Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
 481/802 anonim ***** válasza:
100%

Na megint én vagyok Lányok :)


Szóval kíváncsiságból utána jártam ennek a Jónás naptárnak ,hogy hogy is müködik :D Teljesen lázba hozott Annus esete :D Nagy nehezen sikerült megfejtenem... Nekem júniusban lesz olyan h a Jónás napom és a peteérésem egy napra esik (persze ha marad a ciklusom 28 napos)

Érdekes dolgok ezek,de azért remélem h hamarabb összejön :) mert egyébként egészen a közelében járnak a jónás napok a várható ovuk napjával(1-3 nap eltérés),de csak júniusban lesz pont azon a napon


Most meg várom öcsém meg a párom haza mert edzeni vannak,aztán fözösulit tartok öcsémnek. Nemrég költözött ö is ki svédbe és nem tud fözni. Ilyenkor szombat du át szokott jönni és segítek neki megtanulni 1-2 dolgot. Ma 3 féle menüt csinálunk :D


Pusszantás Mindenkinek :)

Kriszta

2014. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Leirhatatlan az az öröm amit az okoz ahogy ti viszonyultok hozzám! Nagyon köszönöm!

Párom egész nap meg volt illetödve a hirtöl. Délután azt mondta miota tudja, folyton a hasamat védené :) Néztünk gyűrűt, de még nem döntöttünk.

Most épp táncházban vagyunk, hugom néptáncol komolyan és én is szeretek! Ma meg is szánkóztattuk a kis pocaklakot, a szüleim háza elötti kis lejtön :)

Puszi Annus

2014. jan. 25. 19:44
 483/802 A kérdező kommentje:

Kedves Kriszta, a Jónás naptárnál is az a fontos, hogy a Piros na előtti napokon kell együtt lenni a sikeres fogantatáshoz. Egyébként nekem is volt most pár nap eltérés, de lényeg h sikerült.

Majd még jövök!

Puszi Annus

2014. jan. 26. 19:18
 484/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!


No mi újsàg újdonsült kismami??? Hogy vagy??? :)


Szilvi dràga, holnap van a nemvàrtad...remélem nem is jön :) szorítok :)


Maja, Melinda veletek minden rendben??


Viki neked lassan vége a menszidnek....új hónap tele esélyekkel :)


Jaaa Annus, akkor màr màrciustól esélyes jobban a Jónàs módszerrel egészen júliusig csak pàr nap van közte. Na majd meglàtjuk.

Most még 7 februàrban 5 nap különbség.

De tuti mostansàg lesz peteérésem mert màr feszül a hasam ;)


Ugye meséltem egy hete kb h pàrom tesójàéknàl jön a babó. Ma megtudtuk h az unokatesókàéknàl is jön a harmadik baba. Hihetetlen!!!! Komolyan màr akkoràkat röhögök rajta...tényleg elfogynak a lehetséges ismerősök és mi jövünk :)


Szilviii vàrom a holnapot, remélem jó hírrel jössz fel :)


Puszi:kriszta

2014. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága csajok,


Annus, elképzeltem ahogy a párod megtudta a jó hírt. Biztos hirtelennek érezte de annál nagyobb volt az örömötök utána. Már meg is szánkóztattátok a bébit? Csak óvatosan! :D Örülök, hogy jól telt a napotok és a táncházi est is jól sikerült. Vigyázz nagyon magadra. :)


Kriszta drága, kis kíváncsi! :D Egyébként én is utána néztem a Jónás-naptárnak bár elsőre elég érthetetlennek tűnt. Az viszont jó, hogy Te már számoltál is. Azért remélem nem kell júniusig várni a csodádra. :)

Gyakran tartasz tesódnak főzőtanfolyamot? Milyen volt? Sikerült elsajátítania 1-2 dolgot? Tök jó, hogy Ő is kint van Svédben, legalább vele többször találkozhatsz a családból. Munka miatt ment ki? Biztos ízlett neki és a párodnak is az edzés utáni ínycsiklandó menüsor. :D


Velem még mindig semmi nincs, képzeljétek! Még mindig nem jött meg. De nagyon azt érzem,hogy meg fog és csak a méhpempő tolja ki a vérzésem. Volt már, hogy késett 6 napot és utána nagy nehezen megjött. Most nem tudom mi van. Már kezdek megőrülni, de tesztelni nem akarok. Várok! :D Lehet délutánra elönt a vörös ár, de eddig még semmi jele. Pici fehéres folyásom van és semmi barna vagy piros pötty/pecsét ami arra utalna, hogy közeledik. :D

