Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Annus, nálunk már kb. 2 éve téma volt a baba. Aztán megszűnt a munkahelyem, majd tavaly májusban eltudtam helyezkedni így már 1,5 éve dolgozom. Akkor, amikor felvettek az mondom hogy most min. 1 évet dolgozok, hogy kaphassak majd GYed-et és utána jöhet a baba. Májusban letelt az egy év, de úgy konkrétan nem beszéltünk róla, néha feljött szóba, hogy olyan jó lenne. Igazából mindig csak halogattunk legfőképpen azért, mert albérletben lakunk és jó lett volna egy saját ház és úgy belekezdeni a babaprojectbe. Aztán az utóbbi időben rengetek ismerős és munkatárs lett terhes és egyre többen kérdezték, hogy nektek mikor lesz már baba. Aztán az egyik nap úgy mentem haza a munkából, hogy mondtam a páromnak: nem várok tovább hogy ház legyen stb.stb. babát akarok lesz, ami lesz :) Felcsillant a szeme és annyit mondott hogy tényleg, akkor nem akarsz már várni? Nem! és innentől kezdve nem védekezünk. Ez volt szeptember elején. Az utóbbi időben már többször mondta, hogy hozzunk össze egy babát, de én voltam az aki halogatta, pedig a szívem mélyén már nagyon vágytam rá. És most itt tartunk ez a 3. hónap és remélem hamarosan egy pozitív teszt lesz a kezemben. Úgy várom már :) Viki

2013. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok!


Annus bennem is évek óta bennem van az hogy kisbabàt szeretnék...de úgy ahogy Viki is írta , először munkahely...

Nekünk ugye nehezebb is megtetemteni ezt itt külföldön. De szerencsére màra mindkettőnknek bejelentett 8 óràs munkàja van, lakàs is van kocsi is úgyhogy mostmàr minden készen àll a babavàràsra. És úgy néz ki ez az àlmunk valósulni fog :) itt a ma du-i tesztem :)


[link]


Annyira boldog vagyok most :) Maja neked fàjdogàlt a hasad az elején? Folyásod volt?


Puszi: Kriszta

2013. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/802 anonim ***** válasza:
100%
Jujj Kriszta ez már tuti pozitív!!!! Annyira örülök neki és úgy irigykedem, de persze jó értelemben! Párodnak mondtad már? Viki
2013. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


Kriszta, hát nagyon örülök az erősebb pozitív tesztednek! Most már biztos, hogy édesanya leszel. Gondolom mennyire boldog vagy. Szívből gratulálok neked/nektek! :)

Van egy másik örömhír is számomra, ugyanis a sógornőm, pont a névnapomon derült ki, hogy állapotos. Az majd csak később fog, hogy hány baba maradt meg. Durva lenne ha mind a három, de még a kettő is. :D Nem baj, csak legyenek egészségesek! Nagy most ott is a boldogság. :D

A következő hónap talán az enyém lesz. Bízom benne. :D

Képzeljétek, vasárnap sikerül eljutnunk színházba, amit már rég óta szeretnék és a Macskákat nézzük meg! Végre egy újabb kis kikapcsolódási lehetőség. Az utolsó két helyet sikerült elcsípnem. Csodálkozom is, mert hónapokkal előtte le kell foglalni a jegyet, annyira telt házasok az előadások. Már a decemberiek is. Szóval nagy mázlim volt. :D

Annus, én hirtelen nem is tudom. Az esküvő előtt semmiképpen nem akartunk babát. Én is dolgoztam tavaly ugye a légitársaságnál ami elég húzós volt, éjjel-nappal repültem. Nem fért volna bele a gyerek. Kiakartam próbálni azt az életet és végül rájöttem, hogy az nem nekem való. Én nagyon család centrikus vagyok és tudtam is, hogy fiatalon szeretnék szülni. Minél előbb, ezért felhagytam azzal az élettel. A páromnak is sok munkája volt, plusz az esküvő szervezés. Kb. idén márciusban döntöttük el, hogy már nem védekezünk! Nem is nagyon figyeltük, hogy mikor van peteérésem és ovulációm, hanem akkor voltunk együtt amikor tehettük, de nem is használtunk semmilyen védekezési módszert. Lesz ami lesz alapon voltunk együtt, inkább örömszerzés céljából. Ha becsúszott volna a baba, nagyon örültünk volna. Mivel eddig még nem sikerült, most már nagyon érik bennem az érzés, hogy várandós szeretnék lenni és egyre jobban érzem, hogy én sem tudom elképzelni az életünk gyerek nélkül. Szóval mi most így állunk. :D

