Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Melindám nagyon nagy gratuláció a babához! Nagyon örülök neked, és ne izgulj az ijedtség miatt. Érthető hogy így érzel, főleg azok után amiket átéltél, de a férjed jó apa lesz, és a mostani gondok után boldog lesz ő is. Nagyon sajnálom ami apósoddal történt, ez nagyon nehéz lehet nektek! Sajnos akkor sok remény nincs, remélem a férjed még haza tud jutni, hogy az édesapjával lehet. Sajnos azt hiszem fel kell készülnötök, hogy már nincs neki sok hátra, a legfontosabb, hogy most a párod mellett állj, és tényleg azt ajánlom, menjetek haza a szüleihez, és legyenek együtt amíg tudnak. A bab ott van, hogy majd boldogságot hozzon nektek. Most még úgy is a te dolgod ő rá vigyázni, te pedig vigyázz nagyon magadra!

Viki én már most szedem a Femibion 800-at, szerintem érdemes már most is szedni. Én majd a Gravidára tervezem áttérni, amint ez elfogy, de arról is hallottam már amit te írtál, hogy omega 3 is van benne, majd utána nézek. Viszont én a femibion mellé már most szedek minden nap Magnéziumot és Kalciumot is elég nagy mennyiségben, mert nagyon fontosak!

Viki szurkolok neked, reméljük neked is babót jeleznek a tünetek.

3 kismami két hónap alatt, ez szép teljesítmény. Nagyon örülök nektek csajok. Őszintén és tiszta szívből.

Kriszta nagyon szurkolok nektek hogy most minden rendben legyen! Én azt hittem már most héten mész dokihoz. A szabi pedig agyon jó dolog.

Én már most azt számolgatom, még mennyit kell idén menni dolgozni.

Maja nagyon jó lenne, ha tudnál munkahelyet váltani, ha így cégen belül is, nagyon fontos lenne a nyugisabb légkör. Vigyázz te is magatokra. Én már most is járok sokszor úgy, hogy semmit nem kívánok, de közben éhes vagyok.

Úgy látszik tényleg jól éreztem az ovumat, mert a 12. napon éreztem és 25. napra jött meg, ez pont 14 nappal később van. Megnéztem előző hónapban is utólag kiszámolva ovu után 14 nappal jött meg. Igen, ebben a hónapban már kipróbálom az ovu tesztet. Sajnos mi csak hétvégente vagyunk együtt, így nekem majdnem mindegy mikor van ovu, mert úgy is csak hétvégén lesz összebújás. Azért jó lesz tesztelni, hogy pontosan tudjam, tényleg mikor van. Viszont két hete abba hagytam a hőmérőzést, nincs hozzá már kedvem. Úgy vagyok vele, ha jönni akar jönni fog a baba, hőmérőzés nélkül is. A párom egyébként nagyon aranyos és támogató volt, ő nyugtatgatott. Sajnos nem találkoztunk, és lehet nem s fogunk a hétvégén, mert itthon volt dolgom. Voltam egy tanfolyamon, ami nagyon jó volt. Tanultam, tanultunk anyukámmal egy önsegítő, és másokon segítő nagyon jól és egyszerűen használható oldó technikát, amivel a feszültségeinket meg tudjuk szüntetni. És én arra próbáltam oldani magam, hogy a teherbeesés miatta félelmeim elmúljanak, és sikeres legyen a fogantatás. Nagyon intenzív volt, és bizakodom, hogy ha a félelmeim ki tudom oldani, már nagyobb eséllyel fog sikerülni. Nem tudom ti hisztek e ilyen dolgokban, én igen, és most nagyon jó érzéseim vannak. tudom, akkor fog jönni a babánk, amikor minden a legtökéletesebb lesz a számára, és ez erőt ad.

Lehet írok Edinának, mert ezzel a módszerrel, már több párt segítettek kisbabához, akiknek nem akart össze jönni.

Nagyon örülök a kismamiknak, és reméljük hamar kismami fórummá változunk!

Viki neked szurkolok, még egy hét a nemvártig.

Mi Szilvivel pedig már készülünk a következőre, és lehet mi majd karácsonyi ajándékba kapjuk, adhatjuk a pozitív tesztet :)

Kismamik nálatok van valamelyikőtöknek, párotoknak erősebb vágya, hogy milyen nemű babát szeretne inkább, persze ez szól a még próbálkozóknak is?!

