Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/802 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa és köszönöm a pajzsmirigyes infokat. Majd januàrban megyek a hàziorvosomhoz aki 1-2 vizsgàlatot megcsinàl, köztük ezt is.

Kriszta

2013. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Túl vagyunk a Karácsonyon. Volt nagy vendégjárás, jöttek hozzánk(szüleimhez), mentünk mi is. 26-án voltunk gyerekek: öcsém+húgom+párom+én mozizni Hobbit 2 néztük. Nálunk már hagyomány h elmegyünk igy gyerekek mozizni karácsonykor, jó együtt kimozdulni.

Unokatesóm bejelentette hogy jön a második baba. Egy kicsit rosszul eset, mert pár hete beszélgettünk és elárultam neki h mi is probálkozunk, és jó lett volna ha egyszerre sikerül. Nem baj igy majd utána leszek és hátha kapok majd tőle dolgokat.

Viki sajnálom h neked is megjött :( most megint majdnem együtt mozog a ciklusunk. 2014 a mi évünk lesz csajok!

Kriszta sajnálom h nem tudtad igazán anyukádékkal élvezni az ünnepet, de örülök h jót kirándultatok.

Melinda örülök h túl vagy a betegségen és a babád is szépen fejlödik. Sajnálom h Apósod rosszabul van és férjed nélkül telt az ünnep, remélem szerencsésen oda értél.

Szilvi, Maja nektek most puszi, örülök h jól vagytok.

Most rohanok, indulunk Szilveszterezni. Mindenkinek jó bulit az év végére. Puszi Annus

2013. dec. 30. 16:16
 413/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok,


örülök, hogy jól telt nektek az ünnep. Kinél picit szomorúbban, máshol pedig ismét varázslatosan. Ne szomorkodj Annus, Viki, Kriszta. Ez az év tényleg a tiétek vagy legalábbis a miénk lesz. Nagyon remélem! :)


A 24-ei karácsonyozás itthon szintén szuperül sikerült. De olyan gyorsan eltelt. Közben haza értünk Szerbiából is 26-án. Mit ne mondjak... Elég sűrű volt a program. Utazás ide, utazás oda. De legalább mindenkit meg tudtunk látogatni és ezzel is örömet szereztünk. Ez volt a legfontosabb. A karácsonyi ajándéknak is mindenki nagyon örült. Sógornőm is (a körülményekhez képest) jól van. Gömbölyödik a pocakja, egy picit látszik neki. Nagyon édes és folyamatosan simizi. Megható így látni. Már a 11. hétbe lép, folyamatos hányinger gyötri, de egyszerre két babánál mit várjunk? Legalább stabil, erős a terhessége. Persze, ez másnál sima terhességnél is előfordulhat. :) Eddig minden a lehető legnagyobb rendben van a picikkel is. Az orvos is igazolta szerencsére, úgyhogy már nagyon várjuk az érkezésüket. A nemük még nem derült ki. :)

Én és a férjem most sehogy nem állunk a gyerektémával. Nem azért mert nem akarjuk/akartuk, hanem alig volt időnk ezzel foglalkozni. Köztünk továbbra is minden rendben van és az új évben bízunk a gyermekáldásban! Amit tudunk majd megteszünk, de még most sem vagyok, vagyunk rágörcsölve és ez jó érzés.


Holnap ismét megyünk Szerbiába sógornőmékhez, ott búcsúztatjuk az óévet. Már várjuk. Nektek is fergeteges estét és kevesebb babára görcsölős napokat kívánok! Higyjétek el, akkor fog érkezni, amikor nem is számítunk rá! Csak lazán! :)


Boldog Új Évet csajok! Kezdjük együtt a 2014-es évet itt a fórumon. Sok puszi, Szilvi :)

2013. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus, tök jó, hogy a tesókkal és a pároddal eljutottatok moziba. A Hobbit 2-t mi is megnéztük a férjemmel 2 hete kb. Nagyon hosszú volt, de jó film. Nektek hogy tetszett? :)

