Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Kriszta, nagyon örülnék neki, ha most végre rendben lenne minden! De nagyon nem jó, hogy megint pont most lettél beteg és ez a barnázás is...Pihenj sokat és fogd fel úgy, ahogy neki álltál, ha baba, akkor is örülünk és ha megjön, mehetsz dokihoz vizsgálatokra. Jobbulást!!!

Annus én még dolgozom és nagyon nem vagyok még otthon ebben a táppénzes kérdésben. De sztem is jobban járnál, ha elmennél egy magándokihoz, mert ő rögtön kiír, ha úgy gondolod. Ajjaj, rosszullét. Nem akartam korábban írni, de sajna nekem is a 7. és 8.héten volt az émelygős korszakom, borzasztó volt. De hál'Istennek én hamar túllendültem rajta. Remélem Te is így leszel ezzel!!! Nekem a narancs segített. Ha megettem, elmúlt egy darabig. Próbáld ki! Anyóssal ne foglalkozz! Nekem sem a szívem csücske, de ritkán talizunk és így egész jó a viszonyunk. Ha közelben laknánk, már tuti ráment volna a kapcsolatunkra.De ez a távolság a férjemnek is jót tesz és a kapcsolatunknak is. Eléggé szeret mindenbe beleszólni...

Szilvi szorítok, hogy ez a próbálkozós idő sikert hozzon. És a baba biztos nagy örömöt hozna a családba. Nekem pont most mondta Anyukám, hogy emlékszik mennyit sírtam, hogy megint nem jött össze a babó és szerinte a sors is így akarta, hogy pont most jöjjön, mert ez ad erőt neki/nekik ehhez az egészhez, minden boldogságuk forrása ő és alig várják. Én is így gondolom, hogy emiatt nem jött eddig, most kellett jönni-e. Nálatok is remélem így lesz!

Melinda! Ez az orvos egy idióta!!! Engem megmérnek ugye minden tanácsadáson és második alkalommal egy dekát sem híztam, de a 3. alkalommal már plusz két kilót egy hónap alatt és semmit nem mondott rá a doki. És most megyek vissza hétfőn megint és szerintem megint plusz 2kg lesz rajtam, és úgy, hogy nem zabálom magam halálra, de azért nő a pocim rendesen, átalakul minden, szóval én nem érzem durvának a 2kg-at. Én holnap leszek 21 hetes és 4kg-nál tartok, ez van. Egyébként azt mondják, hogy 10-13kg az egészséges az egész terhesség alatt. Egyél, ahogy jól esik és ne foglalkozz ezzel a hülye dokival. Nem tudsz máshoz menni? Amúgy én sem akarnék mástól babaholmikat kapni, mert én akarom azokat megvenni a párommal. Majd inkább a vége felé, vagy ha megszületik. Anyukám egyébként ragaszkodik hozzá, hogy ő vegye a babakocsit, de mi választjuk ki. Ezt is azért, mert eddig mind2 unokájának ő vette. Hát legyen, örülünk neki, aranyos tőle, de meghagyja nekünk a választás jogát.

Viki drága, én azt mondanám, hogy a második pozi ovuteszt +14nap, de nem tudom. Nem mernék rá én sem mérget venni. És a mellfájdalom megvan még? Mellbimbód nem érzékeny? Persze a tünetek sokszor becsapnak, de hátha most babát jeleznek. Mindenesetre ezek a dátumok már közel vannak, így izgulhatunk érted!!! :)

Csajok, lehet elírtam, de mi holnap megyünk babamoziba. :) Szóval nagy már az izgalom. Ráadásul pont holnap lesz 12 éve, hogy együtt vagyunk. :D Ki hitte volna 17 évesen kéz a kézben sétálgatva, hogy 12 év múlva a babánkat megyünk meglesni. Na, de azóta is imádjuk egymást és el sem tudnám nélküle képzelni az életem. Sajnos a héten megfázott és így külön szobában alszik már 3.napja tőlünk. :( Nem akarja, hogy elkapjuk tőle. De már javulgat.

