Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/802 A kérdező kommentje:

Köszi a Dpo-t. Most már ezt is tudom.

Felnyargaltam a ciklus.hu-ra, hát próbáltam kitöltögetni a naptárat, de egyenlőre kicsit bonyolult. Na majd remélem valamelyik este több időm lesz.

Szilvi. Sajnálom, de reméljük, hogy hamarosan össze jön.

Most elvileg neked csak minden második hónapban van pete érésed, de a tudomány nem 100%.

Mindenkinek hajrá, és én reggel elkezdek vitaminozni, ha el nem felejtem már megint.

Szép hetet nektek!

Annus

2013. szept. 23. 21:57
 22/802 anonim ***** válasza:
100%
hát jam, elvileg 2 havonta..de ugye ez nem törvényszerű, így minden hónapot élesnek élek meg :) reggel szedem én is a femibiont! ;) drukk mindenkinek!
2013. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/802 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! még 2 nap...

[link]

2013. szept. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 5-ös vagyok. Én 3év alatt sok borzalmat megéltem már, de ezt senkinek nem kívánom. Az a legrosszabb h.hónapról-hónapra ugyan úgy reménykedek h.na most tuti pozitív lesz a teszt. Bár már eljutottam oda h.ismerem a testem jeleit. Amit más terhes tünetnek él meg az nálam pms tünet és amikor ezek megjelennek tudom h.kb.1,5hét és megjön. Ma 20.cn-on vagyok és sajnos már kezdődik a derék fájás mellfeszülés és társai. Szóval lemondhatok erről a hónapról is.
2013. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/802 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

negatív lett a tesztem!

inszemes!!

2013. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/802 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sajnos..de még van 2 napom és 25ös teszt volt..még reménykedek! :) szilvi
2013. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/802 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnálom Szilvi! bár a 25-ös teszt nem érzékeny! és még ráadásul van két napod!

nekem meg csak 1 napom van és 12,5-el teszteltem! én már tutira vettem ,hogy nem sikerült!

inszemes!!

2013. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/802 anonim ***** válasza:
100%

Még senki ne adja fel!!!

Aki 3éve próbálkozik: Én úgy hallottam, hogy a pms és a terhesség esetén szinte ugyanazok a tünetek vannak, szóval még bármi lehet.

A tesztek még sokaknak nem várt napján vagy csak utána lesznek pozitívak. Nagy szerencse akinek előbb mutatja. Mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Ilyenkor még csak a vérvételből lehetne tutira venni a nemet. Szóval fel a fejjel!!!

2013. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/802 anonim ***** válasza:
100%
Egyes voltam :)
2013. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na ma reggel bevettem az első femibiont :)

Inszemes, Szilvi ne adjátok fel, tényleg várjatok még pár napot, és ha tényleg késik, reméljük!!!, akkor biztosabb a tesztelés.

3 éve próbálkozó, hát azt hiszem elképzelni sem tudjuk min mentél keresztül. Ha az segít, mi itt vagyunk veled, és képzeletben fogjuk egymás kezét.


ti szoktatok kismamáknak szóló újságokat olvasni? Én egy időben a Kismamára voltam rákattanva, de egy év után uncsi lett, meg szerintem sokat romlott is a színvonala. Aztán rátaláltam a Hello Baby magazinra, ami direkt teherbe esni vágyóknak szól, ezt most jónak találom. MA úgy döntöttem, beruházok és vettem rögtön 3 féle magazint. Baba magazin volt a harmadik féle. Mindegyikben láttam olyan cikket ami érdeke, vagy hasznos lehet számomra.

Szerintetek, ha nem mértem hőt minden reggel, akkor van értelme görbét csinálni?

Kitartás lányok!

Annus

2013. szept. 24. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!