Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok


Fuuu Annus jó sokat írtàl! :)

Hmmm szagérzékenység??? Nem tudom lehet van benne vmi, amit az utolsó ír (ki is volt az??). Elvileg 1 héttel előtte még semmit nem szabadna érezned...na de itt vagyok én az elő példa...nekem màr a tesztemvis pozi volt 5 nappal előtte; a melleim meg ovu óta fàjdogàltak. Szóval szerintem simàn lehet h érzékenyebb lettél. Ha ezek az illatok eddig nem zavartak és most igen...jó persze ne bízd el magad 100% -ra; de ez màr vmi kis reménykedésre adhat okot :)

Azon meg ne aggódj h màs babàjàt nem bírtad megnyugtatni, a tiedet meg tudod majd :)


Viki! Nekem volt màr több napig is ovus fàjdalmam. De igazàból egy nap az szokott lenni jó erős fàjdalmam . Max előtte is fàjdogàl màr, de utàna nem szokott. Drukkolok :) nem hasznàlsz ovutesztet??


Szilvi, mi újsàg?? Ugye nem jött meg?????


Maja hogy vagy??? Milyen gyorsan telik az idő...màr a 9. hétben vagy... :)


Puszi nektek!


Kriszta

2013. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta én voltam az utolsó, aki Annusnak írta a szagokra: Viki :)
2013. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta! nem használok ovu tesztet, mert úgy voltam eddig vele, hogy szinte mindig érzem, mikor van ovum. Hát kitudja lehet hogy kéne?! :) Egyébként hogy vagy? Mikor tervezel dokihoz menni?

Maja, nem emlékszem hogy a múltkor kérdeztem-e tőled miután a dokinál voltál, hogy megkérdezteted-e hogy vállalja-e a szülészt? Mondott-e árat? Vagy még nem kérdezted meg majd csak később tervezed? Ez a része is érdekel majd :) Viki

2013. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Hát... nincs jó hírem! Ahogy vártam, mára megjött. Nem késett szinte egy percet sem, sőt már tegnap délután a színházban is éreztem, hogy megjött, de ma reggelre nyilván erősebben. Így jártam. :D Egyébként teljesen jó kedvem van. Ma is rengeteg mindent csináltam, úgyhogy el is feledkeztem a mensimről. Érdekes, mert nincsenek fájdalmaim, aminek nagyon örülök. Csak érzékenyebb a pocim és nagyon gyenge voltam reggel. Most már semmi "bajom". Mondom én, lányok! A következő hónap az enyém lesz! :)

A színházi előadás nagyon szuper volt. Régen voltam abban a színházban Pesten, de még most is gyönyörű. Rengetegen voltak és a darab is isteni volt. Olyan voltam, mint egy kisgyerek. Annyira nagy élmény volt! Imádtam. Régen voltam már színházi darabot nézni. El is döntöttük a férjemmel, hogy havonta egyszer színházba járósak leszünk. Később meglátjuk mennyire fog sikerülni.:) Annus én az angol változatát nem láttam. Biztos az is nagyon jó. Nekem így is tetszett.

Kriszta, mesélj, hogy vagy? Te érzel már valami különöset? Hogy vagy? :)

Viki, lehet, hogy nekünk is ovu tesztet kéne használni! Krisztának is így jött össze ebben a hónapban. Most már én is elgondolkoztam azon, hogy lehet kipróbálom. Hátha… :) Amúgy én is szoktam érezni ovus fájdalmat akár 2-3 napon keresztül is. Lehet ezért sem sikerült eddig eltalálni a megfelelő időzítést az együttléthez, mert nem tudom eldönteni, hogy mikor van valójában pete kilökődés.