Aranyosak vagytok, hogy biztattok a tesómmal, de sajnos ettől picit bonyolultabb a helyzet és nem hiszem, hogy őt bármi meghatná. Egyszerűen mintha nem is ő lenne...:( Inkább bele sem gondolok, mert nem lesz jó vége...

Megyek Lányok aludni, mert nagyon elfáradtam és fejem is fájdogál egész héten.

Írjatok!

Puszi, Maja

2014. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/802 anonim ***** válasza:

Jóreggelt Lànyok!


Nekem megjött reggelre...eléggé görcsölök. De nem vagyok elkeseredve, ennek így kellett most lennie.ez a làz nagyon nem jókor jött. Tényleg most csak az lebeg előttem h hétfőn orvos, aztàn ott majd okosabbak leszünk. Ha tegnap kivàncsisàgból nem tesztelek akkor nem is tudnék róla.


Maja, gratulàlok a 12 évhez :) nagyon szép idő és örülök h ilyen nagy szeretetben éltek együtt.

A babamoziról majd szàmolj be, biztos nagy élmény lesz :)


Szép napot csajok!

Puszi:Kriszta

2014. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/802 anonim ***** válasza:

Jó reggelt Lányok!


Kriszta sajnálom hogy megjött, bíztam benne, hogy minden rendeben lesz! Remélem a doki megtalálja a megoldást és ez többet nem fordulhat elő. Annyira megérdemelnéd már, hogy édesanya lehess!!!

Maja! Kérdésedre válaszolva igen megvan a mellfájdalom, mindig szokott fájni, de ennyire még soha sem fájt és szerintem nem ilyen hamar szokott ez elkezdődni. Már lassan egy hete tart és éjszaka mindig felébredek rá, amikor fordulok meg, hogy mennyire fáj.Hozzá se lehet érni. Főleg este fáj a legjobban ha leveszem a melltartót, de napközben is elégé feszít a melltartó, pedig nincs nagy mellem :) Hát nem tudom én már nem akarok a tünetekre adni, de az biztos, hogy ennyire még nem fájt, hogy éjszaka is erre kelljek fel. A bimbóm csak egy kicsit érzékeny. A hasam szurkál néha és tegnap egészen a hüvelyembe is nyílalt. Ma már kezd picit mindjárt megjön érzésem lenni. Szerintem hétfő körül kiderül hogy mi is van.

De jó hogy ma baba moziztok, biztos jó lesz! Küldj majd! Oda mentek a Bató házba, ahol a Szemán doki rendel vagy az Arany corvin házba? Nekem a legtöbb ismerősöm a Biri Zsuzsához jár az Arany corvinba, nagyon dicsérik. Ha a bató házba mész arra is kíváncsi vagyok, mert ott még nem volt ismerősöm, nem hallottam még róla hogy milyen. Majd mesélj!!!

Annus, nálunk az első perctől táppénzre kell menni, nem lehet dolgozni kismamaként semeddig az igazgató nem engedi. Nálunk úgy szokott lenni, hogy amikor kiderül, hogy terhes az illető, bemegy szépen bejelenti, elmondja hogy a nődoki csak, akkor tud igazolást adni a terhességről ha van szívhang, így addig elmegy a háziorvoshoz és betegszabira megy. Majd 2 hét múlva ha eljön az idő, hogy 6 hetes legyen elmegy a nődokihoz aki valószínű már lát szívhangot, elmondja neki, hogy az ő munkahelyén így nem lehet dolgozni és ad javaslatot a táppénzre vételhez. Szóval én így fogom csinálni, csak lenne már itt az idő :) Az hogy tényleg jobb a magán doki az nálam nem kérdés, jártam már sztk-s rendelésen is de ha magánba mész teljesen más, több időt szán az illetőre meg minden. Én fogorvoshoz is csak magánhoz járok. Teljesen már az is.

