Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Maja az infokat! Jó szüretelést nektek, de aztán vigyázz magadra! :) Viki
2013. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/802 anonim ***** válasza:

Még ezt muszáj voltam megosztani Veletek. Én végig bőgtem! Szerintem Ti is végig fogjátok...A Ti babátok is már készülődik!!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=JwgPaNmUt7Q&feature=share


Maja

2013. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


úgy látom most megint tartunk egy kis "pihenőt". De ez így is van jól, hétvégén nem a számítógépeken kell lógni. Örülök, hogy kikapcsolódtok és kiélvezitek az ősz késő nyári időjárást idéző napjait. Én is ezt fogom tenni. :)


Viki, örülök, hogy jóban vagy a párod kislányával. 11 éves? Ő már kész hölgy. :) Nemsokára kamaszodik, vagy talán már kezd is. Azt kívánom, hogy később is ilyen jó kapcsolat legyen köztetek és biztos ő is kiveszi majd a részét mindenben ha megszületik a pároddal a kisbabátok. Egyébként erről a tamponos dologról nem hallottam. Én is több mint tíz éve ezt használom. Szerencsére neked is és nekem is rendben van a méhszájunk. Ez eddig nálam sem jelentett problémát. Mindjárt hétfő, gondolok rád mindenképp. :)

Maja, bár úgy lenne, hogy nálunk is hamarosan kopogtatna a gólya. Csak az idő oldja ezt meg. :) A kétségeid és kérdéseid teljesen jogosak. Most már egy "kézzel" fogható kisbaba van/lesz a pocidban aki tényleg ott van és szinte még felfoghatatlan de egyszer csak megszületik és ez természetes, hogy a legjobbat akarod majd neki adni és mindent úgy csinálni, hogy neki a legjobb legyen. Hidd el menni fog. Biztos nagyon jó kismama és anyuka leszel miután megszületik. :) A párod nagyon édes az időjárás jelentéssel és a csokorral. Látszik, hogy Ő is mennyire boldog és védeni akar mindentől. Az én férjem is már mondogatja, hogy nagyon fog rám vigyázni ha állapotos leszek. Ebben nem is kételkedem. Várja már ezt az időszakot. :)

Kriszta, bízom benne, hogy az ovu teszt pontos eredményt ad majd és sikerül időben együtt lennetek. Egyébként meg jó ha nem görcsöltök rá és akkor bújtok össze amikor kedvetek van. Ez biztos meghozza a sikert számotokra. :)

Annus, szuper, hogy minden rendben van az egészségeddel. Én nyár közepén voltam még nőgyógyásznál és nekem is azt mondta a doktor úr, hogy nagyon szép a méhszájam. Akkor bevallom, én is nagyon megnyugodtam és el is mondtam neki, hogy lassan babát szeretnék. Ennek ő sem látta akadályát egészségügyileg. Még folsavat is felírt nekem, hogy szedjem mielőtt megfoganna a baba. Egyelőre még én sem tudom melyik orvost választanám, de valószínű pesten szülnék. Ez majd a jövő zenéje. :)


Nekem szörnyű napom volt. Tegnap este jött meg a bajom és ma fősulis napom volt. Valahogy túl éltem, de kínok kínjával és testnevelés órám is volt, mivel tanító szakra járok. Nagyon nem esett jól. De tudjuk, hogy a menstruáció sosem jön jókor. Sajnos az óra 2. felét ülve töltöttem mert hányingerem is volt meg szédültem. A méhem is rettenetesen fájt, húzódott meg szúrt. Ilyenkor világ vége hangulatom van és azt kívánnám, bárcsak senki ne szólna hozzám. Hát ez a nap nem így jött össze. Mikor haza értem jól kisírtam magamból mindent. Rettenetesen érzékeny vagyok ilyenkor. Mindegy... túléltem. :) Most már jobban érzem magam. Várom én is a hétvégét és kellemesen próbálom majd eltölteni a mensi ellenére. :)


Egész nap azon agyaltam, hogyan is oldjuk meg a magán beszélgetéseket. Email nekem is eszembe jutott. A többi lehetőségen még én is gondolkodom. Mondjuk az lehet, egy megoldás, ha privátban elkülditek nekem az e-mail címeiteket. :) Másrészt örülök, hogy benne vagytok. :)


Nagyon jó hétvégét kívánok nektek!


Maja, csak óvatosan a szüreteléssel. Ne emelj semmi nehezet. :) Puszi a babucinak is.

