Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/194 A kérdező kommentje:

84


Ha jól sejtem a kettősmércés nő vagy itt gyakorin? Ez is amolyan dicséret mi más akarsz ?

ma 12:57
 92/194 anonim ***** válasza:
90%
Te nem tudsz elkészíteni négy szelet húst?
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/194 anonim ***** válasza:
92%

Albérletben lakom, ez a barátnőm és a női ismerőseim szerint sem gáz. Az autóm kompakt japán SUV, nem 30 millió, ez sem zavar senkit. Főzni tudok, mosás, takarítás alap, középsuliban kolis, egyetemen albérletben voltam, önállóságra tanít.

Barátnőmmel együtt élünk, a házimunka most megosztott.

Nem értem, mi a gondod. Kommunikáció.


24/F.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/194 anonim ***** válasza:
90%
De miert a nőnek kell elkeszitenie a 4 szelet hust??? Te is eltudod
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/194 A kérdező kommentje:

93


Mennyi a fizetésed ? Add el kocsit , vállalj betanított munkát aztán térjünk vissza a kommunikációra. 🫡👍

ma 13:13
 96/194 anonim ***** válasza:
86%
95, de miért vigye az életét szar irányba? Előre kell fejlődni, nem visszafele.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/194 anonim ***** válasza:
78%

"Aztán ha a férfi 19 ezer lépést tett meg a munkaideje során, a nő meg csak 3000 et, akkor irány fel a futópadra és legyen mindenben egyenlőség."


Ritka idióta vagy. Miközben te gyalogolsz, más mást dolgozik. Te nem tudnád elvégezni az én mukámat. Te választottad azt, hogy nem tanulsz, akkor meg ne sírj.

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/194 anonim ***** válasza:
85%
Jó, akkor ne főzz konkrétan, de ülj ott, pucold a krumplit, a hagymát, vágd fel, mosogass, a nő meg elkészíti a húst, bepácolja, ő ízesít, párol, süt stb és akkor kvittek vagytok. Így megfelelne?
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/194 anonim ***** válasza:
81%

95: nettó 653 ezret kaptam október 1-jén, miért?

Nem értem miért kellene eladnom a kocsit és rosszabb állást vallani. Nem azért tanultam.


(#93)

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/194 A kérdező kommentje:

96


Nem kell. Csak mellédumázni akart pénzesként. Azt mutatva mintha ez bárhogy menne. Itt a kérdés alatt se tagadta azt senki, hogyha pénzes a férfi és a nőnek csak otthon kell maradnia. Akkor nem viszik a háztartást. A gond akkor jön ha nincs elég pénz??????? Na ugye! Szóval a kommentelő mellédumázni akart.

ma 13:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!