Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus! Sajnálom, hogy megjött, viszont örülök hogy valamennyire pozitívan állsz a dologhoz, ami nekem nem nagyon szokott sikerülni. Ezek szerint valóban sokkal korábban volt az ovud, ha már most megjött, tényleg elég korai. Számolj mától vissza 14 napot és kb. akkor lehet az ovud. Én a ciklus.hu mindig feljegyezem az adott napra ha érek valamit pl. ovus fájdalmat, méhnyák állapota stb. Így mindig visszatudom követni mikor mi is volt. Sőt jegyzem oda azt is hogy mikor voltunk együtt.

Nekem tegnap óta "mindjárt megjön" érzésem van, ami elég korai hisz kb. egy hét múlva kell nem megjönnie. Elég erős premens tünetek ezek, hasfájás, görcs, derékfájás és folyamatosan a jobb petefészkembe nyilallgat. Lehet megint csak a menstruációra készül a szervezetem....

Az 5ös ikrekről én is hallottam, hát nagyon durva! Én nem tudom mit csinálnék! Úgy vagyok vele hogy 2 is sok lenne egy tapasztalatlan anyukának :)

Hát hogy a pozi tesztet hogy mondom el majd el....nem tudom. Amióta próbálkozunk és valamiért rossz a kedvem párom mindig azt kérdeni: "Megjött?". Szóval ha rossz a kedvem mindig egyből arra gondol hogy azért. Én a tesztet szerintem reggel fogok megcsinálni, amikor felkelünk és ha pozi, akkor hatalmas vigyorral és egyben félelemmel fogom neki megmutatni. Amit írtál szerintem aranyos ötlet :)

Képzeld én is Nokia mániás vagyok, amióta telefonom van, csak is Nokia volt azt. Egészen tavaszig nekem is gombos, azaz nem okos telefonom volt. Szegény már annyi nyúzott volt, sokat kapott az évek alatt (Nokia 6600 slide), hogy apránként összegyűjtöttem rá a pénzt + párom is jócskán beszállt és megvettem életem első okos telefonját egy Nokia Lumia 620-at. Én is nagyon féltem először hogy jaj mi lesz a elromlik stb. stb. Bénáztam is vele az elején 2x hívtam fel egy idegen számot és képzeljétek nem tudtam lerakni! Csak hallózott a nőci én meg olyan pánikba voltam hogy nem tudom lerakni, nyomkodtam össze vissza hogy bele se szóltam. Végül lerakta a nő. Aztán megint sikerült ez a számot felhívni :))) utána nagy nehezen rájöttem hogy is kell lerakni. Szóval azóta nagyon megvagyok elégedve vele, jó kis telefon, kb. 2x fagyott le, de az is azért mert azt mondták a boltba hogy min. egy héten 1x ki kell kapcsolni éjszakára, én meg nem szoktam...az előző telefonom szerintem évekig nem volt kikapcsolni, nem is csoda hogy az is le-le fagyott. Egyébként ez nem igaz hogy nem olyan jók a Nokia okos telefonjai ezt azok mondják akik Android mániások, mert ezen meg Windows phone operáció rendszer van és ezt fikázzák. De ha utána olvasol láthatod, hogy egy egész stabil operációs rendszere van a nokiáknak. Szóval szerintem nincs vele gond és remélem nem is lesz. Na de elég is ebből, remélem megtudják csinálni a telefonodat, vagy ha mégis új telefont veszel, akkor pedig jól választasz :)

Szép napot nektek! Viki

2013. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lànyok !


Fuuu ez a hetem borzalmas volt...rengetek meló volt...de végre 1 hét szabiiii :) nagyon jókor jön ez most.....


Annus, sajnàlom h megjött...elhiszem h rosszul érintett..

De ne szomorkodj sokàig :) van ovuteszted is így biztosan tudni fogod a legközelebbi ovud :) hàny db teszted van???

Ma biztos megvígasztal majd a pàrod!


Viki, nemsokàra kiderül sikeres volt e ez a hónap :) drukkolok nagyon :)

Menszis hasfàjàs utalhat menszire is és babàra is. De ha pl neked nem szokott ennyivel előtte fàjdogàlni, akkor gyanus egy kicsit :) nekem egyébként ovu utàn rögtön elkezdett fàjdogàlni a hasam menszisen. Jujj de izgulok érted :)


Melinda nàlad mizu??? Teszteltél?? Apósodról van vmi hír?


Szilvi?? Mi újsàg? Hogy telnek a napjaid??


Maja ti jól vagytok??


