Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/802 anonim ***** válasza:
100%

Hello Lányok!

Jujjj Kriszta, én is látom halványan a csíkodat! :) De jó lenne!!! Nagyon szorítok és izgatottan várom a holnapi tesztedet is!!! De tényleg jó hamar kimutatja...Kíváncsi lennék, hogy nekem mikor mutatta volna ki a leghamarabb, de én gyáva voltam hamar tesztelni. Azt tudom, hogy a nemvártam napján a 25ös x-epil teszten olyan erős lett a 2.csíkocskám, hogy csak na. Míg a 10es elvileg érzékenyebb teszten sokkal világosabb volt. Ki érti ezt? Pedig ugyanabból a vizeletből csináltam és a 10esnek kellene az érzékenyebbnek lenni. Szóval megy a drukk!!!

És még szebb lenne, ha Szilvinek és Melindának is most sikerülne és hétvégén ők is a pozi képet töltenék fel!!! Tripla öröm lenne!!! :)))

És végül hó végén Viki és Annus is csatlakozna! :) Na ez már tényleg őrület lenne. :D

Én holnap megyek a dokihoz. Szorítsatok! Majd este írok, ha hazaértem és nem lesz túl késő, mert elvileg irtó sokan vannak a rendelésén.

Jó éjt Lányok!

Maja

2013. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Kriszta, én nem vagyok szakértő ezekben a tesztekben de halványacskán én is láttam! Nagyon izgulok, hogy holnap milyen lesz. Este mindenképpen feljövök, mert veled, veletek akarok lenni ezekben a fontos napokban is!

Maja, az jó ha a narancs segít a rosszulléteken, és el s múlt a hétvégén! Szurkolok, hogy ne jöjjön vissza, én is nagyon remélem, hogy ez a tünet majd elkerül. Szerintem simán lehet már egy pici poci, főleg, ha előtte szép lapos hasid volt. Akarod majd fotózni a pocidat hétről hétre? Én úgy szeretném majd az enyémet, de nekem már most kis hájacska pocakom van, szóval lehet 5. hónapig nem fog látszani semmi, de majd meglátjuk. Nekem annyira tetszenek, mikor látok ilyen sorozat fotókat pocakról! Az jó, ha megtaláltad az ideális orvost az ideális kórházban, nagyon várom holnap a te jelentkezésed is, hogy milyen volt az első vizsgálat!

Lehet hülye kérdés, de az első pozitív tesztek után, pár nappal is csináltál még tesztet? Vagy elhitted elsőre, hogy sikerült. Én most azt gondolom, hogy amíg orvos nem igazolja, lehet fogok majd még csinálni pár naponta, újabb öröm, hogy még mindig pozitív. Lehet hülyeség, de nekem ez az ötletem.

Melinda örülök hogy izgalmas anyósos hetetek volt, és lefoglaltad magad. írok majd priviben mindenféle elérhetőséget, engem érdekel a facebookos csoportolás is :)

Kitartás lányok, már csak pár nap a hétvégéig.

Azt hiszem igazatok van, nem péntekem lehetett ovum, mert a hőmérőzés szerint vasárnap emelkedett meg a hőm, és azt írták nekem okosak, hogy az emelkedés számít. Lehet nekem ovu előtt 2 nappal van ilyen hasi görcsöm, lényegtelen miért.

Kriszta a bor jó, főleg ha elengedsz tőle. Én pálinkáztam múltkor, bár épp akkor volt meg, tudtam, hogy csak használ :)

Viki ahogy mesélted a párod, milyen rosszul érezte magát, és önmagát hibáztatta, a hétvégén beszélgettem a párommal, és már most próbáltam vele megbeszélni, hogyha nem jön össze, az nem az ő vagy az én hibám, hanem a mi babánk még nem akart megfoganni.

Egyenlőre példaértékű számomra ahogy viselkedik. A kezdeti bizonytalanság teljesen eltűnt a páromból, és most már ő biztat engem!

