Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
 491/802 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Szilvi ez nagyon izgi!!! Én is izgulok érted!!! :) Viki
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Szilvi ez nagyon jól hangzik! Jajj annyira izgulok miattad. Én sem akarom be beszélni neked, de tényleg a tünetek nagyon babások is lehetnek! Nagyon várom, hogy jelentkezz!

Lányok örülök, hogy érdeklődtök.

Most önző módon magamról mesélek kicsit.

Furán érzem magam. Azt hittem, ha eljön ez a perc, majd a fellegekben fogok járni, vagy épp pánikba fogok esni, hogy mostantól mi lesz!

Ehelyett teljesen nyugodt vagyok. Szerintem még fel sem fogtam, hogy mi történt. Élem a napjaimat. Persze gondolok a babára, és beszélgetek is vele magamban, de nincs semi extra. Remélem lesz ez még jobb is.

Vasárnap volt a nagymamám 87. születésnapja, így össze gyűlt a szűkebb család, ez jó volt. Itthon volt öcsém is, aki csak ritkán jön haza. Már szombaton elmondtam anyukámnak, ő apukámnak, majd hűgomnak és öcsémnek is elmeséltük, hogy jön a baba.

Elmeséltük nagynénéméknek is, ők a főnükeim a cégnél. Kicsit kellemetlen a dolog, mert pénteken munka végén küldtek el egy embert a cégtől, pont az én munkakörömből, anyagi okok miatt. Erre én szombaton szólok, hogy jön a baba, és ha lehetne minél előbb elmennék. Szóval most dologzunk ahogy tudunk, mert kevesebben maradtunk, ugyan arra a munkára, pótoljuk ahogy tudjuk. Szóval most próbálok vigyázni magamra, de nem tudom mikor tudok eljönni a munkából. Jövő héten szabadságon leszek, aztán remélem, hogy utána már tisztábban fogunk látni.

Orvoshoz jövő héten szeretnék elemnni, míg szabadságon leszek.

Van egy nagyon izgalmas dolog a várandósságomban. Pontosan anniy hetes a terhességem ahányadik héten vagyunk a naptárban :) Hétfőn töltöttem be az 5. hetet és most kezdődött az 5. hét az évben :) Szóval ha tudni szeretnétek hanyadik héten járok, cask nézzétek meg a naptárat :) Szerintem ez annyira aranyos.


Kriszta, Viki és Szilvi hoztam nektek egy jó infót:

Még 2012 decemberében kértem karácsonyra Szinetár Dóra Várandósnaplóját, az Alexandrában volt akciós. Tudtam hogy még korai, de hittem, hogy eljön majd a nap amikor kibonthatom. Hátfő este verge levettem a polcról, és kicsomagoltam a fóliából :)I

Dóra is elmeséli az elején, hogy két vetélés után sikerült cask Zorka lányát kihordani. Íme az ő sikerének útja: tisztitókűra: kéthetes citromkúra. Ez abból all, hogy minden nap eggyel több citrom levét ita meg éhgyomorra, egész addig míg el nem érte a 7 számot, majd innen elindult visszafelé. Azt írja, a citrom nem mar éhgyomorra, és az ízét meg lehet szokni. A következő hetekben aloefolyadékot ivott terhesvitaminnal. És evett méhpempőt is! És sikerült is egy egészséges kislányt kihordania. Remélem hasznos lehet ez számotokra is. Kriszta rögtön rád gondoltam, hogy neked is sikerülhet. No én a pihenés, nyugodt élet ami még fontos.

Remélem a méhpempő nektek is meghozza a babaát mihamarabb!

Szilvi régen kérdezted nekünk hogy tetszett a hobbit 2. Nekünk nem tetszett igazán, mert szerintem történetben unalmas volt. Látványban meg sok volt a harc.

JAj lányok ne haragudjatok, nem tudom már kinek mire nem válaszoltam, most bunkónak és önzőnek tűnük, hogy rátok nem figyelek csak magamra.

Szilvi nagyon izgulok érted!

Kriszta mikor jöttök GEllértezni? Már varoom hogy gyertek.

