Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
 471/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Ti vagytok az elsök akikkel megosztom a hirt: Pozitiv a teszt! :)

Most még azt hiszem fel sem fogtam mert tök nyugodt vagyok. Annyian megjosolták, hogy csak ebben tudtam hinni.

Éjjel 3x keltem fel pisilni, végül háromnegyed 6kor már megcsináltam a tesztet.

Eddig is sürün pisiltem, de az elmult napokban már napközben óránként kellett, és az eddigi éjszakai egy felébredés is több lett.

Azt hiszem majd ha már párommal is beszéltem ki tör belölem minden érzés!

Hálámat kell kifejeznem számotokra hogy biztattatok és érdeklödtetek. Igazi barátnök vagytok!

Probálok a boldogsággal addig mig a szivhangját is meghallom! De már ez is nagy boldogság hogy a párommal képesek vagyunk egy babát összehozni. Most h irok nektek kezd folyni a könnyem, lassan leesik hogy anyuka lettem, leszek!

Nagy szeretettel ölellek titeket! Puszi Annus

2014. jan. 25. 06:40
 472/802 anonim ***** válasza:

Annus dràga! Ahogy felkeltem rögtön te jutottàl az eszembe :)

Annyira de annyira gratulàlok és nagyon örülök h pozi lett a teszted :)

Feldobtad a napomat!

Jujjj a pàrod is biztiosan nagyon fog örülni, kàr h csak ma reggel megy, jó lett volna közösen tesztelni. De a lényegen nem vàltoztat :(

Anyuka leszel :) micsoda boldogsàg :) bejött a januàr a véletlen egyezések a hàzavatós szex :)

Szépen lassan mindenkire sor kerül :)

Mégegyszer gratulàlok és sok puszit küldök nektek :)


Viki szerintem is nyugodtan szedhetsz vmi terhesvitamint. Tulajdonképpen az csak vitamin...akàr babàt nem tervezők is szedhetik.

Én elevitet szedek, régebben minden nap 1et, de a kudarcaim utàn úgy bemérgeltem magam h volt egy 2 hét mikor nem is szedtem.

Most írt fel a dokim speciàlis folsavat+minden màsnap elevit+hetente 2-3alkalommal omega 3+méhpempő minden nap. Soknak hangzik de ugye nem minden nap szedek mindent.


Puszi:Kriszta

2014. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/802 anonim ***** válasza:

Jajj most làtom Annus h vhovà szomorkàs jelet írtam...

Telórol írok szóval ez akart lenni :-D

Puszi:Kriszta

2014. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/802 anonim ***** válasza:

Annus Drága, erre a hírre szerettem volna feljönni ma reggel és SIKERÜLT is! Nem tudod elképzelni milyen boldog vagyok én is és, hogy mennyire gratulálok neked. Ez a Jónás naptár tényleg bejött, na és persze a házavatós "buli". :))

Képzeld, azzal a gondolattal keltem ma, hogy Annussal mi lehet? Megcsinálta már a tesztet? Nagyon remélem, hogy pozitív!! Én is bíztam benne és bejött. Végre anyuka leszel. Ennél csodálatosabb érzés nincs is a földön! Szerintem a párod is odáig lesz. Köszönjük, hogy ezt a hírt velünk osztottad meg először, megtisztelő! :))

Élvezd a következő napokat, perceket, mi aggódunk érted és helyetted is, hogy minden rendben legyen! Te csak élvezd ezt az időszakot!! :))))

Maja, egyébként nem mondta a doki, hogy vastagabb lenne a méhfalam,(vagy direkt nem mondta és meghagyta nekem az örömöt keddre?!!) :D De megmondom őszintén el is felejtettem kérdezni annyira zavarban voltam ott széttett lábakkal. :D Ha 2 hét után megyek hozzá akkor picit jobban kikérdezem. Meg hát addig az is kiderül, hogy meg jött-e a mensim vagy nem. Egyelőre nem látott semmi "furcsát" a doki! :)

Annus várjuk a további fejleményeket, híreket, (párod, hogy fogadta, stb.) !!!


Nagyon nagy puszi neked és Krisztának! Persze a többieknek is!! :) Szilvi

2014. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/802 anonim ***** válasza:
Gratulálok Annus!!!! :)Viki
2014. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/802 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem, na mondom leülök a gép elé és remélem Annus írt, hogy pozitív a teszt...És így is történt! Ezt most nagyon éreztem, hogy sikerült Neked! Nagyon-nagy gratula!!! Ugye-ugye, a házfelavatós szex mindenkinek bejön...;) Elbírom képzelni, hogy a párod is hogy fog örülni neki, amikor megérkezik hozzád/hozzátok. :) Majd azért írd meg, hogy mi volt a reakció! És ki mit szólt hozzá. Ha jól emlékszem Te írtad azt, hogy nem is fogsz utána dolgozni, mert hideg van ott. Mi a terved? Hogy lesz most? Költözöl a párodhoz? Jaj, tudom, hogy sok kérdés, de most úgy átélem az örömöd és csak jönnek a kérdések! Szóval a mai napi egész napos vigyor garantált!