A hétvégénk nagyon jól sikerült, mind két nap voltunk együtt, sőt én többször kívántam mint ő :) De tudtam, hogy az első együttlétünk a legfontosabb, mert ugye megvolt az 5 nap szünet, teljesen fel voltak töltve a raktárak :) Meg is beszéltem vele, hogy okosan csináljuk. Párna ment a popó alá, már előtte is, de azért folyt ki megint. Vasárnap el is mentünk venni törülközőt! Legközelebb már azt is használjuk majd. tudom mi még csak most kezdtük, de egyenlőre végtelenül élvezzük az együtt léteket, és most ez a legfontosabb. Minden nap gondolok arra, hogy lehet most már velünk van a babánk, és ez nagyon boldoggá tesz. Azt hiszem egy hét múlva már én is idegesebb leszek, de majd eltelik valahogy ez a két hét is. Próbálok barátkozni a gondolattal, milyen lesz majd szülőnek lenni.

Én tudom, hogy mi akik várjuk, óhajtjuk és fel vagyunk rá készülni boldog kismamák, és még boldogabb anyukák leszünk.

Nem tudom kinek nem reagáltam, megint elragadtak a gondolataim.

Edina sokat gondolok rád is remélem minden jó veletek, és a vizsgálatok eredményesek lesznek.

Melinda a férjednek pedig bátorság a vizsgálathoz!

Remélem a tüneteitek a babát jelzik, én sajnos nem szoktam ennyi mindent észre venni magamon, de most majd figyelek.

Képzeljétek a párom nézett valami baba magazint, amiben arról beszéltek, mit kell tenni, hogy fejlesszük a gyermekünk, és a baba úszás előnyeiről beszéltek. Annyira aranyos, hogy ilyeneket néz önszántából. Sőt ma azt is mondta, elgondolkodott, mi lenne, ha holnap bejelenteném, hogy útban van a babánk, és azt mondta, már nem fél, hanem izgatottan várja :) Ezek a dolgok tesznek engem igazán boldoggá!

puszi Annus

2013. nov. 11. 20:58
 283/802 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt lànyok!


Annus örülök h jól sikerült a hétvégétek :) mostmàr a pàrod is 100% an akarja a babàt. :) nagyon aranyos tőle hogy ilyen figyelmes :) ti mindent megtettetek a hétvégén, megy a drukk :)

Maja! Végre ma làthatod a pocaklakódat :) elkísér a pàrod is?? Izgatottam vàrjuk az élménybeszàmolót :)

Viki remélem ti is beleadtatok mindent :)

Szilvi mi újsàg, tünetek??

Én teszteltem ma is és tényleg ott van a két csík :) nagyon picit erősebb csak mint a tegnap du-i. Még a pàromnak sem mondtam... nagyon izgulok...aludni is alig tudtam... a méhembe egy ponton tegnap óta kb 5 petcenként szúrkàl, a melleim most nem fàjnak. Istenem de jó is lenne ha minden rendben menne... :)

Szetintem csütörtökön tesztelek újból (ha kibírom)

Puszi

Kriszta

2013. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/802 anonim ***** válasza:
100%

A kép megint lemaradt :)

[link]

2013. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Kriszta ismét ott van a 2. csíkocska, mondjuk én a képen ugyanolyannak látom mint a tegnapit. Te nyilván erősebbnek látod. De ott van!!!!! Jajj... még mindig nagyon drukkolok. Próbáld meg kivárni a csütörtököt. Muszáj erősödnie! Ezek szerint még nincs annyi Hcg a vizeletedben, de ez csak fokozódni fog. Annyira izgulok érted. :)