Én mindig is arra vágytam, hogy kislányom legyen, mostanában viszont erős a vágyam hogy kisfiam is legyen, nem tudom melyiknek örülőnek előbb, de mi minimum 2 gyereket tervezünk, jó lenne mind a két nemből. A párom inkább fiút szeretne előbb, de azt hiszem ez férfi betegség :) Persze tudom minden mi jön csak egészséges és a miénk legyen.

No további szép hétvégét nektek és mindennek meg a puszi és az ölelés! Annus

2013. nov. 23. 22:32
 342/802 anonim ***** válasza:
100%

Drága lányok,


jó sokáig nem voltam most itt fent, de ennek is meg volt az oka. Rengeteget írtatok!


Nem hittem a szememnek, mikor megláttam, hogy "megszületett" a 3. kismamink is! Melinda drága, tiszta szívemből gratulálok. Tudom, hogy nehéz időszakon vagytok túl és az is érthető, hogy nem tudtatok felhőtlenül örülni a hírnek, de azt kívánom, hogy minden a lehető legjobban alakuljon és apósod is jobban legyen! Nagyon drukkolok értetek. Az egész családért. Nem könnyű időszak elé néztek, de a pici baba jövetele csodás esemény. Valahogy próbáljatok meg a pozitív dolgokra koncentrálni és bevonzani. Legyen minden rendben! Sokat gondolok rátok is. :)

Maja, örülök, hogy otthon vagy és tudsz pihizni. Ez a legfontosabb most neked. Remélem a munkahelyi kavalkád megoldódik és áthelyeznek Miskolcra. Ha nyugisabb lenne ott a légkör akkor mindenképp megéri. Az utazás miatt szintén. Vigyázz magatokra, puszi a babónak is. :)

Kriszta, én is azt érzem, hogy minden rendben lesz veletek! Belőled is árad a kiegyensúlyozottság és az öröm. Várjuk a híreket az első vizsgálatról majd. Jobbulást a náthából. Kúráld magad és sokat pihenj! :)

Viki, reméljük, hogy te leszel a hónap 2. kismamija. A tüneteid akár erre is utalhatnak. Nagyon drukkolok! Én is előre tervezős vagyok, de még nem döntöttem el, hogy vitamint szednék vagy szedjek. Ismerkedem még velük. :)

A Ladeevitről nem hallottam eddig. Utána nézek neten. :)

Annus drága, sajnálom, hogy megjött neked is. Szorítok értetek, hogy a következő ovut elkapjátok. Ahogy írtad, nem is mindig egyszerű mert csak hétvégente tudtok találkozni. Ennek ellenére bízz magatokban és ne görcsölj rá. Szerintem jó ötlet, hogy abba hagytad a hőmérőzést. Én is így vagyok vele, ha jönni akar a baba, úgyis jön. Nem kell ahhoz hőmérő és egyéb praktikák. Bár az ovu teszt felé hajlok most nagyon. Egyszer kifogom próbálni. Hátha.. Ha nem jön be, akkor utána arról is lemondok. Szerintem nem ezek fogják meghozni nekem a babót. :) Kitartás!


Nekem az elmúlt napok, mondhatjuk borzalmasak voltak. Az nem, hogy egész héten tanultam plusz pénteken voltam fősulin is, hanem történt 1-2 dolog ami miatt nem érzem magam 100%-osnak abban, hogy gyereket szeretnék még ebben az évben. Lehet, hogy ez most tolódni fog nekem. Inkább jövőre, vagy ahogy majd jönni akar. Itt a vizsgaidőszak is, decemberben tele vagyok velük, úgyhogy nem tudom. Én most kicsit "elzárkózom" ettől a gyerektémától. Azt érzem, szeretném is nagyon, a másik pillanatban már elbizonytalanodom. A férjemmel is összevesztem egy dolgon, amin ha nem változtat akkor így nem szeretnék gyereket vállalni. Nem írom le, hogy mi. Nem is mennék bele nagyon. Ez az időszak úgy látszik még kettőnkről kell szóljon. Ezért sem fogant meg a bébi. Lehet nem véletlenül. Erre szokták azt mondani, hogy tudja a baba mikor kell érkeznie. Ez nem az az idő még.


Na sok puszi nektek lányok, mennem kell. Remélem velem is rendeződnek majd a dolgok.

Mindenkinek nagy ölelés!!!! :) Szilvi

2013. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!!


