Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/802 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Maja voltam.

Tegnap beszélgettem anyukámmal és elmesélte(mondjuk nem először hallom), hogy amikor velem teherbe esett akkor utána elkezdett barnázni. Nagyon megijedt, elment az orvoshoz. Amikor megvizsgálta, már nem barna volt, hanem véres a keze. Azt mondta anyának, hogy szedjen E vitamint és adott neki egy injekciót. Azt mondta, hogy vizsgálat után azt sem tudta, hogy hogy jött haza, mert olyan fájdalma volt utána, annyira fájt a hasa. A doki azt mondta, hogy 1hét múlva menjen vissza, ha addig nem önti el a vér, szóval nem sok esélyt adtak neki/nekem, de én élni akartam és megmaradtam. Szép lassan elmúlt a pecsételés és a fájdalom és utána gondtalan terhessége volt. Azt mondta, hogy még pisilni is félt elmenni, mert úgy érezte mindig, hogy most megjön. Ő is 6hetes korától volt így elég sokáig. Szóval ezzel csak azt akartam elmondani, hogy ne add fel Kriszta, mert Veled is történhet csoda, és élni akar a babód. Én nem adom fel és imádkozok értetek!!! Az E vitamint lehet megpróbálhatnád. Lehet csak vékony a méhfal és nem tud megtapadni és az abban segít. Jaj, annyira próbálnék Neked segíteni!!!

Maja

2013. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Bocsi, h ilyen sokáig nem írtam, de folyamatosan olvastalak titeket!

Kriszta nagyon sajnálom, hogy újra megtörténik veled ez a szörnyűség. Örülök, hogy már most eldöntötted, hogy hogyan fogod magad rajta túl lendíteni. Remélem minden rendben lesz. Azért majd írj kérlek arról hogyan vagytok.

Maja megkaptam a képet, nagyon szépen köszönöm. Szuper kis csini babád van, és nagyon aranyos, hogy mikor megkérted, akkor kinyújtózkodott. Milyen fantasztikus lehet, hogy a te pocakodban fejlődik egy emberi lény. Nagyon sajnálom, hogy nálatok is ürüm vegyül az örömbe. Sajnálom, hogy sokat sírsz. Rossz, hogy nálatok is beárnyékolja a Karácsonyt ez a rossz esemény. Remélem a magatok érdekében tudsz inkább a babaára és a jó dolgokra koncentrálni.

Szilvi neked, hogy sikerült a másik vizsgád? Mensid megjött, csütörtökre vártad, ha jól emlékszem. A pároddal sikerült újra rendbe jönni?

Melinda nálatok mi újság, babó hogy van? Voltál már orvosnál? Láttad már a kicsit? Párod hogy áll a dologhoz?

Viki, neked most volt ovud? Sikerült elkapni? Párod otthon volt veled , meddig dolgozik ilyen messze?

Múlt héten hétfőn elkezdett fájni a fogam a bal felső oldalon. Felhívtam a rendelőt és szerda estére kaptam időpontot. El is mentem, és kiderült, hogy elég nagy lyukacska van az egyik fogamban. Azt is mondta a doktornéni, aki szerintem fiatalabb volt nálam, hogy lehet gyökérkezelni is kell. Csinált röntgent, és megkérdezte terhes vagyok-e. Természetesen azt mondtam, hogy nem, a ciklus 3. hetében még éppen megfoganhatott. Be lett tömve a fogam, most elég érzékeny, másnap fájt az egész bal arcom, az érzéstelenítő mellékhatása. Most pénteken megyek újra, és még két lyukas fogamat be fog tömni. Egy kicsit azért izgultam, hogy röntgen meg érzéstelenítő árthat a babának, de hát még most kell megcsináltatni a fogamat később már biztos nem csinálják meg ha terhes leszek. Jóval hamarabb el kellett volna már mennem fogorvoshoz, de sajnos halogattam. Az a baj, hogy nagyon erős a fogzománcom, és nagyon pici lyuk van a felszínene, de bent szépen szétbontja a fogam, és későn veszik észre. NA remélem ha van babus nem ártott neki a kezelés. Egyébként pont péntekre nem várom, úgy hogy szerintem még talán időben lesz a fogorvos.

Péntektől egyébként már szabin leszek, és idén elvileg már nem is kell mennem dolgozni :) Nagyon várom ezt a nagy pihit, végre a párommal lehessek, és a családjainkkal, együtt Karácsonyozhassunk, majd Szilveszter a barátokkal.