Remélem ti most eltaláltátok, Viki! :)

Annus, a szagérzékenység utalhat bármire. Én is sokszor éreztem már, mondjuk én legtöbbször a mensim megjövetele előtt lettem érzékenyebb a szagokra. Jó lenne, ha neked már most a babát jelezné. Bizakodjunk. :) Amiatt meg ne aggódj, hogy nem tudtad megnyugtatni a babát. Tudom, hogy nem esett jól, hogy egyre jobban sír a kezedben, de lehet megérezte rajtad a feszültséget vagy azt, hogy érzékenyebb voltál a kelleténél. A sajátodnál másképp lesz, hidd el! :)


Maja, Te hogy vagy? Minden oké a babucival is? Érzed őt valamennyire? :)

Többieket is várjuk.


Sok puszi, Szilvi :)

2013. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/802 anonim ***** válasza:
100%

Jaj lányok de édesek vagytok :-) Köszönöm a köszöntést. Szuperül telt a szülinapom, kaptam egy jó pár tök cuki ajándékot a párom szüleitől és az én anyukám is küldött egy cuki kis képeslapot meg egy pár ezüstfülbevalót :-) A drágaságomtól meg kaptam egy nagyon szép könyvet, ami a nászutunkra emlékeztet minket, aztán kaptam egy xbox nevezetű szupergépet amivel egy csomó jópofa dolgot lehet játszani meg hozzá egy játékot :-D Annyira édes volt, képzeljétek, mindig én kelek korábban, de tegnap direkt felkelt hamarabb, hogy fel tudja díszíteni a nappalit a számomra, meg rendelt nekem egy cukormentes tortát :-) Szuper volt egyszerűen! Az ajándékok kibontásánál meg jobban izgult, mint én haha :-D Nagyon széppé tette :-)

Hú Annusom, nagyon érdekesek ám a tüneteid :-) Kinyúlok ha te is babás vagy :-D Köszi a nagy cuppanós puszit és az ölelést, ideértek ám :-D De szuper kis vásáron voltál! Irigykedem, itt nincs ilyesmi. Imádom a kistermelőktől beszerezni a húst és a többi élelmiszert, teljesen más az íze mint a műfüstölt cuccoknak, vagy mesterségesen érlelt zöldség-gyümölcsöknek. Biztos szuper lehetett. Egyébként a tüneteket szerintem nem szabad véresen komolyan venni, mert olvastam sok olyan kismamáról aki abszolút semmilyen tünetet nem produkált az első pár hétben, csupán csak a mensi maradt ki. Sokan írják hogy a tüneteket nem szabad annyira nagyon figyelni, mert túlpörög rajta az ember, és hajlamos mindent tünetnek tekinteni.De mindenesetre szuper lenne ha babás lennél :-D Azon meg ne izgulj hogy nem tudtad a babát lenyugtatni. Sajnos van olyan amikor azért sírnak, mert fáj a hasuk vagy ilyesmi, és akkor sajnos az anyukának is nehéz őket megnyugtatni. De ha meglesz a sajátod, akkor másképp is fogsz érezni, a hormonok és az anyai ösztön együttese, illetve az a szétáradó szeretet amit érezni fogsz, olyan dolgokra tesz képessé, amiket nem is gondolnál. Sok anyuka mondja hogy olyan türelmesek, hogy sose hitték volna korábban hogy ilyen létezik. Szóval ne izgulj :-)

Viki mi a Közel-Keleten lakunk :-) Kicsit sajnos messze..ès egyet értek, egy 30 éves nő még nem "idős". Sajnos vannak olyanok, akik akkor értek révbe, hamarabb nem, a sors így akarta. Ez egyáltalán nem gond. Nem vagyunk még elkésve :-) A szívem súgja azt, hogy most van itt az ideje :-) Ès hogy most már megértem rá.