Annus jó időtöltést a pároddal és a régi barátokkal a Homokbuckáknál. Várunk, az élménybeszámolóval:)


Puszi, Szilvi

2013. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja, köszönjük a videót. Tényleg gyönyörű. Megkönnyeztem. Főleg a végét. :)


Sok Puszi. Szilvi

2013. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok! Próbáltam végig olvasni amiről lemaradtam és most annyi minden kavarog a fejemben nem is tudom hol kezdjem. Először is Maja szívből gratulálok a babához és sok örömöt, probléma mentes várandósságot kívánok. Én is Borsodban élek Miskolcra járok orvoshoz a Megyeiben dolgozik az orvos nagyon merem neked ajánlani. Van magán rendelése ahol 4eft-ot kér ultrahangot mindig csinál és mindent meg lehet vele beszélni genetikával is foglalkozik mindenre figyel a terhesség alatt. Ő Dr.Dienes József. Tel.számot privibe elküldöm ha gondolod. Na lányok eljött az idő h.kicsit írjak magamról. 2-szer voltam kismama 2006-ban a 28.hétben veszítettem el a babákat spontán iker terhesség volt csak sajnos az egyik gyengébb volt neki megállt a szíve a 26.hétben befektettek a kórházba készültek a műtétre h.császároznak h.még az élő babának ne legyen baja. Közben 27.hétbe léptem a műtétet altatásban végezték amikor magamhoz tértem jött az orvos és közölte a másik baba sem maradt meg. A lelki megrázkódtatásról most nem írnék gondolhatjátok min mentem keresztül. Két fiú gyermeket veszítettem el maga volt a földi pokol. Aztán 2009-ben a 9.hétben jártam nagyon begörcsöltem és sajnos elvetéltem. Akkor azt mondtam soha nem kell nekem gyerek és haragudtam az egész világra. Aztán 2010-ben úgy éreztem nem adhatom fel. Sajnos azóta nem sikerül még csak teherbe esni sem. Néha úgy érzem én tehetek arról h.nem jön a baba hiszen a terhesség gondolatától bepánikolok nehogy elmenjen ha összejön.

Most hormon vizsgálatokra fogok menni. Ahogy írtam agyalapi mirigy daganatra gyanakszonak az orvosok vagy mellék vese daganatra. 1év alatt 15kg-ot híztam erősen szőrösödik az arcom és fájdalmas pattanások jönnek ki az arcomon hátamon. Meg még sorolhatnám a sok kellemetlen tünetet. Most ez irányba mennek a vizsgálatok és még felmerült az endometriózis alapos gyanuja. Ha minden eredmény meg lesz és tudják kezelni talán összejön majd a baba de még a lelki sérülés sincs kizárva. Szorongás, félelem. Szóval nem egyszerű a helyzet. Én kívánom minden itt fórumozó hölgynek, hogy hamar jöjjön a kis angyalka, akire annyira vágyunk, vágytok.

Sok puszi nektek! Edina

2013. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/802 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég Edina! Megkönnyeztem amit írtàl... :(( szavakat nem talàlok... borzalmas lehetett elveszíteni az ikerbabàkat a 27. héten. Nagyon sajnàlom hogy 2 terhességed is ilyen szomorúan végződött :( remélem nincs semmi komoly bajod . Igazàn megérdemelnéd màr h legyen egy egészséges babàd. Vmennyire àtérzem a helyzeted mivel nekem is volt vetélésem a 8. héten...de a te történeted még elszomorítóbb :(

De csak pozitívan szabad hozzààllni a dolgokhoz!!! Tudom nehéz... kitartàs! Szorítok h ne legyen daganatod !

Szép hétvégét!

Kriszta

2013. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Edina, én is nagyon sajnálom ami veled történt... Dienes doktor úrt én is ismerem, úgy volt hogy hozzá fogok menni, de végül nem, azért mert én nem szeretnék a Megyeiben szülni.... Remélem probléma mentes lesz a terhesség és a Semmelweiben szülhetek, így maradtam Szemán doktornál. Dienes tényleg jó orvos és sokan dicsérik.

Maja, tényleg aranyos a video. Amúgy veled mi újság? Érzel valami extrát? pl. rosszul létek, hányinger, hányás? én úgy félek majd hogy lesznek-e rosszul léteim....úgy szeretném ha engem ez elkerülne :)

Szilvi, írtátok hogy hogyan tudnánk majd képeket átküldeni (pl. uh képről, majd a babáról) és az jutott eszembe hogy itt is lehet privát üzenetet küldeni, a képfeltöltés.hu oldalra feltölteni és a linket üzenetben átküldeni. De ez csak egy ötlet :)

Velem egyenlőre még semmi, szerintem 1-2 nap és eldől hogy megjön-e. Tesztet meg nem akarok csinálni még. Próbálok türelmes lenni és várok. Egyébként semmi extra tünetem nincs, mint amiket itt az oldalon szoktak írni pl. elsötétül a mellbimbó és érzékeny lesz, megduzzadnak a mellek...nálam ezek nincsenek, de konkrétan azt sem érzem hogy megjönne, mert előtte már nagyon szokott fájni a hasam és a derekam, de most semmi.