És bizakodva tekintünk a jövö évbe, hogy jövőre már babásak lehessünk!

Képzeljétek megszületett barátnőm kisfia, aki lombikos baba. December 11-én délután negyed háromkor. Óriási bébi lett 61 centi és 4660 gramm. Máté édesanyja szerint a jövő szívtiprója! Dec.6-ra volt kiírva, így mivel túlhordta, minden nap kellett már járniuk vizsgálatra, délelött 10 körül nem mutattak semmit a gépek, de a doki megvizsgálta, 2 ujjnyira ki volt tágulva, beindultak az események, de délután 1-kor még mindig nem tágult tovább, így felmerült az oxitocin, vagy a császár, barátnőm a másodikat választotta, és azt hiszem nagy szerencséje volt, mert ekkora babát lehet nem tudott volna természetes úton világra hozni. Már otthon vannak, egészségesek, és nagyon boldogok. Remélem nem baj, hogy ezt megosztottam veletek, de reméltem egy ilyen öröm hír erőt adhat mindenkinek!

Jövőre mindenkinek babásodást!

Puszi Annus

2013. dec. 16. 20:33
 393/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Annus!


Hát most valahogy nem érzetem olyan erősen az ovut, így nem biztos hogy eltudtunk kapni...Többször is éreztem szurkálást, így nem tudom pontosan mikor is volt. Párom itthon volt a héten jött meg ment. Egyébként egy pár hónapig fog itt dolgozni, kb. akkora fejezik be a munkát és reméljük a következő közelebb lesz. Szóval most kicsit úgy érzem hogy nem jött össze, ez is egy sikertelen hónap lesz. Próbálok pozitív lenni, de egyre nehezebb a baba iránti vágy miatt... És veled? Ti eltudtátok a jó pillanatot kapni?

Kriszta, mindennap gondolok Rád/Rátok, reménykedem hogy minden ok lesz. Tudom írtad, hogy nem fogsz sokat most ide feljárni és ezt megértjük. Majd írja ha úgy érzed.

Maja, remélem te is jól vagy/vagytok. Szemán doki mit mond, mikor lehet majd tudni a nemét? Mire vágy jobban? Remélem megoldódtak a családi gondok és nem sírdogálsz már! Tudom hogy nehéz de ilyenkor gondolj a babádra, úgy ahogy írtad is.

Melinda? Felőled is rég hallottam remélem veletek és apósoddal is minden ok.

Szilvi, veled mi újság? Vizsgáról tudni már valamit? A baba dologgal hogy álltok? Sikerült azóta beszélgetni erről?

Viki

2013. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Látom a Karácsony előtti láz nem enged ide titeket a géphez. Remélem azért nem fogunk elfogyni.

Én mára nem várom. Hát az elmúlt napokban mindenféle tünetem volt, és mind lehet a baba és a mensi jele is kb. Farkas éhség, állandóan zabálnék, reggelente émelygés is elkap, aztán reggelizek és elmúlik, voltam a héten ingerült is. A melleim is hol érzékenyek, hol nem. REggel felkeltem semmi érzékenység, aztán neki áltam levenni a pizsit, mire levettem a melleim bekeményedtek, és érzékenyek lettek, de lehet csak a hüvöstől, aztán mire lezuhanyoztam megint elmúltak. Szóval én semmire nem adok semmit.

Mivel az ovuteszt végig negatív volt amíg csináltam, így nem tudom mire számítsak. Igazából csak azt várom hogy történjen valami. Legyen holnap és ha nem jön meg, akkor merek talán tesztelni, mert holnapra a páromnál leszek. Vagy jöjjön meg, és akkor tudom, h nem sikerült. A bizonytalanság most a legőrjítőbb.

MA megyek fogorvoshoz reggel, aztán bankba is be kéne ugrani utána járni ennek a bank kártyás felvételnek. Könyvesboltba is megyek, rendeltem könyvet, magamnak karácsonyra persze :)

Délután pedig megyek kozmetikushoz, életemben először. Nagyon ne nézzetek le, én nem vagyok az a cicomázós típus, nem éreztem edidg fontosnak. Most is csak azért megyek, mert egyik ismerősöm befestette a szempilláit, és az nekem nagyon megtetszett, és ki szeretném próbálni nekem hogy állna. Ha tetszik majd, akkor az esküvőre szeretném majd megcsináltatni. Nem szoktam sminkelni, a párom nem is szereti, de ez a szempilla festés természetes hatású, és nem lehet lesírni :)

Viki nem tudom hogy kellene, de annyira szeretnék beléd lelket önteni! Én bizakodom veled, hogy sikerüt elkapni, tudod akkor fog sikerülni, mikor nem is számítasz rá!

