Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/194 anonim ***** válasza:
61%

37

Nagyon szívesen!


Mit gondolsz azokról az emberekről akik nem jártak egyetemre?

● Nem a diploma teszi az embert. Mindazonáltal, nekem kettő is van, de egyaltalán nem érdekel, hogy a választottamnak van e. Az viszont nagyon is, hogy legalább annyit megkeressen mint én, és legalább hasonló anyagi szinten legyen.


Mit gondolsz azokról akik tisztességesen dolgoznak átlag fizuért ?

● Először definiáljuk az atlag fizetest. (Szerintem ez BP.n 5-600netto jelenleg). Ha az altalad "átlagnak" tartott, nevetségesen alacsony 250-300as nettot nézzük, azt gondolom, nem illünk össze! Én nem nagyon tudom elképzelni az eletemet olyan férfival, ahol én 2-3x többet keresek, mint ő.

😏 P.S. Én talán nem tisztességesen dolgozom?? Van felvétel rengeteg jól fizető munkahelyre. Ja, hogy ahhoz tanulni kéne tovább? Hat igen! Nekünk sem ingyen adják ezt a fizetest!


Van különbség egy érettségizett IQ - EQ szintje és egy diplomás embere képességei között ?

● Sem az IQ, sem az EQ, nem diploma/végzettseg függvénye.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/194 anonim ***** válasza:
93%
Az is beszédes hogy már többször utaltál rá, hogy a férfi hazamegy és ez meg az.. mintha olyan természetes lenne hogy a nő otthon van. Ha az én párom hazajön én pl még két órát munkában vagyok.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/194 anonim ***** válasza:
91%

40


Jaaaaaa, hogy az irodai munka kevesebbet ér!? Ahha....😅

Nem muszáj ám kemény fizikai munkat végezni! Végezhetsz kemény szellemi munkát is, de az gondolom nem megy.

Pedig többet is fizet

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/194 anonim ***** válasza:
78%

Senkit nem érdekel, hányat lépkedsz a munkahelyeden. Választhatsz nyugodtan olyan munkát, ahol elég 3000-et lépkedni, az egyszerűbb irodai melókra pont ugyanazok a követelmények (gondolom középfokú végzettség azért megvan és láttál már életedben számítógépet, Office programokat, mert kb egy valag melóra ennyi elég) és pont ugyanúgy fizetnek, mint a fizikai meló. (300-350 az átlag az alap irodai pozikra is, ahogy a “melós” melókra is).

Amúgy meg nekem 15-20 ezer között van a lépésszámom, akkor remélem nekiállsz pucolni a lakást. Mondjuk nem tudom, mi ezen a nagy szám, egyedül élek és nem hullafáradtan érek haza, simán el tudok mosogatni magam után azt a mennyiséget meg mondjuk gyorsan porszívózni egyet, de olyan is volt már, hogy megmásztuk egy barátnőmmel a Normafát munka után. Ha neked ezek nem férnek már bele, akkor érdemes elmenni egy orvosi vizsgálatra, mert komoly gondok lehetnek, vashiány, egyéb hiányok, cukorbetegség vagy akármi. Esetleg depresszió, kiégés.

De végső soron az számít, hogy ugyanannyi szabadidőtök van otthon, lépésszámtól függetlenül, és ezt mind a két fél szeretné kiélvezni, ezért igazságosabb elosztani. Ha valaki erre nem hajlandó, akkor elkönyvelem egy önző baromnak, akit nem érdekel, hogy én is jól érezzem magamat otthon a szabadidőmben, csak az számít neki, hogy neki legyen 4-6 órája dögleni a PS előtt, és ezt az én káromra teszi.

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/194 anonim ***** válasza:
90%
Én otthonról dolgozom! :D akkor én nem is dolgozom?
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/194 anonim ***** válasza:
85%
46# Neked meeting közben szaggatnod kellene a nokedlit.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/194 anonim ***** válasza:
58%

47

Hogyne, meg kitakaritanom, mosnom, főznöm, takaritanom.!


P.S., én megcsinálom, de azert mert a férjem, dolgozik egyszer IT.skent, multinal, majd áll neki a sajat vállalkozasával foglalkozni. Nem egy lusta here, mint te, kérdező

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/194 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen, döbbenet, hogy mennyire elvárod a tradicionális női szerepeket a nőtől, de önmagadtol, már nem követeled meg a tradicionális férfi szerepeket, ahol is neked kellene biztositanod a csaladfenntarto szerepet
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/194 A kérdező kommentje:
45 beszéld meg a 42 essel mert szerinte 600 ezer az alapfizu Pesten. 😆
ma 10:58
 50/194 anonim ***** válasza:
87%

Mi napközben (amikor mindketten dolgozunk) megbeszéljük, hogy mit szeretnénk vacsorára, van e lehetőségünk a nap folyamán főtt ételt enni, vagy este legyen komolyabb vacsora. Amelyikünk tud, haza fele bevásárol. Ha valamelyikünknek az a terve, hogy otthon valami házimunkát, vagy pl valami szerelést, pakolást csinál, akkor a másik főz, vagy rendelünk. Sztem alapvető egy kapcsolatban, hogy könnyíteni szeretnék a másik életén, nem csak a sajátomon.


Illetve megfigyeltem egy olyan jelenséget, hogy vannak férfiak, akik egy insta cicát szeretnének maguk mellé. Aztán miután néhány hónap, év után belekényelmesednek a kapcsolatba, akkor rádöbbennek, hogy hiszen ez a nő nem is főz, és gondoskodik róla! Holott a kapcsolat elején sem tette, nem is ígérte, nem is volt téma, akkor megelégedett a csini külsővel.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!