Szilvi örülök h te is jelentkeztél :) úgy làtom elég stresszes időszak előtt àllsz...vizsgàk...a pàroddal is rendezni kell a dolgokat.. .remélrm mihamarabb sikerül megbeszélnetek a dolgot, ami téged elbizonytalanít a gyermekvàllalàs terén. :)


Annus én hiszek is meg nem is az ilyen "tanfolyamokban". Biztos h segít abban h tisztàbban làss dolgokat és h optimista legyél; de azt nem hiszem h ténylegesen ez hozza meg a vàrva vàrt csodàt. De mindenki abban hisz amiben akar és hasznosnak tartja :) talàn neked tényleg segíteni fog :) remélem a következő ovud olyan időpontra esik , mikor együtt tudtok lenni :)


Nekem borzalmas volt a tegnapi napom....ugye írtam h megfàztam. Na ez csak rosszabb lett a nap folyamàn. Este hivatalosak voltunk egy összejövetelre (30km messze). Màr du is gyenge voltam, aludtam, de csak elmentünk. De sokàig nem bírtam , vacsi utàn hazajöttem kocsival..gyors fürdés, hidegborogatàs csuklóra-fejre, panadol-meleg tea.

Aztàn még a pàromért vissza kellett mennemm 23.00 körül mert ugye a kocsit elhoztam. A torkom annyira fàjt hajnalban h kipróbàltam a sós vizes dolgot...és tényleg segített :) mostanra màr jobban vagyok, de még nem az igazi..

Reggel csinàltam egy tesztet és olyan büszke vagyok rà :) erősebb lett a tesztcsíkom mint a konrtollcsík :) előző terhességemnél soha nem lett egyforma erős a 2 csík. Rengeteg mindenben különbözik eddig a két terhességem, ezért is érzem h most minden rendben van :)

Alig vàrom màr a pénteket...

Holnap elkezdem az első karàcsonyi ajàndékok felkutatàsàt...de jó h szabin vagyok....

Puszi lànyok!

Kriszta

2013. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/802 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök a tesztednek. Az már nagyon jó, ha erősödik. Erős és egészséges kis magzatod van! :) Várom a fejleményeket pénteken és drukkolok!

Ugye-ugye? A jó kis sós vizes trükk mondtam, hogy tuti tipp. Nekem mindig beválik. Sokkal jobb mint bármelyik szopogatós tabletta vagy gyógyszer. Nekem korábban mindig nagyon durván elhúzódott a torokfájásom és egyre rosszabb volt, de mióta ezt a taktikát űzöm reggelre mindig elmúlik. Örülök, hogy jobban vagy! Ajánlom mindenkinek!

Bocsi,holnap reagálok mindenkinek és írok többet, de most nagyon fáradt vagyok.

Jó éjt Lányok!

Maja

2013. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Szilvi örülök, hogy jelentkeztél!

Meddig fogsz még suliba járni, hány féléved van még hátra? Az jó és fontos, ha most a sulira tudsz koncentrálni, gondolok majd rád, hogy jól sikerüljenek a vizsgáid!

Sajnálom, hogy meginogtál kicsit, és hogy össze vesztetek a férjeddel. Kívánom hogy tudjátok rendezni, megbeszélni ezt a problémát, és helyre álljon minden köztetek.

Én is el szoktam néha bizonytalanodni. Sokszor a saját dolgaimon, hogy önző vagyok, meg néha rettentő lusta, és ha elkap a depi, akkor úgy érzem élni sem akarok, hogy lehetnék így majd jó anyuka. A párom is tud néha olyat csinálni, amitől meginog a hitem. Szóval tudom ez nem segít a ti gondotokon, de tudd, hogy másnak is vannak ilyen gondjai.

Szilvi jó lenne össze futni, ha majd jössz vizsgázni, dobjuk fel egymást :)

Kriszta remélem jobban vagy már és sikerült kikezelned magadat. Az öblögetést én is tudom ajánlani. Nagyon gondolok rád. Az is nagyon jó, hogy most már erősebb a teszted ennek annyira örülök, és hogy minden jó eddig ebben a terhességedben! Gondolok rád, és mindjárt itt a péntek! Nagyon várom, hogy mi lesz a dokinál.

Melinda remélem te is jól vagy! Gondolok rátok is sokat. Apósodért és a férjedért is!

Maja miattad is izgulok, hogy sikerülne átkérni magad Miskolcra. ÉS annak is örülök, hogy otthon vagy és pihensz. Komolyan, ha úgy érzed, hogy nem bírod azt a tempót és légkört ami a munkahelyeden van, inkább menjél el táppénzre, de vigyázz magatokra.

Kriszta remélem a te szabid is jól telik.

Edináról nagyon régen hallottunk, olyan jó lenne tudni veled mi van.