Maja remélem jól vagytok, túl vagy már a sok síráson, és boldog baba várással telnek a napjaid.

Szilvi hogy sikerült a vizsgád, vizsgáid? Mennyi van még idén, mennyi jövőre? Majd írj mikor jössz felénk!

Melinda remélem felétek is minden jó. NAgyon érdekel a te babód hogy van, mekkora, mi volt vizsgálaton?

Edinára is sokat gondolok.

Csajok ti milyen könyvből, vagy internetes cikkből, leírásból próbáltok felkészülni a terhességre, a fogantatás fortélyaira, a baba fejlődésének állomásaira. Nem tudom vegyek e könyvet ebben a témában. Vagy olvasgassak a neten, bár könyv alakban jobban tetszene, azt bármikor elő tudom venni.

Találtam itthon egy 97-es Várandós Mamák könyvet amit anyukám akkor kapott mikor húgomat várta, meg van egy Gyermek születik könyvünk, de az is már vagy 20 éves.

Puszi nektek Annus

2013. dec. 20. 08:12
 395/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lànyok!


Végig olvastam amiket írtatok... :)

Annus dràga remélem hogy nem jött meg és pozi teszt lesz a karàcsobyfa alatt :) amúgy én is csak egyszer voltam eddig kozmetikusnàl.szóval nekem ez nem fura h te is csak most mentél először :)


Viki neked id drukkolok a pozi teszthez; igaz írtad h most tényleg nem bizakodsz annyira, na de lehet h pont most sikerült :)


Maja te hogy vagy?? Kezd làtszódni màr a pocid? :)


Melinda te màr régen jelentkeztél...remékem minden rendben van a babóddal és veled is :) apósod hogy van??


Szilvi! Vizsgàkkal hogy àllsz? Próbàlkoztok a babàval?


Hàt csajok én tegnap a poklok poklàt éltem àt...nem tudom milyen a szülés de szerintem hasonló fàjdalmaim voltak. Alig bírtsam bemenni a kórhàzba annyira fàjt a hasam...bementem megvizsgàltak , làttàk h màr leszakadt a helyéről a babàm...5-6 perces méhösszehúzódàsaim voltak, iszonyatosan fàjt...ilyen nem volt a múltkor. Kaptam fàjdslomcsillapítót amiből rögtön 3db-ot kellett bevennem plusz 7db olyan gyógyszerz kaptam ami kinyitja a méhszàjamat.

Meg is lett az eredménye...ma du "végre"kipottyant belőlem egy igen méretes vmi (a babànk ) szóval túl vagyok rajta... :( annak örülök h nem kellett műteni.

De abba màr beletörődtem h most sem sikerült...megy az élet tovàbb...adfig nem nyugszunk úgy sem míg nem lesz legalàbb egy egészséges babànk.

Januàrban elmegyünk wellneselni a pàrommal egy hosszúhétvégére, megünnepeljük a 6. évforfulónkat :) aztàn éljük az életünket peteérést nem szàmolgatva...

Màrciusban pedig megyünk haza egy hétre :)

Anyumék pedig holnap jönnek úgyhogy megyek is mert sok dolgom van még :)

Puszi Nektek!

Kriszta

2013. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Drága lányok,


Először is, Kriszta, nagyon sajnálom, hogy ilyen borzalmakban volt részed, főleg így karácsony előtt. De ha mondhatjuk, legalább túl vagy rajta és mostantól egy teljesen más illetve új időszak veszi kezdetét az életedben. Ez egészen biztos. Nagyon drukkoltam érted, értetek. Sokat gondoltam Rád még így a vizsgaidőszakom csúcsán is. :) Nem tudom, ez a kis angyal miért akart távozni, de úgy érzem a jövő, ha nem is most, mindenképp jót, jobbat tartogat. Tényleg, annyira rossz ez a helyzet. Mit is illene ilyenkor írni/mondani? Azt kívánom, hogy lásd pozitívan a jövőt, csak előre tekints és rengeteg energiát küldök nektek! Csodálom, hogy ilyen erős tudsz maradni. Megértem, hogy egy jó darabig peteérés figyelgetés nélküli periódus következik. A legjobbakat kívánom, és továbbra is jó lenne ha itt maradnál közöttünk. Sok-sok Puszi :)

