Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/224 A kérdező kommentje:

98


Rendben, igen

ma 13:23
 102/224 anonim ***** válasza:
87%

Egy buta, autistaszerű lúzer, akivel azt a szuper életet lehet élni, hogy főzhetsz rá fos kajákat (amit a 70-es ír, szuper, ugyanezt szoktam én is), és leszophatod a farkát.


Manapság egy csomó pasika csinálja ezt. A párkapcsolat legrosszabb részeivel próbálja azt eladni.


"Mi? Nem akarsz naponta főzni/szopni? Így akkor soha nem lesz párkapcsolatod, ahol naponta főzhetsz meg szophatsz."


???

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/224 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs elég pénz, akkor tanulsz meló mellett és lesz jobb képzettséggel jobb munkád. Nem rinyálsz és centizgetsz, ki mit csinál. Ha meg főzésfóbiád van, azt is meg lehet beszélni, nő főz, te meg a többit csinálod.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/224 anonim ***** válasza:
79%
Engem tényleg érdekelne, hogy te miért nem tudsz négy szelet húst elkészíteni.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/224 A kérdező kommentje:

99


Úgy látszik logikát meg észt nem adnak a fizud mellé bónusznak.


A kapcsolatod és a megosztott házimunka nálad azért működik mert van elég zseton. Ha nem lenne? Akkor ugyan te hiába akarnád a hazi meló felet megcsinalni. Vacsorát már nem kapnàl a párodtól mint ahogy az egyik női válaszban olvasható volt . Csak ha külön kifizeted neki a munkadíjat mint egy szolgáltatást.

ma 13:26
 106/224 anonim ***** válasza:
86%
Te miért nem tudsz kisütni 4 szelet húst? Miért nem válaszolsz?
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/224 A kérdező kommentje:

104


😀


És mivel kéred? Hogy fennakadtok a semmit! Jézus … elvárnà a férfi hogy oda tegyem neki a kaját . Jaj még dugni is akarna. Elképesztő elvárások

ma 13:32
 108/224 anonim ***** válasza:
86%
Semmi sem elképesztő, amíg kölcsönös. Utóbbi hiányzik tőled.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/224 A kérdező kommentje:

97


Nem én választottam de ne menjünk bele.


Ki mit tud.

ma 13:37
 110/224 anonim ***** válasza:
89%

Jaja, én vagyok a hülye, de mégis te melózol 8 általánossal minimàlbérért. 🥱😁


(#99)

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!