Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
 501/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága csajok,


tényleg mindenkinek legalább 100x köszönöm, hogy ennyit gondoltatok rám, de valószínű, hogy nem baba van a dologban. :D Bár még mindig nem jött meg, azt érzem meg fog!... Nem tudom elképzelni miért késik "ennyit". Lehet, hogy a pempő zavart nekem be egy kicsit a ciklusomba, de az is lehet, hogy már az ezen való stresszelés és aggódás is azt produkálja, hogy egyre jobban késik. Holnap reggel ellövöm a tesztem! Mondjuk tuti negatív lesz. De most sem vagyok letörve. Tök jó hangulatom van. Inkább már azt várom, hogy mikor jön meg, hogy hívhassam a dokit a következő időpontért, ahol megnézi a peteérésem! Lehet nekem most ez többet számítana. :D

Na mindegy...én most már tényleg baromira nem tudom mi van. Eléggé fájt ma is a derekam és folyamatosan erős megjön érzésem van. Jobban vagyok, de az egész nap arról szólt, hogy 'JÖJJÖN már MEG" mert nem bírom elviselni a fájdalmat amit a testem produkál itt a mensis tompa görcsök miatt.


Jó éjt nektek, reggel feltétlenül jelentkezem! Puszi, Szilvi :)

2014. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/802 anonim ***** válasza:
100%

Hát Szilvikém, én sem fogom soha elfelejteni, hogy mielőtt pozitívat teszteltem ott bőgtem a férjem karjaiban reggel, hogy már tuti megint nem jött össze és meg fog jönni, mert görcsöl a hasam. A tompa görcsök nem várt előtt és után pár nappal is megmaradtak, totál ugyanazok a tünetek, csak nem jön meg. Szóval egyenlőre Te is itt tartasz, szóval én még mindig reménykedem helyetted is! :)

Puszi, Maja

2014. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 503/802 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi! Mi újság? El lőtted a tesztet? Viki
2014. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/802 anonim ***** válasza:
100%

Édesek vagytok csajok! :D Nagyon köszönöm a Te szavaid is, Maja! Számomra még elképzelhetetlen, hogy milyen csodás pillanat az, amikor megtudja az ember, hogy kismama. :)

De semmi sincs veszve, mert ennek is a pozitív oldalát nézem. :D Mivel már ennyit késett, az ovulációm kb. jövő hét szombat-vasárnapra tehető, és mivel már pénteken(febr.7-én) haza ér a férjem így lesz lehetőségünk elkapni. :) Ennek nagyon örülök! :D


Szóval a tesztem Negatív lett reggel!!! De teljesen jól vagyok. Nem tudom mitől késhet ennyire, lehet még is van valami baj? Jajj, most meg már ezen kezdek agyalni, hogy ha nem jön, és a teszt is negatív, akkor mi lehet a probléma? Na mindegy, lehet csak szimplán késik. Nagyon várom már, hogy megjöjjön. Még mindig semmi mensi. :( Az orvost akarom már hívni, hogy mikor mehetek legközelebb?!


Később is jelentkezem. Legyen szép napotok! Puszi nektek, Szilvi :)

2014. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


felénk nagyon semmi újdonság nincsen, leszámítva hogy most sokat voltunk együtt a férjemmel :-) Szegény elég sokat dolgozik, így minden nap rohangáltunk, nézelődtünk. Kihasználtuk, hogy most pár napig itthon volt. Mentünk babadolgokat is nézni mert itt a boltokban feb-ig nagy árleszállítások vannak, és utána az Isten tudja mikor lesz még júliusig. Ìgy vettünk pár apróságot meg vettünk már egy pelenkázó asztalt illetve egy babakocsit :-) Tudom hogy ez még kicsit korai, de sokszor annyira fáradékony vagyok, és olvastam hogy a harmadik trimeszter még rosszabb lesz, mert nehezebb a mozgás és sok nyűggel jár, úgyhogy a nagy járkálásokon jobb most túlesni. Pláne hogy nemsokára jön egy barátnőm is vendégségbe utána meg haza akarok majd menni. Szóval nincs is olyan sok idő ezekre :-)

