Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta szerintem szexeljetek holnap reggel! Az se késő mert a tegnapi spermiumok is élnek még, és egy részük ott dolgozik bent hogy feljusson :-D
2013. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/802 anonim ***** válasza:
100%
Jah és Melinda voltam :-D
2013. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/802 anonim ***** válasza:
100%
218as ki is volt? :)
2013. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/802 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de dinka vagyok most látom, hogy nem írtam alá, a 218-as is én, vagyis Melinda voltam :-)
2013. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/802 anonim ***** válasza:
100%

Melinda, próbàld ki a méhpempőt, Majànak bevàlt :) ti is màr egy ideje, fél éve hogy próbàlkoztok. Lehet az apró cisztàk sem könnyítik meg a helyzetet, de végül is ha az orvos azt mondtah minden oké akkor megnyugodhatsz. Reméljük nem kell fél év múlva kivizsgàlàsokra menni, sikertelenség miatt. Drukkolok :)

Amúgy én a bal oldali fàjdalmam miatt voltam nődokinàl és akkor nézett"àt" rendesen és akkor làtta a jobb oldalon érni a petéket. Egyébként méha még mindig érzem a bal oldali fàjdalmat... lehet a derekamról megy àt, mivel elég derékfàjós vagyok.

Én svédorszàgban lakom, de képzeljétek magyar a nőgyógyàszom :) habàr itt màs a rendszer.

Amint làtod Melinda én ovutesztelek. Előtte 3-4 óràvalàr nem pisilek és inni is csak egy pàr kortyot iszok.

Szerintem megvàrjuk a reggelt az összebújàssal, még jó hogy hétvége lesz, mert egyébként mindig 5kor kelek.


Maja vhogy én is úgy éreztem magam mikor terhes lettem mint te most. :)

Ez csak természetes, minden új dolog furcsa egy kicsit.


Viki ti merre jàrtatok vígasz képpen?? De örülök h jobb kedved van :)


Annus, nekem van egy kecskeméti fiú ismerősöm G. Levente , talàn ismered :) te màr biztosan a pàrodnàl vagy most, csak ügyesen :p

Kriszta

2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta :-) Igen valószínű nem könnyítik meg a ciszták a helyzetet, de remélem hogy előbb-utóbb összejön, nem szeretnék egy év sikertelenség után újra orvosozni :-( Most ha minden igaz a napokban peteérés :-)Legalább is remélem hogy lesz, azt mondta az orvos hogy figyeljem nagyon. Mi egyébként a Közel-Keleten lakunk, elég messze van. Van itt egy magyar nőgyógyász, de férfi és azoktól kiver a víz :-P Kriszti szerintem tök jól csináljátok ha reggel estek egymásnak, ugyanis akkor állítólag a kis fickók fürgébbek :-)
2013. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/802 anonim ***** válasza:
100%
Melinda voltam :-)
2013. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/802 anonim ***** válasza:
100%
Kriszta! Pesten voltunk gokartozni :) utána meg elmentünk enni :) Viki
2013. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/802 anonim ***** válasza:
100%

Ugye-ugye??? Én megmondtam Kriszta! Úgy működsz mint én! :)

Nekem is szombat hajnalban volt szeptemberben(újholdkor) a pé-m és szerdán voltunk együtt és pénteken.

Már lekéstem a választ, de a csütörtök és a szombat hajnal tökéletes szerintem. :) Remélem sikerült!!! :)

Melinda! Méhpempő!!! Kérlek próbáld ki és higgy benne! Nagyon jó! Csatoltam egy cikket is róla. Olvasd el, mert nagyon jó kis cikk. Ha igaz amit ír, akkor 4hónap vagy hamarabb is babás lehetsz, de akkor sem félév vagy évek. Nagyon segítek benne, ha bármi kérdésed lenne!

Örülök Viki, hogy jobban vagy! Így újabb esély és újabb remény ez a hónap.

Én továbbra is jól vagyok, semmi bajom. Mondtam is anyának, hogy ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, fel sem tűnne(kivéve a mellfájást). :D A mellfeszülésben pedig igaza van anyukádnak Melinda. Azt hittem majd enyhül, de egyre jobban fáj. Mondtam is a páromnak, hogy ettől jobban már nem is fájhatna. Már ha megölelnek is azt hiszem felszisszenek tőle, de azért türtőztettem magam. :)

Maja

2013. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/802 anonim ***** válasza:
100%

Na ma reggel bújtunk összea pàrommal:) olyan bizakodó vagyok :)

Reggrl is csinàltam ovutesztet , hamarabb kijött a 2. csík és talàn egy picivel erősebb is , tuti ma hajnalban/reggel volt ovum. Arra ébredtem h leszakad a derekam...de azért du is tesztelek, mert múlt hónapban 2 napig volt pozi.

Maja az jó ha nem vagy hànyós kismami :) bnőm sem az (aki 14 hkm) neki is csak a melle fàj de az nagyon. Mikor jutsz el dokihoz? Pàrod is elkísér?

Jajj de jó neked h màr sikerült...ennél nagyobb boldogsàg szerintem nincs is...ha vki egy kis emberkét hord a szíve alatt :) majd mikor először érzed ahogy mocorog, mikor majd először pillantod meg

.. :)

Remélem mindenki hamar megtapasztalhatja ezeket a csodàs dolgokat :)

Kriszta

2013. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!