Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
 611/802 anonim ***** válasza:
100%

Drága Melindám!!!


Elöször is öszinte részvétem apósod miatt... :( nagyon szomorú dolog ez. Biztosan borzasztó nehéz idöszak ez számotokra,de ott vagytok egymásnak,tudtok támaszkodni egymásra és majd idövel könnyebb lesz. Ha az ember egy olyan szémély veszit el aki igaan fontos volt neki,olyan mintha egy darabot kitépnének a szívedböl. Megértem h csak ürt éreztek most,de meglátod amint megszületik a babátok ,az az ür majd kezd szépes lassan ¨zsugorodni. Majd meséljetek sokat neki a nagypapáról h milyen is volt!

Kívánom h mihamarabb legyetek túl ezen az idöszakon!

Az pedig érthetö h barátnöd utazását is lemondtad,remélem megértette.Majd megy legközelebb :)


Jujjj akkor talán már érzed is a babát mozogni???De jóóó :) hány hetes is vagy most?? Biztosan csuadjó érzés lehet.....


Zsófi,örülök h veletek is minden rendbe és h végre láthattad uh-n is a picit :) és még képecskét is kaptál róla :) ha gondolod nyugodtan küld el emailbe én szívesen nézegetem a boldogságotok forrását :)

Hihi biztos nem lehet egyszerü átállni a magyarról az angolra,de menni fog az. A szakszavakat meg szépen lassan elsajátitod majd. én is igy vagyok a svéddel,csak azzal a különbséggel h nekem 0 % svéd nyelvtudásom volt mikor kijöttem ide :) Az angollal meg hadilábon állok. Sok mindent megértek de beszelni nem igen tudok. pont most akarok majd beiratkozni suliba h legalabb egy alap szinten társalogjak .

Mostanra viszont elég jol beszélem a svédet,a nögyógyászati szakszavakat már kivülröl fújom..annyit jártam az utóbbi idöben nödokihoz....


Annus te nem kaptál képecskét a piciröl??? Hogy vagy?? Meggyógyultál???


Maja egyszerüen annyira gyönyörü kismama vagy olyan édes a pocakod...és biztos h már nagyobb is :)Votatok babakocsi nézöbe??


Szilvi,Viki veletek mi újság???


Én még mindig nem kaptam meg a beutálót ,de nem is stresszelem magam rajta pár hét ide vagy oda....nem számít.egyszer csak kiküldik :)

Amúgy tuti 6 napot nem éltek túl a katonák,mert szombaton voltunk védekezés nélkül együtt és rákövetkezö pénteken volt ovum. Az nagyon sok idö. Szóval én 14-re nem varom ,de úgy is jönni fog :D

Sajnos a lombikos barátnömnek nem maradt meg a babája...annyira sajnálom öket..de nem adják fel ök sem!!


A kismami bnöm pedig megkért h ha esetleg akkor indul be a szülés mikor a párja messzebb dolgozik , akkor lennék e olyan kedves h én viszem be és ha kell bemegyek e vele a szülöszobára :) ennek tökre megörültem :) szoval a végén még lehet látom megszületni a kisfiukat,jujjj az milyen lenne már.

A múltkor lehet azért voltam olyan nyügös minden terhes nö láttán mert pont akkor kellett volna születnie az elsö babámnak.´

Azóta mint akit elvágtak,teljes nyugalomban élek :D de tényleg...


Jajjj holnapután megyünk hazaaa :) alig varom már,végre pihiii család,barátok!!!


Puszi lányok,aztán írjatok!!!

Kriszta

2014. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 612/802 anonim ***** válasza:
100%

Jah és azt elfelejtettem írni, hogy nagyon szépen köszönöm lányok a támogató szavakat és az együttérzést mindenkinek! Nagyon édesek vagytok, és nagyon sokat jelent nekem.


Melinda

2014. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 613/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Melinda:

Részvétem!!! Az a jó, hogy sikerült elköszönnötök töle ami nagy szó!!!

