Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
 631/802 anonim ***** válasza:

Szijjasztok Csajszik!!! :)


Jujj Zsófi ez a zöldség-gyümölcös-fényképezés hétröl hétre nagyon tetszik!! :) Lehet majd ellopom az ötleted :D

Az is jól hangzik h lehet megvárjátok a nagy bejelentést mig meg nem tudjátok a baba nemét :) tele vagy csuda jó ötletekkel!!! :) Mikor is mesz legközelebb uh-ra? Bocsi csak úgy telnek a napok hetek h nem igen tudom sz´mon tartani... Egyedül Annus hetét jegyeztem meg én is :D Mineden héten eszembe jut!!

Jaaa és Zsófi én nagyon kíváncsi vagyok a növekvö pocakodra úgyhogy ha gondolod küld képeket!Maja te is!!! Biztos már hatalmasat nött a kisasszony a legutóbbi kép óta :) Varom ám a képeket!!!!


Én ráirtam Szilvire privibe és válaszolt!!! Mondta h adjam át üdvözletét mindenkinek. Azért nem ír mert most egy kicsit el akar határolódni a "babatémától" és ritkán néz ide fel,de végigolvasta a forumot! Sajnos még babó nincs náluk sem...

Vikinek is írtam,náluk sincs baba...de mondta h hamarosan ír majd ide is.

Annusról, Melindáról nem tudok továbbra sem semmit. Annus biztosan lázban ég az esküvö miatt,vmikor mostanság lesz de a pontos dátumra nem emlékszem. Remélem azért minden rendben velük!


Maja,örülök h ennyire kis fitt tudsz még lenni. megnéztelek volna nagy pocakkal ahogy éppen a feladatokat oldod meg!! :D Milyen rendes munkatársaid vannak,nem véletlenül szeretnek ennyien. A képeiden is látszik h mennyire egy aranyos,kedves csajszi vagy,szóval nem lepödöm meg h itt az új helyen is ennyire a szívükbe zártak.

A kisolló pedig néha nagyon veszélyes tud lenni,ezen a kis sztoridon elmosolyodtam :D Vigyázz magadra!!!

Most így az elején még biztos fura a nagy szabadság ,semmittevés,de meglátod ahogy telik az idö egyre több dolgod lesz a babavárással kapcsolatban. Most hány hetes is vagy??


No lányok én voltam a próbanapon és egyáltalán nem gyöztek meg,így úgy döntöttem h maradok a mostani munkahelyemen. Az interjun elmeséltek minden szép és jót,de szerencsére beleláttam az árnyoldalaiba is. Egyáltalán nem vagyok elkenödve, azért a mostani cégemnél sem olyan rossz a helyzet,csak a lengyelek az agyamra mennek....nagyon sok lengyel dolgozik nálunk és egyfolytában lengyel beszédet hallok és ugy kell rájuk szolni h en ezt nem értem...pfff..na de csak kibirom vhogy ,aztán remélhetöleg hamarosan mehetek gyesre!!! :D :D :D

és igy akkor még a fél évet sem kell kivárni a próbálkozással,aminek nagyon örülök :)

ma megint rámtört az ovus erös fájdalom,csináltam egy ovutesztet és majdnem pozi lett. csak egy halvány árnyalattal lett halványabb..szoval fogalmam sincs most. De amiböl gondolom h vszinü meg csak most lesz ovum,hogy egy pár napja mérem reggel a hömet és ma is csak 36,1 volt. Nekem ovum után általában 36,7-36,8. Nem egyfolytában mérem a hömet csak igy neha ha vmi gyanus . most igy azon izgulhatok h mire megyünk a klinikára 22 én addig meg is jöjjön és el is múljon. Habár a kromoszomavizsgalatot akkor is meg tudjak csinalni,csak a petevezetö vizsgalatot nem.Na majd lesz vhogy,nem stresszelem magam. most olyan jól érzem magam a börömben,itt a jóidö(habár annyira meleg níncs mint otthon), vasrnap is kimentünk a közeli sipalyahoz csuszkalni,grillezni,horgászni. Ott még van egy kevés hó´igy csúszkával akkorákat lehet csúszni tök jó hosszan magasról. 2 éve mikor a 3 jó barátom itt volt junius elején akkor még volt ott hó és annyira örültek neki h vääää juniusban ho :D

Habár a zsófis meleg-medencés variáció közelebb áll a szívemhez!!!

