Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Na kijegyzeteltem kivel mi történt! :)

Örülök lányok, hogy többen is nézitek a Várandósokat :) Jó szórakozást mindenkinek hozzá! Kriszta neked is jó filmezést! Én nem tudok jó film megosztót.

Ez milyen jó lányok hogy hárman is szinte egyszerre volt ovutok, akkor lehet együtt izgulni :)

Maja hogy rohan az idő, már 7 hetesek lesztek, remélem mihamarabb eljutsz dokihoz, és láthatod a babát! Köszi a képeket! Nagyon szépek vagytok a férjeddel!

Szilvi örülök, hogy jól sikerült a kis szülinapi buli a férjednek. No meg a nagy családlátogatás. Szurkolunk a sógornődnek is, hogy sikeres legyen a lombik.

Remélem mind a hármótoknak sikeres volt az együtt lét ebben a hónapban!

Melinda, örülök, hogy jöttél! Jó néha kicsit netmentesen lenni :) És azt hiszem mind úgy vagyunk vele, hogy alig várjuk, hogy újra együtt legyünk! Közel-Kelet, te is jól elrepült kismadár vagy! Nem lehet könnyű nektek olyan messze lenni .De még ott is van magyar orvos :)

Szerintem jó ötlet a facebbok csoport, majd megírom neked a face nevem :) Maját már meg is kerestem :)

Annak meg nagyon örülök, hogy csak pici cisztákat vannak, és ezek sem veszélyesek max nincs pete érés minden hónapban. A 6 hónapot úgy vedd, hogy most van esély, hogy össze jöjjön a baba. Ne a vizsgálatokra gondolj, hanem a boldog együtt létekre, és ara hogy nincs semmi komoly gond, és ne is kelljen már 6 hónap múlva ezen gondolkodni, mert pocakodban lesz a babátok!

Férjed is jól meglehetett ijedve, a pasik különösen félnek a vizsgálatoktól. Reméljük, hogy hamar túl lesz rajta.

Kriszta, ez a pete érős dolog engem is érdekelt. Az Uh felvételen lehet látni hogy érik egy pete. Ez mekkora, erről még nem is hallottam. Most biztos tudod, hogy értek a peték, és ovud is volt, reménykedjünk, hogy ügyesek voltak a kiskatonák is!

Kecskemét elég nagy város, így nem tudom ki lehet a G. Levente, de az jó, hogy van itt ismerősöd :)

Na az is kicsi a világ, hogy Szilvi és Melinda is Légiutaskísérő volt. stewi, ha jól mondom. Én még soha nem repültem, és azt hiszem nem is fogok. Több féle fóbiám is van a magasságtól, bezártságtól, ezek együtt jönnének elő a repülőn. Én ilyen kis földhöz ragadt egyszerű lány vagyok :)

Csajok olvastam, az aktu után párnát a popó alá módszert. Mi a párommal most kezdtük élesben a dolgot ugye bár, eddig óvszerrel védekeztünk. Legtöbbször a lovagló pózt alkalmazzuk, annál nem is lepődtem meg, hogy ki is folyt minden utána. Most direkt kértem, legyen misszionárius, hátha úgy nem folyna ki, még párnát is tettem a popó alá, de kifolyt. Engem ez nagyon nagyon zavart. Egyrészt azért, hogy én csináltam valamit rosszul, hoyg kifolyik belőlem. Másrészt, nagyon kellemetlen érzés, hogy mindent össze kenek vele, ágyneműt fehérneműt. Mondjátok velem van a baj, én csináltam valamit rosszul? Mekkora párnát, és mennyi ideig kell a popó alatt tartani? Tényleg minden aktus után kifolyik? Ez nem zavar titeket? Bocs hogy ilyet kérdezek, aki nem akar, nem válaszol, de nem tudom mástól kitől kérdezhetném ezt meg.