Annus, igen. Én is teljesen el voltam havazva. Nem csak a vizsgák miatt, de a karácsonyi készülődésben is. Már be is csomagoltam az ajándékokat. Két tanulás között ez volt a lazítás. Imádtam. Örülök, hogy idén már nem dolgozol. Élvezd ki Te is ezt a másfél-két hetet és remélem, az óév búcsúztató is szuperül fog sikerülni a barátokkal! A fogfájásból pedig mihamarabbi felépülést. Nagyon gratulálok a barátnődnek! Hatalmas babucit hozott a világra. Biztos gyönyörű. A karácsony pedig még meghittebb, szebb lesz az új kis jövevénnyel. Na, és persze neked és a párodnak is. :) Kozmetikus? Annus, emiatt ne érezd magad kellemetlenül. Magamra ismertem miközben olvastam az üzeneted. Én sem tartottam fontosnak soha a kozmetikáztatást. Először 20 évesen mentem el ilyen-olyan kezelésekre, de az esküvőm előtt kicsit többször látogattam el oda. Egyébként egy nagyon kedves család-barát hölgyhöz jártam így könnyebb volt elkezdenem ezt az egészet. A szempillafestést én nagyon szeretem. Sokszor kértem is. Biztos nagyon jól áll neked. :)

Viki, fel a fejjel. Kitartás! Lehet, pont most sikerült neked is. Amikor egyáltalán nem számítasz rá. Ne add fel. Remélem a karácsony vagy a későbbiek pozi tesztet hoznak majd. :)

Maja, nagyon örülök, hogy jól vagy és már ekkora a babád. És amit az uh-n csinált, hát nem semmi. Már most kötődik hozzád (szó szerint) és megértette amit kértél tőle. Én hiszek ebben. :) Remélem megoldódni látszanak a gondok nálatok és áldott, békés karácsonyotok lesz, annak ellenére, hogy azt írtad nem valószínű.

Melinda drága. Te, hogy vagy? Mesélj? Babucid? Apósod? Férjed? többiek? Nagyon izgulok értetek is. Írj nekünk, ha tudsz. :)


És.... végre "megérkeztem" ide hozzátok. Leírom mik történtek velem az elmúlt másfél hétben amíg nem voltam.


Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy érdeklődtetek felőlem és szorítottatok. Higyjétek el, sok erőt adott és mindannyiótokra folyamatosan gondoltam. Túl éltem a vizsgákat. De a január természetesen továbbiakat is tartogat. Kb. eddig a felét tudtam le. A matek vizsgám gyakorlat része sajnos nem sikerült, de az elmélet 4-es lett. Nem vagyok elkeseredve mert apró kis dolgokat rontottam el, amit tudom, hogy tudok úgyhogy januárban még az is lesz. Sebaj, most már csak a karácsonyra koncentrálok és élvezem a fényeket, a díszeket és mindent ami evvel kapcsolatos. Ünnepi lázban égek és a hangulatom is abszolút ezt tanúsítja. Nagyon várjuk az ünnepeket! A férjemmel szuperül megvagyunk. Képzeljétek, annyira rákaptunk erre a színházas dologra, hogy a macskák után még 2x voltunk színházban. Az utolsón most szerdán. Nem hiszitek el milyen jól szórakoztunk. Az eddigi legjobb darabot láttuk. Már a következő előadást keresgéljük, nézegetjük.

A gyerek témán időm nem volt, még csak gondolkodni sem. Ráadásul a peteérést sem figyeltem, csak együtt voltunk.

Azóta persze ismét túl vagyok egy mensin, de érdekes, mert miközben itt írok, érzem, hogy elég erősen szúrkál a hasam és picit a bal cicim. Most hétvégére jósoltam az ovut, de mintha a jeleit is érezném. Szerintem ez tuti az lesz. :) Ki tudja, lehet este elkapom a férjem. Hátha, neki is van kedve egy összebújáshoz. Annyira jó, hogy sikerült lazára vennem ezt az egészet, úgyhogy az sem baj ha nem sikerül az esti szeretkezés! Majd jön a baba amikor akar, én már, csak így állok hozzá. :)


Lányok, mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok! Köszönöm, hogy vagyunk egymásnak és "együtt lehetünk" idén karácsonykor. :)


A következő napokban én is kevesebbet leszek, hisz külföldre is utazunk sógornőmékhez. Kíváncsi vagyok Ő is, hogy van és milyen érzés a kismamaság. Majd kifaggatom. Nemsokára eléri a 12. hetet!!