Azt hiszem Annus írta h majd szàmoljak be mi volt a dokinàl... 1 hét múlva pénteken megyek. Nem akartam túl koràn . Akkor leszek 5+6 hetes, hàtha màr lenne szívpulzàlàs is :)


Kellemes hétvégét mindenkinek!

Puszi:Kriszta

2013. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


bocs hogy eltűntem de az egyik szemem sír a másik nevet :-) Képzeljétek, vártam a mensit, eljött a csütörtök, görcsök meg minden, de semmi.. Jött a péntek, görcsök, mellfeszülés, de semmi vérzés. Hát mondom tegnap este én ezt nem értem, csinálok egy tesztet. Ès képzeljétek, pozitív lett :-) Örülök is, félek is, nagyon sok érzés kavarog bennem :-)Le vagyok még mindig sokkolva haha Örülök de nagyon félek, hogy jó anya leszek e majd, hogy bírjuk e majd az ezzel járó felelősséget, meg hasonlók. Ami ilyenkor azt hiszem normális, pláne a háttérsztorimmal. Csak ami nagyon rossz volt, az az hogy ennek sajnos nem tudunk/tudtunk felhőtlenül örülni. Tegnap itthon voltunk mindketten, amikor megcsináltam a tesztet, és a páromnak azt mondtam, szeretnék vele beszélni valamiről nagyon sürgősen. Leültettem a kanapéra és becsukattam vele a szemét. Majd az ölébe helyeztem a tesztet. Amikor kinyitotta a szemét, teljesen elsápadt, elkezdi mi ez a pozitív jel? Ez most akkor mit jelent?Közben vigyorgott haha Kicsit nagyobb örömre számítottam, azt hiszem sokkot kapott szegény és kicsit érzelmileg le van bénulva, mióta az apukája ilyen beteg lett. Ès nem hiszitek el, de ahogy elkezdett ölelgetni, meg felengedni és végre örülni, csörgött a telefon.. A bátyja hívott minket az új hírekkel.. Apósom nagyon de nagyon rosszul van, nem operálható, és sajnos négy szerven is áttét van.... Az orvosok annyit mondtak, hogy nagyon agresszív fajta ez sajnos, pár nap alatt is növekszik.. Annyit mondtak az orvosok, hogy kemoterápiával csak lelassítani tudják a folyamatot, de sajnos megállítani nem.. Ez szörnyű.. Egymás nyakába borulva sírtunk.. Mondta is hogy ne haragudjak, de egyszerűen most a boldog reakciók mintha ki lennének kapcsolva benne, nem tud örülni fizikailag mert teljesen megrokkant az apukája hírétől, pláne most hogy ennyire rossz a helyzet.. Ijesztő... Szóval lányok ez történt velem a héten :-D Nagyon drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön nektek is mihamarabb :-) Utána kismama fórumot lehetne alakítani ebből :-D Mert mindenki nagyon hamar babás lesz :-D Itt vagyunk rá mi hárman már példának :-)

Annus ne bánkódj, hogy megjött, csak élvezzétek egymást, mi is ezt tettünk :-D De én hogy biztosra menjünk októberben kezdtem el nézni az ovumat teszttel, és tessék, sikerült is :-D Szóval ajánlom a tesztet neked is! Mert legalább lesz fogalmad hogy milyen napokra érdemes időzíteni.

Viki ez nagyon kísértetiesen hasonlít az én tüneteimre, ovu óta olyan megjövös-mocorgós érzéseim voltak :-D Nyilallt (most is) a petefészkem, fájt a derekam meg hasonlók!

Kriszta te hogy érzed magad? Milyen tüneteid vannak? Dokihoz mikor mész? (Lehet írtad már, de sajnos elkerülte a figyelmem) Cuki a férjedtől a fincsi csoki :-D Èn azt hanyagolom mert nem bírok leállni ha egyszer elkezdem :-D

Maja drága remélem nem sokáig kell ott vesződj azon az idegbajos munkahelyen, tudod a stressz nem tesz jót a kismamiknak :-) Meddig kell még elviseljed? Tök jó hogy a férjed ilyen édes. Remélem az enyém is elkezdi ezt majd a kezdeti sokk után :P Ùristen belegondoltatok már, hogy jövő ilyenkor egy kicsivel bővül a család? Olyan hihetetlen! Ès a karácsony is már egy picivel lesz gazdagabb :-D Lányok ti milyen vitaminokat szedtek? Mikor menjek el nőgyógyászhoz szerintetek?

