Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Maja a méhpempős infót. Igyekszek beszerezni, csak itt picit nehezen megy. Te mennyi ideig szedted? Melinda
2013. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/802 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szorítok Kriszta, hogy sikerüljön végre!

Én is várom ezeket a csodás pillanatokat, amiket írtál! Addig is találtam egy jó oldalt. A pampers.hu oldalon leírják, hogy mi történik a terhességed alatt hétről hétre. Nagyon érdekes olvasni és tudni, hogy mi zajlik éppen benned.

Én a méhpempőt pont ebben a ciklusban kezdtem el a menzesz alatt és mire az utolsót vettem be, már ott volt a pozitív teszt a kezemben. Itt pár oldallal előrébb linkeltem egy képet arról a méhpempőről, amit én szedtem és egy írást róla. Én hiszek benne nagyon!!! És hogy kerültetek Ti a Közel-Keletre? Nagyon izgalmas lehet!

Maja

2013. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


már alig vártam, hogy feljöjjek hozzátok! Sajnálom, hogy pár nap elteltével írok de elég sűrű két nap van mögöttem. Köszönöm, a jókívánságokat, szerencsére a férjem születésnapi est ebédje nagyon jól sikerült. Szinte egész nap, megállás nélkül főztem a családnak. Egy kis segítséggel időben kész lettem/lettünk. Tesóm barátnője is közreműködött, na meg persze a nagyi is. Isteni volt a menü. Nagyon szeretjük ha a család összejön egy közös étkezésre. Ahogy vége lett csütörtökön a "bulinak", másnap reggel már keltünk is 7-kor és 9-kor indultunk Szerbiába a rokonokhoz és a temetőbe a férjem szüleihez. Sajnos ők már nem élnek. Nagyon sokat utaztunk még szerbián belül is, meglátogattuk Robi kereszt anyukáját, mostoha anyukáját és persze a tesójáékat is. Sógornőméknek sem jön össze a baba már több mint 4 éve, úgyhogy ők a mai napon voltak lombik programon. Ma ültették vissza neki a megtermékenyített petéket. Őket is próbáltuk feltölteni és bíztatni, hogy minden rendben lesz. Remélem megmaradnak a babák. Minél több, annál jobb. Már csak ez az egy dolog hiányzik az életükből. Szóval tegnap este 10 után értünk haza és alig láttunk előre a fáradtságtól, rögtön be is dőltünk az ágyba szundizni. Hulla fáradtak voltunk, de sikerült mindent elintéznünk. A másik, hogy nekem is most van peteérésem,amit vasárnapra saccolok/saccoltam úgyhogy szerdán este és ma reggel is összebújtunk, ahogy Krisztáék is reggel. Tegnap hazafele, éreztem, hogy szúrkál a petefészkem és a bal cicim is. Érdekes eddig még a cicifájást nem éreztem. Mivel tegnap "kellett" volna együtt lennünk, betartva a 2 napos szeretkezést, egyszerűen nem volt erőnk semmire. Nem is akartuk erőltetni, mert akkor csak kényszerként éltük volna meg, és úgy döntöttünk, hogy másnap, azaz ma reggel összebújunk. Érdekes, hogy Krisztával hasonlóan, én is arra keltem, hogy leszakad a derekam és bepótoltuk a tegnap este kimaradt szexet. Nagyon jól sikerült. Ki tudja, lehet, hogy előbb volt peteérésem mint ahogy számítottam volna rá?! Krisztának és nekem lehet, egy időben fogantak most a babáink. Hát erre kíváncsi leszek. :) Kriszta neked is nagyon drukkolok. Ráadásul neked pontosabb infód volt az ovuról a teszt miatt. Szerintem kezdhetünk együtt izgulni. Azért még holnap este ismét egymásnak esünk a férjemmel. Biztos ami biztos, aztán meglátjuk. Meglepő, de nagyon nyugodtnak érzem magam. :)


Viki, nagyon sajnálom, hogy megjött neked. Ahogy olvastam jobban vagy, remélem minden fájdalmat és csalódást sikerült kisírni. Itt az új hónap. Csak pozitívan! :)

Maja, én is így tennék a helyedben. Elmennék egy egyszerű rendelésre, és megvárnám a főorvos urat. Ez a két hét nagyon hamar letelik majd és utána tudsz hozzá is járni. Addig pedig győződj meg róla, hogy minden rendben van a babáddal. Én sem bírnám sokáig húzni az első vizsgálatot. Nagyon várom az első uh képet a babádról. :)

Annus, igen, én is láttam, hogy vasárnap lesz a várandósok című film. Mindenképp megnézem. Már beállítottam a jelzőt a telefonomon. És nyugalom, neked is mihamarabb összejön a baba. Drukkolok, hogy öröm könnyek potyogjanak a nem várt mensi napjain miután megtudtad, hogy babát vársz. :) Köszönöm a képet is amit küldtél. Nagyon édesek vagytok a pároddal. Majával már én is felvettem a kapcsolatot, remélem megkapta az e-mailem. Többiek! Titeket is várunk, akár e-mailben vagy később facebook csoportunkban is.