Nagyon sok puszi Nektek. Kellemes Ünnepeket! Szilvi :)

2013. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Drága Kriszta, annyira sajnálom, ami történt veled. Én azért még bizakodtam, hogy hátha mégsem lesz baj. Annyira drukkoltam érted. Szinte nem volt olyan nap, hogy ne jutottál volna az eszembe, akár többször is. De én is hiszek benne, hogy jövőre végre kiderül, hogy mitől van ez az egész és végre születik egy egészséges kisbabátok!!! Azért annak örülök, hogy mennek anyukádék és picit elterelik a figyelmed. Minden könnyebb úgy, ha a család ott van melletted.

Annus, hát én sem voltam nagyon soha az a kozmetikába járó típus. Én az esküvőm előtt voltam először arckezelésen is, hogy szépen kitisztítsák a fejem. Előtte csak mindig szemöldök szedés és festésre jártam+ szempilla festésre, ami tényleg nagyon szép. Azóta sem járok sűrűn, de tavaly végre rászántam magam, hogy kitetováltassam a szemhéjam, mert az nagyon tetszett és nem bántam meg, gyönyörűen kiemeli a szemet. Picit fájt, de megérte! :)

Viki, nem tudom, hogy mikor derül ki, hogy fiú vagy lány a babánk. Szemán doki szerint a 18 hetes uh-n már látni fogja. Kíváncsian várjuk, de bármi lesz is, mi nagyon fogunk neki örülni. Attól, hogy nem érezted annyira az ovus jeleket, még sikerülhetett a baba. Persze nem akarom beléd beszélni, mert lehetett éppen ovu nélküli hónapod is...Sajna nekem is volt olyanom...De gondolj arra, hogy a 2014 már tuti babát tartogat Nektek!!! :)

Szilvi, örülök, hogy jól sikerültek a vizsgák és a felén túl vagy. Na és annak is, hogy a férjeddel ilyen jól alakulnak a dolgok. És képzeld, szerdán mi is színházban voltunk a párommal és nagyon tetszett nekünk is a darab. Legközelebb 28.-án megyünk, már azt is várom. :)

Melinda, rád is sokat gondolok, hogy mi van veled és a babóval, a férjeddel, apósoddal...Remélem írsz még nekünk és nem tűnsz el!

Sajnos, nálunk a helyzet változatlan...Már nem sírok, de sokszor van ez a fejemben és sajnos az éven erre már megoldás biztosan nem lesz. De bízom a jövő éveben. Igazából a szüleimnek és tesómnak a legrosszabb most, így miattuk is sokat aggódom, de próbálok optimista maradni és a lelket önteni beléjük. Nagy a zűr, de bízom benne, hogy lesz ez jobb is. A szüleimnél nem lesz Karácsony, de nálunk igen. Már meg is vettük a fánkat és az ajándékokat, sütöttem és még fogok is, a babánk miatt nekem ez mégis csak egy szép Karácsony! :)

Legközelebb 23.-án megyek tanácsadásra, jövőre AFP-re és genetikai ultrahangra. Azt nagyon várom, hogy minden rendben legyen és hátha felfedi magát előttünk, hogy kékben vagy rózsaszínben gondolkozzunk. :) A hasam már szépen kezd gömbölyödni, bár még kívülállók mindig nem nagyon látják, vagy a munkahelyen, de szűkösebb pólóban már szép kis kerek. :) Sokat beszélek hozzá, simogatom, és már most nagyon szeretem!!! :)))

Lányok, nem tudom, hogy írok-e még az ünnepekig, de ha nem, akkor Áldott, Békés Karácsonyt kívánok Nektek és Szeretteiteknek is!

Puszi, Maja

2013. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Kriszta, megint csak azt tudom mondani, hogy sajnálom ami történt és felnézek rád hogy ilyen erős tudsz maradni! Meglátod milyen jó lesz majd a wellnesezés, biztos hogy még közelebb hoz majd titeket :) Szép idő a 6 év, jövőre nekünk is már a 6. év lesz :) Számomra nehéz a peteérést nem számolni, mert akaratlanul is érzem, de jó hogy így tudsz hozzá állni.