Pihenj sokat, most csak magatokkal foglalkozz.

Elképesztő, hogy megálmodtad előre. De tényleg igy a jobb neki csak akik itt maradtak azoknak nagyon rossz,

itt csak is az idő tud egy picit segiteni.

Részvétem még egyszer! Sajnos erre nincsenek szavak.


Hogy vagy, jobban vagy egy picit? Férjed?


Válaszolok arra amit irtál nekem:

Ne is mond, én is olyan fáradt vagyok, hogy munka után 6kor el tudok aludni.

De van, hogy birom és másnap meg nem vagyok fáradt, de gondolom függ attól is, hogy mennyire volt

forgalmas a délelöttöm, mennyire terheltem le magam.

Sajnos ez mindenhol szerintem igy van, ki kell mindig nyitni a penztarcat, de itt van pár dolog ami valóban meglepően olcsó(bb).

De igazából mi külföldiek/magyarok tudunk spórólni, nekünk azért nem tűnik drágának, de egy amerikai nem nagyon tud, persze tisztelet a kivételnek.

Én is arra gondoltam majd csak a 30. hét környékén mennék majd el, de ki tudja addig mi lesz, nem gondolkodom ennyire előre most :)

Én is ha megkivánom a kávét, akkor most már koffein menteset iszom, mostanában rákaptam az ananászlére meg a narancslére, meg húsra, régen nem voltam ennyire

húsos, most mindennap ennem kell :)

Múltkor meg mikor kólát ittam a párom meglátta, hogy van nálam na ki is öntötte a megmaradt mennyiséget :D de persze nem bántam. Azóta nem ittam semmi koffeint :)



Ez a sok mindent kapunk pontosan nem igy van :( ahhoz havonta 2szer el kellene mennem egy support meetingre, amit

egy templomban tartanak (pont aznap amikor dolgozom estig), es ahhoz, hogy mindazt amit leirtam megkapjuk végig kell járnom ameddig a

baba meg nem születik és majdnem mindegyik találkozón ott kell lennem. Na ami munka mellett nem igen megy, ezen a héten voltunk elmentünk megnézni,

még is miről szól tetszik e, 7-8:30 ig tartott este, és már 8kor minden bajom volt álmos voltam, nem birtam. De az is még hagyján, de inkább

kihagyom azt a meeting-et, mert nagyon imádkozós és itt félre ne értsetek, nem akarok senkit se megbántani, de itt nagyon vallásosak az emberek és ha tudom,

hogy az egész találkozó csak imádkozásból és a bibliáról szól el se megyek. Mert nekem más a véleményem, mi nem vagyunk ennyire vallásosak, mi nem gyakoroljuk ezt

ennyire. Itt valóban mindenki vasarnap templomba megy, a néni is a találkozón olyat mondott amivel én nem értettem egyet, a néni nagyon vallásos lett és a testvére

pedig nem és ezért megvetette és nem beszélt vele, ez azért szerintem már túlzás, nekem nincs bajom azzal aki vallásos azzal sem aki nem, csak ne beszéljünk róla :D

A végén a néni megkérdezi (azaz szinte parancsolóan mondja) ugye akkor ti ezentúl már jönni fogtok... Mondtam neki kevesen, hogy dolgozom ilyenkor mindig, de mint tehetem

jövök, de nem igérek semmit. Sajnos én nem hiszem, hogy birnám ezt :( megbeszéltük a párommal, azt mondta, hogy amiket kapnék dollárokért meg tudjuk venni és ráadásul olyat

ami tetszene is, átrágtuk magunkat, tudjuk, hogy jön a gyerek ezért úgy is kalkuláljuk a pénzügyi dolgokat. Kocsiba baba ülést igy is úgy is adnak, végül is az a drága itt csak,

meg persze az ágyak, de igazából az sem vészes, ahogy elnéztem :)