Viki, majd a 4. hónapban sikerül, vagy lehet karácsonykor érkezik a 2 csíkos teszt. Nemsokára itt van! :D

2013. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/802 anonim ***** válasza:
100%

Sok puszi nektek! Szilvi :)


Ti meséljetek, hogy vagytok? Jól alakult a napotok?

2013. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kriszta ez már tuti tuti kétcsíkos teszt! Annyira boldog vagyok! Küldök sok sok puszit meg simit a pocira, meg virtuális ölelgetést is. Hihhetetlen hogy második hónap második kismama :) Tényleg meghozzuk egymásnak! Mikor megnéztem a képet, még el is könnyesedett a szemem, hogy ez most nektek tényleg igaz. Nagyon örülök nektek, vigyázz magadra!

Köszi hogy elmeséltétek a történetet, hogyan indult a " baba projekt" bár én ezt a kifejezést annyira nem szeretem. :P

Mindenkinek hasonló tényezők, biztos kapcsolat, biztos munka, biztos anyagi háttér volt a fontos. Én is úgy terveztem majd esküvő után, de aztán nem bírtam kivárni :P

Aztán majd kiderül, mi lesz előbb. Én is ott voltam már anyukám pocakjában az esküvőjükön, úgyhogy engem nem zavarna ha elöbb lenne baba, utána esküvő, de mindenképpen a születése előtt össze fogunk házasodni.

Nem akarok a korral dobálózni, de ti 4-5 évvel fiatalabbak vagytok nálam, és szerencsések. Van biztos kapcsolat, biztos munka, és jöhet a baba. Én is szerettem volna fiatalon anya lenni, de már nem leszek :) 24-25 évesen még suli-buli-barátok volt az életem, pasi sehol, munka sehol. NO de nekem így alakult és így jó, érzem, hogy mostanra értem meg fejben teljesen az anyaságra.

Viki aranyos, hogy a párod reagált mikor bejelentetted, hogy akkor mostantól, ő nem mert előbb szólni. Fontos, hogy most együtt akarjátok.

Szilvi neked is akkor tartalmas évek vannak a hátad mögött, legalább tudod már kitomboltad magad :)

Kriszta ti mióta éltek kint? Ház, kocsi, munka megvan, a szerelem meg le sem tagadható, érezte ezt a baba is és most jön hozzátok!

Melinda remélem ti is jól vagytok.

Szilvi, Melinda, van már valami tünetetek? Ti mikor teszteltek? Ugye most hétvégére nem várjátok?

Viki mi pedig türelem 2 hetében pihengetün, bár már csak 1,5 hét :)

Tegnap este átmentünk egy baráti családhoz, össze szoktunk járni társasozni. Sajnos most én lettem az utolsó mindenben, de előfordul. Főztek egy kis forralt bort, anyukámmla ketten megittunk egy pohárral, de nagyon jól esett. Aztán a házigazda előjött a birs pálinkájával, mondom jó egy kortyot megkóstolok, hát kicsit több lett, de nagyon finom. Látszik hogy mennyire nem pörgök a baba témán, utána döbbentem rá, lehet nekem pálinkát nem kéne innom, de utána megnyugtatott amit multkor írtatok hogy 6 hétig nincs baj. Egyébként pocsék napom volt, nagyon jól esett kicsit kikapcsolódni, no meg elengedni magam. Remélem a nyugodt hozzá állás nálunk is meghozza a babót nemsokára. :)

Szilvi de jó, hogy eljutottatok színházba, én is rég voltam, de most vettünk bérletet a húgomnak meg egy felnőttet, és felváltva megyünk majd el vele a szüleimmel, mikor ki ér rá, kinek van kedve.

NO legyen szép hétvégétek. Én megyek a páromhoz még ma este. Vasárnap megyünk vásárba, azt nagyon szeretem!

Puszi Annus

kismamáknak külön ölelgetés!