Jó karikagyűrű nézést, már a baba is ott van Veletek! :)

Vigyázz magadra nagyon! Jól öltözz fel, igyál sokat és pihenj is, ne hajszold túl magad! Nagyon várom a további fejleményeket!

Puszi,Maja

Jah, pisilni mostantól mindig sokat fogsz. Én is egy pisigép lettem! :)

2014. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/802 anonim ***** válasza:

Most már Ti következtek Csajok(Viki, Szilvi, Kriszta)! Látjátok, hogy mindenkire szép lassan sor kerül. Mondtam én, hogy az éven mindenki babás lesz!!! :) Ez mekkora, hogy elkezdtünk itt szeptemberben levelezni és szép lassan mindenkinek sikerül. Szinte hónapról-hónapra van egy kismamánk. Nem elkeseredni, nem feladni, mert ez a "minden hónapban kismamit avatunk" csoport! :D

Puszi,Maja

2014. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 478/802 anonim ***** válasza:

Hihi tök jó h mindenki így együtt örül Annusnak és a babàjànak :) tényleg jó kis csapat vagyunk mi :) màr biztosan tudja a jó hírt kedves Gàbor is és boldogsàgosan vàlogatnak majd a karikagyűrűk közül :)


Szilvi bocsi h reggel "ràd" nrm reagàltam de teljesen transzba estem a jóhír hallatàn :)

Szóval örülök h mindent rendben talàlt a nődokid :) jujj az nagyon izgi mikor làtjàtok h készülődik a petéd...érdekes làtni h miből is lesz a baba.

Mit fog csinàlni a pàrod a vilàg màsik felén?? Munka ügy?

Azért hàtha el tudjàtok csípni az ovut...ha egyáltalàn sor kerül rà. :)

Remélhetőleg jövőhétre màr te is kismami leszel :)


Viki dràga jobban vagy màr??? Fel a fejjel :) nemsokàra mi jövünk meglàtod :) addig tartjuk egymàsba a lelket míg mindrnkinek sikerül és egészséged babàja születik :)


Én tegnap vettem egy csini kabàtot :)


Puszi"Kriszta

2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Kriszta, semmi baj. Én is annyira elvoltam merülve az örömömben és boldog voltam a hír hallatán! Bizony, jó kis csapat lettünk itt közösen. Nagyon szeretek ide feljárni hozzátok és megosztani veletek, szinte mindent. :D

Minden hónapra jut egy kismama, úgyhogy lassan mi is beállunk a sorba Kriszta,Viki!! :

Örülök, hogy megajándékoztad magad egy szép kabátkával! Használd egészséggel! :) Én is várom már, hogy megleshessem, hogy hogyan is készülődik a pete megérni, de leginkább mikor! Egyébként azt is megmondta nekem a doki tegnap és mutatta is a monitoron, hogy a jobb petefészkem volt aktív ebben a hónapban és onnan lökődött ki a pete. Hát...mondom, ezek az orvosok, mit nem tudnak? Csodálom a tudományt és a szakértelmüket! :)) A férjem munkaügy miatt megy Kóreába, úgyhogy így elég necces lesz a dolog, de hátha sikerül elkapni legalább az ovut. Mindegy én már felkészítettem magam, hogy ne ezen stresszeljek, hisz nem a világ vége ha kimarad a következő hónap, szóval inkább arra számítok, hogy nem lesz rá alkalmunk! Sebaj, majd március!! Addigra már pontosan és tapasztaltan fogom tudni az ovu időpontját. :) Édes vagy, hogy te is bíztatsz a jövő héttel. Meglátjuk! Már nem kell sokat várni rá. :D

Maja, neked is nagyon köszönöm a bíztatást! Reméljük, mint hátralévő kismami jelölteknél is hamarosan kopogtat a gólya! Hajrá Kriszta, Viki és én. :D


Annus drága, ahogy Maja is írta, most már tényleg felhőtlen a boldogságotok és babával a pocakodban tudtok karikagyűrűt nézegetni. Ennél nagyobb öröm, most nincs is számotokra! Nagyon jó időtöltést nektek mára. :) Vigyázz nagyon magadra és várjuk, hogy jelentkezz! :)


Sok puszi nektek, Szilvi :)

2014. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/802 anonim ***** válasza:
Atyaáááám ANuusoooooom :-D Úristen de örülök!! Eskü éreztem!!! Nem akartalak idegesíteni de tudtam hogy te leszel a következö nem tudom miért :-D Egyszerüen szuper és csodálatos :-D Jaj hát ez csoda :-D Nagyon nagyon nagy puszi a kismami fejedre :-D Melinda
2014. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!