Egyébként pénteken kicsit össze zördültünk a párommal, lehet még én voltam kicsit érzékenyebb a mensi végén, lehet ő is ingerültebb volt a kelleténél. Viszont szombat-vasárnap nagy volt a béke 3x bujtunk össze két nap alatt. :) És meg kell mondjam, eddigi legfergetegesebb szexben volt részem. Párom is már teljesen elengedi magát, sőt még arra is figyelt, hogy akkor ugye jövő hétvégén kellene igazán együtt lenni. Nekem ez akkora boldogság, hogy ő is szívből akarja már a babát! :)

Na küldök még képeket nektek, bár csak olyat tudok ami facebookon is fent van, aki tud ott keressen meg.

Edina nagyon várunk vissza! Sokat gondolok rád!

Pénteken mi is voltunk rokonoknál temető látogatással egybe kötve. Nagyon jó volt, végre találkozhattam másodunoka testvéreim kislányaival, az egyiknek 2,5 éves, a másiknak 1 éves és még eddig nem láttam a kicsiket! Nagy volt a buli, mert unokatesóm kisfia is ott volt, ment a babázás :) Rossz, hogy csak ilyenkor, de legalább ilyenkor tudunk találkozni rokonokkal. Ez nagyon fontos.

No most elköszönök, sikerült regényt írnom megint nektek.

Megyek nézni a Várandósokat!

Puszi Annus

2013. nov. 3. 21:33
 252/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az hogy kifolyik belőled az teljesen normális, mindenkinek kifolyik :) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. itt egy kérdés erre vonatkozóan.
2013. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


tegnap este megnéztem a filmet én is. Nekem nagyon tetszett. Bár azt gondoltam majd többet mutatnak abból a bizonyos 9 hónapból. Ennek ellenére jó kis film volt. Sikerült elsírni magam párszor. :)

Viki, teljesen megértelek ezzel a félig "anonim szeretnék maradni" dologgal. Engem most annyira nem zavar, hogy bárhol, bármelyik oldalon fellelhető ismerős, nem nagyon foglalkozom ezzel. A személyesebb dolgokat(teljes név, képek) úgyis e-mailen keresztül osztjuk meg egymással, ott úgyis csak mi vagyunk. Ezért is vetettem fel, hogy esetleg aki még intimebb részleteket szeretne közölni és itt nem meri akkor ott is kiírhatja magából. De kinek, hol és melyik oldal tetszik, ahhoz ragaszkodik inkább. Egyébként én a saját kereszt nevemet használom.

Hát, Annus... látod mennyi minden történik ha valamelyikünk el is szakad a gép "fogságából"! :)

Ez a "párna popó alá" módszer sok kiskatonának segíti az útját, bár elkerülhetetlen, hogy ne follyon ki semmi se. Mi is szoktuk a misszionáriust alkalmazni de mielőtt ebbe a pozícióba helyezkedünk a férjem már nyúl is a párna után és Ő rakja be alám. Ezáltal az Ő dolgát is segítve mert talán mélyebbre tud jutni. Sőt biztos! :) Viszont utána nem nagyon mocorgok. Ma is így tettünk. A tegnap estére betervezett együttlét átcsúszott ma reggelre így plusz fél órát tudtam csak utána pihenni, de mikor felkeltem belőlem is minden kifolyt. Én úgy gondolom, hiszem, hogy az a mennyiség amennyi szükséges ígyis-úgyis bent maradt. :) Ha meg nem, akkor sincs probléma. Legalább jól éreztük magunkat és nem az van most sem, hogy foggal-körömmel harcolok azért, hogy babám lehessen. Hagyok neki időt megfoganni. Szóval ne izgulj Annus, hogy kifolyik ha fekve maradsz is. Mindig kifog valamennyi. Vegyétek lazán és készíts mindig az ágyba egy törülközőt. Ezzel elkerülheted, hogy mindent összekenj! Kb fél órát szokott a párna alattam maradni. Én már rutinosan csinálom. Együttlét előtt (de csak ha este történik), akkor bekészítek egy törcsit, pizsamát és fehérneműt, hogy utána már ne kelljen felállnom és így is legyen rajtam valami ha alszom. Ilyenkor reggelig bennem marad majdnem minden. De így is folyik ki belőle. :) Ahogy olvastam, hamar rendeződött köztetek a helyzet és jól éreztétek magatokat a hétvégén. Ennek igazán örülök. A mostani hétvégére pedig szurkolunk. Köszönöm a képeket, én is küldtem viszont. :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok :)