2013. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/802 anonim ***** válasza:
100%
Melinda voltam :-D
2013. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/802 anonim ***** válasza:
100%

Melinda! Ez óriási boldogság!!! Tiszta szívből gratulálok és örülök neki!!! De jó, már Te vagy a harmadik kismami...És ebben a hónapban 2volt, szóval igenis lehet 2 vagy akár 3kismami is egy hónapban. Annyira, de annyira örülök neki!!! :)))

És tök természetes amit érzel. Én is pár napig aludni sem bírtam és tiszta gyomorgörcs voltam, sírni tudtam volna a kétségbe eséstől, majd szép lassan lenyugodtam és már csak az öröm van és az izgatott várakozás, sok-sok kérdéssel a fejemben, hiszen még semmit nem tudok, de majd belejövünk.

Pláne, így nagyon nehéz, amin most keresztül mentek. Egy ilyen helyzetben nagyon nehéz boldognak lenni, miközben más így szenved. Teljesen megértem a párodat. Nagyon nehéz időszak lesz neki, amin csak Te segíthetsz és pici babátok, de ehhez idő kell. Légy vele nagyon türelmes szerintem. Lassan előjön a boldogsága is. Szegénykéim, sajnálom, hogy ennyire rossz híreket kaptatok egy ilyen örömhír közben. El is hiszem, hogy az egyik szemetek sír és a másik nevetni próbál.

Szerintem ha nincs semmi problémád, akkor ráérsz orvoshoz menni a 7. és a 8.héten, mert akkor már van szívhang és előtte csak petezsákot látna csak a doki. Szóval, ha semmi komoly nincs, akkor csak várj 3-4 hetet még.

Én napi egy Elevitet szedek a doki javaslatára, korábban csak felet szedtem folsavval kiegészítve, de a doki szerint elég napi egy és nem kell mellé semmi a 12.hétig. Később majd mást fogok szedni, mert akkor már másra lesz a szervezetednek és a babának szüksége, de azt majd akkor megbeszéljük. És MagneB6-ot szükség szerint, fáradékonyság és görcsök esetén. Az enyhe görcsök normálisak, attól ne ijedj meg. Akkor lenne gond csak ha erősödnek és intenzíven érzed, vagy lenne valami pecsételés is. Szóval nyugi és pihenj sokat! És azért próbálj meg a jó dolgokra gondolni!

Kriszta! Én úgy tudom, hogy fogantatás után 3hét és 1nappal kezd el dobogni a pici szíve, tehát ez a 6.hétre tehető, szóval ne izgulj ha még jövő héten nem lenne. De érthető, hogy hamar szeretnél és kell is menned dokihoz a korábbi veszteséged miatt. De most érzem, hogy minden rendben lesz! És vannak még görcseid? Valami tünet? Remélem nem lesz hányós kismami és elkerül minden nyavalya!

Én most pár napra eljöttem táppénzre, mert bolondok háza volt az elmúlt 2hét és már éreztem, hogy nap végére görcsölök és szurkál a pocim. Így most pihenek pár napot. Talán végre sikerül átkérni magam ide Miskolcra, mert hál'Istenek nálunk van erre lehetőség és decemberben már itt kezdhetek. És már az is könnyebbség lesz, hogy naponta nem kell 70km-t oda-vissza lebuszoznom naponta. Meg itt jobb főnököm is lenne, és megszabadulnék az ottanitól, akit nagyon nehezen viselek. Így ha minden igaz, akkor február vagy március végéig tudnék dolgozni.

Annus, akkor tényleg korábban volt ovud, amit éreztél is, csak mi sem akartuk elhinni, hogy olyan korán. Használd a teszteket és okosabb leszel a hónapban!

Én ezeregy variációt kigondoltam rá, hogy hogyan fogom megmondani a páromnak a dolgot, de végül bőgtem mint egy kisgyerek és elfelejtettem minden verziót, és mivel nem volt itthon, így felhívtam és bőgve meséltem neki telefonba, hogy apuka lesz. Szegénykém, először meg is ijedt, hogy miért sírok, de utána már csak nevetni tudott és folyton csak azt kérdezte, hogy "Tényleg? De tényleg? Ez most komoly?". :) Utána pedig egy csokor virággal jött haza. Nagy öröm volt. :)))

Viki, amit írtál, azért elég gyanús. Nekem is nagyon hamar kezdődtek adott hónapban a görcsök és nem tudtam mire vélni. De jó lenne, ha a hónapban 3kismamink is lenne!!! :) Mikorra nem várod??? Csak hogy nagyon tudjak szorítani aznap. Csütörtökön is annyit gondoltam Melindára, és vártam, hogy írjon és tessék bejött! :)

Szilvi, tudják már a sógornődék, hogy hány babó lesz? Olyan kíváncsi vagyok rá! Te hogy vagy? Miket csinálsz mostanság? Legközelebbi ovu? :)

Sok-sok puszi mindenkinek, különösen az újdonsült kismamiknak és nagy ölelés és drukk a próbálkozósoknak!