Melinda, én benne vagyok a facebookos csevegésben, szerintem az is nagyon jó ötlet. Örülök, hogy te is jelentkeztél és nincs semmi komoly problémád. Elhiszem mennyire megilletődött a párod, én is kellemetlenül éreztem volna magam, de a vizsgálatért mindent. Remélem átvészelte a dolgot és nem maradt meg benne nagyon rossz emlékként. :)

Egyébként egy igazán finom de drágább rosé borral leptem meg a férjem (amit nagyon szeret) és mellé vettem neki egy új inget. Szinte mindig ingben van. Munkájából kifolyólag alig lehet rajta mást látni. Persze, örült nagyon az ajándékoknak. A sétarepülés is hihetetlenül jó. Bár Ő sokat utazik repülővel, én sem tudom megunni ezt a féle-fajta utazást mivel régen légiutas-kísérőként dolgoztam. A repülés a 2. legnagyobb szerelmem. :)


Hirtelen, most ennyit tudtam írni. Igyekszem nyomon követni amiket írtok, így is eléggé elmaradtam.


Sok puszi, Szilvi. :)

2013. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok! :)


Lányok a mai ovutesztem is pozi szerintem :S

[link]

Most du annyira szurkál a jobb oldalam hogy a jól megérdemelt szombat du-i shopphingolásomat sem tudtam megtartani :D Szerintem soha nem fájt még ennyire az ovu...

Szerintetek megvolt már az ovum képek alapján vagy még csak most lesz???

Kriszta

2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi nektek tényleg jó mozgalmas napjaitok voltak :)A párodat is sikerült meglepned szülinapjára :)

Most jöhet a pihenés és egymás kényeztetése,föleg ha most van ovud Neked is :)

Tök szuper! Múlt hónapban Majával izgulhattam együtt most pedig Veled :) Remélem mindkettönknek bejön ez az újholdas-ovus-megfoganós dolog és csatlakozhatunk Majához :)

Tényleg Maja akkor te ma vagy 6 hetes??? Vszínü már dobog a babátok kicsi szíve :)

Kriszta

2013. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Sztem Kriszta mivel 2petéd volt érőben ezért lehet volt tegnap is, és még egy készülőben volt ma reggelre. A lényeg, hogy szerintem ezen a hétvégén volt, szóval jól elcsíptétek. :) Most már csak nyugi van!

Szilvi, nagyon jó volt olvasni az írásod. Szinte áradt belőle a harmónia és a nyugalom. Hidd el, nagyon jó úton vagytok! :) És én is imádom, amikor összejön a család. Nincs is annál jobb dolog!

Én hétfőn már a 7.hétbe lépek, szóval haladunk előre. Képzeljétek, tegnap nagyon beteg voltam. :( Sajnos már elég régóta küzdök migrénnel. Tegnap sajnos megint rám tört, és nem is gyengén. Úgy lüktetett a jobb oldalon a halántékom, hogy átcsapott hányingerbe és végül hányásba. Ez ugye azért durvult el ennyire, mert nem mertem semmilyen gyógyszert bevenni. Máskor, ha veszek be gyógyszert, legalább enyhíti, még akkor is ha nem áll ki. A lényeg, hogy túl vagyok rajta. Mára már jobb!

Maja

2013. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Kriszta, ugyanazokat érzem amiket Te. Én sem éreztem még ennyire "fájdalmasnak" az ovulációt. Szúr mindkét petefészkem és a derekam majd' ketté törik. Mintha mensi előjelei lennének. Állítólag sokan szokták így érezni magukat ovu előtt is. Hát én szintén közéjük tartozom.

Nagyon szépek (voltak) az ovu tesztjeid, szerintem már túl vagy rajta. Az a szerencse, hogy időben voltatok együtt. Általában a hajnali órákban szokott ovuláció bekövetkezni ezért is jó, hogy mindketten tegnap reggelre időzítettük a párunkkal való összebújást. Mi azért ma este is jól érezzük majd magunkat és megpróbálunk egy "utolsó" szeretkezést. Nagyon izgulok, hogy mindkettőnknek valóra váljon az, amire oly rég óta várunk és vágyunk! Bízunk az újholdas módszerben is, ahogy írtad. :)

Maja, köszi a bíztatást. Nagyon megy az idő, már 7 hetes leszel. Remélem, hogy elkerül a későbbiekben ez a fránya migrén. Én akkor szoktam ezt érezni, amikor megjön a mensim. Borzasztó érzés. Nekem hányásig nem fajult még a dolog. Szerintem máskor ne halogasd a gyógyszer bevételét, ha egy kicsit is enyhíteni tudja a fájást. Jobbulást kívánok neked! Pihenj sokat. :) Jut eszembe, gyönyörű menyasszony voltál, nagyon összeilletek a férjeddel. Szépek vagytok együtt. :) Egyébként nem fogadja el az üzenetfiókom az email címed, pedig próbáltam már választ írni, eddig eredménytelenül. Ha van esetleg másik, akkor kérlek írj nekem arról és küldök én is képeket. Köszönöm. :)


Puszi nektek, Szilvi :)

2013. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok :-)