Szilvi drága de örülök hogy jól érezted magad a színházban! Biztos szuper volt. Sajnálom hogy a mensid megjött, de ez nem a mi hónapunk ;-) Nem baj a jó dolgokra megéri várni, nem igaz? :-D A nagyid hogy van? Köszönöm a kedves szavaid, nagyon sokat jelentenek :-) Igen, szuper lenne ha sikerülne a baba projekt, mert nagyon szeretnék az apósomnak egy pozitív löketet adni.. Sajnos olyan érzésem van, hogy annyira megviseli a betegség híre, hogy teljesen ö sem hisz abban, hogy meg fog gyógyulni és ez nagyon aggaszt. A szilvesztert velük fogjuk ünnepelni, akkor majd igyekszem öt kicsit felrázni. Hátha sikerül. Egyébként szerdán fogunk híreket kapni afelől, hogy mennyire komoly a baj.. Gondoljatok ránk kérlek.

Kriszti hogy érzed magad? Mèg mindig alig tudom elhinni hogy neked is sikert hozott ez a fórum, annyira örülök :-) Reményt ad a terhességed mindannyiunknak :-D

Lányok, ha a hold naptár szerinti ovum nem egyezik a rendessel, hogy tudnám őket összehozni? Egyébként próbálta már valaki az AVIVA-t? puszi nektek -Melinda

2013. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok!!


Szilvi sajnàlom hogy megjött :( pedig úgy drukkoltam Neked... annak biszont örülök h nem szomorodtàl el, hanem pozitívan àllsz az új hónsp elé :) sikerült kikapcsolódnotok a hétvégen, ez is fontos. :)


Viki, én is azért kezdtem el ovutesztelni mert volt h több napig is éreztem at ovut. Így legalàbb a teszt megmutataja mikor is van valójàban. Igaz mostansàg a tesztem is 2 napig volt pozi...na de mégis tudtam a pontos idejét :) én csak ajànlani tudom!


Melinda, te mikor tesztelsz??? Drukkoloo :) izgatottan vàrom ki lesz a következő kismami :)


Köszönöm kérdéseiteket jól vagyok :) tegnap este megint volt egy kis görcsöm, gyorsan vettem be magneB6-ot :) rosszulléteim nincsenek...csak a melleim érzékenyek vmint fàradt vagyok; de ez most nem is meglepő mert ez a hetem húzós a munkahelyen.

Orvoshoz jövőhét pénteken megyek :) drukkoljatok értünk :)

De érzem h minden rendben van :)


Maja veled mi újsàg??? :)


Puszi:Kriszta

2013. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Hát ezt idő volt visszaolvasni. 2 napig nem vagyok itt és oldalak születnek. De nem baj, ez a jó!

Annus, szerintem is picit korai lenne a tüneted és a helyedben én sem élném bele magam, mert úgy még rosszabbul tud esni, ha nem sikerül. De akár lehet valós is, ha már Krisztának is 5 nappal nemvárt előtt pozitív tesztje volt. Minden esetre én nagyon drukkolok és kíváncsian várom a fejleményeket!

Az, hogy nagyon sírt a baba a kezedben, az nem idegesítsen. Egyszer rám is ott hagytak egy pici babát, hogy vigyázzak rá, csak még elmennek egy utcával arrébb megnézni egy szekrénysort. Na mondanom sem kell, hogy a gyerek éktelen bömbölésbe kezdett és semmi nem tudtam vele kezdeni, így amikor már mindent bevetettem, akkor felfogtam és rohantam az anyja után a másik utcába. :D Azóta is elkap a röhögés, ha erre gondolok, de ez van. Én is esetlen vagyok más gyerkőcökkel. De hiszem, hogy az enyémnek én leszek a legjobb anyuka, hiszen ő a tiéd, és senki máshoz nem fog úgy kötődni, mint hozzád. Vele minden más lesz! Ha meg nem megy valami, akkor hívom anyát...:D

Kriszta, nagyon szorítok Neked, hogy pénteken minden rendben legyen,de én is érzem, hogy most minden rendben lesz! A pici görcsök természetesek, nekem még mai napig vannak néha, de olyankor én is MagneB6-ot veszek be és megpróbálok pihenni, hacsak nem a munkahelyen vagyok...Az sajnos ismerős, hogy most sok a munka és megterhelő. Egy cipőben járunk. És párod, hogy fogadta a végre már erős pozitív tesztet? Biztos nagyon boldogok vagytok pici kétellyel fűszerezve, de rosszra meg már nem szabad gondolni! Szorítok Neked 5 hetes kismami! :) Már annyi vagy így nem?