Az én tüneteim, hát... nem is tudom. Annyira nem merek ezekre hagyatkozni. Érzek én mindenfélét de ez lehet csak a mensire való felkészülés miatt van. Most hajnalban (3kor) arra ébredtem, hogy görcsölgetek és felébredés után nemsokra elkezdtem érezni a cicijeimet. Mintha teltebbek lennének és érzékenyek. Plusz apróbb nyilalgatások a méhemnél. Jajj, lányok, én nem tudom. Szerintem ez megint csak a mensi lesz. De reméljük a legjobbakat és a pozi tesztet! :D

Maja, várjuk a beszámolót és a képet, ha tudsz felrakni. :)

Puszi Nektek és szép napot! Szilvi

2013. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Kriszta, én is látom rajta nagyon halványan a két csíkot, bízom én is benne hogy erősödni fog :) Biztos nagyon izgatott lehetsz a végtelennek tűnő várakozásban :)

Annus nagyon jó hogy a párod ilyen jól áll a dolgokhoz és mindent megtudtok beszélni :) Nekem is tetszenek a babapocakos fotók, én olyat láttam ahol a 3. hónaptól volt fotózva az utolsó képen pedig már az ölében fogta a babát. Szerintem én is megörökítem majd ha eljön az ideje :) A tesztes dologban pedig szintén úgy vagyok mint te, hogy én is tuti csinálnék még az első pozitív után hogy biztos legyen :)

Szilvi neked is nagyon drukkolok hogy végre két csíkosat tesztelhess :) A tünetekkel én is úgy vagyok hogy mindig becsapnak, így már nagyon kíváncsi leszek mik is lesznek a tünetek ha már valóban ott lesz a baba.

Maja, sajnos én is úgy tudom, hogy sokan szoktak lenne a rendelésen, ami egy kicsit érhető is mert egy héten csak egyszer rendel keddi nap és akkor is csak 17:00-20:00. Remélem jó tapasztalataid lesznek Szemán dokival kapcsolatban :) Várjuk majd a beszámolót és a képet is ha már ilyenkor adnak (nem tudom ez hogy szokott lenni).

Nekem a ciklus.hu szerint ma van az ovum, de most nem érzek annyira erősen semmit mint a múltkor, egy kicsit a petefészkemnél mintha húzódna, a derekam fáj, meg van egy kis folyásom is. Szóval lehet hogy ez az, de lehet később lesz mint a múltkor.

Viki

2013. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Kriszta, én a mait erősebbnek látom, mint a tegnapit. Telón néztem meg és azon egyértelműen láttam, nem kellett a szemem meresztgetni. Nagyon drukkolok, hogy erősödjön és minden rendben menjen! Már nagyon megérdemelnéd!

Persze ugyanúgy izgulok érted is Szilvi és Melinda! Még ti vagytok a hétvégi esélyes csapat. Utána meg jön Annus és Viki, újabb izgalom. :)

Annus örülök, hogy ilyen jó dolgokról számoltál be. A párod akkor már tényleg készen áll. Nagyon aranyos, ha ilyeneket néz és érdeklődik. Ennek tiszta szívből örülök.

Megmondom őszintén, hogy én is csináltam egy héttel később is tesztet. Úgy voltam vele, hogy még doki nem mondja, addig nehezen hiszem el és néztem, hogy erősödik-e a csíkom.

Én még nem fotózom a pocim, majd csak kb a 3.hónaptól és szerintem nem fogom minden héten, csak időközönként. Egyébként van abban valami, amit Kriszta írt. Lehet, hogy csak fel vagyok puffadva és az látszik. Sőt biztos. Mert ilyenkor az ember azért puffad rendesen.

Na és a beszámolóm! :) Voltam dokinál. Nagyon szimpatikus, rendes és alapos orvos ez a Szemán György. Örülök, hogy rád hallgattam Viki! Annyira nem is voltak sokan, előttem volt 2 emberke. Ami még tetszett benne, hogy nem dobálja ki a betegeket gyorsan, hanem azért szán időt mindenkire. Én kb 40 percet voltam bent és tényleg mindent elmondott A-tól Z-ig.