Maja

2013. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/802 anonim ***** válasza:
100%

Melinda ez csodàlatos hír :) gratulàlok kismami :) lassan tényleg kismami fórumot kell majd nyitni :) és hogy érzed magad?? Van vmi tüneted?

Azt viszont nagyon sajnàlom ami apósodat illeti...sajnàlom h ennyire rossz a helyzet. Biztos nagyon nehéz lehet a férjednek és neked is...mindenesetre vigyàzz nagyon magatokra és kitartàs!!!

Szerintem orvoshoz raérsz a 7. Héten elmenni.

Én azért megyek 5+6 hetesen mert jövőhéten szabin leszek így ràérek vmint izgulok is egy picit a vetélésem miatt is.

Nem vagyok még hànyós :D csak a melleim érzékenyek... viszont mara kijött rajtam a nàtha..torokfàjàs-fejfàjàs-levertség...iszom a sok citromos teàt :)

Maja neked mikor lesz a köv. Uh??? 12.hét?

Puszi kismamik és leendő kismamik :))

Kriszta

2013. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja egyébként màr nincsenek görcseim néha érzek tompa fàjdalmat...szerencsére :)

Neked van tünet? Rosszullét, émelygés, mellfàjdalom??

Viki a következő esélyes :) izgatottan vàrjuk a fejleményeket :)

Puszi mégegyszer:Kriszta

2013. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/802 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a mellfeszülés olyan mintha kezdene múlni. Még mindig érzékeny és nyomásra fáj, de már nem úgy mint az elején.

Néha érzem azt, hogy éhes vagyok, de undorodom minden kajától. Ez olyan rossz érzés. Ilyenkor semmi nincs amire rámondanám, hogy szívesen megenném és nem ezek a legélvezetesebb kajálásaim, de enni meg kell, mert utána meg rosszul leszek.

Amit a héten érzek a szurkálás. Előbb a bal oldalon volt néha, de ma a jobb oldalon érzem. Olyan kellemetlen kis nyilallgatások ezek és mindig megrémít, mert ugye a jobb oldalon van a babám és akarva, akaratlanul az embernek rossz dolgok is eszébe jutnak. Remélem nincs semmi gond és csak a méhszalagok nyúlnak és azt érzem.

Maja

2013. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/802 anonim ***** válasza:
100%

Jah, igen a 12.héten lesz a genetikai ultrahang.

Remélem a megfázás csak enyhe és hamar el is múlik! Jól teszed, sok tea, méz és pihenés. Valamint torokfájásra egy tuti tipp: gargarizálj sós vízzel lefekvés előtt. Kellemetlen az íze, de reggelre elvonja a nedvességet a baciktól és elpusztulnak. Volt, nincs torokfájás. :)

2-3dl vízben feloldasz kb. egy fél ek. sót. Maja

2013. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Melinda, nagyon gratulálok Neked!!! Azt viszont sajnálom hogy apódos nincs jobban. Érhető a párod reakciója, kell neki idő amíg megemészti, de meglátod minden jóra fordul és egy boldog kis család lesztek 3asban :) Én kb. 29-30-ra nem várom, de amint írtam még mindig érezem a feszítést, görcsölést, szurkálást meg derékfájást. Szó szerint csak szenvedtem a munkahelyen is. Alig vártam hogy hazaérjek lefeküdni :) Remélem én is hogy babát jelentenek a tünetek, bár már ezekre nem nagyon adok :) Kriszta, Maja látom jól vagytok ti is :) Én egyébként már elterveztem hogy milyen vitamint fogok szedni: 12. hétig Femibion 800at (ebben szívódik fel a legjobban a folsav és az olvasottak alapján senkinek nem okozott hányingert), utána meg a Ladeevit nevű terhes vitamint mert van benne omega 3 és az ára is elfogadható. Van a Femibionnak is olyan ami a 12 héttől van a Femibion 400 csak majd 6000 ft, 60 szemes de napi 2 kapszulát kell bevenni mert az egyik a vitamin a másik meg az omega 3. Így maradt a Ladeevit mert van benne omega 3 + jókat írnak róla, így a 12 héttől ezt fogom szedni. Szóval már így elterveztem :)))

Viki

2013. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!