Közben megtaláltam a papirt amin rajta van a baby tanfolyam (new baby university) és tényleg jól irtam Nektek, hogy van ilyen csak épp nem jó helyen érdeklődtem :D

mert az a kórházban van és 3 óra van, ahogy leirtam a szülés napjáról, hogy zajlik, miután megszületett utána a pár órákban mit kell tenni és a 3. hogy törődj a gyerekkel mikor hazavitted,

hogy etesd hasznos tanácsok. És emelett meg Klinika angol órát és ilyen bibliai órát nyújt ingyen. A néni a KLinikán mondta, hogy angolra nem kell járnom mert jó (fine) és csak ezt a suppport

meetinget ajánlotta, ami nem jött be :(

Ja és az egyik barátnőm mondht, hogy a szülés után elmondják a hasznos dolgokat állitólag. :)


Kriszta:

Elküldtem emailben a képet :)

Köszi a biztatást, egyik nap tényleg jobban megy másiknap nehezebben. az a baj túl sokat beszélek magyarul :D

De angolul próbálok nézni minent, filmet sorozatokat. Tv-t ritkán nézek.

Amikor kijöttünk ahhoz képest tényleg sokat fejlődőtt a tudásom, mert akkor csak szavakat mondogattam mást nem tudtam :D

Jártam én is angol tanfolyamra, nagyon jó volt, hogy angolul magyaráz a tanár és egy kukkot sem tud magyarul, sokkal jobban megértettem és jegyeztem dolgokat.

De most a munám miatt nem tudok sajnos.

Tök jó, hogy a barátőd megért erre. Én nem tudom, hogy el tudnék e mást a páromon képzelni, hogy bent legyen velem, szégyenlős vagyok.


Milyen volt az utazás haza? Végre a jól megérdemelt pihenést megkaptátok :)

Ugye mi is októberban voltunk vakáiózni, de már most ugy érzem megint ránk férne :D de tudom, hogy sajnos most nem tudnánk elmenni, főleg anyagiak miatt.

Sebaj, ez az élet rendje :) Most másra költöttük, amúgy is babára, szülésre kell félre rakni :)



Én kedden megyek találkozom a dokival, megbeszéljük a leleteimet, a szerdai vizelet és vérvételt, remélem minden oké.

Amúgy meg minden változatlan velem/velünk.

Még annyi, hogy a hasam néha fáj és nagyon rossz, de elmőlik egy idő után, 2 napja kezdte el, remélem semmi komoly.

Nem görcsöl, inkább nyomás érzés, húzódás vagy valami hasonló.


Na megyek pihenek tovább. Lassan lehet aludni itt is.

További jó éjszakát és lassan Jó reggelt Nektek!

Puszi, Zsófi.

2014. márc. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 614/802 anonim ***** válasza:

Sziaztok!


Ma voltam vizsgalaton. A labor eredmenyeim jok, szerencsere. :)

megvizsgalt a doktorno, minden rendben van, zart a megszajam is. Meghallgattuk a baba szivet, mondta, hogy meg lehet tul korai hallani, de megprobaltuk es hallottam!!! Csak par masodpercre mert folyton elmozdult :) Mire a paromat behivtak eltunt es nem talalta meg megint a doktorno :( De en tenyleg hallottam, ketszer is megtalalta amikor csak en voltam bent. Kar, hogy az elejetol kezdve a parom nem volt/lehetett bent.

De mondta a doktorno, hogy ez is valami, hogy sikerult.

4 het mulva kell vissza mennem, fuu hol van az meg.

Akkor mar fogjuk rendesen hallani remelhetoleg, meg akkor mar gondolom nagyobb is lesz, mert majdnem 13 hetes leszek akkor, igy az uh-n jobban fog latszani.

Az utan tervezem elmondani a csaladnak. Gondolkozom meg rajta, mert az apr. 8. lesz es tesomeknak a babaja meg apr. 10-17. korul fog megszuletni es vagy elotte vagy utana kellene?! Nem tudom. Szerintetek?

Ma vettunk hosszu top-ot ami a fenekemig er, igy cica nacival fel tudom venni kenyelmesen, mert mar ha ulok a farmer nadragot ki kell gomboljam mert kellemetlen.