A kisbabánk 13mm, 8hetes terhes vagyok. Jó helyen van megtapadva és már volt szívhang. Nagyon jó érzés ez! El sem tudom mondani. Bent volt a párom is, és ő is nagy csodálkozva nézte a monitort és hallgatta a szívét. Kaptunk 2 fotót is. Azokat majd megpróbálom valahogy felvarázsolni a gépre és majd elküldöm. Azóta többször nézegetjük. Hihetetlen volt látni, hallani. Ezt mindenkinek át kell élni!!! Csodás dolog!!! :)

Szóval minden a lehető legnagyobb rendben, korának megfelelő nagyságú, úgyhogy megnyugodtunk.

A dokiban még az is nagyon szimpi volt, hogy azt kérte, hogy a legapróbb dologról is tudni akar. Kis fogfájás, ha bármi panaszom lenne, gyógyszert írnak, rögtön hívjam és konzultáljunk. Kérdeztem, hogy járhatok-e végig hozzá és ő mondta, hogy természetesen. Szülésről még nem beszéltünk, azért picit korainak találtam még, azt majd később. És végig poénkodott, ami nekem nagyon tetszett. Többen írták, hogy szülés alatt is bent van végig és humorizál, ami felér egy fájdalomcsillapítással. Ezt el is hiszem, mert végig nyomta a poénokat. Szóval nekem nagyon szimpi! Ha bármi érdekel még vele kapcsolatban Viki, akkor írj priviben és írok!

Most megyek, elteszem magam holnapra nagy izgalmamban! :)

Maja 8hkm :)

2013. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti úristen ez mekkora hiííiiiir!! Mindjárt összetojom magam :-D Annyira örülök neked!!! Úristen :-D Ez egyszerűen szuper! Èn is látom a két kis csíkot, igaz nagyon kellett nézzem mert eléggé vaksi vagyok a laptopos monitornál de így is láttam!!! :-D Gratuláloook!! A párodnak mondtad már? Ö mit szólt? Vagy eltitkolod még? Egyébként szerintem lányok ebben a fórumban és bennünk van valami mágikus erő haha meghozzuk egymásnak a babát :-D Tudod mi a vicces? Hogy pont azt írtad hogy mensisen fájt a hasad :-D Na nesze neked mensi haha egy nagy frászt volt ez mensi :-D Ìgy legalább reményt adtál nekem is a hülye húzódó fájdalmam miatt :-) Bár én is tökre úgy érzem, ahogy te érezted pár napja, hogy nem jött össze megint, de majd meglátjuk.

Szilvi te nem tesztelsz? :-D Nagyon kivi vagyok neked sikerült-e. Vagy inkább kivárod a hétvégét? Írok priviben mindenképpen arról hogy hol dolgoztam meg ilyenek. Amúgy pedig nem keseregni! :-) Menni fog az nemsoká ne izgulj :-)Leszáll hozzád is majd egy kis angyalka :-)Már lehet ott is van :-D Ès a cicidet rángatja azért fáj :-D

Viki jó durva az a sztori amit arról a szegény 2800 grammos kisbabáról írtál. Nagyon szomorú az is.. De mi jobbak leszünk helyettük is :-) Majával és Krisztivel az élen most éppen :-D

Annus szerintem nagyon jó hogy már így előre elbeszélgettél a pároddal, fontos nekik az ilyen szerintem, bár nem szeretnek sokat lelkizni, de ez igen érzékeny téma, szóval szerintem jól tetted. Köszi a bíztatást a férjecskémnek, majd nemsoká elmegy a vizsgálatra, mert most már az én esetemben minden vizsgálat zöld utat ad úgy tűnik :-)Már csak egy progeszteron vizsgálat kell, amit szombaton ejtek meg.