Zsófi! engem is érdekel, hogy merre laktok? Mi küldtünk már egymásnak képeket privátban, azaz emailban így arcokat is tudunk kötni a nevekhez. Ha van kedved neked is privátba elküldjük az emailcímünket :)

Szilvi, tényleg milyen jó lenne most egy pozi tesz neked, anyukát biztos oda meg vissza lenne és ez sokat segítene neki :) Na hátha :)

Melinda remélem te is jól vagy, a doki tényleg kicsit gáz, de azt szokták mondani, hogy a női nődokik mindig keményebbek mint a férfiak. Én is októberben női magándokinál voltam, rendes volt, de teljesen másabb mint egy férfi. Reméljük a következő alkalommal már normálisabb lesz :)

Azt még elfelejtettem mondani hogy már nincs hányingerem a terhes vitamintól viszont azóta olyan étvágyam, hogy állandóan ki akar lyukadni a gyomrom. Gyakran éhes vagyok és én arra gondolok hogy attól, pedig csak 2 naponta szedem. Próbálok nem többet enni, de olyan falási roham jön rám néha hogy bármit felfalnék :)

Szép napot nektek! Remélem nem hagytam ki senkit!

Viki

2014. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :)


Az elmult napokban kicsit elfoglalt voltam, nem tudtam irni.

Megprobalok mindenkinek valaszolni, remelem sikerul :))

Annus

Nem csak te vagy igy az anyossal :D Mikor elmondtuk, hogy

elegyeztuk egymast, kiakadt: hogy hogy lehet a parom ilyen, hogy

nem beszelte meg vele elore, meg ezt nem igy kell, elotte kell a csaladdal

megbeszelni. Kerdem en, hogy miert is? Az en apukam lehetne kiakadva, hogy

a parom nem kerte meg tole eloszor. Meglepodtunk, mert az en szuleimtol

nem vartuk, hogy pont az en szuleim fognak jobban orulni. Azt hittuk, hogy

az o anyukaja fog neki jobban orulni. De teljesen kikelt magabol.

Meg ugye mi mindket csaladtol kulon elunk messze es azt mondta, hogy ezt akkor

kellett volna amikor a csalad egyutt van. (ami ritka, vagy sosincs)

Szerintem ez nem igy mukodik, de javitsatok ki ha tevednek :)

A parom egy nagyon szep helyen kerte meg a kezem, es rolunk szolt a nap! :)

De beigazolodott a gyanum tobbszor is, hogy az anyos nem tamogatja a kapcsolatot,

mert a josno is megmondta, hogy a kapcsolat ellen van/volt. pedig mar azert nem 1 eve vagyunk

egyutt. Meg ereztem is, csak most fogtam fel igazan, hogy a szemembe milyen volt kis jo baratnot

jatszott, de hatam mogott kibeszelt, lehordott mindennek... Haragszom ra, csak elfojtom

a haragom meg is csak a parom anyukaja, nem szeretem a konfliktust, de tavol maradok tole

az biztos. :D

Ja es nalunk is ez van, hogy a "buta (fo)varosi lanyt egy videki fiu fogja elvenni" :D bar

ezt a reszt nem ereztem csak szimplan azt, hogy nem kivanatos szemely vagyok :D

Fu vissza gondolva en meg milyen kedves voltam folyton, amit meg sem erdemelt, foztem mostam takaritottam naluk.

Mikor meg otthon voltunk.

Menyasszonyi ruhad meg szerintem igy lesz tokeletes, hogy csinaltatsz. En is csinaltatnek, de

nem hiszem, hogy fogok/fogunk. Meg amugy sem beszeltunk eskuvorol, pedig nem szeretnek nagy pocival eskudni,

lehet, hogy emiatt sokan "lehurrognak" de szeretnek meg pocak mentesen, de azert az a tudat, hogy ott van az jo :)

vagy utana.