Annus mégegyszer nagyon gratulálok hogy sikerült, annyira boldogok vagyok :-) Tudom hogy mit érzel, én is teljes nyugodtsággal töltöm a terhes napjaimat, és jól érzem magam így a bőrömben. Akkor szoktam csak átszellemülni, amikor a babacuccos boltokban nézelődünk, mert akkor tudatosul, hogy miért is vagyunk ott :-D De szerintem majd akkor realizálódik bennünk úgy igazán az egész, amikor megszületik a pici :-) A férjem pont így van vele. Aranyos hogy említetted a Várandósnaplót, pont azt kaptam meg én is a családomtól ajándékba karácsonyra. Nem vagyok egy nagy naplóírós, régebben az voltam, most már nem, De rá kellene magam venni néha hogy írjak pár sort.A biztonsági öv terelő szerintem nagyon jó ötlet. Nekem már most nagyon kényelmetlen a kocsiban ülni, úgyhogy meg is kérem a férjemet hogy nézzen utána, hol lehet ilyet kapni. De a többi vásárlás-boltjárással én vártam a második trimeszterig. Babonás vagyok, és így voltam nyugodt.

Kriszta szerintem tök jó, hogy mentek pihenni a férjeddel. Nagyon rátok fér. Èrezzétek jól magatokat, töltődj fel minden pozitív érzéssel :-)Mikor is van a vizsgálat annál a magyar orvosnál?

Maja drága tök jó hogy ennyit izeg-mozog a babád. Nekem már nagyon sokat motoszkál a fejemben hogy mikor érzem meg a mocorgását, mert ahogy telik az idö a következö ultrahangig, annál jobban parázok, hogy vajon minden rendben van e odabent, mert nem látom és még nem érzem. Kicsit hülyeség ilyeneken parázni, de én ilyen aggódós vagyok. A férjem örül a babának, de mind a ketten teljesen nyugodtan állunk hozzá :-D Azt hiszem nála is ugyanez van, amit már korábban írtam, hogy a végéig ö sem fogja tudni felfogni. Vettem neki két kispapáknak szóló könyvet, hogy abból okosodjon haha Néha vannak ilyen túlságosan is óvó beszólásai, amik a hangulatingadozásaim miatt néha az őrületbe tudnak kergetni haha :-D De cuki egyébként :-) Elkezdett a házimunkába is többet segíteni mert kicsit kiborultam hogy minden nap fözök, vásárlok, elpakolok és mosogatok-takaírok :-D

Szilvikém drágaaa úristen ez tök izgi :-D figyi nekem is mensis hangokat, érzéseket meg jeleket produkált a hasam, pedig nem az volt :-D ùh annyira izgulok érted :-D Mennyire szuper lenne ha neked is sikerülne a baba most!!!! Sajnálom hogy a teszt negatív lett, hátha csak nem érzékelte még mert annyira friss a dolog. De megértelek hogy milyen idegesítő lehet.. Szerintem nincs nagy baj! Ha esetleg tényleg csak késik, akkor valószínű a pempő tolta ki picit, hisz ez is benne van! Ne izgulj, de hogy megnyugodj, hívd fel az orvost, ha hétfőig semmi.

Drukkolok neked nagyon!!!

Viki te hogy vagy? Jobban már?


Puszi nektek, Melinda

2014. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a kérdésed Melinda, hát már valamivel jobban vagyok, közeledik az ovum, Elvileg feb. 4 lesz. Hétfőn rendeltem vateráról ovu tesztet, mert igaz h mindig érzem h mikor van, de most ugy vagyok vele h kipróbálom :) Szilvi sajnálom h negatív a teszt, de hátha. Nekem is így volt, de sajna meg is jött két nap késéssel. Szerintem a pempő tolta ki, én pont ezért nem merem elkezdeni...na de azért szorítok! Szép napot mindenkinek! Viki
2014. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 507/802 anonim ***** válasza:
100%

Azóta hogy vagy Szilvi? Én még mindig csak remélek és remélek...:)

Örülök Viki, hogy már jobban vagy és előre nézel. Ezt csak így lehet. Tudom, hogy az éven Neked is összejön és kismama leszel! :)

Kriszta, Te biztosan itthon wellnessezel a pároddal. Sokat gondolok Rád is, hogy jól alakuljon ez a kis kiruccanás. ;)

Annus, voltál már orvosnál? Mikor mész? Hogy érzed magad?