Viki, neked meg mindjárt hétvége, a nem várt ideje, szurkolok neked is! Az lenne ám a csudi jó, ha neked is össze jött volna most :)

Én végül vasárnap elmentem a páromhoz, és hétfőn hajnalban jöttem haza. De annyira feltöltött az az egy nap is amíg vele voltam, nagyon sokat jelentett. Sőt most az unokahúga is tündéri volt, nem félt tőlem, mosolygott is rám, sőt én etettem meg őt, amiben nagyon ügyesek voltunk mert minden főzeléke elfogyott :) Szóval örültem magamnak és az önbizalmam is vissza tért.

Én hiszek az ezotérikus dolgokban, és hiszem hogy a szombati tanfolyam is hatással volt arra, hogy jobban érzem magam, nyugodtabb kiegyensúlyozottabb vagyok. És érzem, hogy a babánk is már alig várja, hogy megfoganhasson :)

Na további szép hetet lányok, megint sikerült későig fent maradni, már nagyon menni kéne aludni.

Puszi mindenkinek! Annus

2013. nov. 26. 22:45
 346/802 A kérdező kommentje:
A telefonomat sikerült megcsinaltatni. 3000 Ft ért kicserélték azt a részt ahol az antenna volt, a leejtésektöl eltört ezért nem hallottam semmit. Örülök neki mert nem lett volna olyan telefon amit szivesen vettem volna helyette. Kriszta elmesélnéd te miért du csinaltal ovu tesztet? Pénteken v szombaton el akarom kezdeni, és örülnék ha hasznos tapasztalatokat kaphatnék addig. Puszi Annus
2013. nov. 27. 13:38
 347/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus! Én is úgy tudom hogy délután kell csinálni az ovu tesztet, hogy miért passz, nem tudom mert én nem használok, de majd Kriszta biztosan segít neked ebben.

Örülök hogy már jó a telefonod.

Szilvi, sajnálom hogy ilyen stresszes mostanság az életed, de meglátod jobb lesz és mind a ketten érzeni fogjátok hogy eljött az idő az újbóli próbálkozáshoz.

Melinda, Maja, Kriszta remélem jól telnek a babavárós napjaitok. Remélem elkerülnek a rosszullétek titeket. Orvoshoz ki mikor megy még? Maja én még mindig várom az Uh képet, na meg majd persze a többiektől is.

Nekem már 5 napja iszonyú mindjárt megjön érzésem van, egész nap görcsölök, feszít legfőképp a jobb petefészkembe kicsit hasonlóan mit ovukor, fáj a derekam. Ma már gyakrabban kellett pisilnem is. De sajnos ezek kétesélyes dolgok, lehetnek akár premens tünetek is, mert valójában olyanok, csak erősebbek és nem szoktak nálam jóval egy héttel mensi előtt jelentkezni. Hát majd meglátjuk mi lesz 29-30 körül. Ma vagyok 11.dpo-n. Szép napot nektek!

Viki

2013. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!!!


Én továbbra is betegeskedem...mondhatom nagyon jól telik a várva várt szabim...

Igaz a sós viz abban segített h nem fáj a torkom,most viszont iszonyatosan kapar,viszket ami köhögésre késztet. Ma reggel meg arra keltem h vérzik az orrom :S szóval ez nem az én hetem,hiába vagyok szabin. Söt szegény párom hátán kijött vmi nagy piros folt és érzékeny a böre a hasán kezén. Utánajártunk a neten övsömörre gyanakszunk. Ma du 4-re megyünk bördokihoz. Aggódom érte is...elég vacakul van,pedig ö nem szokott betegeskedni. :S

Én meg alig varom már a pénteket hogy végre megtudjam h minden rendben van odabent..tükön ülök...

Meséltem nektek a kismama barátnömröl...mostanában az agyamra megy...mindent jobban tud nálam adja a tanácsokat százával. Hol vegyek babakocsit meg mellszívó készüléket meg babaágynemüt. Nekünk ilyenek még meg sem fordultak a fejünkben h mit hol fogunk venni.Annyira az elején vagyunk még hogy most az a legfontosabb h minden rendben legyen. Már mondtam is neki finoman h ne tanácsoljon semmit,mert mások vagyunk. De ma újból kezdte...Jajjj nem tudom mit kezdjek vele.


Annus ovutesztelni azért du kell mert az LH hormon amitöl pozi lesz a teszted az napközben termelödik. én mindig du 4 kor teszteltem,de ha esteleg te akkor nem tudsz ,ráérsz 18-19 óra körül is. Csak elötte 2-3 órával ne igyál,ne pisilj. tudom elég nehéz szomjazni meg mindjárt bepisilni,de a cél érdekében bármit :D Hajráá :)

Naa sikerült a pároddal is taliznod,ez szuper :) és még a telód is megcsinálták :)

Reméljük te is csatlakozol hamarosan a kismami klubbhoz :)


Viki te hogy vagy??? Mindjárt tesztelhetsz!! Érzel vmit?? Drukkolok ám nagyon!!!