Ò Maja, remélem nem vagy nagyon ki a migrén után, nagyon durva tud lenni. Jobbulást!! Köszi még egyszer a méhpempős infókat, nagyon érdekes, itt meg fogom keresni, hogy hol lehet kapni, csak félő, hogy csak tablettaként árulják.. Hát úgy kerültünk a Közel-Keletre hogy a férjem itt kapott munkát, és így ide hozott az élet :-)

Szilvi, tök jó kis szülinapi "zsúrt" szerveztél otthon :-) Totál mintha magamat hallottam volna, én is olyankor tisztára be vagyok zsongva és sütök-főzök :-)Le se lehet lőni :-)Az ajándék szuperül hangzik, az én férjemnek nehéz inget venni mert nagyon egy finnyás ízlése van, és nehéz is rá rendes méretet találni, pláne vaktában, mert magas és vékony. Örülök hogy így elfoglaltad magad, mert olyankor az ember kevesebbet görcsöl a baba dolgon, és el tudja magát engedni. Nahát tökre megleptél!! Stewi voltál? :-D Nem mondod??!! ÈN is!!! :-D Ez tök jó :-)A férjed mivel foglalkozik egyébként? Hol ismerkedtetek össze?

Huh Kriszta ez tök nehéz, én is annyira analfabéta vagyok a teszt olvasásában. De valószínű hogy a 2 pete a felelős. Nekem is a napokban kellene hogy pé-m legyen, de eddig még negatív a dolog. Mérem a hőmérsékletem is minden reggel, de tiszta cikk-cakk az egész.. Remélem legalább akkor lesz amikor a férjem is itthon lesz, mert elég sokat utazik, és nélküle nehezen jön össze a baba :-D Tényleg lányok próbálta már valaki az AVIVA-módszert? Ès a a holdfázisos naptárban mi van akkor ha a PÈ nem a holdnaptárban jelölt termékenységi napra esik?

Remélem Annussal veled is minden rendben.

Jaj lányok, priviben elküldenétek a Facebook élérhetőségeiteket? Mert akkor könnyebben tudnánk mindent megosztani. Szilvi már jelezte hogy neki jól hangzik, Maja, Annus, Kriszta, Viki, Edina jeleznétek, hogy egyáltalán támogatjátok-e az ötletet? puszi nektek, Melinda

2013. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/802 anonim ***** válasza:
100%

Jujj màr a 7. hétbe lépsz??? Hogy telik az idő.... :)

A migréned viszont majd említsd meg a dokidnak, biztos van olyan fàjdalomcsillapító amit kismamik is szedhetnek ha szükséges. A fej-fogfàjàsnàl nincs is rosszabb.

Az én email-et megkaptad Maja???


Szivli, nagyon egyformàk voltak a tüneteink...annyira fàjtam tegnap du h szinte csak feküdni volt jó...aztàn kb este 7 körül enyhült a fàjdalom, viszont kb 20 percenként pisilnem kellett. A reggeli tesztem még erős 2 csíkos de màr egy àrnyalattal halvànyabb volt. Még ma 4kor csinàlok egyet... Hamar elrepül ez a 2 hét... és remélem mindkettem pozit tesztelübk :)

2013. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/802 anonim ***** válasza:
100%

Halihó! :)


Kriszta, én is azt vettem észre, hogy folyamatosan csak pisilni járok. Pedig nem ittam többet a megszokottnál. Nagyon érdekes! Én se nagyon bírtam fekvés nélkül meglenni, még most sem. Hihetetlen mennyire ráhúzódik a derekamra is a fájdalom. Remélem sikerült a kiskatonáknak célba érni vagy egyáltalán felküzdeni magukat a megfelelő helyre. Én mindig úgy szoktam csinálni, miután megtörtént az aktus, (amik általában este történtek a tegnapi kivételével) hogy utána már fekve maradok és úgy alszom, hogy nem kelek fel az ébresztő megszólalásáig. Előtte elmegyek wc-re, ezzel is segítve a folyamatot. Tegnap reggel pedig visszaaludtam az együttlét után még egy másfél órát. Én is bízom a 2x2 csíkos tesztjeinkben. Drukkolok a délutáni ovu teszthez. :)

Melinda én is azt érzem, hogy ha találok kellő elfoglaltságot magamnak, akkor annyira jól ki tudok kapcsolódni. Most is épp ezt tettem. Házi kis vajas kifliket sütöttem. Még a férjem is beszállt, annyira tetszett neki a megkelt tészta feltekerése. Édes volt.

És a kiflik isteni finomak lettek. :)

Nahát! Kicsi a világ, én is meglepődtem. Hol voltál stewi? Itt Magyarországon? Vagy talán külföldi bázison és melyik cégnél? A férjem egy nagy multi cégnél dolgozik, Pesten. Elektronikai, szórakoztató cikkekkel foglalkozik de a fő területe a televíziók. Oktatásokat szervez, mellesleg promótereket is képez. Járja az országot, a nagyobb elektronikai áruházakat. :) Egyébként egy rendezvényen ismerkedtünk meg. És ti? Férjed merre dolgozik?


Puszi, Szilvi :)

2013. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!