Szilvi, jó hogy a férjeddel megint nagyon jó minden, jó dolog ez a színházba járás is :) Jó hogy ilyen lazán tudod kezelni a babaproject dolgot :) A matek gyakorlat meg majd összejön januárba :)

Maja, sajnálom hogy gondok vannak még mindig a családban, de annak örülök hogy nektek lesz karácsonytok, ha azt nézzük félig-meddig az első karácsonyotok a babóval :) Jó hogy a hasad is már gömbölyödik :) biztos csini lehetsz!

Annus, veled mi újság? Nekem egy hét van még a nemvártig és már most folyamatosan mindjárt megjön érzésem van. A kozmetikusról meg annyit, hogy én se járok pedig sminkelek mindennap, de én magamnak csinálom meg mindent. 3 x voltam kozmetikusnál, akkor is azért, mert tetoválta a szemöldökömet 2007-ben, 2010-ben és 2013-ban. 3 évente kell áttetoválni mert addigra már eléggé kikopik, elhalványul. Legközelebb kozmetikushoz így 2016-ban tervezek menni :)

Velem amúgy minden ok, készülök a karácsonyra és reménykedek azért a pozitív tesztben :)

Ha nem jönnék fel addig: Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek! Vigyázzatok Magatokra! :)

Viki

2013. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! Örülök hogy ilyen sokat irtatok. Lehet nem is tudok most mindenre irni, ha valamit kihagyok bocsi. Kriszta teljesen össze törtem ahogy olvastam az újabb vetélésedet. Nem szabadna ezt senkinek átélni, végképp nem kétszer egymás után. Annak örülök h elöre tekintesz. Én a helyedben utána járnék az okoknak, nem szabadna várni addig még egy újabb babát elveszits. Másik orvos véleménye, vagy itt Gyk-n utána olvasni hasonlo esetben mi segitett. A januári wellness pihenés az nagyon jol hangzik, 6 év nagyon szép idö, gratulálok nektek. Remélem a párod övsömörje is meggyogyul lassan! Márciusban pedig biztos nagyon jo lesz itthon lenni. Én a helyedben ha jöttök haza elmennék itthon is egy orvoshoz, egy plusz vélemény, tanács csak segithet. Azt kivánom hogy a szüleiddel együtt töltött ünnep boldog és békés legyen. Remélem nálatok legalább fehér lesz az ünnep.

Szilvi örülök h te is irtal és csupa jo hirt hoztál. A vizsgakhoz gratulalok, a matek majd meg lesz januárban, meg amilyen lelkesen tanulsz a többi is sikerülni fog! Azt is nagy örömmel hallom h rákaptatok a szinházozásra, én is voltam mult héten hugommal. A mi darabunk olyan átlagos volt, de már az élmény h színházban voltunk nagyon jo volt. Örülök h a férjeddel minden ok, és h mentek rokonokhoz is az ünnepek alatt. Majd mesélj h van sógornöd! Azért meg külön gratu h az ajándékokat már becsomagoltad! Mi majd csak 24én szerintem :)

Maja örülök h nálatok lesz karácsony mar mint kis család. Sajnálom a családodat és kivánom mihamarabb rendezödjenek a dolgok. De jo h mar latszik a pocid! Szerintem az nagyon jo h mar most beszélgetsz és simogatod a babádat én hiszek benne hogy fogantatástol ért és érez mindent körülötte. Élvezzétek a pároddal ezt a csodas idöszakot. Örülök h ti is szinházaztok, annyira kell a feltöltödés. Majd irj mi volt a vizsgalatokon!

Viki neked most akkor türelmet erre a hétre, reméljük az ünnepi készülödés és az ünnep el tudja terelni a figyelmedet. Kivanom hogy tudjatok nagyon jol kihasznalni a pároddal töltött idöt.

Melindarol rég hallottunk erre izgatottan varom h te is jelentkezz h mi van a babáddal és hogyan telik a karácsony arra felétek a nagy melegben :)

Edinát továbbra is nagyon hiányolom és remélem nekik is jol telik majd az ünnep.