Melinda, így utólag is a Istenke éltessen sokáig!!! Nagyon cuki a párod, hogy ilyen hatalmas meglepit szervezett Neked! Nálunk mindig a párom akar xbox-ot. Egyszer már én is meglepem vele. Most is kérdezte, hogy mikor vesszük meg a "gyereknek"? :)

Szomorúan olvastam, hogy apósod beteg, de szorítok holnap, hogy jobb híreket kapjatok!!! És szorítok csütörtökön is, hogy legyen egy pozitív teszted és erőt adjon az egész családnak és nagy-nagy boldogságot hozzon! Miért ne lehetne ebben a hónapban több kismamink? ;)

AZ Avivát én csak terveztem, hogy belefogok, de végül elvetettem és csak nem hittem benne. Úgy voltam vele, hogy ha már nagyon nem jön össze, akkor megpróbálom. A ciklusom a holdciklushoz nekem is magától igazodott hozzá ilyen 1-2 napos csúszásokkal. Én abban hittem, hogy ha beáll pontosan oda, akkor fog összejönni. Nem tudom így utólag, hogy volt-e benne valami...Én attól kezdtem el rá figyelni, amikor Czeizel Endre beszélt erről. De nem tudom, hogy lehetne odaigazítani...

Szilvi, nagyon sajnáltam, hogy megjött, de annak legalább örülök, hogy nem törtél össze és könnyedebben kezeled ezeket a dolgokat. És legyen úgy, hogy a következő a Te hónapod legyen!!! :) Mekkora lenne, ha tényleg akkor jönne össze...

Én is imádom a színházat! Valahogy elvarázsol, mindig olyan, mintha egy másik világba csöppennék egy pár órára. De sajnos nekem sem szereti a bárom, így barátnőkkel és anyukámmal járok. Én legutóbb a Padlást néztem meg, de imádtam. És most a Ghostra szerettem volna nagyon eljutni Pestre, de nem jött össze, de nem adom fel! :)

Viki, még nem beszéltem erről az orvossal, csak azt kérdeztem meg, hogy járhatok-e végig hozzá és ő azt mondta, hogy persze. Gondoltam a többit majd később, még korai lenne. De mindig ha van valami infóm, majd megírom!

Nekem is volt olyan, hogy 2nap éreztem az ovus fájdalmakat. Nem gyakori, de volt olyan. Olyankor vagy több petesejt érik, vagy nehezebben szabadul ki és azért feszít annyi ideig. Hátha több volt és duplázod az esélyeket! Hát ha valakinek születhetnek 4es ikrei természetesen...Láttátok??? Azt hittem lehidalok a TV előtt. Azért az már nem semmi.

Mi jól vagyunk. Egy dolog idegesít, ma tüsszentettem egyet és rögtön belenyilallt a bal oldalamba nagyon lent és azóta is fáj ott. Mi lehet ez? A babóm a jobb oldalon van, remélem nem neki van baja. Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de úgy megijedtem, nagyon rossz volt az a fájdalom. Azóta sokat fekszek, hátha csak valami izom vagy valami ilyesmi húzódott meg.