Nagyon örülök hogy a férjed így készülődik az apaságra, annyira aranyos. Egyébként lemaradtam arról, hogy mi miatt félt annyira a dologtól? Családi-gyerekkori rossz tapasztalatok, emlékek játszottak ebben közre? Ne izgulj a testem jeleire azután kezdtem felfigyelni, hogy kiürült a fogamzásgátló teljesen 4-5 hónap alatt a szervezetemből. A peteérésem körül annyira kívántam a férjem, hogy le se lehetett lőni hahaha ilyen még sose volt :-D

Lányok egyébként köszönöm az email címeket!!! Ìrni fogok mindenképpen!

Az anyósommal nagyon jól teltek a napok, annyira nyugis volt, persze vittük jobbra-balra hogy azért ne unatkozzon, de ö is egy elég durva éven van keresztül, legyőzte a rákot úgyhogy most töltötte nálunk a megérdemelt kis egy hetes pihenését. Nemsoká megy is vissza sajnos, de jó volt látni. Nagyon jó a viszonyunk, aminek nagyon örülök. Úgy bánik velem mintha az anyukám lenne. Igaz vannak idegesítő dolgai, de kinek nincsenek :-)Imádom :-) ùgyhogy jól telt. Most már csak a szüleimnek kell jönnie, jönnek hozzánk látogatóba karácsonyra, alig várom :-) Először jönnek ki hozzánk és ráadásul először repülnek, úgyhogy van ám para :-D

Puszi mindenkinek, Melinda

2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kriszta én továbbra sem értek nagyon a tesztekhez, de szerintem ez egyértelműbb halvány csík mint a tegnapi. Türelem neked csütörtökig!

Én nagyon szorítok neked!

Szilvi reméljük a te tüneteid babót mutatnak. ez az éjszakai felébredés, azért elég komoly lehet szerintem. Hogy ti miylen tüneteket vesztek észre. Komolyan nem tudom, én nem figyelek magamra, vagy nekem tényleg nincsenek ilyen jellegzetes tüneteim. Attól félek, ha túlzottan elkezdem elemezgetni a lehetséges tüneteket, akkor még nehezebben fogom viselni a napokat. Egyenlőre, csak fel öltözöm amennyire csak tudok, és simogatom a pocakom :)

Viki figyeld a jeleket, te legalább érzed az ovut. És legyetek együtt amikor ideálisan lehet, még nem késtetek le semmiről :)

Maja várjuk milyen volt a vizsgálat. Nagyon izgatott vagyok!

Melinda reméljük neked is jól telnek ezek az utolsó nem várt előtti napok. Aztán majd mesélj mi újság veled.

Melinda mesélnél kicsit arról milyen diétát csinálsz? Én nekem végül a vérvétel nem mutatott ki semmi gondot a cukrommal, de attól még igyekszem vigyázni. Te hogy és milyen szénhidrátokat eszel? Én reggel vízben főtt zabpelyhet eszem gyümölccsel, max egy kicsi fruktózt eszek hozzá. Akkor kezdtem gyanakodni hogy valamit nem csinálok jól, mikor a reggeli csokis müzli után jöttek a fejfájások. Akkor szoktam le a felesleges cukor bevitelről. Szóval most igyekszem feleslegesen nem bevinni cukrot, de a doki meg azt mondta, minden étkezéskor egyek szénhidrátot, hogy a vércukorszintem ne ugorjon nagy étkezésekkor nagyot.

Várom, hogy mi újság veletek! Puszi Annus

2013. nov. 12. 21:14
 290/802 A kérdező kommentje:

No míg írogattam nektek, addig Maja és Melinda is jelentkezett :)

Maja ez annyira szuper! 8 hetes kismami, 13 mm babó, és boldog szívdobogás, no meg képek róla, ezek fantasztikus dolgok! Annyira örülök nektek! És hoyg párod is ott volt, meg is értem hogy meghatódott. Óh és hogy a doki is ilyen rendes és szimpi, ezek olyan szuper hírek!

Melinda jó, hogy jól telt a hetetek. És most már csak pár nap! Te vársz türelmesen, vagy tesztelsz te is?

Puszi nektek! Annus

2013. nov. 12. 21:27
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!