Mindjárt megkeresem a neten ahol én csináltam jónás naptárt.

Maja remélem jól vagytok. Meddig tervezed még dolgozni?

Melindám drága, remélem ti is jól vagytok.

Viki elkezdted a pempőt? Milyen?

Már épp azon gondolkodtam, hogy ha mindenkinek beválik, majd én is elkezdem, de nem lett rá szükség.

Remélem nem haragszotok rám, amiért nekem hamar jött össze. Én most remélem, hogy nálunk minden rendben lesz.

És ahogy a versben is van a babát Szeptember végére várjuk :)

Nem tudom kismamik ti eddig mit szereztetek be magatoknak, én most nagyon gondolkodom egy biztonságiöv terelőn. Volt aki jónak tartja, van aki feleslegesnek. Én szeretnék mindent megtenni a biztonságunk érdekében, bár elég drága mulatságnak tunic. AMi tsokan ajánlanak az a BeSafe márkájú 10-12 ezer forint, láttam 5 ezer körül is a neten, de ne, tudom azok is elég jók-e. No még egy két kismamaboltot végig akarok járni, és a legjobbat, és legjobb áron megtalálni.

Na most elköszönök. Puszi és ölelés nektek!

Annus 5hkm :)

2014. jan. 28. 20:54
 493/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Először is Szilvi, én is nagyon drukkolok Neked! Én is gondoltam ma rád, hiszen kedd van...:) Tudom, hogy nem mered magad beleélni,én is mindig így voltam vele, de én/mi helyetted is bizakodunk, mert nagyon babagyanús, amit írtál. Ha tényleg most sikerül, akkor tuti a méhpempőben van valami! Ez annyira izgi!!! :) De jó lenne, ha Annussal együtt haladnátok a várandósságban.

Rád is sokat gondoltam Annus, hogy mi lehet Veled, hogy vagy, ki hogyan reagált...stb..De örülök, hogy jól vagy és az természetes, hogy ilyenkor nem is tudod mit is érzel igazán. Én aludni sem tudtam az elején, olyan ideges voltam pár napig. Örültem neki nagyon, de közben meg összezuhantam, ezer kérdés kavargott bennem, mintha nem is örülnék neki, utána meg ettől éreztem magam rosszul. Pár nap és benned is minden letisztázódik. Mindenki máshogy reagál, legalább Te nyugodt vagy. :)

Nemsokára ovu Kriszta és itt lesztek Magyarországon, kikapcsolódtok picit, méhpempőt is szeded, így én nagyon reménykedem, hogy sikerül és a méhpempő hatására minden rendben is lesz. Én a helyedben a várandósság alatt is szedném, mert úgy tudom, hogy akkor is nagyon jó hatással van a hormonokra. Vagy Te hogy gondolod? Olvastál már erről?

Összeszedted már magad Viki? Tudod, új hónap és új remények. Ha méhpempő bejön Szilvinél is, akkor nincs mire várnod! :) Szerintem nem tolja ki a ciklust, vagy ha igen, akkor nem hiszem, hogy drasztikusan. Bár ezt a részét nem tudom, mert már nem tapasztaltam meg. Mindenkinek úgy tolja ki, ahogy nekem! :D

Melinda, mi újság Veletek? Apósod hogy van? Nem is írtad, hogy a férjed tud mostanában azért már a picinek örülni jobban. Gondolom, hogy nem könnyű neki, de azért ez a baba egy kis reménysugár, vigasz az életetekben. Egy kis csoda!!! :)

Mi jól vagyunk. Dolgozok még mindig. Itt az új helyemen lényegesen jobb. Március végéig szeretnék dolgozni. Közben a kis babócám ugrándozik, fejen áll, vagy nem tudom mit csinál, de szinte egész nap bökdös. :) El sem hiszem, hogy ilyen kis energiabomba. :)

Lassan befejezem, megyek aludni.

Jó éjt Csajok!