Csütörtökön már 10 hetes leszek. Úgy rohan az idő. Akkor megyek védőnőhöz és hétfőn tanácsadásra. A képet még mindig nem sikerült felvarázsolnom a gépre, mert fagy le a telefonom, amikor próbálom feltölteni. De valahogy megoldom, csak legyen egy kis időm. Elég sokat dolgozok és nem mindig kisimult idegekkel jövök haza...Próbálom lazábban venni, de nem mindig jön össze. De itthon már minden a legnagyobb rendben, a párom vigyázz ránk és sok puszit kapunk mindketten. Olyan édes, amikor ilyen szeretettel puszilgatja a hasam és simizi. Nem is gondoltam, hogy egy férfi is tud így ennek örülni. De Nektek is ugyanilyen párjaitok vannak, ahogy olvasom, úgyhogy nagyon szerencsések vagyunk! :)

Elég hosszúra nyúltam, így befejezem mára!

Mindenkinek szép estét!

Puszi, Maja

2013. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/802 anonim ***** válasza:
100%

most nézem, hogy jó sok betűt elírtam, de már meg sem lepődök, olyan fáradt vagyok...:)

bárom=párom és hasonló finomságok :D

Maja

2013. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Maja :)


De jó végre felőled is hallani :) Örülök hogy jól vagytok :)

Szerintem ahogy tüsszentettél biztos becsípődött vmi kis ideg. Nem hiszem h a babàval lenne baj, főleg h a màsik oldalon fekszik. Nyugodj meg :) ahogy írtad a h miket csinàl a pàrod, elmosolyodtam :) az én pàrom is simogatja, puszilgatja a pocakom :) annyira aranyosak ilyenkor a férfiak szerintem :)

Nekünk ma van a pàrommal a hónapfordulónk, meglepett egy csomag fini csokival....hozzàtette h ezt most ketten kapjuk :)

Én egyébként 4+3 hetes kismami vagyok most. Szombaton töltöm az 5 hetet. Engem az aggaszt h a belső combomon lett egy piros kiütésem...nem viszket csak piros...


Melinda remélem apósod jobban lesz....egy unoka híre biztos felvidítanà és erőt adna neki!


Jóéjt lànyok :)

Puszi Kriszta

2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Nekem ma reggel megjött, hajnalok hajnalán 5 órakor kivánszorgok pisilni, és kómásan látom, hogy tiszta piros a fehérneműm. Hát hidegzuhanyként ért, főleg, hogy jövő hét hétfőre vártam. 25. napra jött meg, ilyen korán még soha. Szóval lehet, hogy tényleg előbb volt ovum. Igazából elkeseredve nem vagyok. Új hónap, új esély. No meg így hogy hamarabb jött meg, talán közelebb esek én is a holdfázisomhoz.

Egész hetem elég pocsék volt. Kedden nagyon felidegesítettek a mjnkahelyen, leüvöltöttem az egyik kollégám fejét, aki állandóan idegesít az okoskodásaival, persze mindenki ki akadt rám, hogy így nem lehet viselkedni egy munkahelyen. Na ekkor már sejtettem, hogy ebből mensi lesz, előtte szoktam ingerlékenyebb lenni. Tegnap is nyűgösebb voltam az átlagosnál is. Tényleg nem bánom hogy most nem sikerült. Így legalább ebben a hónapban kipróbálhatom az Ovu teszteket amiket a tündéri Majától kaptam! Úgy emlékszem Kriszta egyszer azt írta, hogy délután szokott tesztelni. Az miért jobb? Nem jó reggel? Én délután tuti nem tudok tesztelni, max este munka után. De a reggel lenne a legjobb, olyankor úgy is arra kelek h már pisilni kell.

Kriszta meg írnád, hogy neked hogyan is szokott ez az ovuteszt működni?

Kriszta örülök, hogy jól vagy! Magnézium jó, használjuk csak, és én tudom, hogy most semmi gond nem lehet, és izgatottan várom, hogy majd doki mit fog mondnai ma neked.

Melinda nagyon jó kis szülinapod volt. Meglepi reggel, ez milyen szuper, és sok ajándék! Nagyon törödő a te párod is, és a cukormentes torta is nagyon kedves volt tőle! VÁrom, hogy te is írj, mert csütörtök már elmúlt, hátha neked is sikerült!