Gondolkoztam, hogy veszek egy farmert aminek rugos a dereka, talaltam is, de az nagy volt ram annak legalabb kell legyek 20 hetes terhes. Nekem meg most is jol jonne a munkahelyemre, de nem talaltam :( Na meg jon a nyar arra is ki kene talalni mit hordjak, meg fogalmam sincs. Itt meg ugye melegebb a nyar, mint otthon nagyobb a para tartalom is.

Ja meg egy kerdes, hogy mennyi ideig lehet napozni meg medencezni? Ma is 25 fok van mar es olyan csabito a medence a napozas. :)) Amugy is kellen egy kicsit a boromnek a nap, mert tele vagyok pattanassal miota terhes vagyok :( hatam foleg :( es ugye szolarium kilvove.

Van valami otletetek? :)


Remelem mindenki jol van?!

Pihenjetek sokat es ne stresszeljetek!

Tovabbi szep estet Nektek! Puszi, Zsofi.

2014. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 615/802 anonim ***** válasza:
Lányok nagyon eltüntetek, mizu veletek? Minden rendben? Melinda
2014. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 616/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lànyok!


Azt hittem majd sok mindenről lenaradok míg itthon vagyok; de làtom nem nagyon voltatok fennt... mi újsàg veletek??

Mi még hazai levegőt szívunk, kedd hajnalban repülünk vissza....isteni idő volt a napokban...élveztük nagyon :)

Nekem nem élték túk a 6 napot a katonàk..szerencsére, így pénteken meg is jött ahogy kellett neki :) még min 2 ciklust kivàrunk...


Viki drága!!! Nem jelentkeztél....remélem nem jött meg és pozit teszteltél :)


Szilvikém te most épo hol tartasz???


Zsófi örülök h veletek minden rendben és szépen növöget a babàtok :)

Legközelebb ha mentek biztos a pàrod is làtni fogja a kis szívdobogàsàt :)

Annus lassan te màr 12 hetes leszel.... :) hogy àlltok az esküvői előkészületekkel??? :)

Maja neked biztos nagyot nőtg a pocid!!! Jól vagytok???

Melinda ti hogy vagytok lelkileg????

Babàdat érzed màr rendesen??? És tuti h kislàny lesz??? :)


Mióta itthon vagyunk újjabb 2 ismerősről derükt ki h babàt vàrnak...mondom én körülöttem mindenki kismama....


No megyek élvezem még az itthon töltött időt!


Puszi nektek!

Kriszta

2014. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 617/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Először is Melinda, nagyon szomorúan olvastam, hogy apósod már nincs köztetek. Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem és sok erőt, kitartást a családnak az elkövetkezendő időszakra! Tényleg vigasztalni próbáljon az, hogy neki ez már csak szenvedés lett volna...

Örülök, hogy jól vagy és a babátok is!!! Biztos nagyon szép dolgokat vetettek neki. És igen, sajnos borzasztó árak vannak, ha az ember szépet és jót akar venni. Én még csak ruhákat vettem a babónknak, mert annak nem tudtam ellenállni. Vettem neki a Brendonban egy pár kombidresszt, nagyon cukik, de nagyon drágák is. És megismerkedtem egy anyukával, akinek 7hónapos a kislánya, valami tünemény és neki van egy csomó ruhácskája, ami szinte 1X vagy 2x volt rajta, vagy rá sem adta. Mondta, hogy menjek el és nézzem meg, és ha tetszik valami, akkor átadja nekem jó áron. Így egy csomó rucit kiválasztottam neki, a legszebbeket és legújabbakat. A férjem először pipa volt rám, hogy használt rucit akarok venni, de amikor meglátta, hogy milyen szépek és szinte újak, így már nem bánta. És ennek a rakat ruhának annyi volt az ára, mint a Brendonban annak a pár újnak. Persze még veszek neki úgyis újakat, mondtak is pár üzletet, ahol érdemes megnézni, majd odamegyek. Babakocsit és kiságyat már mi is néztünk, de szerintem majd április, májusban vesszük meg. Nekünk is piros lesz, ha minden igaz.