En is azon gondolkozom, meddig fogok tudni dolgozni, igazabol a delelotti munkammal semmi baj, de en dolgozom delutan is estig.

Es oke, hogy meg csak 5 hetes multam, de neha mar faradt vagyok almos, faj a hatam ahogy ulok es minden vagyam pihenni aludni.

Ugyanakkor meg tudom birni muszaj, fent tudok maradni, kicsit nehez coffein hianya miatt, de almalevet iszom, azt mondta a parom, hogy az

hasznal :D


Szerintetek, 6 hetesen erdemes elmenni orvoshoz vagy meg varjak vele amig betltom a 7. hetemet? ajj nem birok varni

eloszor kell varni, hogy ne jojjon meg, masodszor meg az orvosnal meg hogy legyen szivhang :)

Nekem meg nincsenek reggeli rosszuleteim semmi ilyesmi, csak az, hogy hamar elfaradok, de meg van hasszurka, de az

csak azert (gondolom), mert hatrahajlo mehem van.


Szilvi en drukkolok!!! :))

Koszi es en is remlem :), a hasszurkalason kivul nincs most mas tunet :)

Igen sokkal jobb itt kulfoldon, nem kell aggodnom a penz miatt az biztos, meg hogyha nincs is sok

tudom, hogy meg fogjuk tudni teremteni a picinek a jo(bb)letet :)

Meg nincs meg az eskuvo idopontja, kivancsi leszek mikor lesz.

Josno azt josolta, hogy aprilis eleje-kozepe fel lesz az eskuvonk, a baba miatt meg fogjuk surgetni.

Meg a tervezesnek a kozeleben sem vagyunk, pedig aprilis kozepe mindjart itt van. Kivancsi leszek,

hogy mi fog bejonni amit josolt, nem alapozunk arra, de nagyon orulnek neki, ha bejonne :)

Remelem neked is osszejon a baba es anyukad ez altal uj erore kap! Szerintem jo dontes volt ot nem orvosok koze "adni".


kriszta, hogy vagy? Sajnalom, hogy megjott, na de fel a fejjel majd most sikerulni fog, gyorsan gyogyulj meg es

johet a probalkozas ujult erovel :) drukkolok!!!

Meg nem tudom mikor megyek dokihoz, lehet jovoheten elnezek amikor betoltom a 6. hetet.


Melinda, szerintem nem tunsz onzonek en is ugyan igy gondolkodom mar alig varom en is azt az idot, hogy a parommal

nezegethessunk, kivancsi vagyok milyen nemu is lesz :))

De persze orulni fogok annak, ha kap a pici elore sok dolgot, szerintem jol fog jonni! Bar ki tudja, hogy lesz az me'g.

Bar nem tudom, hogy fognak e a nagyszulok orulni neki, majd kiderul. Anyukam szerintem nem fog :(

Eleg csipos nyelvu lehet az orvosod, kozolhetne szebben is a dolgokat, de ha 12 hetes korodig szedted utana abbahagytad

de kijottek a tunetek szerintem nem gond ha elkezdted szedni, bar sajnos nem ertek hozza. Eleg fura a doktorno.

En is kiakadtam volna a helyedben, de hogy lehet ilyen, hogy pluszba stresszeltet teged??!!! :((( Biztos rossz napja volt,

de az nem mentseg en se vagyok a vendegekkel bunko, ha rossz napom van, probalok akkor is kedves maradni, nehez, de muszaj.


Annus

teszteltem februar 1-jen, 3-an es 11-en, mind pozitiv volt. azota nem teszteltem. De nem is vereztem azota :)

Tuneteim voltak me'g mielott megjott volna meg azon a heten is (hanyas, emelyges, ehsegerzet), azota semmi azon kivul, hogy hamar elfaradok es a ritka hasszurkalason kivul, ja

meg kicsit surubben kell ennem, met hamar ehes leszek.