Puszi Mindenkinek!

Kriszta

2013. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/802 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom Viki nagyjából egyszerre írtunk :) Izgatotan várjuk a fejleményeket :) mikor tesztelsz??

Nagyon kíváncsi vagyok nálad mit jelentenek ezek a tünetek. Ahogy írtad kétesélyes a dolog,talán ami fura h nem szokott ennyivel menszi elött fájni a hasad.

Szorítok!és remélem péntek-szombat körül te is egy szép pozi teszt birtokosa leszel :)

Puszi:Kriszta

2013. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


végre sikerült egy kis időt szakítanom két tanulás közt, így gyorsan írok nektek. :)

A mi helyzetünk lassan, nagyon lassan de biztosan megoldódni látszik, ami reménnyel tölt el. Én is és a férjem is sokkal jobban vagyunk, bár ez az időszak most ismét borzasztó stresszes neki és őszintén szólva nekem is (kezd). Rengeteget tanulok, naponta több száz oldalt olvasok és próbál új információkat befogadni az agyam, de a nap végére én is teljesen kimerülök. Aztán másnap kezdődik minden újra. Egyébként jól bírom, meg ha egyszer rákattanok akkor nem bírok leszállni a könyvről, de azért a szüneteket beszoktam tartani. Muszáj! :)

Nemcsak amiatt a probléma miatt (amit írtam) maradtak most ki az összebújásaink, inkább a probléma megoldásán dolgozunk. Pár napja volt ovum. Kb vasánap-hétfőn. Ezt a hónapot megint elszalasztottuk, de nagyon nem bánom. Alig várom, hogy túl legyünk a karácsonyon és mindenféle ünnepen, hogy sokkal nyugodtabban és kitisztult fejjel menjünk bele az új évbe esetleg az újbóli babaprojektbe. Számunkra is jobb lesz így, úgyhogy most semmit nem bánok. Először rendeznünk kell a dolgainkat és kivárni. Ez a legfontosabb most. Nagyon köszönöm, hogy így bíztattok, kedves szavaitok sok erőt adnak ám! :)

Annus, örülök, hogy kiegyensúlyozottabbá tett ez a tanfolyam. Érezhető rajtad. A babátok szerintem már tűkön ül. Köszönöm, hogy te is mellettem vagy, ahogy látom nem csak nálam merült fel a bizonytalanság kérdése, ami a baba vállalást kicsit megingatja. Lassan nálunk is minden rendben lesz. Én nem hagyom, hogy egy ilyen, viszonylag "kis" dolog miatt menjen szét a házasságom. Ezért is akarok megoldást találni rá, aminek szerencsére már a hatását is látom és érzékeljük. Nálatok is minden rendben lesz és nem fordul elő több kétség. Szívesen összefutok veled. Facebook-on írtam is az üzenetedre. :)

Viki, ezek a jelek nagyon jót sugallnak. Nagyon remélem, hogy tényleg baba van a dologban. Nyilván kétesélyes, de ha eddig még nem voltak ilyen tüneteid egy héttel mensi előtt, akkor eléggé bíztató amit tapasztalsz. Várjuk a hétvégét a jó hírrel. :)

Kriszta, kívánom, hogy minél gyorsabban felépülj ebből a betegségből.Párodnak is jobbulást. A pénteki első uh majd minden problémátokra gyógyír lesz! Mindennek rendben kell lennie. Ne izgulj. (Tudom, könnyű mondani) Nemsokára péntek! :) A kismama baránőddel pedig ne foglalkozz. Próbáld meg kizárni a tanácsait és kivonni az első pár hét élményeiből. Ez a kettőtök saját privát dolga, főleg az elején. Ne ossz meg vele több információt a következő napokban hetekben. Mindenesetre ha továbbra is okoskodik és változatlanul adja a "jobbnál jobb" tanácsokat, próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Szűrd ki mi az amit elakarsz fogadni mint tanács és mi az amit nem. A többit pedig engedd el a füled mellett. Hidd el, könnyebb lesz. Elhiszem, hogy nem egyszerű, de így messziről is csak ezt tudom ajánlani. :)

Maja, remélem te is jól vagy. Gömbölyödik már a pocakod? Gondolom sokszor simogatod és nézegeted. :)


Sok puszi nektek! Szilvi :)

2013. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!