De mondom csak a sipályán van hó,amugy ilyeb 10-15 fok napközben!

Jujj megyek mert megérkezett öcsém,jött sütizni :) Ja és igen néha még tanítgatom fözni,dde már többször van az h telefonos segitseget ker :D

Puszi Lányok!

Kriszta

2014. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 632/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Nagyon nagy bocsánatot kérek, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem.

Most is sajnos, csak beugrottam. Sajnos hetek óta nem olvastalak titeket, sajnálom.

Ma is csak azért jöttem fel, hogy írjak nektek.

Mi jól vagyunk, már 14 hetes kismama vagyok. Múlt hét hétfőn voltam Uh-n minden rendben volt a babával, a vérvétel eredményét még nem tudom.

Jövő hét végén lesz az esküvőnk, és elég sok dolog van, elég ritkán jövök netközelbe. Már nagyon izgatott vagyok. Remélem utána több időm lesz majd feljönni.

Na és ma van a 30. születésnapom. Gondoltam veletek ünnepelek, még ha csúnya módon el is tűntem innen.

Nem ígérek semmit, de majd igyekszem hozzátok feljönni!

Annus

2014. ápr. 2. 20:59
 633/802 anonim ***** válasza:

Annus először is nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívànok :)

Màsodszor pedig nagyon örülök h végre jelentkeztél és h minden rendben a babàtokkal :)

Elhiszem h sok a tennivaló az esküvői előkészületekkel, megértem h nem jàrtàl fel ide. De azért remélem ha lezajlik minden akkor többet mesélsz majd h mi újsàg veletek :) türelemmel vàrunk vissza!

A jövőheti esküvődhöz pedig sok sok vidàm percet és boldogsàgot kívànok! Hamarosan teljes lesz a csalàd :)

Sok puszi:Kriszta

2014. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 634/802 anonim ***** válasza:

Reggel 36, 9 lett a hőm és full pozi volt az ovutesztem. Tuti modt hajnalban volt ovum. Kivàncsian vàeom mikor fog megjönni :D

Szép napot Csajok!

Puszi:Kriszta

2014. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 635/802 anonim ***** válasza:

Annus! Boldog Születésnapot!!! Én is gondoltam, hogy az esküvői előkészületekkel vagy elfoglalva. Majd gondolok rád/rátok a nagy napon! :) Utána meg várjuk a képeket és az élménybeszámolót. A kis babócáról is írhatnál majd, mert nagyon lemaradtunk a fejlődéséről. :)

Kriszta! Cseppet se szomorkodj azon, hogy nem tudtál váltani. Valamiért ennek így kellett lenni-e. Minden okkal történik. És így van, így legalább az eredmények után rögtön visszaállhatok a baba projektre. :)

Akkor, ha most volt ovud, akkor sztem 17.-én kellene megjönni-e, vagyis akkor tájt és így 22.-re el is múlna és mehet a kivizsgálás. :) Most már drukkolok, hogy ez így is legyen és ne csússzon el.

28 hetes vagyok már...Annyira gyorsan megy az idő. Még 12 hét és itt lesz mi kisbabánk velünk!!! Már nagyon várjuk!!! :) Meg egyre kíváncsibb vagyok, hogy milyen lesz... Ma azt is megállapítottam, hogy a hosszú lábaival már felér a bordámig, mert a borda csúcsát sikerült eltalálnia féloldalt fekvő helyzetemben picit meghajolva. :) Néha irtó kellemetlen helyeken tud megrúgni. :)

Na puszi lányok! Legyen szép napotok!!!

