Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/802 anonim ***** válasza:
100%
Viki voltam :)
2013. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/802 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajok lehet én is fel vagyok/voltam fázva!De létezik hogy azért szúrkáljon csak a bal petefészkem??? Azért gondolom ezt mert 2 napja hosszúpizsibe,vastag zokniba alszom és azóta közel nem fáj annyira a bal petefészkem.Néha -néha beleszúr,görcsölget,de nem egész nap. Valamint pisiléskor is éreztem hogy ez olyan felfázós pisi...

Orvoshoz akkor megyek el ha tényleg nem múlik el a fájdalom jövöhéten sem.Addig már kiderül az is hogy sikeres volt e ez a hónapunk :D

Viki, látom ti már elekezdtétek a kis katonák felsorakoztatását :D csak így tovább :)

Tök jó: ketten vagytok akiknek 14. ovu és ketten vagyunk akik 19 re nem várják :) Izgulhatunk egymásért,magunkért :)

Olyan jó így vkinek kiönteni a lelkem,mert szegény páromat sem akarom állandóan ezzel a támával "zaklatni".

Kriszta

2013. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kriszta, lehet hogy felfázás lesz, ha tényleg nem múlik érdemes dokihoz menni, mert átterjedhet a petefészekre is. Jobbulást Neked! és igen jó lesz együtt izgulni :) Viki
2013. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kriszta reméljük ez a szurkálás semmi komoly!

Viki Jó, hogy "egynaposak" vagyunk :) És örülök, hogy össze bújtatok :)

Maja a tőzegáfonyát mire eszitek?

Sikerült a hétvégén nagyon jó összebújásokat alakítanunk :) Védekezős hétvége volt még sajnos, bár vasárnap a felöltözés nem sikerült jól, és lecsúszott közben. A párom nem is volt miatta mérges. Megbeszéltük, hogy mitől fél, mire vár még. Nagyon jó volt, hogy végre őszintén tudtunk beszélni az ő érzéseiről is ebben a témában. Ugye újítjuk a házat, és azt kérte, hogy még a fűtésszereléssel had legyünk készen, utána már megnyugszik, és akkor teljes bedobással tud a babára koncentrálni. Jövő héten hozzá fognak a fűtéshez és remélem jövő hónapra készen is lesz! A másik, hogy szeretne a párom felkészülni testileg is a fogantatásra, vitamint szedni, sok zöldséget, gyümölcsöt enni. Lehet ezek csak jó kifogások, de engem meggyőzött.

Csajok a ti párotok szed valami vitamint, vagy van egyéb tuti jó módszeretek? Jövő hét végére be akarok szerezni ami csak jó lehet a férfi fogamzás növeléséhez!

Szóval jól telt a hétvégénk!

Ja és ma egész nap fájdogált a jobb petefészkem környéke.

Csajok valamit még szeretnék kérdezni. Nekem sokszor szeretkezés után szokott fájni az alhasam. Nem is tudom pontosan mi. Lehet a méhem görcsöl a szeretkezés miatt? Nektek volt már hasonló? Ez normális? Főleg mikor nagyon jó a szex, akkor tud órákig is fájdogálni, görcsölni. Szerintetek ez normális, vagy menjek el orvoshoz?

Kriszta, Maja kitartás nektek erre a hétre.

Viki nektek meg jó összebújást még az elkövetkező napokra!

Szilvi veled mi újság? Inszemes rólad is rég hallottunk.

Többiek esetleg?

Puszi Annus

Puszi Annus

2013. okt. 13. 20:41
 95/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus! Néha én is furân érzem magam szex utàn, de nagyon ritkân... jobban vetélés utân volt egy kis zsibbadàsszerű a hasamban.

Az én pàrom nem szed semmit. Mi megpróbàlunk sok zöldséget enni, vmint tejtetmékeket enni/inni. Plusz én szedem az elevitet.

Akkor màr nem sok van hàtra míg tényleg élesbe próbàlkoztok :) addig pedig élvezzétek az összes együtt töltött hétvégét :)

Remélem tényleg nincs semmi komoly bajom...màr alig fàj a bal oldalam...

Megvàrom mit mutat a teszt hétvégén, utàna mindenféleképpen felkeresem a dokim. :)

Maja te érzel màr vmit???

Kriszta

2013. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Annus, nekem most utólag a nődoki azt ajánlotta hogy én is és a párom is szedjünk halolaj kapszulát. Még nem szereztem be, legtöbb helyen azt olvastam hogy a terhesség vége felé szokták szedni, de hát a nődoki ezt mondta. szóval lehet hogy nem hülyeség. Viki

