Gyerekvállalás, nevelés - Gyakori kérdések
A bölcsibe kell igazolás ha beteg a gyerek, vagy ha valami miatt nem viszem? Ha úgy alakul hogy nem szereti, bármi adódik bármikor fel lehet mondani a bölcsit?
Bölcsődék
Bölcsődék
9
Lányok , sajnos vetélés után megmaradt egy egész második trimeszterre való femibion vitamin kapszulám.
Barátnőm terhes , szerintetek megihatja az első...
Terhesség
Terhesség
5
20
Gyógyszerrel mennyire javulhat az ovulálás? Ez, hogy zajlik le? Van akinél gyógyszer szedése után össze is jött a baba?
Teherbeesési problémák
Teherbeesési problémák
4
8
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!