Maja

2014. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 636/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Maja:

Párom nagyon szerette volna hétről hétre megnézni, hogy is növekszik egy terhes pocak. Örülök, hogy tetszik az ötlet :) ha trimeszterenkent csinálsz az is nagyon jo, szerintem. A vége fele csinálj majd sűrűbben akkor nagyobb a változás!

Ma majd küldök estefelé kepet a laptopom-on van. Küldök elsőt meg mostanit is akkor :)

Azért itt is volt tél, főleg idén. El is húzódott a viharok miatt :( meg fagy is volt pedig tavaly nem volt es hideg se volt annyira a tel, na most azért volt 0 fok Es egyszer meg -7 is brr. Általában olyan 5-10 fok szokott lenni, a nagyon hideg. Én is nagyon szertem, bar hiányzik egy picit a városiasabb élet, de nem sűrűn, mert szép a táj es ugye jo a levegő meg itt az ocean :) nyugodtabb a hely, nyáron nagyon forgalmas.

Jujj vigyázz magadra!! Az nagyon nem jo, remelem gyorsan be gyógyul. En meg képzeld mosogatás közben a mutatóujjamat vágtam el, de nagyon pont a hajlatában de felül! Amikor behajlitottam az ujjam szét repedt a seb es vérzett igy elég nehezen gyógyult be. De mára mar teljesen be van gyogyulva.

Sokat levegőztesd, elvileg ugy gyorsabban gyógyul?!

Juj pihenj sokat, de hidd el en se nagyon bírnám az otthon levést, szerintem folyton főznek takarítanek meg sétálnek. Bar egyedül nehez es itt kint nagyon nehez barátokat szerezni, meg nem is nagyon van ideje az embernek meg szüksége rajuk mert csak csalódik.

En is mindig felkelek reggel a párommal, ha ő megy dolgozni es en nem :) utána ugy is egesz nap hiányzik es akkor alig tudom rávenni magam, hogy csináljak valamit nélküle :( :$

Ügyes vagy, jo is hogy kis fitt kismama vagy állítólag azoknak jobban megy majd minden a szülés is. De ki tudja. Az csak jo ha fitt vagy. En is a munkahelyemen kimelem magam, de nem bírok nyugton maradni csak ha nem érzem jol magam.

Es raadasul árva gyerekek részére fordítottatok, az nagyon jo ötlet volt! Örülök h jol érezted magad :)

Fő hogy tudsz csinalni programokat, fontos! Mert egyedül nem mindig jo főleg amikor kismami vagy.

Lassan mar el leszel foglalva a kisbaba cuccokkal Jujj de jo en is alig várom azt az időt :)

Mar csak 12 hét wao, az gyorsan el fog repülni. Nekem is gyorsan eltelt ez a 12 első hét :)


Kriszta:

Lopjad nyugodtan :)) !A keresőbe, ha beírod különböző mondatokkal, hogy ötletes fotósorozat terhesen stb... Akkor találsz pár jo ötletet még. De a páromnak annyira nem tetszettek.

Szeretnem megvárni a bejelentéssel a nemét, de sokáig sem akarom huzni, nehogy valaki mas hamarabb eszre vegye, hogy az vagyok mielőtt bejelentettem, bar ez a veszély csak a párom testvérere vonatkozik. :)

Még ha meg is mondjak, mi van ha változhat? Sokszor félre mondjak.

Remelem hamar megmondják ugy hogy szinte biztosra es akkor bejelenetjuk.

