Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 151/194 A kérdező kommentje:

147


Ha nekem írtad? De béna vagyok. De közös program kapcsán főznek a barátnőmmel. Ha nem az a kritikus fajta.

ma 15:06
 152/194 anonim ***** válasza:
80%

"Az igazán normális emberekben fel sem merül ilyen. A buzulas…"

Semmivel se vagy normálisabb, mint egy meleg vagy biszex férfi, ne is álmodozz.

ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/194 A kérdező kommentje:

148


Milyen 80 millió? Én egy önkormányzati lakásban élek. Amit 45 éve a családom kezdett bérelni. Meg akartam venni és a felméretés után valami 52 milliót mondtak. Ez egy 1930 as építésű lakás. Erősen felújítandó. És minden kedvezmény az évek után, meg az hogy konkrétan minden ami benne van meg csinálva volt a 45 év alatt az mi csináltuk (apám). Szóval ha ez ennyit ér így akkor egy modern lakás Budapesten , jó helyen mennyit érhet? Nem egy elrugaszkodott gondolat a 80 millió.

ma 15:10
 154/194 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy annyi az ára, lehet. De az, hogy elvárás... Nem válaszoltál, ha anyád nem dolgozott, akkor neked ez a norma, de a többségünknek nem.


Szóval akkor nekem van saját lakásom, amibe ha beköltöznél, hogy teszlek ki, amikor elkezdesz verni? Látod, én is tudok ilyen fszságokat kitalálni.


Na de komolyan. Beköltözöl, fizeted a fele rezsit, keresek nálad kb 300 ezerrel többet, és ha este hazaesek, még főzzek is és szopjak? Mert te addig csak ülsz a picsádon?


És utána végignézed, ahogy edzek, mert én ugye jól nézek ki, te meg lehetsz dagadt szar.


Ja és az nem lenne elég, hogy főzök, mert a magadfajtának nem jó a normális kaja, mint amit már leírtak, csak a zsíros főtt kaja.


Ez vajon miért nem vonzó ajánlat...

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/194 anonim ***** válasza:
100%
146-os vagyok, miért, ha közösen fizetnénk, és szakítanánk, akkor is nekem kellene költöznöm, mert az ő nevén van a szerződés, én költöztem be hozzá. Miért érezném bizonytalannak a helyzetem? Ha ne adj Isten szakítanánk, meg tudnám oldani a lakhatásomat, van pénzem, van szociális hálóm.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/194 A kérdező kommentje:

154


Kivel keversz? Hol olvastad ezt?


Anyukám a 1980 ig vagy 79 ig dolgozott 8 órában. Megszületett a nővérem , aztán 83 ban a másik, és úgy tudom utána elsőnek 6 órában aztán mikor én is voltam már akkor 4 órában ment vissza dolgozni amíg nyugdíj korhatárt el nem érte.


Elméletben se tudok belemenni a későbbi írásodba. Mert 80 négyzetméteren én el vagyok. Igaz nem saját tulajdon de stabil. Nem tehetnek ki 45 év után. (Abból én csak 36)


Nem költöznèk nőhöz. Inkább csak összejárnànk. Vagy ő jöjjön hozzàm.


Verni nem szoktam nőket. De tudom hogy poenból írtad.


A szex az kölcsönös elvezet. Legalábbis arról kellene szólnia.


Az edzés nincs ellenemre. Talán nekem is adna egy plusz lendületet hogy együtt is lehetne mozogni. És normális étrenden élni.

ma 15:25
 157/194 anonim ***** válasza:
100%

Na, de ez engem mind taszít.


Nem akarok a személyi edződ lenni, se veled mozogni, se etetni.


Összejárni? És akkor az a terv, hogy a nő a te lakásodban főzzön rád, azt takarítgassa?


Na, mi már nem 4 órácskákban dolgozunk.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/194 A kérdező kommentje:

155


Azért van pénzed mert most is ingyen laksz. És ha dolgozol az neked minden hónap spórolás.


Ez olyan mikor a 17 éves osztálytársam már vadonat új autóval jött az iskolába. Vagy mikor a nővérem felvág rá hogy 150 nm es kertes háza van (csak elfelejti hozzátenni hogy a férje vette önerőből és ő hozzà se járult )

ma 15:29
 159/194 anonim ***** válasza:
100%
155-ös hsz vagyok. Természetesen nekem nagy könnyebbség, hogy nem kell fizetnem a lakhatást. Cserébe takarítok meg főzök. Valamit valamiért, ugye? Vagy nem? Csak az tetszene, hogy a pénzügyek meg minden lóf.sz felesbe, aztán még a 8 óra munka után bohóckodjak a konyhába, hogy legyen mit zabálnod, meg sikáljam a vécét utánad? Na azt már nem.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/194 A kérdező kommentje:

157


Nem mennél kondiba vagy futni a pároddal? Mi olyan idegen gondolat benne?


Én 20 éve edzek de megszakításokkal. Feltételezem hogy valami hátráltató betegségem is van. Amiért nem eredményes. De hazugság nélkül állíthatom hogy az alap erőlétem és fizikumom az jobb mint az átlagnak. Mindig masszív voltam.

ma 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!