebből a szomorkodós hangulatomból, hisz tényleg van remény. :)

Kriszta, hasonlóak a tüneteink. Nagyjából ugyanakkor is volt az ovunk, mintha egy szervezet 2 testbe bújt volna. :) Az a pár pohár vörösbor még jól is jön majd. Legalább sikerült egy kicsit lazítanod és kikapcsolódni. Az is sokat számít. Ez a pár nap olyan gyorsan eltelik, észre sem veszed majd. Nemsokára vasárnap. :)

Melinda, remélem anyósod jól érezte magát nálatok és minden "igényét" sikerült kielégíteni. Gondolom, jóban is vagytok. Az ismerődöd babája szörnyű dolgokon mehet keresztül. Annyira sajnálom szegény kicsit. Ilyen embereknek bezzeg rögötn megadatik az, amire évekig várnak más párok és mindent megadnának egy gyermekért. Ez annyira elszomorít és dühös is lehet az ember rájuk. Na mindegy, nem bosszankodom feleslegesen. Az e-mailem megírom neked priviben. Érdekel, hogy merre dolgoztál és melyik cégnél. Mindent írj le kérlek, amit szívesen megosztanál velem. Neked is nagyon drukkolok. Csoda lenne ha mindhármónknak egyszerre sikerülne a bébi. :)


Egyébként gyorsan telt a hétvégém. Bár nehéz egy percre is elfelejtenem a baba dolgot. Mégis, próbáltam. Bár tanulással és munkával azért eltudom terelni a gondolataimat. Én tegnap éreztem erősebb görcsölést és apróbb nyilalásokat a méhemnél. Baromi fáradtnak éreztem magam és alig tudtam a végtagjaim mozgatni estére. Ja, és erősebb színe volt a folyásomnak, ha nagyon akartam látni akkor inkább halvány barnás színe volt. Ma is teltebbnek vagy "gömbölyűbbnek" érzem magam és érzékeny vagyok a pocakomnál. De ki tudja, jelent is ez valamit?! A tünetekre már én sem adok, eddig mindig becsaptak. Lehet csak a mensire készül fel megint a szervezetem. Majd meglátjuk!!! :) Nekem is még 7 nap van a nem vártig.

Kriszta nagyon drukkolok, hogy legalább az egyikőnknek tényleg össze jöjjön most már. Aztán izgulunk tovább. :)


Nagyon Drukkoloooook mindenkinek. :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajj lányok én most nagyon izgatott lettem :)

Nem bírtam ki h ne teszteljek ma du,vmi azt suggalta próbáljam meg...pisiltem leraktam a tesztet. éppen a 10. percben eszebe jutott h jajj a tesztem. Bementem a fürdöbe és esküszöm ott a 2 csík rajta :D

nagyon halvány de egyböl kiszúrtam,le is fényképeztem,de azon nem látszik annyira. Jajj istenem remélem nem káprázik a szemem és tényleg ott van a 2. csíkocska...

Szilvi nagyon remélem h sikerült mindkettönknek.... a tünetek alapján,meg én most a teszt alapján is nagyon bizakodom!

Lehet beágyazódási barnázásod volt!!! Drukkolok!

És reggel tesztelek az tuti,még nem merem elhinni... Puszi : Kriszta

2013. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/802 anonim ***** válasza:
100%

ja a kép az lemaradt.... nem tudom ti láttok e vmit,de én élöben látom :)

[link]

2013. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/802 anonim ***** válasza:
100%

jajj Kriszta. Nagyon halvány, de én is látom a 2. csíkot rajta. Ha tényleg baba van a dologban akkor ez csak erősebb lesz!!!!!!!! Most én is nagyon izgulok érted. Szerintem megtörtént az amire már oly rég óta vártál. Halkan, de gratulálok Kriszta. :) Nagyon örülök a boldogságodnak. :)

Köszi a bíztatást én még nem tesztelek, mindenképp megvárom a nemvártat. :) Sok-sok-sok-sok-sok puszi neked. :D Szilvi

2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/802 anonim ***** válasza:
100%
És nagyon várjuk a holnap reggeli eredményt is. Biztos, hogy erősebb lesz. Nem véletlen van rajta már most az a 2. csík!!!! Egyébként milyen teszt ez? Jó korán kimutatja. :D Szilvi
2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/802 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem élen magam bele, nem akarok csalódni...de azért a hétvégi rosszkedvűségem egy pillanat alatt elszàllt :)

Mindenképpen írok reggel...remélem ott lesz a 2. csíkocska :)

Egyébként netről rendelem...és 25ös teszt. Ezért is lepődtem meg most...még 5-6 napom van a nemvàrtig. Köszi a drukkot!

Én is meg akartam vàrni legalàbb a csütörtököt, de vmiféle késztetést éreztem ma du...

Úgy izgulok, annyira boldog lennék ha tényleg.....

Szilvi nagyon drukkolok àm! Jó lenne ha egyszerre lennénk kismamik :)

Pusziii

2013. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/802 anonim ***** válasza:
100%

Érthető ha óvatosabb vagy és vársz még amíg tényleg világossá válik mi is zajlik valójában. :) 25-ös? Az igen. Elég hamar kimutatta. De mivel neked is korán volt ovud, így már simán mondhat valós eredményt. Én is örülnék ha egyszerre gömbölyödne a pocakunk!!! Csak nyugalom, meg lesz az a holnapi 2. csík, csak még erősebben. :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!