5 nap múlva megyek uh-ra waaaa alig várom vegre letelt a 4 het. 8.-án megyek kedden. Akkor leszek 13 hetes. Szóval Annus 2 héttel előrébb van, mint en :))

Küldök majd neked is kepet ;)

Sajnálom, hogy az uj munkalehetőség nem jott össze , meg szerencse h bele láthattal, mi zajlik ott! Kitartást a jelenlegi helyeden! Ne is foglalkozz a hülye lengyelekkel :) te nem tudsz mar egy picit lengyelül? :)

Amugy Majanak igaza van, biztos igy kellett történnie. En is ennek a híve vagyok :D

Neked meg hó van olyankor ott wao az is izgi tudd lenni, szertem a havat szeretek snowboardozni :P de a hideget nem szertem :D

Örülök, hogy te is nagyon jol érzed magad! :) csupa jo hírek!


Annus:

Semmi gond!

Fuu de izgalmas neked is, esküvő es baba! Sok boldogságot!! Biztos minden nagyon szép lesz! Majd küld képeket!

Neked nem mondtak meg, hogy milyen nemű lehet , nem mondta a doki, hogy igy vagy ugy latja? :)

Sok boldog születésnapot!!!



Na lányok tárgytalan az, hogy mikor jelentésük be : tesomek babája elott vagy után. Mert a kiscsaj eldöntötte, hogy majd utána. Mert tegnap delutan 4 órakor megszületett (magyarországi ido szerint) szép egészséges. (17.-ére volt kiírva pedig) Nagyon édes! Kis picurka. Vasarnap mennek haza a kórházból akkor majd Skype olok velük. :) alig várom. Nagyon boldogok a szülők (tesomek) nagyon látszik rajtuk! Olyan jo! Ahogy néztem a képeket mar alig várom, hogy a miénk is megszülessen :)

Anyukám meg folyton irta nekem, hogy nem kellett volna meg nekik gyerek meg nem Akar nagymama lenni, úgyhogy egy picit Rosszul esett. Irtam is neki, hogy akkor en nekem sose lesz gyerekem. Erre irta, hogy csak viccelek ugye?! Mondom hat ha te ennyire nem akarod meg nem örülnel neki akkor minek meg h ha nem akar nagymama lenni. Erre irta hogy mar mindegy ugyebár :D

Meg irtam neki, h ha valamikor majd az leszek akkor igy h mondjam el neki ha nem örülne. Mondta h hat igen en jobban tudnam titkolni. Bar júliusban valószínűleg jonnek ide hozzánk nyaralni. Úgyhogy akkor tuti kiderülne :D de addig elmondjuk.

Mi örülünk neki, jol atgondoltuk 100 szor is. Kb 1 éven keresztül ezen agyaltunk h legyen ne legyen :D

Kiváncsi vagyok mikor fog megszületni majd, október 12. Van kiírva most, az en születésnapom pedig 6.-an van, vicces lenne ha akkor születne ő is. :D

Mas fejlemény nincsen, az idő nagyon jo, lehet ma munka után elmegyünk sétálni , mar tegnap is szerettem volna, de fáradt voltam igy elaludtam munka után rögtön :D



Remelem Szilvi es Viki is hamarosan tud irni es jo hírekkel szolgálni, drukkolok nekik is nagyon!


Na megyek vissza dolgozni :)

Puszi csajok! Vigyázzatok magatokra! Zsófi!

2014. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 637/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Annus utólag is boldog szülinapot és jó tudni, hogy nem tüntél teljesen el. Gratula hogy már 14 hetes vagy :-)


Remélem Viki és Szilvi is jól vannak, nagyon eltüntek.. Remélem még visszajönnek egyszer.


Zsófi nálatok ez a szentfazekaskodás nagyon idegesítö lehet.. Nem akarok senkit megbántani, de ez nekem is sok lenne az tuti, hogy mindent ehhez kötnek. egy határnak lennie kellene, mert a mindennapi életnek nem kellene hogy ennyire a vallás befolyása alatt legyen. Na mindegy, sokat nem tudsz rajta változtatni, de tuti engem is az örületbe kergetnének vele. Örülök hogy a fönököd is ilyen jól fogadta a terhességed hírét, jó, hogy ilyen humánusak. Szegény fejed jó kifáraszthat a sok munka. ìgy szerintem ne nagyon aggódj, hogy tudsz-e kismamatornát csinálni, mert elég aktív vagy te. Gratulálok a tesód picijéhez!!