Mi elegge messze mentunk 6 oranyira vagyunk visszabb Magyarorszagtol, egy teljesen masik kontinensen, Amerikaban :$ .

Az anyos is radasul itt van csak 7 oranyira :)


Viki neked is szurkolok!!! Remelem most mar ott lesz a baba nalatok is :) Nem sokara tudsz tesztelni, izgulok erted is !!

Persze szivesen fogadok en is kepeket es kuldok is rolunk ha gondoljatok :)


Maja kerem en is a beszamolot a 4D-s ultrahangrol!! En is mondtam a paromnak, hogy azt en is szeretnek feltetlenul :)

Gratulalok az evfordulohoz!!


Szep jo reggelt es tovabbi szep napot kivanok Nektek!

Pussz, Zsofi :)


u.i.: bocsi az ekezet mentes irasert!!

2014. febr. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Elküldtem mindenkinek a 4d-s képeket. Zsófi, neked nem tudtam az email címed, de ha priviben megírod, akkor küldök képet Neked is.

Majd jövök részletesebben. Csak most sietek.

Puszi, Maja

2014. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajszik,


Kriszta drága...Annyira sajnálom, hogy végül megjött. De igaz! Ha nem csináltál volna tesztet, akkor valószínűleg sohasem tudod meg, hogy ismét várandós voltál. Annyira érdekes a szervezet, hogy ennyire szelektál, főleg nálad. :( Fel a fejjel, nézd a pozitív oldalát. Most legalább egy teljes körű kivizsgálás kezdődik, amiből minden válaszodra és sikertelenségre választ kaphattok a pároddal! Utána sokkal egyszerűbb lesz minden és "könnyebben", újult erővel tudtok neki ugrani a próbálkozásoknak ha tudjátok mit, hogyan kell és érdemes csinálni a mihamarabbi fogantatás érdekében! Nagyon szorítok nektek és természetesen veled vagyunk! :)

Annusom, remélem minél előbb eltudsz majd menni táppénzre, még ha most dolgoznod is kell. Nagyon nem jó, hogy hidegben vagy kénytelen eltölteni az egész napot. Örülök, hogy elmondtad a munkahelyeden, hogy babát vársz. Legalább tudnak az állapotodról és a segítségedre vannak a kollégák, ha bármi óhaj-sóhaj lenne és nem terhelnek annyira a munkával. :) Jó, hogy számíthatsz rájuk! Egyébként milyen volt a fogadtatás? Örültek a hírnek? :)

Húú...Április 12 is rohamosan közeledik, alig 2 hónap van hátra! Nagyon izgi. Ismerős a helyzet és az érzés...Rengeteg tenni való van ilyenkor. Remélem minden a legnagyobb rendben és összezördülések nélkül halad. :) Kitartás a rosszullétekkel!! Hamar múljon el és vissza se jöjjön! Addig ha tudsz, kísérletezz! Keress/találj rá olyan kekszre, gyümölcsre vagy bármire, ami kicsit enyhítheti ezeket a tüneteket. :) Köszi Annus a bíztatást, anyu már egy picit jobban van. Próbálom nem magamra venni, vagy legalábbis átvenni a gondjait. Tudom, az most nekem sem lenne jó a baba szempontjából. Én ugyanúgy vidám vagyok és pozitív. :) A párna a popó alá módszert eddig is alkalmaztam, persze ezen a héten is! Ki tudja, lehet most bejön?!! :) Az orvoshoz jövő hét szerdán megyek vissza. Igen, vizsgálja a következményeket. Megnézi, hogy rendben lezajlott-e a peteérés. Ha esetleg úgy találja, hogy nem, vagy bármi felmerül benne, ami miatt szükséges lenne tovább lépnem, akkor TSH, Prolactin és Anti-müllerian vizsgálatra fog elküldeni. Mondjuk a TSH-ra kíváncsi lennék nekem mennyi. :) Egyébként megjött a HPV-szűrés eredménye. Negatív lett, szerencsére. :) Gondolkoztam a védőoltásban, hogy beadassam e ellene, de még vacilálok rajta. Nagyon szeretném de baromi drága az is... 3 alkalmon keresztül beadatni... Na mindegy...ezt még nem tudom. :)