Egyébként vasárnap reggel nagyon erős szúró fájdalmat éreztem a méhemben. Jajjgattam is úgy fájt és félig le voltam guggolva. Majd este 6 körül úgy huppantam le a kanapéra mint akin ólom van, alig bírtam magam ébren tartani. Ennek eredményeképpen este 8-kor elaludtam nem bírtam tovább. Mintha álomkór lett volna rajtam. :D Lefekvéskor éreztem, hogy a petefészkeim nagyon munkálkodnak és tegnap este is ugyan azt éreztem,amit mensi előtt szoktam. Érzékeny a pocakom még most is és olyan lapos a hasam, hogy nagyon durva. Ezért sem hiszem, hogy terhes lennék. Nem érzem magam annak!!! :D A cicijeim sem érzékenyek amúgy. De többször jártam pisilni, amit a mensinek tudok be. Na szóval tök kétségek közt vagyok. Ambivalens érzés van úrrá rajtam. :D Lassan majd csak kiderül mi a helyzet! Addig is teszem a dolgom. Nem jó, ha egész nap ezen jár az agyam. :D


Sok puszi nektek, Szilvi :)

2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/802 anonim ***** válasza:
100%

Most mértem a hőmet, 37,18'C volt. Ez elég magas. Még mindig nem jött meg. Én már nem tudom mit gondoljak, lányok. :S Folyamatosan megjön érzésem van, nagyon érzékeny a pocakom, délután 17 órától egyfolytában émelygek, hányingerem van, állva eltudnék aludni de közben lüktet a testem azt érzem. Pff... kész vagyok. :D


Ennyire durva tünetei lennének a mensim érkezésének? Nem akarom beleélni magam semmibe és eddig sem tettem. De ez már 'aggasztó', hogy ilyen borzasztóan érzem magam.


Na talán holnap reggelre kiderül, hogy megjön e "végre", vagy mi van már? Valami igazán történhetne. :)


Remélem nem baj, ha félnaponként helyzetjelentést adok magamról, egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most mi ez az egész ami bennem zajlik. Baba vagy a mensi?!!


Puszi nektek, Szilvi :)))

2014. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/802 anonim ***** válasza:
100%

Jujjjj Szilvi :) ez tök szuper :) ez nekem elég babagyanus :) föleg hogy a höd is ilyen szépen fenn van :)

Mikor tesztelsz???

Nem jött meg..émelyegsz...fáradt vagy...fenn van höd....jajjj istenkém lehet h én jobban izgulok most érted mint te saját magadáert :D

Nagyon de nagyon drukkolok hogy a kis pocaklakó okozza a tüneteidet!!!

Tesztelj holnap :) ha baba van akkor tuti kimutatja már.

Jó persze most a hozzászólásom miatt nehogy beleéld magad teljesen,de én akkor is úgy érzem h van benn vki :)

Jajjjjjj de izgulok... :D

írj feltétlenül minden kis apró változásról...szeretem a helyzetjelentéseket :D

Pusziii:Kriszta

2014. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta, de édes vagy! Én még most sem merek babára gondolni. A mensim utáni gyanakvásom még mindig erősebb, minthogy baba lenne a dologban. Most is nagyon munkálkodnak a petefészkeim. Elég erős megjön érzésem van. Általában ezt mindig este szoktam érezni. Lehet a holnapi nappal véget érnek a találgatások és reggelre "végre" megjön. :D

Viszont ha reggelre nem jön meg, akkor ellövöm az utolsó tesztem, ami itthon van! Hátha kimutatna már valamit. :)


Én is nagyon izgulok, de inkább arra gondolok, hogy nem baba és akkor nem ér csalódás! Mindegy lesz, ami lesz! Nem áll meg a világ ha nem sikerült. :D


Sok puszi, Szilvi :)

2014. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/802 anonim ***** válasza:
100%

És nagyon köszönöm, hogy ennyire drukkolsz nekem. Én is úgy érzem, hogy Te most jobban izgulsz mint Én. :D

Sokat számít, hogy ennyire támogatsz. Imádlak! :)


Nagyon sok puszi a többieknek is, Szilvi :))

2014. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 490/802 anonim ***** válasza:
100%

Persze jobb menszit vàrni és pozit tesztelni , mint pozi tesztet vàrni majd menstruàlni :D

Mindenesetre Dràga Szilvikém én nagyon bizakodom benne. Te most pihizz nyugodtan; majd én izgulok helyetted is :) csak mert én is imàdlak :)

Annyira örülnék ha tényleg...nagyon megérdemelnétek màr :)

Akàrhogy is lesz, mi melletted àllunk!!!

Jóéjt!

Puszik:Kriszta

2014. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!