2013. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


igen, tudom, nagyon eltűntem az elmúlt másfél-két hétben. Sajnálom, hogy nem írtam, de ez is része volt annak, hogy próbálok teljesen lekattanni a gyerek témáról. Dolgoztam, mellette fősulira járok levelezőn, úgyhogy volt feladat. Arra jutottam, hogy kicsit szüneteltetem a babaprojektet. Pár hónapig. Mostanában nem jól alakultak a napjaink a férjemmel. Annyira stresszes volt és rengeteget dolgozott az elmúlt hetekben, sok mindent vett a nyakába ( olyat is, amit nem kellett volna) és ennek meglett az eredménye. A múlt heti (egyszeri)együttlétünk is kudarcba fulladt. Nem tudott teljesíteni, így én is beláttam, hogy nincs értelme Őt "rákényszeríteni" erre az egészre. Akkor kiborultam, sírtam, nagyon sok érzés kavargott bennem, de megbeszéltünk mindent, ezt a problémát közösen kell orvosolnunk. Szeretem Őt és eszem ágában sincs elhagyni. Ő is arra törekszik, hogy mindent megadjon nekem intimitás terén is, de ez most valahogy nem ment. Ráadásul pénteken volt peteérésem, csütörtöktől szúrkált a jobb petefészkem, mindig megérzem, hogy mikor van ovum. Sajnos ezt a hónapot elszalasztottuk, de valamiért ennek így kellett történnie. Szóval nem egyszerű a helyzet, ezért is hanyagoljuk ezt a témát egy kicsit. Hétvégén el tudtunk menni kikapcsolódni, ránk fért már. Csak egymásra figyeltünk. Jó volt nagyon. A jövőben biztos rendeződni fognak a dolgaink. Csak pozitívan állok hozzá, máshogy nem is érdemes. :)


Olvastam, hogy többen nagyon szerettétek egymást a párotokkal/férjetekkel a hétvégén. Nagyon drukkolok Nektek, hogy eredményekben gazdag legyen a hónap vége. Mindenkiért nagyon izgulok. :) Ha nem jelentkeznék a napokban, akkor az azért van amit írtam. Ne vegyétek rossz néven, nem miattatok. Szívesen járok ide fel, és olvasom, hogy kivel mi történik, de most ki akarom vonni ezeket a babás dolgokat a fejemből, és "előlről" kezdeni mindent. Remélem megértitek.


Nagyon sokszor puszillak titeket, vigyázzatok magatokra és az egészségetekre. :)


Szilvi (Pest megyéből írok)

2013. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Szilvi! Természetes hogy megértjük, kívánom hogy minden a legjobban alakuljon Nektek! Majd írsz nekünk ha úgy érzed és lesz kedved :) Viki
2013. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Annus, én felfázásra szedem a tőzegáfonyát és nagyon jó! Csak ajánlani tudom. Úgy látszik, most ez a felfázós időszak van, mert szombatra már nekem is csípett, amikor pisiltem és azt érzetem, hogy állandóan összepisilem magam. Elővettem a tőzegáfonyát és szedem a napi 3at és sok teát és szénsavmentes vizet iszom és már nem is érzem. :)

Kriszta, hát sok mindent érzek, de már nem adok rá semmit. Egyébként nagyon fáj a mellem és néha görcsölgetek, de múlt hónapban is pontosan így volt és még időben is ekkor és mégis megjött. Pedig úgy fájt a mellem, mint soha és nagyon bizakodtam. Egy fura dolog van, ami eddig soha nem volt a mellbimbóm is nagyon be van durranva, és érzékeny, fáj. Olyan piros, mintha be lenne gyulladva. Ez mindig ovu után ilyen 1-2 napig, de most nem múlt el és azóta egyre jobban fáj. De már nem adok erre sem, mert eddig mindig csalódtam. :( Nem baj, mindjárt hétvége és kiderül. Te hogy vagy? Mit érzel? Fogsz tesztelni és mikor? Én nem akarok, mert már hányingerem van az egy csíkosaktól, de lehet nem bírom ki.

Egyébként néha nekem is görcsöl szex után a hasam, de nekem mindig másnap. Nem tudom mitől lehet ez. De akkor úgy látszik szinte mindenkinél van. Lehet, hogy amikor hevesebb a szex vagy ilyesmi, akkor nem figyel a hév közben úgy az ember és párszor megböködi a párod a méhszájad, vagy ilyesmi. Én erre gondoltam.

Viki, szerintem akkor pont jó időben voltatok együtt! Van reményed! :) Nem is az a fontos, hogy sokszor legyetek együtt, hanem, hogy a megfelelő időben legyetek együtt. ;) Hasszurka van még?

Szilvi, teljesen megértelek. Én is volt, hogy egy időre lekattantam innen, de utána rájöttem, hogy nem ezen múlik, hogy rá vagyok-e kattanva a témára vagy sem. Én például nem is foglalkoztam ezzel ebben a hónapban csak ha itt voltam, annyi minden összejött. De abszolút értelek és tudom, hogy mire gondolsz. Majd írsz, ha jónak látod. Én mindig szívesen olvasok mindenkiről. :)

Edina is remélem hamarosan jó hírekkel jelentkezik és beszámol részletesen a fejleményekről. Nagyon szorítok Neked!

És mindenkinek nagyon szorítok és örülnék neki, ha végre valakinek sikerülne!!! :)

2013. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/802 anonim ***** válasza:
100%
Basszus Viki olyan vaok, mint Te :) Maja voltam :)))
2013. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!