Maja drága, megkaptam a 4D-s képet a babucidról! Gyönyörű szép. Olyan csodás érzés lehet, hogy a saját gyermeked ennyire "pontosan" látható a felvételeken. Tényleg...nagyon megható! El tudom képzelni mennyire várjátok már, hogy a kezetekben tarthassátok! Egyre közelebb vagy ahhoz a naphoz. :) Köszönöm neked is, hogy így szurkolsz. Nálatok is érdekes helyzetben kopogtatott a leányzó. :) Tényleg Ő ad erőt most a családodnak és belőle töltekeznek. Reméljük nálunk is hamarosan megoldódni látszik a szitu. :) Nagyon gratulálok nektek a 12 évhez. Milyen érdekes az élet, nem? Tényleg tudta ez a kis csajszi mikor kell jönnie. Szerintem nem véletlen, hogy pont arra a napra kaptatok időpontot a babamozihoz. :)

Jobbulást a férjednek! Vigyázz magatokra. :)

Viki, ez tényleg fura, hogy nem tudod belőni, mikor is kellene ebben a hónapban nem megjönnie. :) Bár én sem tudom mit tippeljek erre a hónapra, mert előzőleg 24 nap helyett a 28-ra jött meg. Na szóval...ez most nekem is képlékeny. :D Ahogy olvastam, hétfő környékén kiderül mi okozza ezeket a tüneteket neked. Remélem baba lesz. :$ :)

A vitaminoknak ez az egyik "átka", hogy az emberre akarva-akaratlanul is hirtelen jön rá az ehetnékem van. Ráadásul nem kis mennyiséget. :) Én is átéltem ezt...sokszor éreztem egy idő után, hogy: Jesszus..már megint éhes vagyok!! Sűrűbben korgott a gyomrom. Azóta már nekem is elmúlt. :) Nagyon drukkolok Viki... Várom a hétfőt és a jó híreket. :D

Zsófi, köszi neked is, hogy szorítasz értem. Jó olvasni, hogy ennyire nyugodt vagy azon a bizonyos, másik kontinensen. Nagyon messze mentetek Magyarországtól... de Amerika az még is csak Amerika... Teljesen más világ. Elhiszem, hogy ilyen nagy harmóniában tudod majd várni a babátokat. Imádom azt az országot!! És nyilván a feltételek is jobbak, adottak. :) Amúgy milyen gyakran szoktatok hazalátogatni? Gondolom ritkábban tudtok csak jönni. :) Szerintem most az esküvő miatt ne aggódj. Inkább a babára koncentrálj és ha megszületett, akkor utána (a gyerkőc miatt, viszonylag) nyugiban, megtudjátok tartani.

:) Persze minél előbb, annál jobb. Ti döntitek el. :)