2013. nov. 15. 06:58
 307/802 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt!


Aranyosak vagytok h igy örültök nekünk :) egy vmi aggaszt h tegnap òta idöszakosan ,teljesen úgy görcsöl a hasam mint amikor megvan. Reggel is rögtön magneB6al kezdtem...most csak tompán fájdogál...Holnap van a nemvárt napja,számomra még most is hihetetlen h ilyen hamar kimutatta.ma felhivom a dokimat h kikérjem a tanácsát(vetélésem miatt).


Szilvi,tényleg szerencsétek volt a szinházjeggyel kapcsolatban. Örülök h kikapcsolòdtok hétvégén. :) úgy érzem ezt a hònapot már feladtad... Pedig nem szabad!!! Mindenesetre tetszik az h pozitivan gondolsz már most a következö hònapra! Én azért bizom benne h már most sem jön meg neked sem... ;)


Viki,igen elmondtam a páromnak,örül neki,habár úgy vettem észre h òvstosabban örül...talán mindketten akkor leszünk igazán nyugodtak ha már lesz szivpulzálás is :)


Viki,Annus már nektek sincs olyan sok hátra ebböl a ciklusbòl!!! Renélem minden hònap új kismamát/kismamákat hoz :)


Mi már 4,5 éve élünk kint...nem volt egyszerü...de megcsináltuk :)

Kellemes hétvégét mindenkinek!!! Majd azért fellesek ide :)

Puszi Kriszta

2013. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi,gratulálok sògornödéknek :) gondolom hatalmas az öröm :) kiváncsi vagyok hány babòka lesz :)

Kriszta

2013. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Annus, én nem tesztelek amíg el nem marad a mensim. Ha hétfőn nem jön meg, akkor kezdek csak gyanakodni, majd tesztelni. :D

Nekem most egyébként semmilyen tünetem nincs az ég világon. Vagyis a mai napon. Viszont az elmúlt 2 éjszaka mikor mentem lefeküdni még néztem egy kicsit a tévét és ilyenkor éreztem, hogy majd megbolondulok annyira fáj a derekam és görcsöltem is. Nem tudom mi lehetett. Valószínű újabb mensire való felkészülés plusz a melleim is iszonyatosan feszültek, fájtak. Mára semmi bajom sincs. Nem tudom milyen hétvégének nézek elébe és, hogy egyáltalán elmarad-e a mensim! Nemsokára kiderül. :) Gyorsan elfog telni ez a két nap.

Tetszik, amikor kicsit elengeditek magatokat és lecsúszik 1-2 pálinka. Attól semmi probléma nem lesz ha várandós is vagy Annus. Ne izgulj, segít kicsit elterelni a gondolatokat a babáról! :) Színház bérlet is jól hangzik. Én is szívesen vennék, ha többször járnánk színházba. Mondjuk Pesttől nem vagyunk messze, de akkor is macera a belvárosba való bejutás. Amíg pesten laktunk a férjemmel sok programot használtunk ki. Sajnos most már kevesebb időnk jut az ilyen kultúrális kikapcsolódásokra. Pedig én szorgalmaznám. Ebből a szempontból hiányzik Pest. :D

Kriszta, nem is tudom, hogy vagyok most ezzel a feladom nem adom fel dologgal. Inkább szervezem a programokat plusz tanulok ezerrel így annyira elveszi a gondolataimat ez a baba dolog, hogy nem is jut eszembe a hétfői mensim. Vagy megjön vagy nem. Köszönöm, hogy még mindig bíztatsz ez is sokat számít nekem! Mégis úgy érzem, baromira nem leszek elkeseredve ha ismét megjön. Új hónap, új esélyek! Próbálom így felfogni és biztos nem ér csalódás ha mégis jön a nemvárt. :D

Köszi a gratulációt, én is nagyon kíváncsi vagyok, hány babócájuk lesz! 1-2 hét és kiderül. Persze, hatalmas az öröm! Ők is kb 5 éve várnak arra, hogy szülők lehessenek! Gondolhatjátok, a fellegekben érzik most magukat. :)


Többiek? Veletek mi újság? Meséljetek!