Maja örülök hogy te már végre pihenhetsz!és hogy minden rendben alakul a babával és veled :-)èn is szénhidrátszegény kajákat eszem. Àllandóan számolgatom hogy miből mennyit, de sajnos nálam ez nem csak a terhesség miatt van.. Annak is örülök hogy így szeretnek a munkatársaid, nehéz jó csapatot kifogni manapság.Hogy álltok a gyerekcuccokkal? Minden beszerezve? Jártok szülésfelkészítöre?


Kriszta örülök hogy nemsoká mehetsz a kivizsgálásra is, olyan izgalmas. Örülök hogy eldölt a munkakérdés is, mert így legalább nyugodt szívvel vághatsz neki mindennek a kényszerpihi után.


Velünk is minden rendben van, sokat pihentem, mert sokat kivett belölem a temetés meg az apósom szenvedése. Nem is volt kedvem senkivel találkozni, vagy beszélgetni. Ide se volt eröm írni, ne haragudjatok érte, de elolvasni elolvastam mindenki írását, de láttam hogy túl sok mindenröl nem maradtam le :P De egyébként nagyon sok minden nem történt. Most már jobban vagyunk mindketten, hát igen.. az élet megy tovább. Otthon voltam két hetet és azalatt rengeteget vásároltam, rohangáltam össze-vissza mert itt külföldön minden brutál drága és a minöség sem a legjobb. Plusz volt családlátogatás meg miegymás. Most már visszajöttem, azóta a férjemmel örültünk egymásnak, rosszul viseltük ezt a három hetet külön :-)Nagyon bújós vagyok mióta terhes vagyok, nem tudom mitöl lehet, valószínüleg a hormonok miatt. Jövöhéten is lesz mit csinálni, megyünk a férjem bátyjának az esküvöjére, vettem egy olyan szép ruhát, remélem beválik :-)Legalább nem sátor :-D

A babát már rendesen érzem mozogni, annyira cuki. Néha akkorákat rúg, hogy felugrok haha Nagyon durva hogy már 23 hetes terhes vagyok, hihetetlen! Sajnos nálunk egyre melegebb van, a héten már 38 fok volt, és nem nagyon bírom a terhességgel együtt a meleget. Szenvedek is emiatt rendesen. Sajnos ez csak rosszabb lesz, így a terhességem további részét valószínüleg a lakásban fogom tölteni, ami nem a legjobb, de jobb mint högutát kapni.

Most azon gondolkozom éppen hogy 4D-s ultrahangra el szeretnék menni, de olyan drága.. Itt 30.000 Ft és azért az egy kicsit durva. Inkább elköltjük valami jobbra. Tervezzük, hogy elmegyünk kettesben májusban egy picit pár napra, egy utolsó nyugis nyaralásra :-) A baba után nem tudni, mikor jutunk el :-P Azon is gondolkodtam hogy elmegyek kismama fotózásra, szerintetek jó ötlet? De viszont ami tuti, hogy a kisbabával is el akarunk majd menni, lehet a kettö együtt picit drága lenne.. A szülésfelkészítö tanfolyamom is kezdem majd május közepén.


Nagy puszi nektek, Melinda

2014. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 638/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Melinda:

De jo vegre feloled is hallani!

Szerintem ertheto, hogy semmihez nem volt kedved!

JO hallani, hogy jobban vagytok!

3 het kulon wao, en nem tudom, hogy birtam volna. Mar 1 nap is nehez :$

Ott is azert zajlanak az esemenyek Nalatok. Biztos szep leszel a ruhaban!

Mikor kezdted el erezni a babat? De izgi, tok jo. Csak ugy repulnek a hetek.

A meleggel en is igy vagyok, meg csak csak birom, mert nincs pocim, de jon a nyar

a hasam nagyobb lesz, szerintem en is inkabb bent leszek a lakasban meg szerencsere

a munkahelyem legkondicionalt.