Zsófi, örülök, hogy minden ok a babával. Nekem is elküldheted a képet, ha nem gond. Én is ilyen leggingseket veszek magamra, mert nagy szerencsénkre az most nagyon divatos, mindenki abban szaladgál és még jó áron is vannak. Vettem egy kismama farit is, de le írni is szörnyű, milyen áron(12e), baromira sajnáltam rá a pénzt, de ugyanakkor meg annyira nem lehet sehol kapni, hogy örültem, hogy találtam és gyorsan megvettem mielőtt meggondolnám magam. Korábban rám sem voltak jók ezek a nacik, de a fari meg már nagyon nyomta a hasam, ezek meg úgy elálltak, hogy alig volt mit felvennem. Akkor jöttek nekem is a cicanacik és vettem egy olyan kismama nacit, amit így kimondottan az első időszakra készítenek. Akkor elállt még picit az is, de most már meg szorít. És igaza volt Melindának abban, hogy itt kismama ruha néven zsákokat árulnak. Én már bele vagyok betegedve, hogy nincs egy normális felső és ruha. Nagymamám otthonkája jobban néz ki, mint ezek..:D

A munkát hogy bírod? Meddig tervezed, hogy dolgozol?

Szerintem nyugodtan napozhatsz csak mértékkel, sokat ne süsse a nap a pocakod, inkább takard le valamivel egy idő után. A medencézést, hát én már nem ajánlom, nehogy elkapj valami nyavalyát. Nekünk is 2 hét múlva lesz egy céges wellnesses összejövetel, de én biztos nem fürcsizek, mert ilyenkor nem ajánlott. Hüvelyen keresztül nagyon könnyen bejuthat valami baci,vírus,gomba.

Kriszta, mi újság az itthoniakkal, milyen itthon lenni? Olyan jó, hogy haza tudtatok végre jönni kicsit hosszabb időre. És utána végre kezdődik a kivizsgálás. Remélem hamar kapsz új időpontot! Megjött? Nem lett következménye a kis bakinak??? :) Mondjuk azért 6 nap hosszú idő, annyira a párod sem lehet szívós..:D Majd jelentkezz.

Viki, annyira eltűntél. Mi újság Veled? Már azt sem tudom, így hol tartasz a ciklusoddal...Csak azt néztem, hogy ma van telihold és rögtön eszembe jutottak a próbálkozók, a ciklus és stb...Remélem azért nem jelentkezel, mert valami úgy leköt és úgy eltereli a figyelmed, hogy majd jössz a gólyahírrel!!! :)

Szilvi Te is eltűntél...Mi újság? Hogy van anyukád? Tanulod a szerb nyelvet? Méhpempő? Hol tartasz a ciklusodban? Használod az ovu tesztet?

Annus, meggyógyultál??? Vannak még rosszullétek? Sikerült elintézni a táppénzt? Anyóssal nyugi van? A babót tudják már? Reakció? :) Írj, majd Te is pár sort, ha lesz egy kis időd és kedved!

Én már csak 2 hétig dolgozom. Már vágom a centit. :) Néha várom is, mert már nagyon nyűgös vagyok és nincs kedvem az emberekhez, de néha meg elkap a pánik, hogy mit fogok csinálni itthon??? Nekem nagyon pörgős munkám volt, ami eléggé nagy kihívást, versenyt jelentett hétről-hétre tele sikerélménnyel és néha kudarccal. Furcsa lesz hirtelen a nagy nyugi...A párom is elég keveset van mostanában itthon, mert előléptették és elmegy reggel és este jön haza. Mondtam is neki, hogy ez pont jókor jött, hogy alig lesz itthon. De bízom benne, hogy ez csak a kezdeti nehézségek és teendők miatt van, hogy nagyon bizonyítani akar és később jobb lesz. Szegénykémen látom is, hogy elég sokszor feszült, ideges, de már nekem sem meri mondani, hogy ne idegeskedjek, de ismerem és tudom, hogy mikor mi jár a fejében. Nehéz időszak ez neki is, de én próbálom mindenben támogatni és biztatni!

