Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
 781/802 anonim ***** válasza:

Jujjjjj Annus dràga!!!


Sok sikert, ügyesek legyetek!!! ;)

Sokat gondolok Ràtok!!!! :)

Végre ma a kezetekben tarthatjàtok a kis csöppségeteket!!

Vàrom a tovàbbi infókat, képeket szülés utàn

Jaaa es lesem a fb-ot is, hatha ott hamarabb lesz kép!


Hajràà!

Millio ölelés és puszi :)

Kriszta

2014. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 782/802 anonim ***** válasza:
jujjj Annus! Nagyon drukkolok! wauuu, kereken 3 hónap lesz Petra és Bíbor között...most ide tennék egy vigyor jelet, de fél kézzel írok, mert a másikban kismanó alszik Ügyesek legyetek!!!! sok puszi, Maja
2014. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 783/802 anonim ***** válasza:

Annus waaao drukkolok nektek! De izgi :)

Lehet, hogy mar meg is szuletett?!

:)) :))

Majd beszámolót feltétlenül! :) :) :) es persze képet :)

Jaaj de jo :)

Puszi Zsofi

2014. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 784/802 anonim ***** válasza:
Zsófi, megszületett Annus babája! Csodaszép!!! A facebookon láttam, de téged nem találtalak meg, így gondoltam, hogy nem tudsz róla. Te fent vagy??? Mindenkit megtaláltam, de téged nem. Puszi,Maja
2014. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 785/802 anonim ***** válasza:

Szép jó reggelt lànyok!


Először is gratulàlni szeretnék itt is a gyönyörűséges Bíbor babàhoz Annusom! Csodaszép kislàny....a szemei sztem tiszta apukàja :)

Ha lesz majd időd és erőd, mesélj nekünk :)

Addig is vigyazzatok magatokra sok sok örömet , egészséget kívànok Nektek!!!


Zsófikàm te hogy vagy??? Pontosan mikorra us vagy kiírva?? Kb 1,5heted vsn ha jol szamolom :)

Mostmàr izgulunk értetek! :)


Nàlunk minden oksi, a fàjdalmakat mar cssknem termeszetesnek veszem... helyezkdik a kis krapek rendesen...most teljesen máshol és màshogy mozog, de jó erősen érzem őt. Amit imàdok :) imàdom érezni ahogy rugdos ♡ hétfőn megyek dokihoz, mar varom nagyon a kontrollt. :)


Maja dràga ti hogy vsgytok? Petra baba??? :) hihi pont 3 honap lett Petra és Bíbor között, tök jó :)

Annyira édes és meghitt az a képetek amin szembe fekszetek egymassal. Naaagyon tetszik :)


Puszi minden mamànak és babànak :)

Kriszta

2014. okt. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 786/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Örülök Kriszta, hogy azért annyira nem vészes ez a fájdalom és jól érezhetően a tudtotokra adja a kis manócska, hogy köszöni, jól van. Majd írj, hogy mi volt hétfőn!

Szerintem is Gáborra hasonlít Bíbor. Én is rögtön őt láttam benne. Mindenesetre gyönyörű baba! :) Majd mesélj Annus!

Mi ma voltunk kardiológián Petrával, mert észleltek nála egy kis szívzörejt, de hál'Isten minden a legnagyobb rendben, csak kisebb eltérések vannak, amiket majd kinő. 2 év múlva azért vissza kell vinni megmutatni. És képzeljétek, ma átfordult hasról hátra. Nagyon meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy ilyen korán át fog fordulni, de nagyon kis ügyes és erős baba. :)

Majd írjatok! Puszi, Maja

2014. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 787/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok lanyok!

Oh en meg nem lattam Bibort, de ami késik nem múlik, remelem majd Annus küld róla kepet nekem :) !!

Gratulalok nekik! Vegre a kezükben tarthatják es pont időben is jott!


Kriszta:

Október 14.-ere vagyok kiírva. Kiváncsi vagyok mikor fog minket meglepni, de azert mar jövőhet végefele felkeszulok, mert en is anno es testvérem is 4 nappal hamarabb jott.

Kedden leszek 39 hetes.

Örülök, hogy jol vagy es nem veszesek a fajdalmaid. De az, hogy bent rugdos a kisfiad ugy is arra fogsz összpontosítani :) nekem is itt rugdos meg a picike, mar egy ideje érzem hogy a lába a feneke vagy a keze vagy a feje, csodálatos érzés :) ez biztos hiányozni fog, ezert nem is akarom hogy kibujjon <3

Mar csak 2 nap es mész orvoshoz, en majd kedden megyek ismét ;)


Maja:

Akkor egészséges az a lenyeg, főleg ha mar fordul hasról hatra, de kis ugyes!!

A képeken is erős a kis picurka, olyan aranyos! :)

Amugy nekem is volt gond a szivemmel kiskoromban, de mar nincsen. Szóval Petra is biztos kinövi es meg ez sem lesz gond!



Mi voltunk tegnap (csütörtökön) orvosnál, csináltak egy ultrahangot, mert megijedtek, hogy meg bent van :-D megnéztek, hogy egészséges-e jol növekszik nem pedig azert van bent meg mert valami gond van, de szerencsére semmit nem látott minden rendben van, 2920 grammos kb.

Meg mindig 50% es 2 centis vagyok. Kaptam ket ultrahang kepet az arcáról, mar elég nehez volt "lekapni" :D

Aztán estefelé 6ora fele elmentünk sétálni, le sétáltunk az ocean partra a párommal es pont elkaptuk a naplementét 7-f8 körül, es csinalt a párom rólam meg kepet (pocakosat) nagyon jok lettek :)

Aztán főztem lencse főzeléket (párom segitett, mert nem dolgozott végre) utána filmeztunk es pihentunk.

