Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/802 anonim ***** válasza:
100%
Viki voltam :)
2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/802 anonim ***** válasza:
100%
Már tudtam;-)Maja
2013. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki, lehet tényleg később volt ovud :) akkor innen szàmold a 14 napot

Annus, örülök h sikerült ràvenned magad h elmenj nőgyògyàszhoz :)

Majaaa, közeledik a szombat :)

Most csak 1-1 sor jutott mindenkire, elég fàradt vagyok.

Jóéjt csajok :)

2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/802 anonim ***** válasza:
100%
Úgy làtszik ez àtragad mindenkire... Kriszta voltam :)
2013. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/802 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is elég fáradt vagyok, de ígértem, hogy írok még ma.

Igen közeledik a szombat, de ajjaj, nekem már minden menzesz tünetem előjött. Már kedd este úgy görcsölt este a hasam, hogy alig tudtam még hason is aludni. Ezen kicsit meg is lepődtem, mert azért nekem nem szokott így görcsölni, csak mensi első napján a hasam, pláne nem ennyivel előtte. Utána meg tiszta ragya lett a fejem is, szokásos menzesz előtti pattik, pedig amúgy tök sima a bőröm. És már a fejem is szétmegy. Ennek nagyon megjövős szaga van. Már kész vagyok ettől, hogy minden hónapban ugyanaz a vége. :(

Kriszta, holnap tesztelsz. Egy kalappal! Szerintem Neked sikerült! :)

Viki Neked csak várni kell most már, hiszen volt pé és el is csíptétek időben! Azért írj mindenképpen, hogy ha van valami tüneted vagy érzel valamit. Bár én már totál feladtam ezeket a tüneteket. Most a mellbimbó érzékenységet produkálom. Már örültem, hogy hátha, és úgy néz ki, hogy tényleg nem lehet semmire adni.

Annus, köszi a sörös tippet. Már én is hallottam róla és vettem is a páromnak és issza is már 2. hete 1 dobozzal.

Szegénykémet nem is akarom, hogy mindennel teletömjem és tényleg úgy érezze, hogy miatta nem jön össze. Lehet nem is ezzel van a gond, mert az andrológus is azt mondta, hogy lehetne jobb az eredménye, de ezzel is simán összejöhetne, mert egyáltalán nem nagy a baj. Lehet tényleg én görcsölök már rá nagyon, vagy nem vagyok átjárható, vagy mit tudom én. Csak van oka ennek a majdnem 1éves sikertelenségnek. Már azt mondom lassan, mint Edina, hogy lehet nekem ez a sorsom, hogy nem lesz. Pont most volt itt barátnőm és neki is mondtam, hogy lehet nekem ez jutott és majd végigutazzuk a világot a párommal még megöregszünk, mert nem tudjuk kire költeni a pénzünket és végül ráhagyok mindent egy macskára...:( :) Azt se tudom, hogy sírjak vagy nevessek rajta.

Annus sztem jól döntöttél a vitaminokkal kapcsolatban! Most már tuti fel lesztek készülve a babára.

Aerobickra végül nem mentem, mert nem is bírtam volna, úgy fájt a hasam, meg a kolléganőm sem hozott cuccot, így most kimaradt.

Na jó éjt csajok! Kitartást mindenkinek és mielőbbi babásodást! Kriszta drukkolok reggel, de tuti 2csíkod lesz, megérzés! ;)

Maja

2013. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/802 anonim ***** válasza:
100%
Maja, fel a fejjel, én tudom és érzem hogy hamarosan lesz babád :) Egyébként te voltál már valami kivizsgálásom ezzel kapcsolatban, vagy majd mostanában tervezel menni? Az átjárhatósági vizsgálat lehet nem lenne hülyeség, úgy olvastam hogy az nem fáj és hamar is megvan. Nődokinál mikor voltál utoljára? Ő mit mond? Viki
2013. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/802 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


3 napja ilyen a tesztem...nem tudom ti láttok e rajta vmit. 10 percen belül minta elkezdene látszòdni a második csikocska de lefenykepezni csak du tudtam akkor igy látszott. Nem tudom... Vagy-vagy.... Nem élem bele magam... Tegnap meg ugy görcsölt a bal oldalam megint. Hetfön hivom a nödokit akármi is lesz a teszt eredmenye.

Menszis görcseim is vannak,pattanások...szòval elég kétesélyes a dolog. Azért köszi Maja h biztatsz :)

Addig ne add fel amig nem jön meg :) holnap megint tesztelek ha nem jön meg

Kriszta

2013. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kriszta! Szerintem negatív. Sajnos nekem ugyan ilyen volt a tesztem és nem volt baba, de ezek ellenére szorítunk neked. Tegyél majd fel képet újabb tesztről :)
2013. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/802 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg fog jönni,van egy kis barna folyásom... Következö hònapban sikerül :) addig is megnézetem magam,miért fáj a bal oldalam...

Kriszta

2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Jön a hétvége! A boldog össze bújások ideje, mindenkinek remélem!

Viki, 3 nap elcsúszás simán lehet a pé-ben, no meg én nem tudtam, hogy orgazmus is válthat ki peteérést, de jó ezt tudni. :)

Kriszta, az a teszt szerintem negatív, én még csak olyat láttam, de én nem vagyok hozzá értő. Reméljük ez a bal oldali fájdogálás semmi komoly.

Maja reméljük a te tüneteid sem igazak.

Edinát és Szilvit várjuk vissza, hogy majd meséljenek mi újság van.

Hát csajok kezdem érteni, ti mit éltek át minden hónapban. Még van egy hét a nemvártig, de már most be vagyok sózva, pedig tudom, hogy nekünk nem sok esélyünk van. Az ember agya próbál úgy hozzá állni, hogy nem baj ha nem jön össze, de mégis szint minden órában valamiért gondolok arra, hogy már lehet babó is. Össze kell magam szedni. No és persze próbálni nem a páromat idegesíteni ezekkel a dolgokkal.

Lenne egy kis közvélemény kutatós kérdésem, csak úgy mert érdekel, ha nem akartok nem kell válaszolni persze. A párod és közted milyen a testsúly-magasság arány? Nálunk a párom több mint 15 centivel magasabb nálam, mégis én vagyok a nehezebb, vagy 10 kilóval, szóval ő magas vékony, én meg alacsony telt. Szoktam mondani pocakom már van, csak még egyedül vagyok benne :)

Maja, Kriszta kitartást, én tudom, hogy nektek is össze fog jönni, amikor eljön az ideje.

Nekem a ciklus.hu szerint a ciklusom 10 napján volt pé, akkor fájt is, majd fájt a 14. napon is amikor együtt voltunk. Ma vagyok a 19. napon, és magasan maradt szépen a hőm. Nem tudom ez jelent e valamit, remélem legalább azt hogy egészséges vagyok :) Én már arra is tudok gondolni, hogy nem csak 1 napon lehet pete érése egy nőnek, annyit lehet hallani, hogy az "előírt"-tól teljesen extrémen eltérő, mensi előtti napon, vagy épp mensi után 1 nappal lett valaki terhes. Én sajnos nem vagyok annyira biztos a tüneteimben mint ti, pedig igyekszem figyelni. No hétvége, megyek a páromhoz,é s jó össze bújunk, az biztos nem árt! :)

Legyen szép hétvégétek, és remélem hétfőn jó hírrel fogadtok!

Puszi Annus

2013. okt. 18. 16:43
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!