Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/194 anonim ***** válasza:
85%
Miért a férfinek kell csinálni az egyszerűbbeket? Ennyire életképtelen vagy megragadt egy gyerek szintjén? :D
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/194 A kérdező kommentje:

61


Ha az érvek elfogynak … kezdődik a személyeskedés ugye?


Arra gondoltam a férfi porszívózik meg felmoss. A nő közben meg főzz kettőjükre.

ma 11:37
 63/194 anonim ***** válasza:
90%

Itt a "vagy" szócska nem rád utalt, hanem elválasztó szóként szerepelt, mint amilyen az "és". Nem az én hibám, hogy magadra vetted.


Miért a férfi nem tud sütni és főzni? Nem érzi szégyennek, hogy ilyen alapvető dolgokra sem képes?

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/194 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a nő szolgálja ki a párját, de a férfi cserébe ne nyújtson semmit. Neked ez az alap. Aha. Szóval ha a nő elmegy 8 órában dolgozni, még vásároljon be az urának, főzzön utana neki, hogy az nyugodtan tudjon dögleni és fingani a tv előtt este. Kemény.

Nem csoda, hogy anyu-aput hoztad fel. Nagyon sok férfi igazából csak plusz egy gyerek a családban, nincs bennük férfiasság...és ilyenek mellett legyünk gondoskodó nők? Nekünk kellene valaki, aki megvéd (megvéd mai korban: ad tetőt a fejünk fölé, ne kelljen nélkülözni, legyen egy biztos pont), azt nem kapjuk meg, de te minden szolgálatot elvártok, csak azért mert p.ccsel a lábatok között születtetek.


Amúgy még SOHA, SENKITŐL nem vártam el, hogy legyen saját lakása, pont azért, mert tudom, hogy kb lehetetlen ma venni sajátot. De ha nem lenne lehetetlen, akkor se várnám el, ő döntése, hogy van-e neki vagy nincs. Autókat meg magasról lesz.rom, járok busszal, vonattal. Ha én nem dolgoznék valamilyen okból kifolyólag és a párom tartana el, akkor nálam ALAP lenne, hogy főzök mosok, takarítok otthon, mivel én vagyok otthon. Viszont ha én tartanám el a párom, UGYANEZT várnám el, mivel ő van otthon. Az a baj, hogy a legtöbb férfi az utóbbi esetben ugyanígy nem csinálna semmit és megvárná a balek nőjét, hogy jöjjön haza a munkából és csináljon vacsorát...


Szállj le kicsit a magas lóról...

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/194 A kérdező kommentje:

63


(Miért a férfi nem tud sütni és főzni? Nem érzi szégyennek, hogy ilyen alapvető dolgokra sem képes?)


Nem hiszem hogy erről van szó. A saját peldámból kiindulva ;


Én évek óta főzök magamra. Valtozóak sikerül de még sose volt ehetetlen. Nekem magamnak megfelel. De más elé nem tenném. Azaz nem vagyok magabiztos benne. És ahány ember annyi ízlés. Szóval azért akarnàm hogy a leendő párom vállalja a főzést hogy elkeruljem a kellemetlen szituációkat hogy neki nem ízlik valami.

ma 11:44
 66/194 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk párom ritkán főz, nem mos, nem takarít, nem mosogat. Konkrétan el sem tudja indítani a gépeket. De vásárol, ügyet intéz, autók dolgait intézi, ő a férfi. Többet keres de többet is költ. Nem kell ráfeszülni a főzésre, mindenki vegye ki a részét a család életéből.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/194 anonim ***** válasza:
86%
Akkor fejlődni kell a sütésben és főzésben ahelyett, hogy egy potenciális partnerre tolnád az egészet. Másrészt a nőknek ugyanúgy meg lehetnek ezek az aggodalmaik.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/194 A kérdező kommentje:

64


Egy újabb dühös nő? Hányan vagytok még? Miért mondod hogy nem adna a férfi semmit? Mit vársz ingyen tartást vagy luxus autót egy rántottáért?


Miért neked kellene bevásárolni ? Megteheti a férfi is vagy együtt is mehetnének .😒

ma 11:47
 69/194 anonim ***** válasza:
85%

Konkretan minden nő, akit ismerek, ugyanannyit dolgozik, mint a férfiak. Én egy háztartásbeli nőt sem ismerek. Olyanról tudok,aki gyerekszülés után valamennyit otthon maradt, nekem a kolleganőim ma mar jellemzően csak 1 évet maradnak otthon, utána jönnek vissza először félállasba, majd teljesbe.

Mivel magyarázod, hogy egy másik dolgozó embertől elvárod, hogy a saját munkaideje után még téged is kiszolgáljon? Te miért nem tudsz otthon dolgozni, téged miert kell kiszolgálni? Miért kell a társadnak többet dolgoznia, mint neked? A mai 70+osak korosztályában is mar dolgoztak a nők, de nekem már a nagyanyáim is teljes munkaidőben dolgoztak, akik most már 100 évesek lennének. Nem hivatkozhatsz arda, hogy bezzeg a nők otthon vanbak, mert ez generációk óta nem igaz. Kivetelek mindig vannak, munkanélküli férfiak is ugyanúgy vannak, szóval a kivételekre kár hivatkozni, nem ez a jellemző. De mint mondtam, én speciel egy háztartásbeli nőt sem ismerek.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/194 anonim ***** válasza:
92%
65 Én magamra kuszkuszt csinálok és rábszok egy fél cukkinit, esetleg reszelek rá sajtot, ha épp van itthon. De van, hogy simán csak kiveszek pár szelet toast kenyeret és szárazon rárakom a szalámit és ez a vacsora. (Nem veszek vajat, margarint, feleslegesnek tartom.) Esetleg tojásrántotta a vacsora 3-4 tojásból, szintén reszelek rá sajtot, meg rakok bele borsót pl. Most úgy teszel, mintha a nők a kulinária istennői lennének, de én pl azért eszem, hogy ne legyek éhes, amúgy hidegen hagy, mi a kaja, csak legyen meg hamar. Ha neked megfelel a szalámi + üres kenyér vacsira, akkor szívesen “főzök” :DDD (kb heti egyszer van kedvem normális kaját is csinálni, szóval NÉHA akad itthon tejszínes, spenótos, garnélás spagetti is meg társai.)
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!