Sajnálom, hogy az anyóstéma nálatok is kényes dolog és nem jössz ki vele túl jól. De legalább megtanultad, mit hogyan tegyél és csinálj ha vele vagy. Nem vagy köteles mindent a kedve szerint csinálni, főleg így, hogy kimutatta a foga fehérjét. Szintén haragudnék rá. Én egyáltalán nem adok neki igazat. Miért kellett volna a család előtt megbeszélni az eljegyzést? Ez nálunk sem így történt. A Férjem a legnagyobb titokban szervezte meg a leánykérést egy külföldi nyaralásunk alkalmával és ez pont így volt tökéletes. Mindenki nagyon örült neki és nekünk, amikor hazaérkeztünk. :) Örülök, hogy nektek is ekkora élmény marad/t ez az esemény és pillanat. :) Te is nagyon vigyázz és figyelj oda magadra. Csak annyit dolgozz és tegyél amennyit bírsz. A 6. héten már nyugodtan elmehetsz dokihoz. Én a magam megnyugtatására elmennék és megnézetném, hogy egyáltalán jó helyen fekszik e a babó. Mindenkinél máshogy van. Lehet még nem tudná a szívhangot megállapítani, de lehet, hogy mégis! Hozzád hasonlóan, nagyon izgatott lennék. Nem biztos, hogy ki tudnám várni! De ha kibírod és nincs semmi panasz, vérzés, görcsölés, akkor megvárnám a 7. hetet. Akkorra már tuti izgalmasabb lenne a 0. uh. Ahogy érzed. :)

Meli drága, remélem veled is minden oké! Sokat gondolok Rád és a babucidra. Pihenj sokat és ne császkálj kint a 25-30 fokban. Nehogy a végén valami baj legyen nekünk. Sokszor puszillak. :)


Lányok, velem/velünk minden rendben van. Tegnap is sikerült együtt lennünk és bízom benne, hogy "utoljára" ma is összejön majd. Aztán pedig egy egyhetes várakozás következik. :) De annyira nem érzek most semmit, mármint úgy vagyok vele, hogy vagy összejön vagy nem... Teszem a dolgom most is és alig gondolok rá. Legalább is megpróbálok nem ezen pörögni. :) Anyukám Hál' Istennek jobban van. Tegnap vele töltöttem a napot. Még a szerelmesek napján is vele voltam, de úgy gondolom most ez így volt jó. Napközben csináltunk programot és minden szuper volt, jól éreztük magunkat. :D A férjemmel csak este tudtunk ünnepelni egy jó kis összebújással. Sajnos egész nap Pesten volt, de végül így is jól alakult a napunk. :)


Na megyek csajok, még vár rám egy adag mosás és mi egyéb. :) Jók legyetek, várom, hogy írjatok. Mindenkinek sok puszit küldök.


Szép hétvégét nektek, Szilvi :)

2014. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Tegnap délután 4kor volt egy kis halvány színű barnázásom....azóta semmi, de szerintem ezt azt jelzi, hogy megfog jönni, legalább is olyan érzéseim vannak....a cicim ma éjszaka is fájt. Még mindig reménykedem, igaz nem sok esélyt látok rá....Tegnap óta ismét világ vége hangulat :((( Majd írok mi lett.

Viki

2014. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Bocsi de gyors leszek.

Kriszta nagyon sajnálom, h megjött. Most koncentrálj a vizsgálatra, hogy kiderüljön, mi lehet a gond.

Maja köszi a képet, tündéri és hihetetlen, hogy így meg lehet lesni a pocaklakót.

Zsófi, köszi h megosztottad az anyósos dolgot. Szerintem a te anyósod is úgy volt vele, ha a kisfia kikérte volna a véleményét, akkor azt mondta volna, hogy nehogy elvegyen téged. De ti ügyesek voltatok és jó messze elmentetek. Én félek, mert pont most fogok oda költözni egy faluba vele, messze a saját szerető családomtól.

Szilvi hajrá nektek, tessék csak össze bújni amilyen sűrűn csak lehet. Örülök, hogy anyud jobban van.

Viki, ne szomorodj el, lehet az még beágyazódós barnázás is. Nem akarlak feleslegese biztatni, de ne add fel a reményt!!!

Meli remélem jól vagytok.

Nálunk a párom teljesen elfelejtette a Valentinnapot :( Én vitem neki egy finom üveg sört, ő meg sajnálkozott :( Aztán ma elmentünk kínaiba ebédelni, de azt is én harcoltam ki. NA ez van, paraszt gyerek, az apja meg nem arra nevelte, hogy kell udvarolni, de akkor is rosszul esik :( Sőt sajnos még a kezem se kérte meg, de nem nyavalygok, én választottam.