Na elértem magamhoz :) Nekem még nem jött meg, 2 napja késik a 28 naphoz, de elözö hónapban meg 25 napra jött szóval nem tudom mit számoljak. Reggel csinaltam egy tesztet negativ lett, mensi sincs. Szerintetek az számit h a terhes teszt szav. ideje januárban lejár? Bár két napja mindjart megjön érzésem van, szoval várok. Azt beszéltük párommal ha 24 reggelig nincs változás tesztelünk újra. Csajok ha egy hónapban tényleg nincs ovu akkor mitöl függ mikor jön meg? Vagy nem is fog megjönni? Akkor mikor lesz kövi hónapban ovu? Van még pár ovu tesztem azt majd használnám.

Fogorvost ügyesen tul éltem, most jobb oldalt alul és fölül is tömött, kaptam jo adag érzéstelenitöt ami du 3ig lezsibbasztott. Kaptam egy kis szájzár szerüt, nehezen tudom nagyra nyitni de ma mar jobb.

Nagyon köszönöm a kozmetikusos biztatást és h elmeséltétek saját élményeiteket, annyira jo h ebben is barátokra leltem. Végül lett szempilla és szemöldök festés is. A családom nagyon dicsérte. Sajnos elég kevés és világos a szemöldököm, a festés szépen kihangsulyozta, de nem hivalkodo. A szempilla festés pedig nagyon jol áll. Viszont nagyon megszenvedtem, nagyon csipte a szemem hamarabb le is kellett mosni. Elkövettem azt a hibát h elmeséltem a páromnak h megyek festetni, és hát ő azt hitte erösebb lesz szoval spontán észre se vette, nem dicsérte meg és ez rosszul esett. Aztan mikor ra kérdeztem mar dicsérte sokat, de az már nem olyan. Tudom férfi, meg nem a szavak embere, de jol esett volna.

A nagy öröm nálunk h végre kész a fűtés! Most is itt ülök a kályha mellett és telefonrol nyomulok :) a párom hetek ota ettöl volt ideges h jo lesz e. Még nem tökéletes, voltak kis javitani valok, de lényeg h melegszik.

Lányok mindenkinek békés és boldog karácsonyt és a 2014 évre pocakos áldott állapotot kívánok! Nagyon örülök hogy vagytok nekem! Szeretettel ölel és puszil barátnötök Annus

2013. dec. 22. 16:12
 400/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lànyok!


Ahogy olvasom mindenki nagyjâból jól van :)

Annus olyan izgatott vagyok mi lesz veled, remélem nem jön meg :) micsoda öröm lenne ez így karàcsonyra :) amúgy sztem nincs köze hozzà h januàrban lejar a teszt, most még szavidőn belül van...és fogalm sincd h ha esetleg nem volt ovud akkir mikor jön meg...talàn Maja erről többet tud hisz neki màr volt ilyen.


Szilvi ügyi vagy :) a matekot meg majd összehozod januàrban.

Örülök h sikerül nem ràgörcsölni a babàra. Azt hiszem nàlunk is ilyen időszak következik...


Maja biztosan nagyon cuki kis pocid lehet màr és még milyen lesz :)

Első karàcsony a babóval :) sajnàlom h anyudéknak szomorkàs lesz; de remélem mihamarabb rendbe jönnek a dolgok :)


Csajok nekem erősnek kell maradnom...ezt màsképp nem lehet elviselni. Vsak előre szabad nézni... ràjöttem h ha ezen kesergek akkor belebolondulok és ez kihathat a kapcsolatunkra is. Nem akarom h ezentúl csak arról szóljon a kapcsolatunk h peteérés ovuteszt szex..vàrakozàs negatív teszt és minden kezdődik előről...ennek így semmi értelme nem lenne. Ezért döntöttünk így h kikapcsolódunk januàrban...és utàna éljük a kis életünket. Persze nem leszek a magunk ellensége ha érzrm a peteérést tetmészetesen együtt leszünk. :)

Itt 3 vetélésig nem foglalkoznak veled...visszaküldik s beutalót. Annyit tanàcsolt a nőgyógyászom h a hàziorvossal tudunk pàr vizsgàlstot megcsinàltstni...pajzsmirigy, vérvétel.

Gondoltam h otthon is kikérem majd egy orvos véleményét de vizsgàlstokra sajnos nem lesz időnk...

Mindenesetre megjöttek anyumék ♡ màr sütöttünk sok mindentvés persze beszélgettünk egy jót :)

Mindnenkinek boldog karàcsonyt kívànok vigyàzzatok magatokra :)

Azt hiszem visszatérek hozzàtok, jó veletek beszélgetni, modt kellett egy kis pihi :)

Puszi Nektek

Kriszta

2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!