Tesómmal a helyzet változatlan. Aranyosak vagytok a biztatással, de egy darabig ez a helyzet nem fog elsimulni egykönnyen. A jövőben remélem, csak nehogy késő legyen, mert annyira megbánt és belerúg mindenkibe, hogy ezt nehéz lesz neki elfelejteni, sőt lehet nem is lehet, a tüske ott fog maradni...

A babánk nagyon jól van, továbbra is nagyon eleven. A terheléses cukor eredményem jó lett, a vérképem is, nem is kell semmi pótlást szednem. A 24 hetes uh-ról képet nem kaptam, de láttam és épp nyelte a magzatvizet, tátogott és persze hadonászott a kezével, lábával. A doki szerint örök mozgó, alig tudja megvizsgálni, mert mindig elmozdul. :) És azt mondta, hogy jó hosszú lába lesz. Hát az apukája is 190 cm és én is 170 cm, szóval kicsi nem lehet...:)

Lassan befejezem. Remélem hamarosan jelentkeztek!

További szép hétvégét!

Puszi, Maja 25 hkm :)

2014. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 618/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja egyszerre írtunk... :)

Annnyira örülök h jól vagytok és h ennyire aktív odabent a kislànyotok :)

Juuuj màr csak 2 hetet dolgozol...de jó...aztàn időmilliomos leszel :D

Biztos fura lesz eleinte; de aztàn beleszoksz majd. Lassan el lehet kezdeni mosni vasalni a kis babarucikat, azzal szépen eltöltöd majd az időt. Szerintem sem gàz ha hasznàltan veszel rucikat főleg ha még ilyen jó àllapotban vannak. Sok pénzt meg lehet így spórolni.


Emlékszem mikor még együtt izgultunk h ne jöjjön meg....hihetetlen h telik az idö....

Pont tegnap néztem h telihold van. Lehet ez a ciklusom azért lett 29 napos mert igazodik a hold àllàsàhoz. Tuti van benne vmi.

Beutalót még nem kaptunk màr tűkön ülök...mostansàg csinàljàk majd az àprilisi beosztàst remélem előre kerülünk a sorban. Most öcsém van megbízva h nézze a postalàdànkat; de eddig nem jött semmi.


Lassan elérjük az 1 évet(próbàlkozàs terén). Borzasztó nagy lelki erő kell ehhez...érzem is magamon h nem olyan vagyok màr mint régen, egyszerűen nem tudok olyan felszabadultan örülni, nevetni. Vhogy mindig a baba téna kerük elő. Gondolhatjàtok most h itthon vagyunk mindenki azt kérdezgette h mikor jön màr a trónörökös...nem titkoltam semmit. Aki ràkéedezett elmondtam h mióta próbàlkozunk és h mik történtek. Egy pàran megdöbbentek...de tudom h sikerülni fog!!!! :)

Jóéjt!

Puszi Csajok!

Kriszta

2014. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 619/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Mostanában mindenki nagyon eltűnt!

Mindenki jol van? Remelem csupa jo hírrel tudtok szolgálni!!


Viki,Szilvi, Annus, Melinda mizujs veletek ?


Kriszta:

Örülök neki, hogy jol ereztetek magatokat otthon!

Jol ment az utazás? Sikeresen haza értetek(vissza) ?

Ez az ev tényleg kismamákrol szól az en ismerőseim közül is sokan most fognak szülni vagy terhesek.

Remelem mindenkinek összejön mostmár tényleg idén a baboca!!


Sok párnak 1-3 évig nem jon össze a baba én nem lepődnék meg, azon lepődnék meg, hogy van akinek elsőre sikerül. :D

Remelem most lesz itt az alakalom es sikerülni fog!