Kriszta drága, nagyon jó kikapcsolódást kívánok nektek. Meglásd, egy kis lazítás mindkettőtökre ráfér, aztán egy alaposabb kivizsgálás ha erőt merítettetek egymásból. Drukkolok, hogy minden rendben legyen és végre megtalálják vagy legalább nevén nevezzék azt a "betegséget" ami miatt elvesztettél 2 babát. Egymásra koncentráljatok és ne másra. Megértem ha ide is kevesebbet lépsz fel. Ez csak is rólatok kell szóljon. :)

Maja, remélem ti is jól vagytok a babával. Hogy telt nálatok a karácsony? Valamennyire megoldódott a probléma otthon?

Melinda, sajnálom, hogy külön voltatok a férjeddel karácsonykor. Nálatok sem egyszerű most a helyzet. Kitartást, sok erőt és ölelést küldök nektek! Legyetek együtt amíg csak tudtok... és ez a leforrázós sztori amit írtál, hát... nagyon megijedtem én is miközben olvastam. Remélem jobban vagy és sikerül felépülni belőle. Még jó, hogy nem történt nagyobb baj. Vigyázz magadra!!!! Lassabban közlekedj és izegj-mozogj. :)

2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/802 anonim ***** válasza:
100%
Ismét Szilvi voltam. Puszi :)
2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/802 anonim ***** válasza:
100%
Dragaim nagyon Boldog, babazassal teli Uj Evet kivanok, egeszseggel es minden joval tele!!Sok puszi es jo bulizast! Melinda
2013. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/802 anonim ***** válasza:
100%
BUEk mindenkinek! Puszi :Kriszta
2013. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/802 anonim ***** válasza:
100%
Én is boldog új évet kívánok Nektek! Viki
2014. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/802 A kérdező kommentje:

Nagyon boldog és pocakosodó új évet kívánok mindannyiónknak lányok!

Teljen szeretetben, békességben, és szerető ölelésekben teli napokkal a 2014-es év is!

Mi nagyon jól éreztük magunkat barátokkal szilveszterkor. Társasoztunk, közösségi játékokat játszottunk, sokat nevettünk. Elengedtem magam, ittam, sört, bort pálinkát, aztán meg rosszul is voltam, mert nem nagyon szoktam inni, de most akartam. Meg ugyan nem fogadtam, de azt hiszem mostanában nem fogok inni nagyon. Egyrészt a baba miatt is, azt hiszem most még úgy voltam, utoljára kicsit kibulizom magam :)

Véget ért az együtt töltött boldog napok sora, holnaptól meló, de szombaton újra találkozunk, és össze bújunk majd nagyon, mert hétfőre jósolja a ciklus.hu az ovumat.

Remélem lányok nálatok is jól indult az új év.

Puszi nektek! Annus

2014. jan. 1. 19:42
 420/802 anonim ***** válasza:
100%

Jóreggelt Lànyok!


Annus làtom jól telt a szilveszter :) örülök neki h kikaocsolódtàl :)

Mintha magamat olvastam volna...én is ittam pàlinkàt; bort...talàn egy kicsit többet is a kelleténél, de ez most így volt jó :) itt rengeteg tüzijàték van szilveszerkor. Felmàsztunk egy közeli dombra ahonnan tökéletesen belàtni a vàrost. Gyönyörű volt az a rengeteg tüzijàték mindenfele..amerre csak a szem ellàtott.... :)

Nekem is hétfőre húzta be az ovut a ciklus.hu, de majd làtjuk h alakul a ciklusom vetélés utàn...meg most még amúgy sem próbàlkozunk 1-2 hónapig...de azért jó tisztàban lenni a dolgokkal :)

Nagyon drukkolok Annus h az új év első ovuja meghozza a babàt :)


Remélem többiek is jól vagytok :)


Én màr 5:30ota melóba vagyok...pfff...

Puszi"Kriszta

2014. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!