Mi még nem vásároltunk semmit a babónak Melinda. Még nem mertem. Meg igazából nagyon biztosra mondta az orvos, hogy kislány, de még nem mernék rózsaszínből bevásárolni, így várunk, amíg még párszor megerősítik, hogy kislány. Ti milyen színű babakocsit vetettek? Én a pirosra gondoltam feketével kombinálva mert az jó lánynak és fiúnak is, ha mégis meglepetés ér. Nagyon jól hangzik ez a kispapás könyv. Párod forgatja is? Lehet én is meglepem vele a férjem, nem árt, ha ő is készülődik.

Legyetek jók Lányok! Szép hétvégét!

Puszi, Maja

2014. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 508/802 anonim ***** válasza:
100%

Jah! Egyébként azon én is paráztam a 16 hetes uh-ig, hogy minden rendben van-e, mert akkor ugye még nem érzed a mozgását és féltem, hogy a 12 hetes uh után annyi idő eltelt és minden rendben van-e odabent. Állandóan paráztam én is. :S

Maja

2014. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 509/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Szilvi sajnálom, h negatív lett a teszt, akkor várjuk, h megjöjjön, és lehessen menni petefészek vizsgálatra, de izgi!

Kriszta meg itt áztatja magát Itthon :) De jó, tiszta boldog vagyok, hogy tudom, hogy itthon van, és pihennek párjával!

Viki, de jó akkor jön a peteérés, lehet össze bújni sokat :) Remélem párod most már többet itthon tud lenni, és együtt tudtok lenni, amennyit csak jól esik. Én azt mondom, már a hétvégén is legyetek együtt sokat, mert inkább előbb mint később. Van akinek a két naponta válik be, van akik naponta együtt voltak, van aki csak egyszer, de jó napon. Lényeg hozza meg nektek is babát!

Melinda, szerintem nagyon izgalmas, hogy már elkezdtetek bevásárolni. Én nem vagyok babonás :) Milyen babakocsit vettetek? Örülök, hogy jól vagy, és a párod, is többet segít neked! Örülök, hogy te is nyugis vagy, megnyugtat :)

Maja olyan jó olvasni, hogy a te kiscsajszid, már ilyen eleven, számomra ez még elképzelhetetlen milyen érzés lesz. Rohan az idő veletek is!

Én nálam beindult a lelki hullámvasút, egyik nap jókedvű vagyok, másnap mindentől ideges.

Most viszont nagyon boldog, mert egy hét szabadság vár rám! Páromhoz is megyek, itthon is leszek!

Pénteken megyek orvoshoz, már nagyon várom, hogy ne csak a pozitív teszt igazolja a babát, hanem lássak bármilyen pici pacát egy Uh képen, én el fogom hinni, hogy az a babám :)

Mindenkit nagyon ölelegetek, és sok puszi lányok!

Annus

2014. jan. 31. 19:03
 510/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Drága lányok,


Jelentem: Nekem tegnap este MEGJÖTT! Végre valami történt. De egész éjszaka forgolódtam, nem vagyok valami jól így láthatjátok, még csak 7 óra van és én már fent vagyok. Ráadásul szombaton. Borzasztó! :(

Na sebaj. :) Legalább tudom hívni a dokit hétfőn! Köszönöm mindenkinek, hogy így, egy emberként szurkoltatok nekem! Az összes tünetem, ezek szerint a mensit előzte meg. Mostantól már végképp nem adok semmit a jelekre. Nem érdemes. :D

Maja, de jó, hogy már vásárolgattatok a babócának. Biztos gyönyörű kis dolgokat szereztetek be! Bár megértem, hogy még vársz a színnel. Nehogy meglepi érjen a szülőszobán. :D Picit én is babonás vagyok, úgyhogy szét izgulnám magam a 12-es majd a 16 hetes uh alkalmával, hogy minden rendben van-e!

2014. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!