Annyira drukkolok mindenkinek! Borzasztó, hogy valakinek ennyit kell várni a babára, nem ertem miert van ez!? :((

Az viszont nagyon jo, hív optimista vagy es ugy érzed sikerülni fog mindenképpen!


Maja

Itt is ha nagyon szép ruhákat cuccokat akarsz venni a babának drágák, bar majd próbálunk akkor nézni, amikor leárazások vannak vagy valami akció mint karácsonykor , tesomeknak vettem egy elefántos kapucnis törölközőt a kislányuknak az kb $40-50 volt es $10 sikerült megvenni nekik :) meg meg egy szőrös plüss macis rugdalozot.


Mivel október végére mondta az orvos a szülés dátumát (örülnek neki ha 2014.10.14- en születne jo a dátum :D ) eddig az volt de most mar 10.20 lett . Szóval majd amikor esetleg az elnökök napja lesz meg július 4. Talán akkor nézek valamit a drágább boltokban hátha van olcsóbb. De ugy is kinövi szóval felesleges drága cuccokat venni, nem?

Szerintem jol tetted, hogy megvetted azokat a "használt" rucikat, ugy is gyorsan kinövi.

Elkuldom Neked is a kepet :)

En is néztem kismama farmert, de nagy meg ram es a neten néztem egy ötletet ami bevált, hogy a rendes farmeromat felveszem es nem gombolom be, rahuzom a derékmelegitomet es az öv formájában használ igy a normális farmerom sem esik le rólam meg nem is nyomja a hasam es senki sem latja, hogy ki van gombolva es szerintem fel se tűnik senkinek h terhes vagyok :D amit meg nagy titokban tartunk.

Itt is drágák a kismama farmerok $40 volt ami jo volt es egy nem márkás boltban, a márkás boltban is ugyan ennyi volt a legolcsóbb. Úgyhogy majd elnézek oda 2 honap múlva amikor mar esedékes lesz. Azért mar várom :))

Itt is elég nehezen találni normális ruhákat, 1 kimondottan terhes ruha bolt van, de drága. De biztos be fogok szeretni 1-2 nyári ruhát muszaj lesz, mert nyári cica nacit nem találtam azaz a Victoria secret ben igen, de az a bolt is drága :( majd gyűjtők ra haha :D

Vagy meg minimum 1-2* terhesnek kell lenni, hogy megérje :D


Munka ... Hmmm hát valamikor nagyon jol bírom valamikor egyáltalán nem es szenvedek. De ez csak az esti Munkámnal van igy a délelőtti (8-4 ig) azzal semmi bajom , sokat tudok pihenni nem

Megerőltető, bar tartok attol, hogy nyáron picit az lesz, bar akkor mar csak ezt az egy munkát szeretnem csinalni.

A másikkal ugy vagyok , hogy heti 2* elvállalom, azt még talán bírom, de szólni fogok a főnöknek mi a helyzet es nyáron ne számítson ram. Vagy esetleg este 8-9 ig ha megoldható. Szóval meg fogalmam sincs :D

A délelőtti munkámat olyan 7-8 hónapos korig tervezem csinalni, szeretem es tényleg nagyon könnyű munkát vegzek :)

De ki tudja addig meg mi lesz. Remelem jol fogom bírni a terhességet es a munka is menni fog.

Napozásra en is ugy gondoltam, hogy kimegyek egy picit es utána meg vissza megyek a lakásba es másnap megint csak egy picit, igy lesz színem is egy picit es az bőven elég :)

Meg gondoltam arra is, hogy van ilyen tampon direkt a vízbe, hallottatok mar róla ? Bar meg nem néztem utána, hogy hol lehet itt kapni.

de majd 3 het múlva megkérdezem az orvostól is :)

Addig meg kihagyom a medencezest. :) ugy is jott egy kis hidegfront :(

De jo Neked, hogy mar csak 2 hétig dolgozol. :)

De ha olyan munkád volt ami nagyon pörgős volt akkor jol is teszed, hogy inkabb mar nem dolgozol! Legalább lesz időd mindenre :)

En nem sok emberrel találkozom, igy nincs gond. Csak az esti/délutáni munkam során na attol en is nyűgos leszek mar, idegesitenek. Azt mindenképpen hamar otthagyom azt a munkát.