Csütörtökön jönnek át a szüleivel hozzánk, még ők soha nem voltak itt, hogy megbeszéljük az esküvőt, mi meg elmenjünk bejelentkezni az Anyakönyvvezetőhöz. Hát kicsit izgulok, mi fog kisülni ebből. Pénteken meg megyek újra dokihoz, most már remélem lesz szívhang.

Zsófi én 6hét 4 naposan mentem el első vizsgálatra, és nem volt még szívhang, bár lehet a gép nem volt elég érzékeny, szóval én várnék a helyedben a 7. hétig, de tudom, hoyg az milyen nehéz.

Puszi Annus

2014. febr. 16. 22:07
 569/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok,


Annus, de izgi. Gyorsan eltelik ez a pár nap és újra mehetsz dokihoz...Most már tuti, hogy hallható lesz a baba szívhangja! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Persze, majd azt is írd meg nekünk. :)

Egyébként hozzátok hasonlóan, nálunk is így telt a valentin nap. Aznap baromira nem jutott eszébe a férjemnek, még én emlékeztettem rá. Kicsit rosszul esett, de nyilván ez is csak egy nap a többi közül. Ha amúgy is szeretjük egymást akkor nem csak ezen a napon kell megnyilvánulnia. Na de akkor is... Nem sikerült valami romantikusra. Sebaj, este legalább bepótoltuk! :) Nem akarok panaszkodni. Nem kérte meg a kezed a párod? Nem is tudtam. :( De sajnálom Annus. Hátha még így esküvő előtt meglep vele, soha nem tudhatod!! Remélem a családi kupaktanács jól fog elsülni. Jajj....nagyon izgulok értetek! :) Egyébként, hogy vagy Annus? Érzékeled a babucit? Esetleg az émelygésen, hányingeren kívül van valami "tünet", ami azt sugallja, hogy: Hahó, itt babuci van!!? :) Sok erőt neked.

Viki drága, mi újság? Mesélj!! Bízom benne, hogy nem jött és nem is fog megjönni neked. Remélem az a pici barnázás a baba miatt volt. Gyere, várunk! :)

Kriszta drága, Te ma mész/mentél a klinikára, ugye? Majd írd meg nekünk mi volt. Kíváncsian várjuk! Drukkolok, hogy ne legyen nagyobb baj annál, ami jelenleg van!! :( Kitartás! Téged is várunk fel ide. :)


Hát...lányok, mi sajnos szombaton nem tudtunk összebújni, de így sem vagyok elkeseredve, hiszen 6 nap alatt 4x sikerült együtt lennünk és ez mind az ovu környékén. Sőt lehet, hogy akkor is amikor kilökődött a pete(mivel pontosan nem tudom melyik nap, melyik szakában és órájában volt. Csak az orvos által saccolt időpontot.) Ennek ellenére bizakodom. Mi mindent megtettünk. Mához egy hétre kiderül. (ha 24-25 napra fog (nem)megjönni) :)


A többieknek is sok puszit küldök, Szép hét kezdést nektek! Puszi, Szilvi :)

2014. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Köszi a biztatást, de megjött, nem is tudom mit is vártam...Ez van. Szedem a vitamint, használom az ovutesztet, de még ez sem segített. Ez már a 7. hónap lesz és egyre jobban elvagyok keseredve, már egyáltalán nem tudok pozitív lenni, mindenben csak a rosszat látom. Párom szerint várjunk még egy hónapot és utána menjünk dokihoz, de én úgy érzem még egy hónapot várni felesleges időpocsékolás. Biztos, hogy van valami gond vagy nála vagy nálam, mert fél év alatt mindig jókor voltunk együtt, van peteérésem is és még így sem sikerül....

Jó legyetek!

Viki

2014. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!