4D-s ultrahangot tamogatom en is nagyon szeretnek menni majd, azt mondjak olyan 26 hetes korig

erdemes elmenni, mert utana mar nagyobb lesz es nehezebb megnezni egyben a babat. Kepzeld most szamoltam ki

itt mennyi a 4D-s ultrahang es a platinum plusz csomag a legjobb csomag kb 45000 Ft. $189.

Dollarban viszont nem sok szerencsere, azaz fizetheto aron van. Meg nem mindennap terhes az ember :) Meg mi van

ha csak 1 gyereket szeretnel/szeretnenk. De persze eloszor nekem is meg kell beszeljem a parommal, na meg en meg

kozeleben sem vagyok, hogy mehessek :) Szerintem jol gondold at, vagy esetleg nem tudtok mashova elmenni ahol olcsobb?

Legalabb ha mar olyan 20.000 Ft korul lenne. Bar fogalmam sincs otthon mennyi egy 4D ultrahang.

A nyaralas jo otlet es tamogatom, mindenkeppen jot tesz, meg ahogy irtad ki tudja utana mikor fogtok tudni elmenni legkozelebb.

Meg most mar nem ketten lesztek sose :)

Kismamafotozas is nagyon jo otlet, de azt majd a vegefele szerintem olyan 32-34 hetesen, nem?

Esetleg jarj utana, hatha van valami kedvezmeny vagy olyan lehetoseg, hogy kismma fotozas pocakkal majd babaval is.

Vagy esetleg mikor egy picit mar ugy "idosebb" lett, 6-8 honapos, es addig gyujtutok megint ra penzt a fotozasra.

Kezd izgalmas lenni Neked is minden, szuleszfelkeszito tanfolyamra is mesz, szerintem nagyon jo otleteid vannak! :)


A szentfazekaskodasrol, hat igen egy picit mar tullonek a celon es nem merem megmmondani, hogy bocsi, de azert nemm egyek, mert nem

vagyok (ennyire) vallasos. Nehogy megkovezzenek :D :D Minden hotelban kotelezo a biblia es olvassak is, nem egy vendeg hagyta ott mar a sajat tobb kg-s bibliajat tele

jegyzettel jelzessel :D

A kismamatornaval igazad van, en is ugy erzem mozgok eleget, ha meg nem akkor van kedvem es neki is allok itthon takaritani, meg

elmegyunk esetleg setalni. Most hogy nincsenek rosszulleteim, igy vegre vissza alltam a rendes evesre, es most nem is hizom, 126-128 lb kozott

mozgok ami + - 1 kg folyton. Orulok neki, de remelem normalis is ez.

Koszonom a gratulaciot tesomek babajahoz. :) Olyan edes kislany :)


Velem miota irtam nem sok minden tortent, csak csaladi gondok, de persze nem az en oldalamrol, hanem anyos oldalarol... Sajnos sokat idegeskedek

azaz inkabb felidegesitenek. Nem jo csaladtaggal egyutt lakni. Felek lassan meg kell neki mondanom, hogy koltozzon el, amibol tudom, hogy nem lesz jo vege.

Mert barmi van hivja anyost. Bar mar az sem erdekel, mit szol hozza. egy kis tovbbi utalat mit szamit, nem igaz? :D :D

Gondolkozom, hogy mikor bejelentjuk esetleg akkor megmondom neki, hogy lassan koltozzon el, mert a baba miatt. Csak ugye oktoberban fog megszuletni igy augusztus

szeptemberben meg siman velunk tudna meg lakni, de szuleim erkezese elott mar jo lenne ha nem lenne itt. Szerintetek gonosz vagyok? Nem akarom, hogy mikozben en jol erzem

magam szuleimekkel o adja a drotot anyosnak, mert semmi koze hozza, ez az en magan eletem. Valami tanacs? :))

Ajj meg most is elont a mereg, az idegeskedes.