Viki

2013. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/802 anonim ***** válasza:
100%

Jujj Viki gondolom milyen izgatott lehetsz most :) pàr nap és kiderül , lakozik e vki odabent! Szorítok h ne jöjjön meg :) mikor tesztelsz?

Mindenki nagyon el van tűnve most... :D

Én ovutesztelgetek , kívàncsi vagyok mikor lesz ovum :)

Kriszta

2013. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Edina, nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyűségeken kellett keresztül menned. Én nagyon remélem, hogy nem lesz daganatod. Nekem amiket leírtál egyértelmű PCOS tünetek. Tudok egy nagyon jó orvost, aki profi ebben és úgy általában minden meddőséggel kapcsolatos dologban. Igaz, hogy picit drága, de aki tudja, az engedje meg magának, mert tényleg jó. A neve Dr. Sikó László endokrinológus és nőgyógyász. Ha kell több infó róla, akkor írj privit és leírok mindent.

Viki, de jó lenne, ha csatlakoznál hozzám. Jujj, nagyon drukkolok Neked! Hátha sikerült. A tünetekre pedig ne adj, mert nálam ugyanazok a menzesz tünetek voltak. A mellbimbóm pedig még most sem lett sötétebb. A melleim pedig most kezdtek eresedni, mintha átlátszana a bőröm, nagyon furcsa. És nekem sem volt megduzzadva, csak fájtak és a mellbimbóm is, de igazából azóta kezdett egyre duzzadtabb lenni, hogy elmaradt a havim.

Kriszta, remélem minél hamarabb lesz ovud és sikerül is elcsípni a peteérést. Amikor voltál uh-n akkor milyen nagy volt a petesejt? Mert naponta nő 2mm-t és kb úgy 22mm fölött reped meg. Az oldalad fáj még?

Annus, Szilvi, Melinda? Mi újság? Milyen volt a hétvége?

Mi jól vagyunk. :) Nekem nincs semmi rosszullétem, se hányinger, se émelygés, se szagérzékenység. Semmi! Hál'Isten! És remélem ez így is marad! :) Annyi, hogy néha mintha egy picit megszédülnék, meg hamar elfáradok, állandóan álmos vagyok és hamarabb éhezek meg, és azt nagyon nehezen viselem, de ennyi. Ja, meg nyűgös vagyok abból kifolyólag, hogy állandóan álmos vagyok. És ha éhes is, akkor meg nem marad meg előttem senki. :) Szóval egyenlőre szerencsésnek érzem magam, mert engem elkerülnek a rosszullétek. De anyukám szerint ha olyan típus lennék, már azzal kezdődött volna vagy már émelyegnék. Neki sem volt soha semmi baja, így bízom benne, hogy ebben ráütöttem. :)

Majd írjatok!

Maja 6hkm :)

2013. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Edina teljes együtt érzéssel olvastam amit írtál eddigi megrázkódtatásaidról. Azt hiszem nem is sejtjük, milyen lehetett ezeket végig élni. 3 babát elveszíteni, és az ikreket már ilyen nagyként, nagyon nehéz lehetett. Örülök neki, hogy el tudtad ezt nekünk mesélni. Nagyon fontos, hogy ki tudd beszélni magadból az érzéseidet, gondolataidat.

Azt hiszem magad is megfogalmaztad, hogy félsz attól, ha újra terhes lennél, leveszíthetnéd őt is, és nem akarod újra átélni ezt a fájdalmat. Annyit tudok ajánlani csak, hogy ezeket a félelmeidet fontos lenne magadból kibeszélni, kioldani. Azt hogy ezt pszichológus, természetgyógyász, agykontroll, vagy egyéb technológiák segítségével tudod megtenni. Privátban szívesen írok neked olyan lehetőségeket amik segíthetnének talán feldolgozni a dolgokat.

Addig is fogjuk a kezed!

Maja nagyon szép volt a videó, én 2 perctől végig sírtam, bár már mikor a zenét meghallottam akkor tudtam, hogy nagy hatással lesz rám. Nagyon szép kis történet volt.

Viki remélem jól telt a hétvégéd, és még vársz :)

Én már évek óta nem használok tampont. Én voltam évekkel ezelőtt egy intimtorna előadáson, ahol elmondták, hogy a tampon, míg bennünk van, nyomást fejt ki a hüvely falára, és ha ez órákig bent van, akkor a folyamatos hordástól elgyengülhet a hüvelyfalunk, és egyszer csak az inkontinencia tüneteivel nézhetünk szembe. A hüvely gyengeség, pedig gondot okozhat a szexuális életben és majd a szüléskor is. Ezek hallatán, én lemondtam a tamponról. Tudom, sokan kényelmetlennek érzik a betéteket, de én elég hamar megszoktam újra.

2013. okt. 28. 20:47
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!