Nagyon remelem es kívánom azt, hogy testvéred észhez térjen!!

Borzasztó amit művel es pont ilyenkor amikor te állapotos vagy es mindenkinek örülnie kellene es egyutt kellene hogy legyen a család. :((

De örülök neki, hogy minden jo a babatokkal es egészséges :) hogy hogy nem kapsz még kepet? Miert nem adnak otthon ?


En meg azon tűnődom meg, hogy hogy étkezzek. Mar most felnőtt 4-5 kg :( es teljesen felek, hogy ne hizzak sokat :D

Többször van hányingerem ilyen kis rosszullétem ea amint eszem jol vagyok egy ideig. Szerintem ez lehet a baj, hogy azt mással kellene orvosolni nem étellel.

Nem tudom mennyi kg hízás egészséges havonta? 1,5?

Majd próbálok kismama tornát is csinalni, csak fáradt vagyok amikor vegre nem megyek a 2. Munkahelyemre. Párom mondja, hogy hagyjam ott, de nem tudom miert olyan nehezemre esik :D

De most mar biztos beszélek a főnökkel :)

Mas nem történt velem . Izgatottan várjuk a 3 het múlvai vizsgálatot.


Most megyek tovább dolgozni.


Írjatok csupa jókat!! :)

Puszi mindnekinek!

Zsófi

2014. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 620/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Csajok!!!!


Jajjj de el van tünve mindenki....mi történt???

Zsófikám,megkaptam a képecskédet a babátokról :) a legközelebbi képen már minden szépen fog látszódni,nem csak egy "paca" ahogy írtad :)

Hogy állsz a melókkal??? Sikerült lemondanod a du-i/esti munkádról??? Ha tényleg nyügnek érzed talán itt az ideje h lazábbra vedd egy kicsit.

Jól vagtok amúgy??


Mi megérkeztünk szerencsésen..fura de soha nem tudom mit mondjak h haza vagy vissza...kétlaki emberke vagyok :D

Szerdán egész nap esett a hó.lett vagy 10-15 cm...télen nem esett most ennyi. De mára elolvadt minden és ragyogó napsütés van 10 fokkal :)


Jajjj lányok segítsetek mit csináljak!!!!???

Szóval a mostani munkahelyem már régóta nem a kedvencem...ezért mindig nézegetem az álláshírdetéseket és míg otthon voltunk elküldtem egy helyre ahonnan visszahivtak,most voltam interjún. Nagyon korrekt cég,sokkal jobban tetszik mint a mostani,a pénzem is meglenne,és ami lényeges h 20 km-rel közlebb van. nem mindegy h nap 60km-t vezetek vagy csak 20at. Igy aztán a fizumból is több maradna.Mondták is h nagyon szimpatikus vagyok nekik´még a nagyfönökkel kell h egyeztessenek.

Viszont 6 hónap a próbaidö....ugye ez idö alatt pedig nem lenne tanácsos tehebe esnem....Jajjjj istenkém,nem tudom mi tévö legyek.

Ma megint beszéltem a klinikaval ..várólistán vagyunk..mivel mind ketten megyünk a vizsgálatokra igy dupla idös foglalás kell nekünk,az pedig kevesebb van. Leghamarabb a 17. héten mehetünk,de lehet h 18. v 19. hét lesz belöle. Ez sem most lesz,még talán a próbaidöm is letelne mire kész leszünk mindenféle vizsgálattal.

Ti mit tennétek a helyemben??? Nemsokára hazaér párom is,átbeszéljük a dolgokat....


Szilvi,Viki veletek mizujs??Már olyan régen írtatok...

Kismamik jól vagytok???? :)


Puszi nektek!

Kriszta

2014. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!