Én is többet vàrtam a filmtől...de azért jó volt, a végére megkönnyeztem...eszembe juttatta az elveszített kis angyalkànkat :(



Annus, örülök h a kezdeti kis veszekedés utàn, egy csodàlatos hétvégét töltöttetek együtt :) milyen szerencse h a peteérésed pont hétvégére esik,amikor talizni tudtok :) most hétvégén adjatok bele mindent :)

Nyugi nekem is mindig folyik ki vmennyi...màr megszoktam :)


Viki megkaptam a Te képeidet is :) szépek vagytok :)

Tök jó h így a nevek mellé mostmàr arcokat is tudok kapcsolni :)


Szilvi nem tudom te hogy vagy vele de ma nekem egész nap azon jàrt az agyam h vajon most sikerül e :) vhogy le kell àllítani magam, csak màr annyira vàgyom a babàra... :) na de egyszer biztos sikerül :)

Kriszta

2013. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta, pont így éreztem ma én is. Kíváncsiság volt bennem egész nap, vajon sikerült vagy mégsem? Én még olyan messze vagyok a nem várttól,(nov.18-19) ezért is próbálom valahogy lekötni magam és a figyelmem. Képzeld, ahogy sejtettem mára nekem is elmúlt a derék és minden egyéb fájdalmam. Remélem jól időzítettük az együttlétet a férjemmel, na és persze ti is. Megy a drukk! Sikerülnie kell mindkettőnknek :)


Többiek, remélem ti is jól vagytok!


Puszi, Szilvi :)

2013. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/802 anonim ***** válasza:
100%

:) Szilvi, mi aztàn tényleg egyszerre -egyformàn működünk :) remélem meghozzuk egymàsnak a szerencsét. Én ovu előtt olyan magabiztos biztos voltam most meg tele vagyok kételyekkel :s

Fő az optimizmus :) meglàtod mindketten pozitívat fogunk tesztelni :)

17re nem vàrom addig pedig én is megpróbàlom lefoglalni magam vmivel.

Kriszta

2013. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/802 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak telóról írok :) "magabiztos biztos" : )
2013. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/802 anonim ***** válasza:
100%

Lányok,


mi a helyzet veletek? Nekem sem volt időm feljönni az elmúlt másfél-két napban, de most, hogy látom senki nem írt, ez meglepett. Ilyen még nem volt. Remélem mindenki meg van és jól van. :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/802 anonim ***** válasza:
100%

Hét elején mindenki el van havazva...aztán hétvégére beindulunk :)

Ma hamarabb végeztem a melóval,van túlórám és lecsúsztattam :) Lassan telnek a napok...mikor lesz már nov 17??? :D

Maja veled mizu???Voltál orvosnál???

Viki,Annus,Edina,Melinda????

Puszi mindenkinek!

Kriszta

2013. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem se volt időm most annyi a munka miatt, most értem még haza. Én a 12-ét várom akkor lesz a kalkulátor szerint az ovulációm. Így van Kriszta, lassan telnek a napok én is úgy várom már hogy 12 legyen, mert utána mindennap jobb a kedvem a remény miatt, hogy na most hátha összejött :)

Maja, engem is érdekel hogy mi újság voltál-e már a dokinál és végül kihez mész, melyik kórházban?

Többiek? mindenki szerintem el van havazva, munka stb. :)

Viki

2013. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!