2014. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 639/802 anonim ***** válasza:

Szijjasztok Lányok!!


Zsófi elöször is gratulálok a tesódék babájához :)

Mostmár akkor tuti utána mondjátok el h nálatok is jön a baba :)

Jujjj én ezt az utolsó rész nem nagyon értem...most ki miatt idegeskedsz sokat? Kivel laktok együtt? Anyóssal?vagy a párod tesójával??

Az biztos h az lenne az ideális h ha megszületik a baba már csak ketten vagyis hárman legyetek!! :)


Melinda örülök h végre te is jelentkeztél. Teljesen megértem h nem volt eröd/kedved ide írogatni. de örülök h jobban vagytok egy kicsit lelkileg.

23 hetes vagy már??? Te jó ég...hogy telik az idöööö :D Szóval akkor mostmár mozog is érezhetöen a baba,de jóóóó lehet!!!! és tuti kiscsajszi lakozik odabaent????

Örülök h jól vagytok!!! én 4D-re feltétlen elmennék,az sztem egy olyan szép emlék a kismama korszakról. Habár én minden ilyenben benne Leszek majd. én akarok pocakos profi képeket is,amin a parom is ott van. mindent amit csak lehet kihasznaálok majd :D Csak jussak el odaáig!!!


Maja tényleg te írtad h majd menni akartok. Mikor mentek?


Én meg egyre jobban parázok ahogy közeldik a vizsgálat,nagyon bizom benne h semmit sem fognak találni ami akadályozna azt h Anya legyek... Tudom ezt az utat végig kell járnom...remélhetöleg legközelebb minden rendben lesz!!!!mégegyszer nem történhet meg!!!

Amúgy mostanaban van egy dilim...kita´láltam h ha ismét kismami Leszek akkor nem akarom majd tudni a nemét csak szüléskor :D Habár ez még lehet 100* változik majd addig,de most igy gondolom!

Ovum meg nem tudom mikor volt v h volt e egyáltalán mert múlt vasarnap is pozi volt az ovu tesztem aztan hétközben csütörtök és péntek reggel is. mind 2* volt ovus fájdalmam is...de meg néha most is van... Szóval fogalmam sincs mikor fog megjönni!!! :DD


Szép hétvégét Csajok!

Puszik :KRiszta

2014. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 640/802 anonim ***** válasza:

Hello Lányok!


Gratulálok Zsófi a tesódék babócájához! Biztos szűkös volt már neki odabent és úgy döntött, hogy ebből már elege van. :) Így nincs kérdés, utána mondjátok meg már mindenképpen. :)

Jujj, holnap feltétlen írj, hogy mi volt a dokinál! És ha kapsz képet, akkor azt is küldheted. :) Remélem minden rendben lesz és még hátha a nemét is megtudjátok. Szerintem tuti fiú, ebben a képek is megerősítettek. ;)

Ezt az utolsó részt én sem nagyon értem, hogy ki is lakik veletek. Mert néha úgy értelmezem, hogy anyós és néha úgy, hogy a párod tesója. Tök mind1 olyan szempontból, hogy szerintem is költözni-e kell, mert ti már egy külön kis család lesztek. Szerintem a legjobb az lenne, ha megbeszélnéd ezt a pároddal és ő mondaná ezt meg neki. Elhívja valami külön kis programra és megmondja, hogy ne haragudjon, de nyilván ő sem akar mostantól babasírással kelni, nektek gyökerestől megváltozik az életetek és jó lenne, ha nézne valami kis külön lakást. Persze, nem dobjátok ki, ráér, csak kezdjen el nézelődni... Mit szólsz?

Örülök neki Melinda, hogy írtál és meg is értem, hogy erőt kellett gyűjtened. Amikor tesómmal volt ez az egész, sztem akkoriban én is kevesebbet írtam, mert az eszem sem itt járt...