Szilvi, izgatottan várom a reggelt. Tuti itt kezdem a napot. :)

Puszi!!! Maja

2014. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 494/802 anonim ***** válasza:

Annus aranyos vagy h eszedbe jutottam erről a könyvről :) nem is hallottam még ilyen citromkúràról :) hàt ha most nem jön össze akkir kipróbàlom...veszíteni nem veszítek semmit :) de mi az h el kell érni a 7et?? 7 nap??? És a citrom utàn aloe vera??? Lehet h tényleg csak a sors fintora ami velem történt... de csak pozitívan gondolkodom és előre nézek :)

Csütörtök reggel megy a gépünk. :) 10-11re màr pesten leszünk :)

Úgyhogy azért is vagyok ilyen aktív most mert ott nem netezéssel töltöm majd az időt!


Annusom hogy is mondhatsz ilyen butasàgot!!! Miért is haragudnànk ràd??? Mert hamarabb sikerült???? Ezt meg ne halljam tőled mégegyszet!! Én tényleg nagyon örülök nektek és Majànak és Melindànak is! És szívből drukkolok most Szilvinek!!! Vikibe pedig próbàlok egy kis életkedvet önteni!!! Szóval gratulaaaa mégegyszer ötheteskénk :)

Jujj akkor màr a szűk család tudja :) mit szóltak?? Gondolom örültek nagyon!!!! Szerintem igazàn akkir fogod elhinni ha làtod a pici szívét pulzàlni. Most még csak tudod h babàt vàrsz, de ha majd meglàtod....biztos vagyok benne h előtörnek az érzések :)

De vigyazz magadra a munkahelyen...első a baba, tudod! Mit dolgozol ha megkérdezhetem?


Puszi:Kriszta

2014. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 495/802 anonim ***** válasza:

Maja vhogy egyszerre írtunk :)

Igen nemsokàra ovu :) màr feszít a jobb petefészkem :) szerintem pont a gellértes wellneses napokra fog esni :p

Olvastam én is h vàrandóssàg elején is jótékony hatàsú, szerintem szedni fogom.csak sikerülne màr!!!


Örülök h ilyen aktív a kiscsajszi odabent, jajjjj de jó érzés lehet :) pocid mekkora??? Ha van kedved küldhetsz képet róla, kívàncsi vagyok :)


Melinda remélrm veletek is minden oké :)


Na mostmàr tényleg jóéjt!

Kriszta

2014. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/802 anonim ***** válasza:

Drága lányok,


nem merek tesztelni!!! Nem csináltam meg. Még mindig késik, de reggel arra ébredtem, hogy a szokásos mensis hangokat hallom a pocakom felől. Szerintem meg fog jönni a mai napon. Kár volt ennyire előre szaladni! :D

De nem vagyok letörve, inkább már várom, hogy megjöjjön végre. Remélem nem néztek hülyének, hogy mit variálok már itt...de ha ma sem jön meg, akkor holnap reggel kénytelen leszek tesztelni.

Annyira édesek vagytok, hogy így szorítotok értem! Nagyon köszönöm mindannyiótoknak. Később még jelentkezem mindenképp és írok hosszabban is az üzeneteitekre! Csak felugrottam írni, hogy ne izguljatok értem "feleslegesen". :D Örülök, hogy mindenki jól van!!


Sok puszi nektek csajok, Szilvi :)

2014. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 497/802 anonim ***** válasza:

Szilvikém én tovàbbra is nagyon drukkolok Neked! :)

Tudod amíg nem jön meg , ott a remény :)

Puszi:Kriszta

2014. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 498/802 A kérdező kommentje:

Szilvi nagyon szoritok értetek!

Kriszta köszi a kedves szavakat, megrikattál!

Elfelejtettem mondani h páromtól kaptam szombaton egy csereper fehér jácintot, a kedvenc virágom, és olyat választottam aminek volt egy kis mellék hajtása, baba virága. :)

Csajok mindenkinek nagy puszi Annus

2014. jan. 29. 13:31
 499/802 anonim ***** válasza:

És azóta mi újság Szilvi??? Én azért még bizakodom. Nem szokott Neked késni...

Már elég nagy pocakom van, Kriszta. Már jól látható. Majd fotózkodom a hétvégén és küldök képet. :)

2014. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 500/802 anonim ***** válasza:
Maja voltam :)
2014. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!