Nagyon szép hétvégét nektek! Puszi, Szilvi :)

2013. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Hát mekkora örömhírre léptem fel ide a GYK-ra! Kriszta, tiszta szívből gratulálok!!! Nagyon örülök neked! Tiszta libabőrös lettem, ahogy megláttam a teszted. Olyan jó, hogy már ketten vagyunk a csapatból és hamarosan csatlakoznak a többiek is! Valami tényleg van ebben a fórumban...:)))

Ne izgulj, nekem is ugyanúgy görcsölt a hasam a nemvárt napja előtt, aznap is és még rá pár napra is. Még most is néha görcsölget, de már nem annyira, csak tompán és időközönként. Én is MagneB6-ot szedtem be rá és használt. Pihenj sokat, igyál sok folyadékot, vitamint és szedd a MagneB6-ot. Rendben lesz minden!!! Megértem, hogy most óvatosabban örültök. Én is nagyon izgultam még nem hallottam a Picurkám szívét. De az a kis dobbanás minden izgalmat elsöpört. És azóta is várom, hogy mihamarabb mehessek újra és minden rendben legyen! Rossz ilyenkor amikor még nem is rugdos, nem láthatsz magadba és nem tudod, hogy minden ok. Csak a hited van és a reményed. De csak optimistán! Másképp nem szabad!

Szilvi, nagyon örülök sógornődéknek is! Olyan jó ilyet olvasni. Én is kíváncsi vagyok hány babó lesz... És azért gyanús vagy nekem Te is. Ahogy olvastam az írásodat, hogy miket tapasztalsz és hogy állsz a témához, elmosolyodtam és önmagam jutott eszembe abban a bizonyos hónapban. Ugyanezeket írtam...:) Szóval drukkolok!

Viki, a dokinál 8eFt volt a vizsgálat. Magától adta a képet, 2-t is és nem kellett érte külön fizetni. Igen, nekem is eszembe jutott, hogy akár a dokinál még össze is futhatunk, ha Neked is mostanság sikerülne. És miért is ne sikerülne?! Nagyon szorítok Nektek is!!!

Melinda, te mikorra nem várod? Te is valahogy a jövő héten, igaz? Te érzel már valamit? Ne haragudj, lehet már írtad, csak már nem győzöm visszakeresni, hogy Ti mióta próbálkoztok? Nagyon bízom benne, hogy sikeres Nektek is ez a hónap! Olyan jó, hogy Neked ilyen jó a kapcsolatod az anyóssal. Nekem olyan nem is rossz, nem is a legjobb. Olyan semleges. Nagyon távol áll egymástól a személyiségünk. De alapjában véve jó ember.

Annus, nekem is mindig ovu után volt ez az érzékenység, úgyhogy ebből is tudsz következtetni, hogy mikor volt. Remélem azért sikerült elcsípni!

Mi a próbálkozással úgy voltunk, hogy én már hamarabb szerettem volna, de az eszem azt diktálta, hogy még várnunk kell. A párom sem állt még készen, így nem is lett volna jó, ha akkor nélküle belevágok. Utána elhalasztottuk, hogy majd ez év januárjától próbálkozunk, de aztán egy ismerős pár bejelentette, hogy jön a baba és 8hónap után sikerült. Így ezen felbuzdultunk és még aznap este elkezdtünk próbálkozni decemberben. Párom is belátta, hogy azért nem jön az egyik pillanatról a másikra, és meghatott minket az örömük is. És igazunk is lett mert csak kellett hozzá majdnem egy év...

Jajj, magunkról még nem is írtam. Jól vagyunk. Tegnap előjött a szokásos migrénem és megint vizes ruhával a fejemen aludtam. Nagyon kikészített a munka, elég stresszes helyen dolgozom és most van belőle bőven így év végén. Ma is kibukva jöttem haza, minden nap túlórázom, és ma megbeszéltük a párommal, hogy ennek így nincs értelme, ha nem változik a helyzet és nem bírom, akkor maradok itthon. A baba egészsége mindennél többet ér!!!

Hányingerem már csak nagyon ritkán van, de van csodafegyverem: a narancs! :D Halmokban áll itthon...:D Jah és ma léptem a 9.hétbe! :D Rohan az idő...

Olyan jó ide feljönni hozzátok, hallani rólatok, írni nektek! Legyen szép hétvégétek és írjatok, ha van valami fejlemény!

Maja

2013. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!