A 4D tényleg nagyon drága nálatok. És úgy nem lehetne, hogy amikor hazajöttök az esküvőre, akkor itt kértek időpontot akkortájt és elmentek itthon? Mi 10eFt-ot fizettünk volna érte, csak a férjem kért még egy plusz képet és így volt 11e Ft. Szerintem ez még teljesen reális is! Mondjuk tényleg egy nagy élmény, meg bennem az is bennem volt, hogy a kórházban nincs annyi idő a vizsgálatokra és itt 45 perc alatt minden kis szervét megnézték külön-külön, a feje búbjától az utolsó kis lábujjáig. És így végképp megnyugodtam, hogy minden rendben van. Mert itt Magyarországon pont mostanában volt egy olyan eset, hogy egy bébi egyik karja nem fejlődött ki és úgy született és voltak uh vizsgálaton is és sehol nem látták. Nekem ez olyan durva, hogy hogy vizsgálták akkor azt a kismamát, ha egy ilyen dolog egy uh-on sem tűnt fel?! Szóval ez az uh a biztos. Sajnos itt mindenért mélyen a zsebbe kell nyúlni, ha az ember tényleg azt akarja, hogy minden a legnagyobb rendben menjen.

És kislány lesz a babátok, most már biztos???

Mi még ruhákon kívül nem vettünk semmit. Most április végén és május elején lesz itthon a férjem 1 hétig és akkor akarunk mindent beszerezni. De persze már nézelődünk és tájékozódunk, szóval vannak konkrét elképzeléseink. És Ti hogy álltok?

Én is kívánom neked Kriszta, hogy semmi komoly dolog ne álljon a háttérben! Ilyen meg se forduljon a fejedben!!! Te is édesanya leszel és nem is sokára. Olyan szép szabályosan működik nálad is minden, pikk-pakk teherbe esel, max később léphet fel valami kis hormonprobléma, amit majd most kiderítenek és beállítják. Én ezt tudom és így is lesz!!!

Fotózáson még nem voltunk, sztem jó lenne oda időzíteni, amikor a párom is itthon lesz. Kb. akkor leszek a 32.hét környékén. De én is mindenképpen meg akarom örökíteni ezt a pillanatot. :)

Jaj lányok, én nagyon megijedtem a múlt hét vége felé. Elmentem vacsizni a kolléganőkkel és ott még semmi bajom nem volt, de itthon megnéztünk egy filmet és közben, utána úgy elkezdett fájni a derekam és átsugárzott a hasamba, hogy este gyorsan le is feküdtem, hogy hátha kialszom, ha pihentetem. De reggel továbbra is nagyon fájt, mondjuk már csak a derekam. Még menni is fájt, hajolni egyáltalán nem tudtam. Elmentem sógorkámmal picit vásárolni, de alig vértam, hogy hazaérjek és pihenjek. Az éjszaka is borzasztó volt, mert fájt még megfordulni is és reggel már a sírás környékezett, mert menni alig bírtam, és már nagyon ott voltam, hogy menjünk be a kórházba, de nem akartam megijeszteni a férjemet sem. Aztán szombat délután egyre jobb lett. Felbátorodva el is mentem anyukámmal sétálni, de végén már megint elkezdett fájni és keményedni a pocak, ami nagyon kellemetlen volt, így ismét betojtam és csak ültem és feküdtem a továbbiakban, és megemeltem a MagneB6 adagomat péntektől. A vége az, hogy most teljesen elmúlt a fájdalom és megint minden olyan, mint korábban, de azért még óvatos vagyok és pihenek sokat, mert a férjem is letolt, hogy ne merjek semmit csinálni, pihenjek sokat ma is. Így most nyugira helyeztem magam! Remélem nem jön vissza ez a nagy fájdalom!!! Fogalmam sincs, hogy mi volt ez. Persze a babóca továbbra is nagyokat rúg és jól van, így efelől nyugodt vagyok!

Majd írjatok!

Szép napot mindenkinek!

Puszi, Maja

2014. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!