Szilvi sajnálom, hogy megjött. Az jó ha nem fáj, nekem most kezd nagyon, azt hiszem, most be is fogom magam gyógyszerezni, mert most nincs erőm viselni a fájdalmat, azért rosszul esik h megjött.

Örülök, hogy élvezted a színházat, no és néha jobb ha az ember nem ismeri az eredetit, mert akkor azt élvezi amit kap, és nem akar össze hasonlítgatni. Mi is egyébként már évek óta terveztük a bérletet, mert akkor biztos elmész. Így viszont nem vagy egy színházhoz kötve, el tudsz menni bármelyikbe ahol játszanak valami neked tetszőt.

Maja örülök, hogy jól vagytok ti is. 10 hét azta de jó. A Padlást mi is láttuk pár éve, én nagyon szeretem! Poci simi, puszi az olyna jó és bensőséges dolog, ezt a férfiak mások előtt azért nem csinálnák, csak a ti kiváltságotok kettőtöké. A has szurka a tüsszentés után valószínűleg csak valami ideg becsípődés, nálam levegő beszorulás is lehet, de az is elmúlik.

Viki köszi a szagos tippedet, de valószínűleg akkor ez mensi tünet volt nálam. Egyébként is érzékeny vagyok pl. a frissen főtt kávéra, egyszerűen ha túl tömény, hányingert tudok tőle kapni, de ez régóta megvan. Én nem akartam tünetekre hagyatkozni, csak ez a szagérzékenység zavaró és szembetűnő volt.

Viki remélem neked nyugisan telik a heted, és nem akar majd megjönni :) Én nem értek hozzá, de a több napos fájdalom, lehet hogy több petét is jelöl. Krisztánál is két petét látott érni a doki, lehet nálad is ilyen. Én a facebookon láttam 5-ös ikres kismami pocakot, ki is posztoltam. Csehországban történt, és természetes úton. Azt hiszem azért az már sok, nekem 2 babó is éppen elég lenne egyszerre azt hiszem :)

Ti lányok terveztétek, hogy ha végre pozi lesz a teszt hogyan mondjátok el a párotoknak? CSak simán közlitek, vagy a kiscipős ajándék adás, vagy valami saját ötlet. Én tegnap betévedtem egy gyöngyös boltba, és találtam fából színes lábfejet és kézfejet, vettem 2-2, meg vettem hozzá egy kis fa kört fejnek és egy rombusz formát testnek, és arra gondoltam össze főzöm ilyen kis baba alakba, és ha majd megfogan a babánk, akkor, azt fogom a páromnak oda adni. Lehet esetlennek tűnik, de akkor olyna jó ötletnek tűnt. Remélem sikerül normálisan össze is fűznöm, és majd érteni fogja mit jelent.

JA képzeljétek szerda óta rossz a telefonom, nem hallom hogy nekme mit mondanak, tárcsahang sincs, viszont hivást elindítja a telefon, és engem hallanak többnyire mások. Mi mivel csak hétvégente találkozunk napi 3x minimum beszélünk a párommal, és most olyna rossz. Szerencsére este felhívtam hugom telefonjáról, de akkor is rossz. Tegnap bevittem a mobil szolgáltatóhoz, ahol azt ajánlotta a srác, vigyem el független szervízbe hátha ott tudnak segíteni, ha nem akkor új telot kell venni. Igaz már 3,5 éve megvan, de ez egy nagyon jó telefon, ilyet persze már nem lehet kapni, és nem tetszik egyik sem amit lehet, mert én még nyomogombosat szeretnék. De lehet az lesz a vége, hogy kénytelen leszek okosat venni, csak én nagyon Nokia mániás vagyok, annak meg állítólag annyira nem jók az okos-telefonjai.

Na most ellibbenek, mert készülődni kellene munkába is sajnos.

Jó hétvégét mindenkinek!

Puszi Annus

2013. nov. 22. 06:24
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!