Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/194 A kérdező kommentje:

77


Áruld el a nők miért nem tudnak normálisan beszélgetni? Csak sértegetve a másikat?


Nem becsülöm le a főzést. És nem tartom női munkának. Nálunk anyu főzött minden nap. De apu jobb volt benne. Így 1-2 hetente hétvégén örültünk mikor ő következett.


Ez a mit teszünk a kapcsolatba szöveg is gyakori is ezen az oldalon. Ha 2 ember szereti egymást és boldogok akkor így ismeretlenül miért és honnan kéne az érveket sorolni? Nektek csak az ér valamit ha a férfi extra jól nézz ki vagy ha gazdag. Vagy együtt mindkettő . Sose olvastam még tőletek a párotokat dicsérő szavakat hogy “Jani annyira jó ember, macskamenhelyeket támogat” stb mintha tényleg nem számítna semmi csak a külsőségek meg a pénz.

ma 12:15
 82/194 anonim ***** válasza:
72%

"mert itt az összes betanított munka amit szakmával meg érettségivel lehet vállalni és nem fizet 400 ezer nettónál többet az = nem munka"


Eleve elvagy tévedve, egy szakmunkás nem keres 400 ezret. Annyit az keres, akinek nincs szakmunkás képzettsége. Az (akármilyen) szerelők, a kőműves, a festő, a szakács mind ennek a dupláját is megtudja akar keresni.


Nem vagyok egy háziasszony, de a mostani párom jóval fárasztóbbat, többet melózik nálam, több pénzért, úgyhogy általában ő fizet mindent. És egyaltalan nem várja, hogy én bármit nála csináljak, sőt!!! Lebeszel róla! Az ő kedvéért megembereltem magam, és bármit megcsinálok szívesen, hogy valamivel viszonozzam, hogy ilyen rendes ember.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/194 anonim ***** válasza:
91%

És miért kéne téged kiszolgálni?

Tőled is ugyanúgy elvárható a mosogatás és főzés.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/194 anonim ***** válasza:
83%

"Sose olvastam még tőletek a párotokat dicsérő szavakat "


Tőletek sem, Mucuka.

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/194 anonim ***** válasza:
87%

De mitől lenne boldog, ha csak egy kiszolgálandó kisgyerek várja otthon? :D Miért érné meg neki ez a kapcsolat? Senki nem lesz boldog csak úgy a létezésedtől, anyádékon kívül, bármennyire is nehéz ezt elfogadni. Attól sem leszek boldog, ha a párom macskamenhelyeket támogat, persze nagyon örülnék neki, de az én hétköznapjaimra nincs hatással, ehhez nem kell kapcsolatban lennünk, tudja támogatni őket akkor is, ha én szingli vagyok.


És most NEM arra gondolok, hogy a luxusnyarástól lennék boldog. Én attól vagyok boldog pl, ha a szabadidőmet úgy tudom eltölteni, ahogy szeretném, azzal ami nekem örömet okoz, és ebbe a hobbikon, pihenésen kívül természetesen a párommal együtt töltött idő is beletartozik, ami lehet program, lehet simán itthon az erkélyen beszélgetés egy cider mellett, lehet egy jó film közösen, gaming együtt vagy egymás mellett, sok minden. De az nem, hogy én szopok az itthoni melóval, miközben ő a seggét vakarja. Nekem nem okoz örömet a takarítás, a főzés és társai, utálom mindet mint a szart, de megcsinálom itthon egyedül magam után, mert szeretem a rendet meg szeretek nem éhen halni. De nem fogok PLUSZ munkát vállalni, mert két ember után több a kupi, több a mosatlan, szóval álljon neki ő is és tudjuk le a dolgokat, hogy utána lehessen együtt pihenni.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/194 A kérdező kommentje:

82


Ilyen rendes ember mert mindent fizet és gazdag…


Aztán egy 3 éves gyereket a szakadékba belerúgna ha érdekében állna.


De Zolika aki csak 350 ezret keres az a szemedben azonnal nem jó ember. Akkor se ha ő meg megmentenè a gyereket a szakadéknál.

ma 12:23
 87/194 anonim ***** válasza:
74%
Hisztizz csak
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/194 anonim ***** válasza:
83%

Te miért nem tudsz főzni a nőnek a fárasztó munkanapja után? A lakást kiganw

Ézni egy 10 éves gyerek képességeit se haladja meg, a tiedet igen?

De amugy tudjuk, hogy egy nárci troll vagy, aki az itteni válaszokból nyeri az éltető energiát. Addig jó mindenkinek, amíg ilyen egyoldalú igényeid vannak a nők felé.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/194 A kérdező kommentje:

85


Legalább őszinte vagy! Utálsz minden házimunkát! Csak magad után akarsz bármit csinálni. Akkor a férfi meg a saját pénzét csak magára akarja elkölteni. De ne legyen sértődés kisasszony.

ma 12:53
 90/194 A kérdező kommentje:

88


Mondja ezt a nő aki lehet még dolgozni sem jár. Jolvanna trollkodj máshol. 😄

ma 12:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!