En meg elhatároztam, hogy a kisagy fole azokat a játékokat amik fel vannak aggatva (tudjatok amit lehet venni) olyat csinálok magamtól. Ezert meg orvos utan bementunk egy kreatív boltba es vettunk filc anyagot stb... Es most azokat varrom utána kitömom. Lesz pillangó, mehecske, szitakoto, katicabogar es egy virág csak a tartó kart kell hozza megrendelnem online. Amugy $50 egy ilyen, nagyon drága az amit a mennyezetre kell felakasztani olcsóbb, de az sajnos elég macerás es nehez megoldani ezek a kis ágyra rögzíthető kar felek meg drágábbak, de igy kijövök kb $20 ból es vegre csináltam valamit magamtól amit elmondhatom, hogy igen is en csinaltam neki <3

Szeretek ilyeneket csinalni amugy :)


Na megyek folytatom a mehecsket :)

Remelem a többiek is jol vannak!?

Sok puszi jo ejszakat!

Zsófi

2014. okt. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 788/802 anonim ***** válasza:

Zsófikám!


Mostmár akkor tényleg nem sok van hátra :) Jajjj de jó lesz nektek is!!! Szüléstöl nem félsz?

Szoval akkor majdnem 3kg -os Nathalie,de jóó. Nem túl nagy és nem is pici,habar még itt az utolsó napokban sokat nöhet! :)

De jó h te magad készitesz ilyen kis jatekokat...nekem aztan semmi kezugyessegem nincs...Irigyellek h meg tudsz ilyeneket csinalni,szte ez olyan szep dolog.

Hááát izgatottan várjuk a nagy napot :)

Ha szeretnel ,küldj az uj kepekböl is nekünk,én kivancsi vagyok mindenre. Szeretem figyelemmel követni h ki hogyvan eppen :) és a pocakfotokat meg külön szeretem :)


Pfff mi egész hetvégén pakoltunk...ugy nezett ki a lakasunki mintha bomba Robbant volna benne.Te jó eg,azt hittem soha nem erünk a vegere....Vettünk uj szekrenyt amibe a baba rucskai lesznek,de mivel elsö idökben ugy is velünk egy szobabn fog aludni,onnan tölünk ki kellett hozni a garderob szekrenyt h legyen eleg hely a bölcsönek majd. és igy a nappaliban is minden atszervezni,szekrenyt dobtunk kipakoltunk jobbra -balra. De most minden gyönyörusegesen nez ki.Semmi babara utalo nincs meg elöl,a babakocst is szepen elcsomaoltunk.nincs szem elött. De igy mostmát nagyjabol minden butor a vegleges helyen van(kiveve persze a bababutotkat) Azokat meg venni kell. Ez a mostani szekreny is lyan h a felsö reszebe mast is lehet pakolni igy senki nem mondja meg h kesöbb ez lesz a baba szekrenye.

Szegeny parom meg lebetegedett...tiszta gyenge meg hol melege van hol izzad,igy nem puszilozunk :) ö az egyik szobaba filmezik en a masikba :D

Szerencsere most nem fajok annyira,söt szinte sehogy :)neha itt-ott belenyillal de nem veszes,kiancsian varom a holnapi vizsgalatot.

Többiek veletek mi ujsag?

Puszi:Kriszta

2014. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 789/802 anonim ***** válasza:

Zsófikám!!!


Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívànok neked!! A legnagyobb ajàndék màr/még becsomagolva de hamarosan a kezedben tarthatod :)

Puszo:Kriszta :)

2014. okt. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 790/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kriszta:

A fájdalomtól tartok, hogy mennyire fog fajni és hogy fogom bírni. Szüléstől magátol annyira nem. Kiváncsi vagyok, hogy mikor hol hogy fog beindulni. :)

Örülök, hogy nem olyan nagy baba es nem is olyan pici. Pont jo :) csak egészséges legyen :)

A plüss kollekcióval keszen vagyok :) mar csak a kütyüre várok amire majd felrakom, a heten kell megérkeznie.

Nem nehez, nekem sincs olyan nagy kézügyességem!! Aranyosak lettek meg egesz jok, de 2-3szorra biztos jobban sikerülne. Azert szeretek kreatívkodni. De pocsékul rajzolok :D

Igy a rajzok kilőve.

Küldök majd kepet nektek :)


Látom nálatok is elkezdődött a pakolas, baba bútorok össze szerelése az olyan jo; nálunk is sokáig szanaszét volt minden olyan lassan tudtunk haladni, de vegre minden a helyen :)

Azokat a bútorokat szeretem en is ami 2in1, hogy baba bútor de utána ha nem kell akkor lehet felnőtteknek is hasznalni, praktikus.

Párod jobban van már?

Vegre neked sincsenek fajdalmaid, 2. Trimeszter a legjobb :) meg meg a 3. eleje is jo!

Hogy ment a vizsgálat ? Mi volt? Uh volt? Van kep a picirol?


Köszönöm a köszöntést :)

Igen, ez lesz életem legjobb ajándéka :)) ^.^

Páromtol kaptam egy csokor rózsát, lufit (imádom a lufikat) es persze tortát! :)


Vegre holnap dolgozom utoljara :) most mar tenyleg nehez az utolsó 2 hét. csoda, hogy eddig igy bírtam. Ma is csak 1ig voltam. Holnap is addig leszek :) utána meg orvos.


Többiekkel mizujs?

Jo ejszakat/reggelt mindenkinek!

Puszi, Zsofi

2014. okt. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!