Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/194 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki azt vár el amit akar, vagy bejön vagy sem. Ennyi. Nem tudom miért érdekelnek más különböző igényei amelyek a tiéddel nem férnek össze. Keress olyan valakit aki ugyanazt akarja mint te.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/194 anonim ***** válasza:
91%

#10 Felőlem össze is szarhatod magad.A nők már ráébredtek milyen egy haszontalan élősködő a férfiak többsége.

Miért vagy lusta és lúzer pénzt keresni?Itt ez a kérdés.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/194 A kérdező kommentje:
Egy együtt lakásos kapcsolatnál. Kaját mondjuk közösen véve. Komolyan úgy kezelitek a férfit mint ha egy étterembe menne haza? Mint egy szolgáltatást ? Akkor kap enni h kifizeti a munkát is vele mint egy vadidegennek akinek az a munkája ?
ma 10:11
 14/194 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok ismét. Szerintem kérdező ezekből a kapcsolatokból hiányzik a szerelem. Amiről te írsz, az egy érdek kapcsolat. A férfi elvárja a nőtől a sze..et, a kaját, a nő meg pénzt, meg lakást. Ez nem szerelem. Én bármikor főzök a páromnak, imádom gyertyafényes vacsival meglepni és ez oda vissza működik. Nem várom el, hogy kölcsön rám, de azt igen, hogy tiszteljen, szeressen, őszinte legyen. Nincs háza, se albérlete. Bármit megtennék érte/neki és ő is értem. Ez egy normális kapcsolat. A szeretet feltétel nélküli, mindig ezt pofazzák, és ez így is van. Ha már feltételekhez van kötve pl lakás főzés stb, az nem szeretet, és végképp nem szerelem.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/194 anonim ***** válasza:
87%

#10 A gyereknek KELL ételt készíteni a SZÜLEINEK.Felfogtad?

A szülők vagy felváltva készítenek ételt a GYEREKNEK, vagy az egyik eltartja a másikat azért, hogy az mindig etesse a családot.

A felnőtt férfit nem kell etetni, az nem gyerek.

A felnőtt férfiaknak el kell egyedül tartani a családot, ha háztartási csicskát akarnak, bizony.

Ha nincs pénz, akkor ne várjál a nőtől sem olyat, amire te nem vagy hajlandó.

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/194 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, neked nem alapvető, hogy eltakaríts magad után? Miért rögtön a nőtől várod el? Ez tipikusan olyasmi, ami mindkét fél részéről magától értetődő és kölcsönös, nem a nő dolga, hanem a pár dolga.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/194 A kérdező kommentje:

12


Ismerem a fajtád. Neked ha a bányában dolgozik valaki 12 órát , vagy tűzoltó és bemegy lángoló épületekbe de ezzel csak 350 ezret keres akkor neked = lusta szar nem dolgozik. Azaz te csupán azt tartod munkának amivel milliós fizetése van.

ma 10:17
 18/194 anonim ***** válasza:
93%
Merem feltételezni, hogy neked kérdező nincs párod. Bár a baj a fejedben létezik csak.
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/194 anonim ***** válasza:
90%

#14 Itt nem meglepetésről volt szó.

A kérdezőt az érdekli, hogy miért nem akar egy nő egyszemélyes háztartási csicska lrnni úgy, hogy mellette még a pénzt is neki kell megkeresni, mert a férfi képtelen eltartani a családot és szükség van a nő fizetésére is.

Itt semmilyen meglepetés főzésről nem volt szó.

Feltétel nélküli szeretet csak szülő-gyermek kapcsolatban létezik.

Ne adj pinát és ne főzz, majd oda lesz a nagy "feltétel nélküli szeretet" 😂😂.

Akik így élnek, ahogy a kérdező vázolja, pont hogy ott nem szeretik, csak kihasználják a nőt.

Ha szeret egy férfi, inkább felakasztaná magát, minthogy így bànjon a nőjével.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/194 A kérdező kommentje:

14


Szerintem a szerelem és hogy a nő szeret főzni a családjára az nem zárja ki egymást.

ma 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!